Visszajelzés Bot használók és csalók

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 2.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Amint láttad, én feltettem, hogy megy a hajó!
    Én arra lennék kíváncsi, hogy megállás nélkül hogy tudja a hajó felvenni a dobozt.
    Egyébként nem vagyok egyik szülőd sem, hogy ilyen vulgáris módon beszélj!
    Várom a videót, hogy ez 19 óra játék után hogy megy megállás nélkül.
    (Majd szád azért töröld meg!)

     
  2. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    ugy hogy nem törödök más dolgával :"D tanulhatnál valamit... nem pedig várod hogy a dobozt kiszedjék alolad xd amugy meg a do stat bugos ha nem tudnád :)

    na oszt ezt majdnem elhittem hogy te nézed a videot és közben videozol.....neked pont ez fog meg fordulni a fejedben........xdddddd én elhiszem hogy idiota vagy de ez pont nem jut eszébe az embernek video nézés közbe xdddd
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.12.23
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf


    Viselkedj és mint a barátodnak is írtam nem az ***** vagyok, hogy ilyen hangnemben beszélj! Egyébként meg azt hiszel el, amit akarsz, a számok nem hazudnak... (ja, és élő TV műsor nem video)
    Ez meg magáért beszél, hogy még most is 1-2 megy non-stop a hajód!

    Persze várom a videót, hogy csinálod!
    [​IMG]
     
  4. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    ügyes vagy fiam ha ennyire vitted az életben hogy nézed másnak a hajoját talán neked is lenne siker élményed ha végre gondolkodnál :D amugy meg persze hogy igy irok neked mert fogyatékos vagy és nem érted meg hogy magad dolgával törödj
     
  5. Carbonite

    Carbonite Utánpótlás-írogató

    ugy hogy megoldottuk azt a bajt is a gyanus pilotaval is az elougro kedvezmenyeket is es a hireket is amik bosszantanak magatol bezarja. Aludhatsz nyugodtan. es en ebbe csak jot latok amit masok nem voltak kepesek megoldani, johet a bonusz es kesz. Nem fogom felsorolni a tobbit mert ido pazarlas. Hiaba sirsz akar OG jatekosok ellen is , senkit nem erdekel mindenki csinalja ahogy szereti, nem veszed eszre? ha te evel akarod megenni az idegedet az szomoru. A progi ugy is fel szedi a nyersit ha 200 hajo van alatta, mert az egy script ami arra van feltalalva. Te csak irigy vagy mert a mouse recorderedet megallitja a gyanus pilota es eselytelen vagy. En is aval voltam 2015 be de azota sok minden valtozott. Vagy sirsz tovabb es zavarsz mindenkit (latod mennyi efektje van) vagy eszreveszed te is es elengeded. (95% minim elengedte)

    en is felvettem a hajod, be is vallod ment mikozbe nezted a tevet

    https://dostats.info/Profile/Search?ProfileId=6tMoA&Server=int11
    En itt igerem neked ez a hajo 3 eve minimum 0 24 be ment 5 banvawe volt 1x se allt meg ma is most is gyujt. Minek eroltetni? Pixel botot hasznal es... kn ennyi. raszizmus ahogy bannolnak de en elengedtem
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.12.23
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Igen Papa!
    Van nekem is sikerélményem, mikor lelövök egy olyan hajót, ami állítólag tisztességesen dobozol ünnepi dobozokat non-stop és nem lövet! Mert akkor ez játékos hajó, igaz!
    Nézd milyen profi (valahonnan ismerős)!
    12.12.2023 - 14:54 Lelőtted ᴱᴿᴿᴼᴿ (MMO) űrpilóta hajóját.


    Utána meg lehet menni megint a Discordra és jópofizni az adminokkal kérdezve, hogy pushingért nem lehetne örök bant adni?
    (mert lövik a bothajómat és ez nem tetszik)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.12.23
  7. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    igen és ehez kellett egy cita plusz vagy féltél hogy vissza lövök? mert érdekes hogy szervert át repülöd ha kapsz egy keverést és csak ezzel tudsz flexelni hogy nagy pofával játszod itt magad akkor birsz ellöni ha nem lövissza a másik :) pvp eventen is mindenkit jelentettél mert berserkerbe kaptál egy keverést és pukkantál xdddddd nagy video közben aztse tudod mit csinálsz xdddd
     
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Engedd el. 2 csaló veszekszik ki csal jobban. Amúgy jó lenne már, ha befejeznék mert kezd unalmas lenni. A gyászos az, hogy egyik se repül csalásért, de nem csak ők .. konkrétan senki ... Szánalom ez a game. Mindíg ad 1 picit... csak, hogy jól érezd magad... utána meg úgy szembe köp, hogy 80 ezer láma nem turházik annyit a szemedbe ... menjetek már a picsába ... f.sznak kell sírni úgy is csal mindenki és soha a büdös életbe nem lesz bannolva mert szarnak rá. 17 év ... tudod mennyi az?! sóSok annyi éves szerintem nincs is itt a "játékosok" (már aki nem csak botol) között ... azóta SEMMI NEM TÖRTÉNT bot ügyben... Ennyi... nincs mit tárgyalni rajta. Engedjétek már el a picsába az egészet .. játsz ha tetszik a game, ha meg nem akkor lehet menni a fenébe és vissza se nézz. Ez 1 ilyen game, senkit nem érdekel ki , hogy csal minden csak látszat a lényeg, hogy átverjenek ha fizetsz akkor menőbb leszel ... közben a nagy fenéket... ez van ezt kell szeretni. Nem számít ki mennyit játszott, van e tapasztalat avagy nincs.. csalsz e avagy nem... senkit nem érdekel. A vicc anno azért csaltak / csaltunk ( igen én is kipróbáltam külön accon kíváncsiságból bannolják e... amúgygy nem azóta is megvan az acc de nem használom... ami gyászos ) hogy legyen uri mert **** volt szerezni... ma már konkrét semmire nem jó a bot... max az eventeket szétbaszni meg a rangsor rewarot benyúlni a tisztességes játékosok elől. Aki most csal ... azt konkrétan szem rebbenés nélkül ki kellene rakni mint macskát sz.rni mert NINCS ÉRTELME ... fogyatékos vagy ha csalsz ennyi... nem volt gyerek szobád ... Akár mit adnak / engednek a készítők a játékosoknak itt semmi nem jó. Komolyan én kb napi 1 órát játszok és majdnem maxos a hajó semmi az égegyadta világon nem kell amiért botozni kellene, akkor még is mi a f.sznak csináljátok / csinálják ? Tényleg nem értem azt se mért nincs kirakva az összes a fenébe. Ha nagyon akar akkor max fél év és csinál 1 új hajót mert nem kell több , ha tudod is mit csinálsz / fizetsz 1 kicsit ( ügya már ne a botra baszd a lóvét fizess kicsit... ) . Tessék szépen bannolni az összeset a fenébe aki csal. De amúgy ezeket a sz.r beszélgetéseket is a csalók "szülik" és csodálkoztok, hogy mindenki feszült meg ideges meg össze vissza írogat.
    De ilyen nem lesz... szóval mindenki menjen vissza szépen játszani / csalni az a biztos... nem itt kell osztani az észt. Amúgy forum illetékesek nem szeretnének valamit alkotni ? Kezd egy kicsit elszaladni itt a ló mindenkinél. :oops:
     
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Bla-bla-bla...
     
  10. Sziasztok.
    Egy két gondolat erejéig ....

    Regisztrált: 98.828.492 Ennyi regisztráció történt amióta van ez a játék.
    Gyakorlatilag online szerverenként 5-800 van most jelenleg játékban.... (20*max850 kb 18000 user...)
    A többi mind ban vagy már nem használt account. Törölt zárolt stb....
    Fennmaradó cirka 20k annak a 78% -80 % a fut botprogramok által.

    Kérdés felmerül miért?
    Nos szerintem ha valaki csalódik akkor tér olyan útra ami gyorsabban visszahozza az elvesztett idöt és ugyanolyan
    játékélményt szeretne vagy jobbat mint elötte.
    Ennek az idö szab határt. A játék idö. Keveseb idö alatt nem lehet annyi elönyt megszerezni ez tény.
    Rizikó persze van ..... pont ez a lényege....98.828.492...regisztráció.......
    Bannolják ??? Tiltják ? Nem számit mert egy honap alatt ugyanaz a karakter felszereltség elérhető bot használatával....

    Végeredmény becstelen játékosokkal van tele a szerver.
    DE.... itt jön a de.
    Maga a játék üzemeltetöje ad szabad kezet a botok használatára.
    Ö engedi meg....!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nem te nem a szomszéd hanem maga Bigpoint.com.....
    Ebben lehet uszni az árral vagy használni a segéd dolgokat.

    Kinek van ebböl haszna???
    Annak aki ellehetetleniti a szerverek müködését. Látjuk tapasztaljuk napi szinten .
    Én azt gynitom hogy ezt már nem tudja a staff lekezelni hisz ha tudná nem itt tartana ez az egész.

    Moderátorok CM ek BA és a többi szerzödött partnerek szemet hunynak már a dolgok felett , mert széllel szemben nem célszerü
    pisilni.....

    Gondolatban mindenki szeretne tiszta játékos lenni. Ha ezt nézné a játék üzemeltetöje akkor ez igy is lenne....
    Régebben leirtam már erröl a véleményem hogy ott a jog ott a lehetöség az adminok kezében.....
    BA is le tudja ellenörizni ID alapján az adott játékost hiszen ezért van ott..... vagy tévedek és másért van ott;);)

    Szumma és végeredményképp a játék sajna egy probléma spirálba került ....

    Hát ennyit akartam mondani mindenki maga dönti el hogy használ e programot vagy sem.....

    Maradok tisztelettel :

    :)Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™:)

    JA Mislix ne csináld erre ne forditsd az energiát mert bele bolondulsz.
    Nem szabad ennyire komolyan venni ezt az egészet .
    Javaslati szinten családoddal és szeretteiddel foglalkoz napi szinten az sokkal fontosabb!!!!!
    Tudod elvesztegetett évek elpazarolt hónapok...... nem biztos hogy jol vagyok.
    Amugy ja 1vs 1 de azzal a hajoddal ami fehér....... tudod ....;);););)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.12.23
    GammaGT, csaba238 és Csülök[H] kedveli ezt.
  11. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Egy szavad nem lehet! Dobtál EMP-et, ÉP-rásegítést és ez lett a vége. Nem cita+, hanem pusat+ solace+ ellen...
    Még valami nyafogás?

    13.12.2023 - 12:26 Lelőtted ᴱᴿᴿᴼᴿ (MMO) űrpilóta hajóját.
     
  12. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    nekemmár rég nincs szavam fogyatékosságodra gyere és löjél még ha annyira velem vagy megáldva nem zavar :"D mint ahogy az se hogy itt sirsz
     
  13. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Nagy
    amíg válaszolgatsz, addig csak zavar
     
    GammaGT kedveli ezt.
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Majd várom, hogy menjen megint a video!
     
  15. Carbonite

    Carbonite Utánpótlás-írogató

    mno felsz berakd most a mouse recordered? Regi videom kuldom is ezert a suppnak simogasson meg. Nem erzem jol magam de te a gyufat is kiveszed ebben a szep vasarnapba is
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Tedd mellé ezt is és azt is, amit a hajód egy órája csinált. Szólni kellene a klántársnak, hogy a log alapjá non-stop megy a hajója a legutóbbi dobozok megjelenése óta. Majd a logelemzés kimutatja. Nm kell itt játszani az eszed!
    Tedd fel a videót a barátoddal, amit kértem, utána beszélhetsz!
    (Egyébként meg nem mikrofon, hogy bele kellene szólnod)
     
  17. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    nem mikrofon hogy bele keljen szolni jogos... akkor mit magyarázol itt? amugy meg nem tudom mi a retek bajod van sírsz itt, hogy nem tudsz dobozolni....így nehéz is hogy csak a másikat nézed azt hiszed világ megváltó vagy közben meg csak egy idióta.....tán a D.O. ad neked csak ajándék dobozt vagy mi? siralmas hogy már a dobozt is kinézed a hajomból érdekes hogy full screenbe vagy a kliensen valahogy nem lehet ilyesmit csinálni....arról nem beszélve hogy a szerver eléggé akad de te megállás nélkül mész. :) ha rajongom akarsz lenni nincs gond csak szólj mert ez már zaklatás amit művelsz. xd ha meg nem akkor takarodj a gyászba mert már a tökünk ki van veled kösz csá :D (U.I.: Nem mindenki bír egyszerre irogatni és filmeket nézni közben meg minimappon kattolgatni ;) )
     
    Utoljára szerkesztett: 17.12.23
  18. Carbonite

    Carbonite Utánpótlás-írogató

    nem az en bajom az. Csavo szerzett par ezer olajat es tobb 10 ezer emp et meg szaznyi fagyraksit amit te sose fogsz megkapni akkora mennyisegbe. lassuk ki fog orulni jobban es ki fog sirni
     
  19. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Lassan 2 hete nyúzzátok egymást ... nem unjátok még? :D Ebből is látszik mennyi értelme van itt repoltolni valakit. :( Mislix mint látod senkit nem érdekel sajnos bármit írsz / írunk. Még rátok se szóltak, hogy ne sz.rjátok tele mindennel a topicot. Engedd már el legalább neked legyen eszed a francnak foglalkozol ilyen emberekkel. Szóra sem érdemes egyik se. Én csak azt kívánom nekik... ennyi öröme meg sikere legyen az életben az összesnek, mint amit itt kézzel össze tudott szedni csalás nélkül... Ne foglalkozz már az ilyenekkel mert tök felesleges. Az egész game 1 nagy fertő tele ilyen " szemetekkel " tudod nagyon jól, ha meg szólni mersz érte még téged büntetnek meg a végén. ( ügye nem kell mondani volt már rá példa nálad is ) Ennyit nem ér az egész. Tényleg itt vannak az ünnepek inkább a családdal foglalkozz ők jobban megérdemlik a törődést mint " ezek " . Meg hát sajnos tudod, hogy mondja a mondás ... " 1 fecske nem csinál nyarat... " Sajnos ez itt is igaz, még ha többen vagyunk akik felszólalnak akkor sincs értelme. Egyedül meg pláne nincs. Látod a sok állítólag " tisztességes " játékos még a végén téged mocskol be hiába akarsz te jót a végén te leszer a sz.... :( Én még azért erősen bízom benne, hogy event végén lefuttatnak 1 gyors ellenőrzést ki szedett össze több ezer bobozt és azoktól érzékeny búcsút veszünk. Mert van sajnos elég sok aki 0-24 szedegeti azt is. Gyanítom a játék más területén is hasonló " mókákkal " üti el az időt csak épp nem kézzel tisztességesen.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.12.23
    GammaGT kedveli ezt.
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Miért akarod megmondani, hogy mit csináljak és mit ne csináljak? A riportolások videóval vannak alátámasztva, ez az egyik. A másik, meg ha nem tudod mire megy ki a "játék" akkor nem érdemes beleszólni, mivel itt a botokról van szó és nem arról, hogy kinek, mi erről a véleménye, és ki mit csináljon és mit nem.
    A barátunk elkövetett két óriási hibát, amit nem fogok feltárni, de ha figyelted, hogy kik lettek kiszórva és tudod, miért akkor rá fogsz jönni.
    Mint írtam korábban eddig, aki ezt elkövette egy-két hónapon belül "eltűnt".

    A korábbi írások alapján csak megjegyzem: attól, hogy mindenki ezt csinálja, az nem azt jelenti, hogy nézzük el, törődjünk bele, mert akkor már elfogadható lesz.
    Ha azokban az országokban, ahol magas a bűnözési ráta és valakinek kirabolják (netalán megölik) a hozzátartozóját, nem hinném, hogy vigasztaló lenne, ha azzal érvelnének a rendőrök, hogy de hát itt mindenki ezt csinálja, magas a fel nem derített esetek száma, nyugodjon bele.
    Igaz, milyen gyenge érvelés!
     
    Vércse kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.