Visszajelzés Bot használók és csalók

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 2.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Carbonite

    Carbonite Utánpótlás-írogató

    A jatek mire megy ki az mindenki dontse el maganak. Hozzaszolasokat peddig barki rakhat velemenyerol mivel ez egy FORUM csatorna nem egy hosszu support uzeneted amire egy sablont kapsz max . Ki tunt el ember? akkor tunsz el ha pushingolsz csak vagy vmi pvp progit hasznalsz max azert szurnak ki. mas semmiert. 2. Meg az adminok se tudjak pontosan miert volt a banvawe. Te nem ugy latod hogy nem erdeklik ? ki vagy akadva mentalisan itt 1-2 emberert csak, mindenki vegzi a dolgat? mit torodni bele? azt hiszed torodnek ellenuk? vagy torodnek veled? ne nevettess. Bunozesi temaval... hat ha lenne egy ekszer uzleted es kirabolnank maszk nelkul meg buletint is mutatnank es a rendorok lennenek a bp tagjai meg a filmezo videot se hinnek el. (en velemenyem)
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Én nem akarom megmondani mit csinálj mit ne. Azt csinálsz amit akarsz, a te döntésed. De ha azt se értékeled, hogy más törődik veled, akkor vannak tényleg bajok nyaktól felfelé. Akkor idegeskedj ... szidd őket ... látod mennyi értelme van. Tényleg ebbe fogsz akkor bele bolondulni. Itt senki nem törődik a rendes játékosokkal... nem vetted még észre? :confused: Ha rendesen játszol téged basznak le mindenért, ha csalsz akkor téged jutalmaznak mindenért ... ez van ezt kell szeretni. Ha a fejed a falba vered se fog ez változni, HA ŐK nem akarják. Márpedig nagyon nem akarják. Az már a hihetetlen kategória, hogy ennyi év alatt nem sikerül megoldaniuk a dolgot véglegesen. Nem hát mert nem is akarják... :oops: Én nem mondom, hogy nem csinálnak semmit mert azért próbálkoznak, de az " núdli " látod mennyire veszik Őket komolyan. Vicc ami itt megy, meg sajnos az is amit TI itt műveltek. Ugyanis nincs semmi értelme. Max annyit értek el vele, ha felb.szátok az illetékesek agyát, akkor kiraknak " kényszer pihire " De nem akarlak én győzködni se téged se a többieket... akkor csináljátok ha ez kell. Idegeskedjetek , bannoltassátok saját magatokat ... hajrá ... én hátra dőlök és csendben kémlelek. DE ne mond, hogy én nem szóltam.
     
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nem rossz szándékkal írtam Neked, amit írtam, de az, hogy egyesek mit engednek meg maguknak és mit engednek meg nekik lehet ideiglenes állapot is. Csak egyszer kell elkezdeni tiltani őket.
    Te is olvastad a komentjeiket, és látható, hogy olyan pofátlanok és gerinctelenek, hogy semmi nem érdekli őket.

    Hogy ne legyen off
    Barátunk egész este lövetett, ami ma reggel is tartott. Itt video.
    Gondolod, hogy aki, ennyi utálattal és ellenszenvvel nyilatkozik a fórumon, hogy gyere ki a hóra... nem lő vissza egyszer sem, ha a gép mellett ülne.
     
    Vércse és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  4. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    Kedves Mislix! Nekem itt utolsó szavam mint látod nem igazán reagáltam a te írásodra a napokban..meg hagyomcarbonitnak. De utoljára le írom míg velem vagy elfoglalva, hogy mit lövök mikor és hol a D.O.stats bugos nem rendesen jeleníti meg az óra számokat és míg videózol addig én haladok tovább. ha lenne egy kis eszed és kihasználnád csoport és a küldid haladna ;) szert tehetnél pár óra alatt a cubikonnál pár száz ezer urira és haladnál. Most ki vagy akadva és a dermesztő labirintusnál agy vérzést kapsz...szerintem felesleges strapálnod magad.
     
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Látom, hogy megy ez nálatok!

    Bejelentett felhasználó játékon belüli neve: ¤Tєllмєwнŷ¤
    UserID: 172548122
    Szerver: EU4
    Dátum: 2023.12.19
    _____________________________________________


    _____________________________________________
    Bejelentett felhasználó játékon belüli neve: ᴱᴿᴿᴼᴿ
    UserID: 170663480
    Szerver: EU4
    Dátum: 2023.12.19



    Hogy érthető legyen (Teamspeaken magyarázták el):
    Ez a fajta bot beállítható menekülésre, és ha álcában vagy, ha nem akkor is "lát" és ugrál a kapuba. Ellenben, ha átmész másik térképre, vársz egy kicsit akkor kimegy a kapuból... ekkor kell utána menni.
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.