Visszajelzés Bot használók és csalók

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 2.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Persze hogy nekik....... Másrészt ha nekik is gond a bothasználat,akkor miért tiltott téma pl. a discordon? Vagy ha valahogy mégis szóba kerül,vajon miért kezdi el mindenki azt károgni, " a botosok tartják el a Do-t..."....,stb.... Lefogadnám az ottaniak 95%-a is használja azt a nyavaját és ezzel mossa kezeit,nyugtatja magát..... Miért gondolom ezt? Azért,mert ha valaki elutasítja a botokat,az nem fog beletörődni,nem fog szemet hunyni felette....kivéve ha az illető alapból is ostoba. Régen is meg volt a Do botok nélkül elég szépen,most is meglenne. Ha most kivágnák a szerver nagy részét,ugyan úgy vissza jönnének,már ha tényleg szeretik ezt a játékot. Emlékszem hogy vártuk anno a MHH-t (3x),hogy rendeljünk......Akkor nem voltak ekkora baromságok mint 1 milla sebzés,stb.... már a full havoc is nagy szám volt,főleg ha már több volt a hajódban 15-16 lf4-nél......akkor is élvezhető volt....Nem azt mondom,hogy a dolgok nem változnak,de így....ebbe az irányba? Hazudhatnak itt bármit,itt ténylegesen támogatva vannak a segédek.....Ha van egy 1 milliárd nettó bevételű cégem,aminek a felét lenyúlja/lopja/csalja valaki,akkor csak nem nézem már tétlenül,akkora pert akasztok a nyakába,hogy élete végéig nyomorogjon.... Nem lehet megtalálni? Ugyan!!! A mai világban??? De részemről off.....csak bosszantó,hogy az játék ászf-jében nem szerepel az,hogy használjátok csak nyugodtan,nem lesz következménye....eszem ágában nem lett volna ide vissza jönni..... ami a teamet illeti,a fórum moderálására elég lenne 1 emberke is,felesleges egy egész team....szerintem....(vagyunk itt kb. 8-an,valószínűleg a 8 még kézzel játszó,nincs mit moderálni),de ez csak vélemény...
     
    Csülök[H], Gergo1380 és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  2. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    De tényleg mért is ellenőrizik azokat akik már át estek ezen múlt héten volt 3 ellenőrzésem, ha nem több én el mondom mindenkinek, hogy eszem ágába sincs semmi féle segédeszközt használni de azért egy két enberkére rá kellene nézni. Jaj ő a valakinek valakiknek a valakije és ezért nem szabad na most kérdem töletek van értelme az egésznek. 10 invokból hiányzik még 7 darab, de egyszerüen nem lehet le lőni mert van vagy úgy 20 botos, de tényleg le probáltam lőni de ahogy az egyikbe bele lővők jön a másik én nem értem hogy a bu bánatba lehet igy haladni valamivel is. Egy fél napig gondolkodtam, használjam a progit vagy ne, de nem. Jó van ez igy ahogy van. 7000 orám van a másiknak van 2000 s ugyan ugy áll mint én vagy még jobban ma is láttam 3 vonatot. Ezeket senki nem lássa csak én érdemes el menni bl térképre egy vonat legalább mindig van ha nincs akkor én kérek el nézést, de ha ezek egész nap lövik a behemothot akkor egy nap alatt le kell lőni 167 hogy legyen 1,000,000 uri. Én is csinálnám ezt s ezek a személyek nem 1 napig csinálják hanem 1 éve. Valamit jó lenne már csinálni.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  3. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Bejelentett felhasználó játékon belüli neve: trspon
    UserID: 172254308
    Szerver: GBL1
    Dátum: 2023.02.029

    Ha b+ erre is azt mondjátok, hogy nem az akkor kajak törlöm magam... meg a nagy lóf... tolja valaki 22 órát a gamet ... amúgy vonatozgat map 4 en, event npc-t öl csak , de az se gyanús biztos nem bot áááhhh nem.

    Time PlayedHours
    Total3,440
    Last 24 Hours22
    itt a " vonat " második tagja most csak 2 hajóval tolja...

    Bejelentett felhasználó játékon belüli neve: DarkTOOK
    UserID: ? ( nem az ő ID-jét adja ki az oldal o_O ) ezt adja ki de ez szerintem nem ő : 172061163
    Szerver: GBL1
    Dátum: 2023.02.029

    Másik szerencsétlen "nagyi" 2-6 on napok óta...
    Bejelentett felhasználó játékon belüli neve: rusya
    UserID: 172010732
    Szerver: GBL1
    Dátum: 2023.02.029
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.23
  4. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!

    Ha esetleg meg tudod mondani, hogy miként tudod magad törölni, légy szíves jelezd nekem..! :rolleyes:
    Viccen kívül mondom!

    Előre is köszi!

    Eddig csak (amennyire én tudom) töröltetni tudod magad, de nem fognak törölni! Én már próbáltam...!

    Egyébként... hiányolom én is ezt a funkciót, hogy valaki törölhesse saját maga az "account"-ját...! o_O
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  5. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Pedig erősen elgondolkodtam rajta vicc ami itt megy :D De tolok 1 gyűjteményt, hogy ne mondják én nem próbáltam meg :D Max indítunk 1 petíciót, hogy lehessen saját magad törölni ha ez nem jön be :D
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  6. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Na, még ilyet nem láttam!

    Helyszín: GE 1 kalóztérkép
    Botos lő botost! A videón jól látható, hogy az EIC-es vezérhajó irányítja az MMO-s BIG Boy BOT-okat és lövik a VRU-s, szintén BOT-os Piranjákat!

    https://www.kapwing.com/videos/63ff96752c392d00116fb62b
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  7. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Csak egy kérdésem lenne! A link amit beraktam, azt meg tudja nyitni más is..? Csak azért kérdezem, mert ezt a videórögzítőt ami a linket adja, most használom először.
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Meglehet nyitni. Ilyet jól rég láttam ment is érte a ban akkor rendesen :D Ha jól rémlik akkor valami becsületpont bug volt vagy mi. Most tudja a fene, de így azért easy a pvp küldiket letudni. :D
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nyugodtan át lehetne nevezni már ezt a játékot CSALO-RBIT-ra.
     
    Vadász, SPILLER2 és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  10. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Köszönöm! :)
     
  11. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Csak egy bizonyos ponton mozog a Strokelight Barrage NPC lövésére
    (A "társa" nemsokára jön, mert két hajó egy gazdával)
    Bejelentett felhasználó játékon belüli neve: destruction
    UserID: 172474476
    Szerver: EU4
    Dátum: 2023.03.02
     
  12. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Aktív író

    Kedvencem lett シㅤQㅤUㅤEㅤOㅤTㅤAㅤシ (VRU) űrpilóta. Q klános, GE3-on. A DOStat szerint nulla(!) óra játékidő, regisztrált 2023 02 14.-én. Hadnagy, Goliath Plus hajóval... Egyetlen kaput sem vitt ki, de 300K-t sebez...Gratulálok! Jahh, 200(!) Hadest kivitt, most látom!:))
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  13. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Nehéz überelni, az tény! :D
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Upgrade: Még mindig

     
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    OG klán: A hajó -számomra- kilőhetetlen. Hiába lövöm 200k-val az egész térképen keresztül 80%-a megmarad. Molyban pedig csak a pajzsa megy le kb 2mm-t.
    Amint látható az EU4 1BL térképen ez a klán uralja és nyomja pofátlanul ezerrel most már non-stop 3 hete. Ebből két nagy csillagos, a többi 1-3 csillagos.
    Szeretném kérdezni, mivel nem találtam leírást róla, hogy elméletileg milyen sebességgel tud menni egy ilyan hajó, mert én 626-tal 3 mp alatt lemaradok tőle.



    Bejelentett felhasználó játékon belüli neve: xXx[»ØĢ«]
    UserID: 169364902
    Szerver: EU4
    Dátum: 2023.03.05
     
  16. -BÁRÓ98-

    -BÁRÓ98- Utánpótlás-írogató

    Szia! Goli plus max sebessége 612 alapból de pl nekem van hozza sebesség modulom és azzal 649
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  17. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Az én Goliath Plus-om 655-öt megy "Fogó drónformációban" ban és "Kerékben" 685-öt.
    Egy Citadell Plus simán utolért....! :rolleyes: Méghozzá úgy, hogy sebességlöketet is használtam! o_O
     
  18. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Ilyet én is akarok, hogy nem fogy se élet se pajzs ... hol lehet igényelni ? :D Viccet félre téve ez amúgy tényleg mi a f.sz ? Nem vagyok épp kezdő de nagy pro se ... de ötletem nincs ilyet, hogy lehet csinálni vagy össze hozni. Valaki felhomályosítana, hogy lehet ilyet csinálni? Mert így kb 6 év játékidő után ne érezzem már magam teljesen hülyének. Mert már én érzem magam szarul mikor ilyet látok.
     
  19. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Még anno (kb. 12-13 éve) létezett olyan bot,hogy 1-nél megakasztotta az életet,nem lehetett kilőni a hajót.......ez is hasonló lehet. Van,hogy mi is lövünk 4-5 hajóval valakit és kiröhög,pedig közel 1 millát kap összességében/lövés.....
     
    Vércse és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Itt a másik Strokelight Barrage NPC lövésére szolgáló hajó.

    Bejelentett felhasználó játékon belüli neve: spacecrambler
    UserID: 58056507
    Szerver: EU4
    Dátum: 2023.03.05

     
    Vércse kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.