Visszajelzés Bot használók és csalók

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 2.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Hamarosan híreket osztunk meg ezzel kapcsolatosan. Nem kell csüggedni! ;)
     
  2. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    Én esküszöm nem értem, hogy mit lehet ezen a programon élvezni el kell menni nem mesze csak 5-2 re. Pl én most eu2 játszok de ami ott megy az kész katasztrofa jah kábé vagyunk azon a mapon 20 an és 19-en úgy csinálják hogy az agyam meg ált egy pillanatra :D . Nem értem mi értelme van az hogy jó sok uridiumot össze lönek és mit csinálnak rajta lovacskáznak vagy mi van??
     
  3. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    600 helyet léptem előre a ranglistán , gyakorlatilag 1 játékos kivételével a top 10 lecserélődött és BL3-on tized annyi hajó van... valami tiltások voltak szerintem.
     
    SPILLER2 és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Vissza pörgetik alpha , beta , gamme kapuba dobja a matit ami kell gyártáshoz meg fejlesztéshez csak hoyg véletlenül se érd utól őket. ;) 1-2 jeentett játékosra ha ránézel van olyan aki 3-5 ezer kaupt tolt minda 3 ból az emlúlt 100 napban :eek:

    Volt bizony ... elkezdődött a nagytakarítás. :D;) Reméljük nem csak pár napos megint. :oops:
     
    SPILLER2 és Vadász kedveli ezt.
  5. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    517 voltam a tegnap és ma 423 de hogy is van ez?? akkor a 500 ból 100 an használnak valamit vagy mi a pipápápároppó van ??
     
  6. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Aktív író

    Szép is ez a nagytakarítás, öröm látni! De szerintem akik maradtak - és végig tisztán tolták -, simán megérdemelnének valami kártérítést!! Ugye kiderült, hogy jogosan jeleztük, hogy sok a csaló. És ezek elvették a játékélményünket, és rengeteg lehetőséget is! Gondolok itt az eventeken való ellehetetlenülésre, amit ezek okoztak! Mi nem tudtuk tőlük teljesíteni a küldetéseket, nekünk ment le a rangsorpontunk, ha kilőtt egy csaló, előlünk vették el az urit a cubik lelövésénél. Mi nem kaptuk meg az eventekből járó jutalmakat, csak ők! És csak egy pár esetet említettem! Tehát azt gondolom, hogy ezzel a bannolással együtt a kártérítésnek is meg kell történnie előbb utóbb. Legalábbis így lenne fair. Ezt nem a telhetetlenségem, hanem a fair play szellemében írtam. Uff.
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  7. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Az a baj elég sokan még így is megúszták, sőt már gyártják az új "vonatokat". :(
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én EU4-en nem látok változást még? Ez nem egyszerre történik?
     
  9. chrome4926

    chrome4926 Fórum-zöldfülű

    Mi lesz azokkal akik a klienst használták, de őket is bannolták?
    Ha egyszerre sokan lövik az eventes npc-t, a rendszer vonatozásnak minősíti?
     
  10. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Aktív író

    Hirtelen mindenki ártatlan lett. Jogtalanok a kizárások, jajj... sírnak-rínak. Meg hogy micsoda felvételük van youtuben mikor lealáztak! Huhú...de sikerült tegnap is 16 órát játszania a nagy lealázónak! Úgy nem nehéz...jahh, hogy soha nem bannolták? Dehogyis nem rakták ki!! Öt éve úgy kivágták, mint a sicc! Pont azért, ahogy játszott. Nem adta fel. Dandár lett. Napi 16 óra játékkal!! De...mi semmire nem emlékszünk...mi mindent elfelejtettünk...meg amúgy is...nem is vagyunk emberek...csak ők...akik egész nap játszanak...csak ők az igaziak... és már nem is jó ez a game...hiányoznak a csaló barátok...Sajnálatra méltó dolgok ezek...De meg lettem fenyegetve, hogy csak hétfőig lehet nagy szám, mert jönnek vissza, és folytatódik minden onnan, ahol befejezték. Talán igen, talán nem. De legalább 3 napig normálisan lehet játszani. Szeva.
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  11. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Sajnos EU4-en nem változott a helyzet. Ebből számomra az jön le, hogy mivel ők clickbotot, használnak és NPC, illetve játékosok ellen EGYEDÜL használják a botot, vagy segédprogramot, azt lehet.
    Nem lett elvéve a hírnevük, megkapták a jutalmukat... megyek és meg is kérdezem, hogy mit használnak, mert innentől kezdve ez legális, mivel nem vonatbot (nem vaze, ez önmagában egy mozdony csak).

    Ha jól sejtem akkor az alábbi videó alapján, ami ma 2023.04.29 20:56-kor készült az említett csalókról, akik itt vannak a játékban nem botot használnak.

    Egy kicsit nevetséges ez így!

     
    Utoljára szerkesztett: 29.4.23
  12. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Én szóltam előre, hogy sokan kimaradtak meg már készül a következő "vonat" a tiltottaknál. :D Nem baj majd következőnél mennek ők is a levesbe. Egy picit finom hangolni kell még azt a botszűrőt de jó lesz az. Csak könyörgöm ne 3 napos bann-t adjatok nekik vagy végleges vagy cseréljétek le a hajót nekik phoenix-re ( egy kicsit trollkodni nektek is ér :D ) meg töröljetek minden cuccot meg fejlesztést és akkor kezdje akkor elölről... ha akarja.
     
  13. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    Szerintem akiknek ki van bannolva egy vagy két vagy esetleg 3 hajójuk szerintem még van vagy ugy öt amelyikeket ugyan ugy botoltassák. Szerintem is jó lenne egy megfelelő büntetés. És szerintem még van va egy hajó amelyik még meg érdemli a végleges bannolást, de ez nem baj mert mindenki szerintem sorra kerül.
     
  14. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    A helyes megfejtőnek jár a csoki ... Hány iris látható a képen? :D áhh.... nem 1 bazi nagy vonat ami a cubira vár véletlenül se... :D én a hajók számát nem tudom megmondani nem hogy az irisekét :eek: Amúgy 6 hajó ... ennyit ért a nagy " figyelmeztetés "

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=466lol.jpg
     
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Pár nap után világosan látszik, hogy egy rakás sz@rt ér a ban. A kijelölős, álcalátó, automaták, amik önmagukban működnek itt maradtak.
     
  16. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    újra kezdték a játékot.
     
  17. Sziasztok!
    Nekem az a véleményem ,hogy már irtam anno jogtalan elönyszerzés miatt hátrányban vagyok az érintett felhasználók miatt.

    Ha továbbra is támogatja a DO a segédprogi fejlesztöket akkor nekem alanyi jogon jár_:
    -BECSÜLET BOOST MERT AZ VAGYOK!!!!!!
    -Folyamatos DMG boost
    -Lézer kezelés fejlesztési lehetöség értem ezalatt tudjam és is változtatni a statisztikát ne a gép határozza meg..
    Persze csak annak legyen elérhetö aki tiszta játékos!!!
    Továbbiuakban mivel éretlen az ez egész én nem 3 napra függeszteném fel hanem 1 alkalom 1 honap---2. 2....3. 3

    Hasonló ötletekért kövess be.... vagy hogy is mondják ezt az uj dumát----

    ÜDV
    Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™
     
    Vércse kedveli ezt.
  18. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Amúgy kb semmit nem ért a " 3 napos " ban ugyan úgy 0-24h megy nekik megint a bot. :( Úgy néz ki ez a ban hullám heti rendszerességgel nyugodtan mehet karbantartás napon, akkor talán lesz is valami. Előbb utóbb csak elfogynak, már ha tényleg végleges a ban második alkalomnál.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.5.23
    Vércse kedveli ezt.
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ha magasabbra lehetne menni gyalog, mint a Mount Everest akkor onnan sz@rná le minden botos ezt az inzékedést.
    Lehet látni, hogy semmit nem ért.

    De tegyük fel a kérdést: Mitől is nevezhetjük ezt büntetésnek?
    Elvették a fegyvereiket, hajóikat, vagy bármit, amit csalással szereztek immár kb. 8 éve! NEM.
    Teljesen úgy tűnik, hogy aki ezt kitalálta és jóváhagyta ugyanúgy benne van ebben az egészben, csak valami látszat tevékenységet fel kellett mutatni.
    A szabályzat egyértelműen örök kitiltásról ír.
    Semmit nem kellett volna csinálni (kitalálni kibúvókat a csalóknak), csak betartani a saját szabályzatot.

    Kedves döntéshozó!
    Csak nem a Te hajód is közte lenne?



    Update:
    Bocsánat, tévedtem. A Bot használatért nem jár tiltás, csak tilos! Nincs szó, hogy a használatáért tiltás járna, úgyhogy megyek körülnézni a Neten én is...

    3. Külső programok és automatizálás
    A játékosok a játékot csak egy nem módosított, hagyományos böngészővel, illetve a játékhoz kifejlesztett játékkliens segítségével játszhatják. Tilos használni nem kifejezetten engedélyezett külső segítő programokat, robot programokat, szkripteket, makrókat és egyéb alkalmazásokat, amelyek a játék folyamatainak automatizálását szolgálják vagy befolyásolhatják a játékkliens megjelenését és használatát.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.5.23
  20. Krypton

    Krypton Fórum-zöldfülű

    Ez egy demagóg duma, hogy támogatják a bot fejlesztőket.. Segítek, nem teszik csak egyszerűen jobb programozók ülnek az egyik oldalon... A Darkorbitnak néhány éve összesen 2 az az kettő darab fejlesztője volt, kétlem hogy ez változott volna, több embert foglalkoztatnak csak és kizárólag pénzért megvehető dizájnok rajzolására mint ahány effektív programozó a játékon dolgozik... Alsó hangon is 3-4 féle bot él jelenleg darabja 2-4 fejlesztővel + a support team akik kiegészítőket gyártanak.. szemben azzal a 2 alkalmazottal aki a másik oldalon bohóckodik de egy lagg mentes klienst nem tudnak 15 éve össze rakni.
     
    HΛЯMLΣSS, Vércse és kicsifoxi27 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.