Visszajelzés Bot használók és csalók

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 2.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Hogy is volt anno ... Mondjon le ...! :D De amúgy sajnos ez az igazság. Az istenért nem adnák át másnak, de ők meg sz.rnak bele. Most van mémi " prábálkozás " de ez is kihal majd mint az előző x+1 ... :( A jelenlegi kitiltások kb semmit nem értek. 1 jót röhögtek rajta kb, és ugyan azt tolják most is . pve szerón a top 1 igen nem írtam félre ő 3 nap bant kapott cserébe mikor vissza engedték 24 órát tolta a botot :D Megérte akkor kirakni. Amúgy csak megjegyzem regisztráció óta khm.. 2020 ... napi 23 órát játszik ... meg a nagy büdös lóf... amúgy biztos nem bot... de hát ki vagyok én hogy megmondjam ügye ... :D De a többi se különb, hiába rakják ki 3 napra nem ér semmit. Full bant vagy cucc elszedést nekik ... esetleg akkor elgondolkodnak, de így ... pff ... mint halottnak a csók kb .:(
     
    Vércse kedveli ezt.
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

  3. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Most hétfőn én is 20 órát játszottam:D
    De én játszottam , nem program:)Asszony melózott én meg elkezdtem BL térképen azt a behemótot farmolni. Rájöttem a leölését követően pontosan 15 percre spawnol újra mindig ugyanott. 10-15 x is kinyírt mire elpusztult. Volt hogy ketten volt hogy 6-an lőttük. 8 drb Cpu-t sikerült csinálnom.
    Úgy voltam vele most nincs az a sok **** addig üsd a vasat míg meleg …alapon bizony 20 órán keresztül ezt csináltam.
    Azt megjegyzem majdnem agyfaszt kaptam:)
     
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Nem azzal van a baj, ha valaki 1-2x játszik napi 20+ órát , hanem hogy van olyan aki napi szinten tol 23 órákat és nincs kibaszva mint a macska sz... :mad: Meg ráadásul nem 1-2 hete vagy hónapja tolja így hanem van aki több éve. Azt ne mond, hogy van olyan ember aki napi 1-2 óra alvást tol a többit meg itt tölti sz.rás evés ... miegymás nélkül. A vicc az, hogy hiába szólunk érte egyszerűen nem történik semmi. Most volt egy kis " vonat " takarítás de az is kb mint halottnak a csók... tolja évekig és kirakják minden egyéb szankció nélkül 3 napra. Viccnek is rossz volt sajnos. :( Ha egy kicsit is bele gondolsz 1 nap 24 óra, alszol abból mondjuk 8at dolgozol jobb esetben 8at marad 8 órád játszani magyarul ez az átlag ami még a hihető kategória napi szinten +- egy pici ha nem dolgozik, de az meg már ... hát mindenki döntse el maga. Szóval nagyon " jóhiszeműen " is nagyon max egy napi 12-16 óra, ami még bele fér de akkor se csináltál egész nap semmit kb. Az összes többi aki sunyít e fölött számokkal annak szinte 100% hogy " vaj " van a füle mögött.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.5.23
    Mislix kedveli ezt.
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Amikor a botok visszatámadnak:
    1)


    2)
    Köszönjük, hogy a Citadel+hoz nem kell ember, mert önállóan elvan. EMP után rögtön visszafog, gyors is, ... az ember azt gondolná, hogy ez a botra lett kitalálva, hogy ennyire erős lett. A többi hajónál szinte rögtön levették a képességet, itt nem.

     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  6. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Amúgy szerintem ebben a játékban teljesen felesleges és értelmetlen mindenféle segédprogramok használata.
    Ez egy nagyon egyszerű játék összehasonlitva azokkal , amiket eddig játszottam. Maga a játék tetszik , de nagyon egyszerű , főleg kitartásról szól.
    3 okból nincs szükség semmiféle programra.
    1. A játék maximalizálva van , mindennek van maxos szintje.
    2. A rangoknak semmi értelmük nincs ebben a játékban , mert nem adnak semmiféle bónuszt. Ezt mondjuk hiányolom is a játékból. Ahogy irtam van maxos szint így kis ranggal is lehetsz ugyanolyan erős játékos , mint aki max ranggal játszik.
    3. Ellentétben másik játékokkal itt szószerint ömlik az uridium. Egy semmitérő hajóval is összefarmolok napi 60-100 ezer uridiumot.
    Végül még annyit hozzátennék , hogy itt semmiféle károd nem származik , ha lelőnek , vagy ha nem lépsz be 2 hétig. GGE játékot javaslom kipróbálásra, ott lehet edzőtáborozni, mert ez itt Hawai ahhoz képest.
     
  7. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Igen alapesetben ez a játék koncepciója ( bár ez egy online egymással " versenyzős" .... bla bla bla játék, ami a botok miatt ügye LEHETETLEN és sajna sok vagyis szinte minden az egymással való versenyzésre épít ebben a játékban ...) , de gyakorlatban mint már írtam párszor alapjaiban rossz a játék által kért mennyiségek beállítása. A régebbi dolgok maradtak ugyan úgy mint mikor bejöttek, akkor se volt könnyű össze szedni. Az új dolgok meg ha nem játszol napi 20-24 órát és még úgy is van 1 év mire mindennel megvagy, akkor ügye jön a sokak által választott könnyebbik út a " bot ". Na ezzel az a baj, hogy te mint tisztességes (meg ők álltalában " fizetők " is ) játékosként behozhatatlan lemaradásban fogsz így részesülni hozzájuk képest. A problémájuk ezeknek a tisztességes játékosoknak az, hogy a csalókat nem büntetik megfelelően lásd most is kaptak 3 nap kitiltást hurráááá... , se nem szedik el tőlük a már összecsalt cuccokat, se nem kapnak végleges kitiltást konkrét semmi értelmes nem történt még jelenleg. De ez nem mostani keletű dolog már a játék eleje óta van ez a probléma, csak ügye anno még üldözték meg tiltották is elég rendesen a csalókat. Mára ez kb kihalt ha szabad így mondani. Boldog boldogtalan csal ( a játékosok sajnos közel 95%-a ) , ha te nem csalsz és mersz érte szólni akár itt akár máshol még te vagy a f... meg jobb esetben nem kapsz érte büntetést. Jelenleg " mi " vagyunk leszólva mindíg meg a játék által is büntetve mert minden a botokra van beállítva így esélyed nincs össze szedni ( értsd vállalhatóan normális időtartam alatt nem évek alatt ) semmit szinte ha csak nem fizetsz már ha lehet érte mert nem mindenért lehet.
    Akkor jöjjön az igazság is meg a " fekete leves " ... figyelj vázolom egy kis saját story...
    Januárban kezdtem el játszani újra sok év után. Kb 1 hét próbaidőt adtam a játéknak tetszik e. pve szerveren kezdtem mert itt legalább annyi sikerélményem van, hogy nem lőnek rommá. Meg hát pvp szerveren esélytelen meg fölösleges is játszani jelen állapotban a sok csaló miatt. Konkrét "full-os" hajót lehet már rendelni ( goli, 8 iris, pet .. bla bla bla ... ) ezt szépen megvettem ( + premium meg ez meg az ... költöttem kicsit ja ) kis naívan milyen jó lesz majd mehet a maradék kiszedése meg rövid időn belül end game... Aham ... nagy lóf... Maradék pikk pakk meglett mert hát némi tapasztalat van tudom mit hol és hogyan kell. A probléma az új ( értsd BL mapok ) kontenttel van. Minden de szó szerint minden ami lf4 után jött be a játékba elérhetetlen ha csak napi pár órácskát játszik az ember. Gondolok itt plus hajó fejesztés, sima fejlesztéseket is szétbaszták nehogy haladj vele ügye fostaliga asv miatt, prometheus, bo3 ... bla bla bla tudod játszol te is. Na ez a gond. Így marad az nekem is, hogy konkrét új kontenttel haladni nem tudok maradt szégyen szemre a régi " kis " mapos küldik ( ami lassan elfogy csak uberes van már java részt ) meg néha pár kapu ha össze jön. Hajóm jelenleg venom goli 10 irisz , full havoc, 11 prom lezer többi új lf4ek, 18 as pet ( slotok ami kell unlockolva ). Plus hajó fejlesztés a közelbe sincs a diametrion miatt, a többivel új mapokon a sok bot miatt nem tudsz / tudok haladni. Hiába van millió uri meg credit az konkrét semmire nem jó, nem tudod / tudom mire költeni. Max kapuba tudom pörgetni vagy én is több 100 millákat pakolok poénból licitre, ami új játékosok kedvét is elveszi. Szóval gyászosan rossz az egész így összességében. Az ötletek jók csak a kivitelezés borzalmas. Eventek meg hát ... pl mostani event én már a másodikon vagyok túl ez az item nem tűnik el és így is csak 3500 körül van craftban meg nézd meg mennyi kell belőle a " semmi " cuccokhoz is 8000-15000 ... köszi majd jövőre talán meg lesz 1 item. Chromin event esetleg ... na jó ne vicceljünk csak kapuba jön ráadásul el is tűnik... ismét botoknak. Abból is 1 kör alatt jön ilyen 2000 és kell 80000 ezer 1 itemhez ... de jó. Értelmetlen az összes event így, kb 1-2 van ami jó lenne de az meg évente 1x van. De még lehetne hosszasan sorolni.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.5.23
  8. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Mik azok a dolgok amiket bot-al hamarabb összeszednek mint azok használata nélkül?
     
  9. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Akkor ezt most gondold át még 1x :D Ha te játszol kézzel mondjuk napi 3 órát mennyi cuccot szedsz akár miből meg mi van akkor ha 1 program játszik helyetted napi 20-24 órát akkor mennyi jön össze. Így egyből érted majd mi a gond. Ugyan úgy kapja a program is a cuccot de hosszabb távra nem mind1, hogy mennyi idő. Tételezzük fel kell valamiből 3000 db neked napi 3 órával lenne mondjuk fél év a botnak napi 20 órával 1 hónap. Akkor már te 5 hónap lemaradásban vagy hozzá képest. Erre még rájön , hogy rommá csalják az eventeket, ügye a ranglista rewardokat is ők kapják mert hát megérdemlik... :confused: Vicc az egész így. Te meg fizetsz meg tisztességesen játszol és nem kapsz semmit cserébe, sőt ahol tudnak " gátolnak " meg még le is szarják mit nyavajogsz zseniális. :D
     
  10. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Valamit akkor nem jól csinálsz , 1 hónapja játszom mindenféle programok nélkül… Én a Solaris csomagot vettem meg azt hiszem 80 euró volt ill. 200 euróért uridiumot amit már látom fölösleges volt. Egyszer volt csatabérlet , szezon naptár , luxus havi naptár ill. aktív a prémium ill. a kedvezmény csomag.
    A petem ma 20-as lesz. 5 millió uridiumnál tartok , majdnem 2000 diametrion , 8- ik prom. Lézer szintén ma vagy holnap. A galaktikus eventnél 10 óra játékidőből 24 célt teljesitettem , agatusnál 2 eurós bónusz booster mellett 30 ezer körüli töredéket szedtem össze.
     
  11. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Eventek nagyrésze teljesen hidegen hagy ilyen beállításokkal. :D Hajó az nekem is kész lett 3 hét alatt. A 10 promi lézeres küldiket ( ami kimaradt 7 volt kész ) csinálgattam manapság, de kínszenvedés volt. Én nem játszok sokat meló miatt szelektíven megy csak. Ha jól számolom 117 nap ( 2808 óra lenne ) telt el mióta bereggeltem, jelenleg összesen van 390 óra játékom ami kb 16 nap. Fejlesztések kellenének mert csak a drónok 14 esek, maradék promi lézer, esetleg pár bo3, meg plus hajó de ahhoz meg csak kb 2300 diametrion van.
     
  12. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    13-ás szintig a fejlesztések csak rajtad múlik , 13-ról 16 - ra az olaj miatt nem megy azonnal , de ez a botot használó játékosoknak sem… 20 - as szint meg meglesz akkor amikor meglesz , az a plusz 2-4 százalék nem váltja meg a világot sem a lézernél sem a pajzsoknál.
    Ez a sok panaszkodás és nyafogás a botok miatt teljesen fölösleges és értelmetlen. Fogadd el hogy van és lesz mindig is… nem csak itt , minden játékban használnak programokat.
     
  13. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Ezt azért te se gondolod komolyan. Alapból a saját szabályzatuk tiltja, hogy nem lehet csalni és nem csinálnak semmit. Jó legyen elfogadom, de akkor a ranglista rewardot vagy egyéb mást... osszák szét a nem csalók között járjon már érte legalább egy kis "fej simi" ügyes vagy nem csalsz jutalom. Legalább ennyi esélyünk legyen, vagy akkor mindenki csalhasson következmények nélkül. Ez se járható út, ha bele gondolsz. Itt kb 2 lehetséges megoldás maradt. Vagy tiltják az összes csalót a fenébe, vagy a már játékban lévő dolgokat mindenki számára elérhetővé teszik és mellé raknak be új dolgokat amit lekorlátoznak napi maximálisan kiszedhető mennyiségre, hogy ne lehessen csalni meg a nem csalók is megtudják szerezni. ebből a 2 megoldásból úgy éz ki egyik se megoldás nálunk mert nem csinálják.
     
  14. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Mit takar a ranglista reward? Uridiumot , lőszert…megvan mindkettő csalás nélkül , ha meg valaki programot használ nem érdekel , nem foglalkozom vele , teljesen hidegen hagy és addig játszom a játékot , amíg élvezni tudom…
     
  15. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Ponet ez a baj, hogy senki nem foglalkozik vele, pedig nagyon is kellene. Nem azon van a hangsúly mit kapnak érte vagy mit nem, hanem hogy a csalók vannak csak jutalmazva holott büntetni kellene nem jutalmazni őket. A szabályok nem azért vannak, hogy legyen mit megszegni büntetlenül. Ennyi erővel akkor a rendőr is ne büntesse a bankrablót hanem adjon neki jutalmat. :confused:o_O
     
  16. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Írhatsz , panaszkodhatsz , itt te reggeltől reggelig , minden nap éveken keresztül , magyarul írom… akkor sem fog változni semmi. Töltsd ezt az időt inkább a játékban. Nem azt mondom hogy nincs igazad , mert az van , de fogadd el hogy ez van és kész…vagy fogyasztói védelem , komoly biróság a másik járható út.
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  17. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Na igen ez az újabb gond. Mind1 mi mit írunk itt , de amúgy külföldi fórumon is ugyan ez megy. Ott is csak sírnak, ott is kb szóról szóra ugyan ezeket javasolták. Vagy végleges törlést nekik vagy vegyenek el mindent tőlük... stb. Itt jön a gond nagyobb része... mindez vagy a fentiekhez el se jut a leírtakból / vissza jelzésekből, vagy ők is kakilnak magasról az egészbe mi megy jelenleg. Ezt viszont senki se tudja. Mi csak reménykedünk, hogy talán valami hátha eljut vagy lesz is belőle valami. Nem azért "sírunk" itt mert jól esik meg nincs jobb dolgunk. Csak mi szeretjük még annyira a játékot ( igen jó hülyék vagyunk de ez van ) , hogy tisztességesen szeretnénk játszani ( sőt támogatni is mert nem viccből vásárolgatunk ) nem egy tonna csaló között. De ezekre nem nagyon kapunk pozitív visszajelzést csak a " sarat " 1-2 hozzászólótól itt , meg hát látod manapság fentről is a " troll " intézkedések / próbálkozások. Holott amúgy nem mi vagyunk a hibásak mi csak jót akarunk.
     
  18. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Jah olvasgattam én is a német fórumokat , először ott is akartam regisztrálni , német szerveren , Ausztriában élek már nagyon sok éve.
    Van ott is , de nem ennyi nyafogás mint itt a magyar fórumon. Mennyi is a lakossága Németországnak?:)
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kedves Brynjarl!

    Nem megsérteni, és nem célozgatni akarok, de ez nem mérvadó! Miért?
    1) Régóta játszom és hosszú évekig a német ajkú játékosok (direkt így írom) kb 80-90%-a csalt. Rengeteg időt töltöttem velük úgy, hogy még a "saját" fejlesztésű botokat is megmutatták (tudott 20 milla pajzsot, kicsit nagyobbat lőni mint kell (2 milláig felhúzható volt, másik térképről ki tudta lőni a bázist (jól olvasod), meglátta azonosító beírása után melyik tréképen vagy és oda tudott ugrani (az egész csoport melléd).
    Sőt, az ő fizetésükhöz képest elenyésző volt a DO költsége.
    Még egy magyarnak például nem az!

    2) Az, hogy valakik nem sírnak jelentheti azt is, hogy több az elégedett csaló azon a tájékon.

    3) Azok írták régen, hogy állandóan nyafogtok, akikről tudtam, hogy melyik programokat használják. Ezek közül van olyan, aki 5 hónapig non-stop lövetett és automatán kivitte a kapukat (Ő például egy helyen lakik velem). Az az elve, hogy bot nélkül nem szabad itt játszani, és eddig az élet őt igazolja. Még csak figyelmeztetést sem kapott... Ez elég sok mindent elárul.

    4) Van videóm, ahol az admin hajó felügyeli a zöld dobozok felvételét, ahogy a német játékosok egy sarokban szedegetik fel egymás után az ugyanott megjelenő zöld dobozokat (Ezért szeretem a Spearheadet! :)) Szerinted mi történt!

    5) Részegen elmondták, hogy miért nem fogják őket tiltani, megnevezve ki az, akit keresni kell... és akkor még nem beszéltünk a tiltott hajók más néven történő újbóli megjelenéséről...

    6) Attól még hogy sokan csalnak, az nem teszi ezt a módot elfogadhatóvá úgy, ahogy ha sokan lopnak egy adott helyen a hatóság attól nem fogadja el törvényesnek mondva, hogy " De hát mindenki ezt csinálja - akkor minden rendben ezentúl".

    (Magyarul szólva: lehet, hogy a magyarok között több becsületes ember játszik mint a németek között.)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.5.23
    Phoenix, Vércse és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  20. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Lehet így van , nem tudom. Azt sem vitatom hogy nincs igazatok , mert nagyon is igazatok van mindenben.
    Én csak azt próbálom leírni , én hogyan fogom fel ezt az egészet.
    Már lassan minden témának lehetne hasonló cime …bot használók stb. , mert itt a fórumon még a csapból is ez folyik.
    Többen , több helyen , több hozzászólásban tisztán olvasható, hogy ez már nagyon sok éve így van , minimális a büntetés stb.stb.stb.
    Márpedig ha ez több éve így van , akkor ez így is fog maradni sajnos.
    Ezért írtam egyszerűbb ezt elfogadni , ezzel együtt játszani. Minden energia fölöslegesnek bizonyult az évek alatt ami a jelentgetéseket illeti… ti írtátok ezt , nem én…csodák pedig csak a mesékben vannak:)
    Ha engem ennyire zavar , bosszant valami egy játékban , játéknál , az nálam kuka , 100 másik játék van …csak ezt tudom írni.
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.