Captain_Armando

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: Captain_Armando, témanyitás ideje: 13.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Sziasztok!

    Úgy gondoltam, megejtek egy bemutatkozást én is.
    Egyszerű győri srác vagyok, nagy ETO szurkoló, szabadidőmben én is sokat focizom. Kedves elfoglaltságom emellett a biciklizés, illetve nem csak a tekerés, hanem a szerelés, építés, bontás is.
    A játékban a régi motorosok közé tartozom, 2009. 06. 29-én regisztráltam egész amerika 1 szerverre (ezt azóta sem tudom megmagyarázni. :D) Az EIC megbízó sorai között kezdtem a játékot. Sajnos a kezdet kezdetéről nincsenek már meg a képeim, egy régi géppel együtt a süllyesztőbe kerültek azok is.

    Talán ez a legkorábbi képem. Sokáig nem voltam hajlandó gólira váltani, később is többször visszaváltottam vengára.
    [​IMG]
    Itt már egyébként vénusziként. Az elején többször váltottam megbízót. Nem mondom, hogy sajnos, örülök, hogy kipróbálhattam a másik két cég színeiben is a játékot. A becsületemen meglátszik, de most meg már úgysem fogom tudni elérni a régi rangomat.
    A kép egyébként annak apropóján készült, hogy az akkori marsi vezérezredest sikerült elkezdenem lőni. Sajnos nem emlékszem, hogy mi lett a sztori vége, gondolom durrantam. :) Hacsak a venga fürgesége ki nem húzott a bajból.
    Sajnos itt szerintem senkinek sem mondanak az amcsi szerver nagy nevei semmit. Nagyon sokan eltűntek a süllyesztőben, ő azonban a mai napig 3. helyen áll. Szerintem minden idők egyik legjobb PvP játékosa, régebben mindig egyedül vadászott, sokszor harcoltam vele, és soha nem sikerült lelőnöm.
    Na de kanyarodjunk vissza, elvégre ez az írás rólam szól... :)

    Még mindig vénusziként, egy kis bohóckodás, talán halloween alkalmából a WIZ rakéta első megjelenésekor.
    [​IMG]

    Természetesen ezek a képek még a régi kliens ideje alatt készültek, amikor a H betűnek még valós értelme volt. :)

    Kicsivel ez után váltottam MMO-ra.

    [​IMG]
    Egy kellemes kis lődözés, még a régi jó öreg 10 emeletessel. :) Akkor még nem gondoltam úgy, hogy a név fontos lenne.

    Az első alfa kapumat roppant érdekes módon sikerült kirakni:
    [​IMG]
    Ezt még azt hiszem vengával vittem ki.

    Hiába amcsi szerver, akadtak azért itt is játékosok, játékostársak. Pampalini az örök lázadó, aki régóta itt van, fórumról ismerheti.

    [​IMG]

    Később azért tértem vissza az EIC-hez, hogy együtt nyomhassuk, és azóta már nem is váltottam megbízót. Az ominózus eset a 2-2 térkép jobb felső sarkában történt. Még marsiként belelőttem egyet (ő álcázva volt), mire nyomott egy instant pajzsot.

    Ezen a képen megvan még Geo egy régi hozzászólása is. Ő is beállt a másik oldalra, itt már adminként. Azóta pedig már régen tovább is állt. Erről is sok minden eszembe jut, a 187, bár ahogy elnéztem, Siemonék még mindig nyomják EU1-en, és nem kispályásan. :)
    A 187 láz: [​IMG]

    Aztán jött az új kliens, hibák végtelen forrása:

    [​IMG]
    Itt még kicsit mutáns, új kliens, régi hajókinézetek. :)

    Az önfeledt játékot valamikor ekkor kezdték a hibák, a csalók, és a lagok beárnyékolni. Ekkor már nem mindig játszani ültem le, hanem fejlődni. És az már nem ugyanaz.
    Próbáltam nyomni a kapukat, persze ez hozta magával a bosszúságokat:

    [​IMG]

    és megint

    [​IMG]

    és újra

    [​IMG]

    Aztán az 1. gamma volt az egyetlen, amit 3 élettel sikerült befejeznem.

    Később aztán jött a delta:

    [​IMG]
    Ennek ellenére sikerült kivinni, meglett a háromszögem. :)

    Aztán később bizony még az iriseim is eldurrantak:

    [​IMG]

    Ekkor már legtöbbször a sokak által azóta magyar szerverről ismert Vincent Lorddal nyomtuk, Pampalini egyre ritkábban jelentkezett, általában dobozolt, vagy kapuzott.

    [​IMG]

    Hát igen. Senkit nem lepett meg, hogy a csoporttársra is lehet tüzelni...

    Ekkortájt voltak az első fórumjátékok, az első kettőt sikeresen megnyertem, azóta van kereskedelmi drónom, meg Diminisherem. Nyertem harmadikat is, csak 2. accountról, épp miközben bannolva voltam a fórumról... :p Persze azért nem kaptam jutalmat.

    Jöttek a fejlesztések, a PS után a kalózok, ekkor kezdett kicsit sok lenni nekem a dolog. Bár azért van még egy kedves emlék:

    [​IMG]

    Akkor váltottam vissza gólira, és azóta nem repültem vengával :(

    Itt a maximum amit elértem a játékban:

    [​IMG]

    Nem sokkal ezután kezdtem hanyagolni, majd úgy tűnt, végleg abbahagyom:

    [​IMG]

    Pontosan innen kezdtem folytatni 2014. 06. 30-án. Jobb gépem van, azóta a játékból egyre jobban kikoptak a csalók. Szinte minden megújult, semmi sem a régi már, de kezdek hozzászokni. Játszani jöttem vissza, nem pedig idegeskedni és rangsort hajtani. Amcsi szerveren azóta teljesen egyedül maradtam.
    Meglátjuk még, hogy mire jutok. :)
     
  2. Darenthov

    Darenthov Fórum-zöldfülű

    Szép kis leírás magadról :) Gratulálok a sok kitartásodhoz!
    Az az amcsi játékos akiről beszélsz véletlenül nem rindpimpf...jr--? Csak mert ismerem őt a videóiból talán az első játékos aki elérte a 25. szintet.
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    rindpimpf nem 3. :)

    Szép történet. A régi fórum is nagyon jó volt. Illetve a játék. Néha kis kikapcsolódásként nézek PureGewalt vidiket. :D Igen, minden új. Most felteszel egy képet a hajódról? Annyi régi képet feltettél már.. :) Név alapján sztem roman az, de mingy le is csekkolom :)

    Szerk: igen, roman az. ROMAN|HELLHOUND
     
  4. Darenthov

    Darenthov Fórum-zöldfülű

    Nem voltam benne biztos, hogy rindpimpf az, mert tudtommal ő az 1. Jól emlékeztem :) Egyébként ő sem ma kezdte hanem már pár éve játszik, nem tudom pontosan mióta. Roman-ról igazából még nem hallottam :) A kép pedig a mostani hajódról tényleg jó ötlet :)
     
  5. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Képet mostanról azért nem tettem, mert teljesen ugyanolyan mint 3 éve. :)

    [​IMG]

    Egyébként igen, rindpimpf az első, mindig is az volt. Hellhound meg ugye a 3.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  6. Hejj azok a régi szép idők. Hát sok szerencsét a játék folytatásához (lesz is rá szükség).
     
    Captain_Armando és tg90000_2 kedveli ezt.
  7. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Rájöttem, utánajártam a régi fórumon, hogy mikor kezdtem a játékot.
    Érdekes, nekem is 2009.06.29-et mutat, de lehet hogy véletlen egybeesés. :D
    Mert, biztos hogy azt nem én írtam be. Én csak a Koliranderdet írtam oda be.

    KATT
    Ott a link, és láthatod a További információknál a csatlakozásom.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.7.14
  8. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

  9. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Hmm egy Győri :D Am én is Győri vagyok :D Lehet, hogy már láttuk is egymást csak nem ismerjük meg az embert a gép mögött XD
     
  10. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Király!
    Nem semmi, Mivel jelenleg a szerver ismét a helyzet magaslatán áll így kilogoltam és lett időm végig olvasni,......hát, van türelmed :Dfainul összefoglaltad a magad és egyben a DO történetét is.;)

    A GEO-s részen behaltam.....igen, Ő ilyen önzetlenül segítőkész és precíz volt, azóta sincs hozzá hasonló sem.
    am akit említett a hszében még nyomja most is, jókat fightolgatok vele:
    LEGJOBBAK
    29[​IMG]Freezer1981[​IMG]Dandártábornok[​IMG]37,924,762

    .........és persze a 187 láz sem ért véget! ;)
    [​IMG]
    íme egy bizonyíték :D:D

    Kitartást a továbbiakban is, jó látni a régiek közül is valakit, nem csak a sok új fészt akikről azt sem tudni mifán teremtek..
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nagyon szép! :) Már apis, zeus, korona, 3 havoc, 2 hercules, aegis.. ja meg a fogó.. és ez csak az, ami újat látok a kép alapján.. :D LF-4-ekkel hogy állsz? :)

    Szép az eic, én is valahogy mindig is húztam/húzok oda. De skandin eicesként vagy a régi csalók oldalára állok (megtagadva a mostani játékostársakat), vagy játszom vru-sként és élvezem így. :p
     
    Captain_Armando kedveli ezt.
  12. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    8db LF4-em van, 1 epsilon, többi láda.
    Apis csak részből, zeuszt nem bírtam ki és megvettem 34 után. Havoc az sajna elég csalóka mert ugye 19 kapuból van ennyi, kappákat meg akkor csináltam mikor elegem lett abból, hogy nem ad a zeta. :D Drónformákat meg szerettem megvenni, mert ott legalább feketén fehéren meg is kaptam azt, amire költöttem. Ja az aegis, meg az elite meg együtt több mint 2 milliárd volt... :D De egész megszerettem, szóval mindenképpen megérte.
     
  13. Ahogy látszik játszanak a megyémből valóak is bár nem Győrben lakok "kicsit" nyugatra :D
     
  14. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Talán Sopron? XD :D
     
  15. Omg te kutatsz az IP címembe xd Amúgy igen
     
  16. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

    [​IMG]


    remélem erre mg emlékszel:D
     
    Captain_Armando kedveli ezt.
  17. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

  18. A_Merovingi

    A_Merovingi Fórum-zöldfülű

    Adjisten!
    Nagyon jól összefoglaltad Armando! Pacsi!
    (egy régi öreg, talán még rám is emlékszel :))
     
    Captain_Armando kedveli ezt.
  19. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Jééé, a selyemmel popsitörlős!:D:D
    Nem csak Ő emlékszik rád .....:cool:
     
    Captain_Armando kedveli ezt.
  20. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Jeeej hát te is visszatértél? :)

    Siemon arra én is emlékszem :D