Captain_Armando

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: Captain_Armando, témanyitás ideje: 13.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. A_Merovingi

    A_Merovingi Fórum-zöldfülű


    Próbálkozok, de a vasam még ugyanaz sajna mint régen (és már akkor is nehezen futott a game) , egy immár 8 éves Toshiba laptop :( Most próbálok mindent kisajtolni belőle linux-szal, meg minden trükkel, hogy szépen fussanak a játékok amiket anno toltam, de nem nagyon van sikerélmény.
    Üdv egyébként minden régi motorosnak, és Buék! :)
     
  2. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Szia Mero!
    Jó téged újra látni! Ha adhatok tanácsot, akkor viszont a játékot szerintem ne kezdjed újra. :)
    Hogy mennek a dolgok mostanában? És boldog új évet neked is!
     
  3. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Sziasztok! Nem tudom, még így 2 év után követitek-e a fórumot, gondoltam hozzászólok, mert ha úgy vesszük új játékos vagyok, idén ősszel hatodszor kezdtem el megint játszani :D

    Egyáltalán nem vagyok újonc, csak inaktívabb, antiszociálisabb xd
    Még 2009-ben egy-két nap erejéig regisztráltam egypár accountot, többek között ezt is. Akkor nem igazán kötött le a játék, nem igazán játszottam. 2011-ben a barátaim hatására újrakezdtem EU6-on, kb. egy gyenge Bigboy szintig jutottam, mert fiatalként fingom sem volt a játék mechanikájáról, például nem tudtam a PS és a GG létezéséről :D Aztán átmentem egy barátom hatására Amcsi 1-re az MMO-hoz. Ekkor elkezdtem komolyabban ismerkedni a játékkal, még nem volt Apis, Zeus, LF-4, de már csak 2-3 hónapra voltunk tőle. 2011. júniusától augusztusig egész nyáron szétkockultam a fejem, váltottam EIC-re, és megismertem többek között Vincent Lordot, Armandót és még egypár játékost. Sajnos magánproblémák miatt abbahagyni kényszerültem a játékot.

    Itt megkérdezném Armando tőled, hogy vajon emlékszel-e egy bizonyos patesz999 nevű játékosra. Hát ő vagyok én :) Volt még egy állandó riválisom, kb. egy szinten voltunk, már sajnos nem emlékszek a nevére. Valami Space ***. :D

    A továbbiakban is voltak történések, de ez nem bemutatkozás akar lenni, csak nosztalgia :D Emlékszek, hogy Vincent Lord egyszer feltöltött egy videót YouTubera, de már nem találom. Még a nevére is emlékszek: "Darkorbit klán cubikon ölése". Tuti ez volt, max a végére odapasszintotta a nevét.

    Jajj srácok megöl a nosztalgia :( Emlékszek, Armando volt a példaképünk többünknek, mert fullos volt. Úgy fullos, hogy 8 iris, full LF-3 stb. Nem ám 10 drón, lvl16-os LF-4ek nem xd Emlékszek, Armandónak volt Diminishere meg Solace dizije. És őrnagy volt. Vincent Lord meg százados.

    És most jut eszembe még Holdjáro, csillagcirkálo. Velük mi lehet? Hiányzik a panelházas cubikon is :( Megöl ez a ****** nosztalgia. :(