Visszajelzés Chat moderálás és customer support

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Maszter2015, témanyitás ideje: 4.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire vagytok megelégedve a chat cenzúra működésével

  1. Tökéletes

    0 szavazat
    0.0%
  2. 1 szavazat
    14.3%
  3. Lehetne rajta javítani

    0 szavazat
    0.0%
  4. Javításra szorúl

    1 szavazat
    14.3%
  5. Teljes reform kell

    5 szavazat
    71.4%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Bocsi,de kijavitanálak! :) Az uridium ugyan ugy fizetésnek minösül,mint az erzsébet utalvány,vagy bármely adhato caffetéria. Fizetö eszköz,csak mint az emlitett caffetériák,meg van szabva hol és mire tudod elkölteni . :)
     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos kedves Kyra,a válaszom röviden.
    A nyereményjáték amire céloztam az volt amit a DarkOrbit Biblia új logojának megválasztására hirdettek,nagyjából 2-3 hete,azt hittem erről mindenki tudott,legalábbis aki ilyen gyakran és aktívan követi a fórumot,mint Te:)
    A moderátor,admini hierarchiával egyezek,és avval is,hogy csak az adminoknak van logikus módon az admin hajó. De,úgy gondolom ha egy példán keresztül megnézzük a dolgot,jobban kirajzolódik a kép.
    Van egy munkahely,ahol valami féle juttatást kapsz az elvégzett munkádért. Ez itt az önkéntesen felvállalt moderálási munka valamely válfaja,amiért valami féle juttatás jár-az legyen Uridium,adminhajó-e tekintetben teljesen mindegy! A lényeg,a befektetett energiádért,kapsz valamit. Az hogy az Uridium nem valós pénz,ebben Nemtudomka álláspontját osztom,mert abban a pillanatban,ahogy neked és nekem ezt valós Forintért vagy Euróért kell megvennem ( szerverfüggő) onnantól kezdve van értéke!
    Természetesen azt is megértem,ha egy valaki pl elfogadja a moderátori teendőket,és egy idő után megváltozik az élete,már nem tud rá annyi időt szentelni,mindenkivel megeshet. De akkor nem kell csinálni,jelezze,hogy nem tudja folytatni és lépjen ki! Nem hinném,hogy ez olyan,mint a maffia,hogy kilépni csak akkor lehet ha meghal:)
    És még talán ennyit,hogy magam ugyan nem azt a pályát választottam,de Apám ügyvéd volt,és ragadt rám pár dolog-mondjuk úgy elég jól kiismerem magam a jogi dolgokban:)
    És nem igazitanak helyre,az eddigi egyetlen két hetes tiltásom azért kaptam,mert az egyik moderátorról le mertem irni itt nyiltan,hogy nem szent ember,ugyanis előtte páran görög hős eposzokat zengtek róla.....soha senki nem indokolt,csak tiltottak. Ez kicsit olyan,mint a szórakozóhelyeken a kidobók,nagyjából 80% uk eredendően agresziv,és azért megy el oda dolgozni,mert ott a munka leple alatt úgy mondd legálisan tud verekedni.....itt is véltem felfedezni ilyen elemeket.....Ahogy a szép közmondás mondja-adj valakinek hatalmat,és megmutatja ki valójában:)
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Zártam a témát, egyrészt azért, mert a moderátori munka bírálása fórumon nem megengedett. Ilyen helyzetben supportra szoktuk irányítani az embert, hogy ott panaszkodjon. De mint olvasom, azzal is problémátok van, akkor azt tudom ajánlani, hogy supportra írjatok, de kérjétek az ügyfélszolgálati vezetőt vagy valamilyen vezetőt, mivel a supporton vannak ticket moderátorok, akik nem adminok.

    Ha hozzám kerül egy ticket, akkor én személy szerint mindig korrekten próbálok reagálni és intézkedni az adott ügyben.

    Kinek a pap, kinek a paplan.

    Néha nem árt a szigorúbb moderálás a chaten, főleg hu1-n.

    Szóval, ilyet többet ne.

    Köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.