Darkorbit Balance?

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: tomm27, témanyitás ideje: 26.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Na jó , azért itt és most tisztázzunk valamit.
    1.: Ha nem tudod hogy ki vagyok én , ne állíts be közmunkásnak , sem semmilyen számodra alsóbbrendű embernek . Amúgy sem fórum téma hogy ki mit dolgozik.
    2.: De pontosan megértettem mire akartál célozni. Arra hogy elmegy feleslegben egy csomó energia, és a méretek alapján nagyobb százalékban lő mellé . De kérdem én , és?
    Az hogy nem 100% osan talál be a lézer jelenleg is benne van a játékban , sőt , általában még a max sebzést sem tudod elérni a hajóddal, hiába van full LF-4 ed , mert az esetek 90% ban csökken pár százzal a sebzésed lévén "nem az összes lézernyaláb talált be". Ebben ki merül az is hogy a méretei alapján egy kettőt mellé lő . Olyan dologra próbálsz ötletet építeni amire fölösleges , ugyanis ha már egy hajó nagyobb mint egy személygépjármű , a hülye is eltalálja .
    ... Egyébként ezzel az erővel a lordakiákat se lehessen eltalálni gólival mert a lordakia kisebb .
    Lőttél már fegyverrel lőtéren? Próbáld ki ... lőjél rossz kocsira , és hacsak nem szándékosan mellé lövöldözöl , akkor az esetek nagy részében eltalálod. A darkorbitban sem egy golflabdára lövöldözöl , hanem legalább egy kocsi méretű hajóra, a legrosszabb esetben is egy ház méretű hajóval .(lásd képek a hangárból amiket a BP nél csináltak.) Megjegyzem a góli sem olyan gigászi nagy , ezek egyszemélyes hajók elméletben .

    Ja és ha 10 drónos vagy akkor nem tudom mit problémázol ezen .... másnak vannak nagyobb problémái is a játékban . Én személy szerint nem ölök bele a játékba sok pénzt , igaz régen rendelős voltam de mostanra nem igazán van kedvem rendelgetni .
     
  2. tomm27

    tomm27 Utánpótlás-írogató

    egyszerűen nem érted meg mit magyarázok nagyon vicces :D jobb mint a showder klub :D nem magyarázok fölösleges, a lényeg hogy a számok a játékban túl nagyok ebben a játékban nincs olyan hogy well played, hogy az igen mekkora szép harc volt mert ha már 1v1 ezel is nekem ne mondja senki se hogy nem akad,laggol,késik az egész vicc az az hogy mikor volt bemutatója,sátra a DO-nak (nem emlékszem a rendezvény nevére) még az ott készült videó alatt is miközben harcoltak akadozott a játék :DD vicc kaliber, jah és igen 10 drónos vagyok ha én megindulok pvpzni halomra lövöm az embereket mert olyan szinten egyszerű a metája a játéknak és ebben un bele sorra mindenki (kivétel a 8-12 éves kor osztály, akiknek természetesen nincs pénzük hogy fizessenek egy pay to win tipusú játékba) . És a leg nyilvánvalóbb hogy hosszútávon unalmas a játék amikor végre sikerült ki tiltani a botosok nagy %-át, 10-ed annyi lett a játékos szám, szerverek haltak ki.... de ebben a játékban nincs jövő mivel a full viszonylag gyorsan elérhető és ott unalmassá válik a játék.... nem azért mert régi a DO, EVE online, WoW mind2 játék több mint 10 éves és mégis mennyien játszanak velük (EVE onlinban a fejlődési rendszer nagyon speciális , nincs oylan hogy fullos kari csak szakosodni lehet, WoW-nak meg a varázsa fog meg pont)
    Egyébként ezeket személyesen egy fejlesztőnek mondanám el hogy hogy tudnának életet csiszolni a játékba (nem csak fórum adminon keresztül, angolul ts-en vagy skypon is szívesen elmagyarázom)
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Azért, mert nem értitek meg egymást, nem kell lenézni/provokálni a másikat.

    A másik, hogy egy DO fejlesztővel az életben nem fogsz tudni beszélni, se TS-en, se skype-n, mivel nem adhatja meg senki. Írj az angol fórumra ötletet, hátha ott reagál rá RickDekard, ha ennyire nem szeretnél velünk kommunikálni.
     
  4. tomm27

    tomm27 Utánpótlás-írogató

    gondoltam hogy nem lehet így beszélni fejlesztővel de úgy általában ki határozza meg azt hogy egy ötlete, felvetést elküdötök-e a fejlesztőknek?
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Először is, ha úgy véljük és a többi user szerint is jó ötlet, akkor tovább küldjük az adminoknak, hogy nézzék át. Mivel ők tartják a közvetlen kapcsolatot a központtal, így jobban átlátják a dolgot. Azután tovább küldik egy heti jelentéssel az ötleteket. Azután már a központban dől el, hogy életképes e a dolog vagy sem.
     
  6. BETATM

    BETATM Fórum-zöldfülű

    Nem akarok swnkit se megbántani,de TG nek igaza van.Hogy van az hogy tegnap 4-5 ön übereltem,és megtámadott 5 goli.Abból 2 full havoc volt,x4 el olyan 25 ezreket sebezhettek,3 meg olyan kezdő féle,pár iris,stb. Nekem sincs isten-ász hajóm,8 iris+apis,11 lf4,és van vastag lövésem.Volt elit lőszerem,emp,akna,stb. Megtámadnak 5 ön,én ízibe kiszedtem az egészet.Hogy hogyan?Taktika.X4 el hiába sebzel 25 ezreket,ha nemtudsz taktikázni.A 4. et úgy szedtem ki hogy kb. 50 ezer életem maradt,emp,ish kimentett onnan,de nemsok kellett.Lehet egyszínű a játék,de az nem igaz hogy csak a fullosok lehetnek jó játékosok!
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Elég szépen megfogalmaztad, itt csak az a baj, hogy olyan szintű cenzúra van még, hogy több helyen sérted ezekkel a szabályokat. Ettől eltekintve 100%-ig egyetértek azzal, amit írtál, engem is nagyon idegesítenek az ilyen esetek. Jah, a levelezés bemásolása (legfőképp) a kedves fórumadminunknak nem fog tetszeni, készülj fel rá, hogy jól meg leszel pakolva (kizárással).
     
    MadKason kedveli ezt.
  8. -ugron(HUN)-

    -ugron(HUN)- Fórum-zöldfülű

    Ebben lehet, hogy igazad van, nem is lepne meg, csak ezért regisztráltam be a játékbeli nevemmel. Ennek ellenére vállalom, még a supporttal szemben is, mivel nincs tisztesség a játékban. Látod, kaptam egy kit érdekel választ, és szerintem sohasem fognak foglalkozni vele. Tipikus magyar hozzáállás - "leszarjuk a problémáitokat, csak fizessetek, mindenkit leszarunk!" Tisztelet a kivételnek.
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Support levelet teljes egészében bemásolni fórumra felelőtlenség és tilos.
     
  10. -TOKEI-Ihto-

    -TOKEI-Ihto- Fórum-zöldfülű

    tomm27?

    Jól indítottál ,elemezni, boncolgatni kellett volna gondolataidat,de gyorsan rád találtak a ragadozók.
    Talán az volt a baj nem ők voltak az ötlet adok. Robban az egó, de pont olyan erősséggel pukkan is.:)
    Értelmezési zavarokat is véltem felfedezni, nem beszélve teljes más irányba pattant a kocka mind ahogy elvolt dobva.
    Szívesen olvasnék még hasonló ötleteket.
    Röviden csak ennyit, kommenteket nem kérek. Köszönöm.
    Üdv.
     
  11. EMÁNUEL

    EMÁNUEL Utánpótlás-írogató

    Ha már a PvPnél tartunk, csak annyit fűznék hozzá, hogy jó lenne, ha rövidebb lenne a védelem egy ellenség kapujában nem 30mp... A másik, hogy itt ne legyen lehetőség javításra, és a kapu túloldalán a védlek amíg lösz zónában csak az életerő 50, a pajzserő 75 százalékáig lehetne regenerálódni.
    Gondolok itt pl 1-3 2-3
    Lehet hülyézni, de megjegyzem, ezeknél a helyzeteknél nem nekem lenne előny. Csak Sitzkrieg nem kéne egy MMOba. Akár fáj, akár nem....
    Ui.:Ez egyben egy ötlet
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hmm.. első megjegyzés, hogy ez 15 mp. A 2. már az ötlethez: nem tartom rossznak, annyit változtatnék, hogy 15 mp helyett addig legyen védelmi zóna, amíg a javító robot (adott hajó, prémi stb belekalkulásával) az élet 30%-át javítja fel, illetve az ilyen kapukban 45 mp alatt 3-at lehetne ugrani.. bár innen nem fog tovább jutni. :)
     

  13. A szivembol szoltal es szereintem sok mas jatekosebol is.... es meg megtoldanam azzal hogy jo lenne ha vizualisan is egyedibe tehetnenk a jarmuveinket, szemelyre szabhatnank sajat izles szerint, igy valtozatosabb lenne az egesz:D... es valoban igy sok jatekost lehetne vonzzani, es a meglevoket jatekban tartani.... a valtozatosag nagyon fontos es ez a jatek a hianyaban szenved :|
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    És 5x ennyit fogyasztana a játék, játszhatatlan lenne. Gondold már végig mit írsz légyszíves, mindenhova írsz valamit, legtöbb helyen csak leírod a véleményed, ugyanazt 15x, ráadásul nem véleményezős topicba.
     
  15. Nem hiszem hogy ugyanazt irtam volna le 15x (mar csak azert is mert kb ennyi az osszes hozzaszolasom), bar lehet nem velemenyezos topicban irtam, de az emberek azert irjak le az otleteiket mert kivancsiak arra hogy masok mit gondolnak rola igy hat en leirom hogy mit gondolok rola mivel a lehetoseg adott, nem hiszem hogy ez kulonosen nagy gond lenne. De majd megfogadom a tanacsodatt,e s koszonom a kioktatast, a kritika mindig jot tesz az embernek foleg ha valahol uj mint ez esetben en a forumon, nem hasznaltam 6 ev alatt szinte soha. Az peddig hogy 5x ennyit fogyasztana a jatek eros tulzas, nem ara gondoltam hogy meg 5x ozni a jatekosok szamat, de azon a szerveren amelyen en jatszom igen kevesen vagyunk :|, azoknak is nagy resze "pala-doboz" vagy ugyan ez mas sorrendben. Igy kicsit erejet veszti a jatek es unalmasa valik. A masik mitol meg nem ertesz egyett vellem, latszolag semmiben, nem muszaj tamado jeleggel fellepni . (!) Hangsulyoznam meg egyszer a . -ot.
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem azért léptem fel támadó jelleggel mert itt nem értek egyet veled, hanem azért, mert mindenhol kiemelsz egy régi, megtárgyalt hsz-t, és válaszolsz rá teljesen feleslegesen. 24 hsz-ed van, ebből 15 tuti ilyen.Ha épp aktuálisra írnál valamit, ami nem egyezik a véleményemmel, kultúráltan válaszolnék, hogy nem értek egyet, de ez nem az a helyzet.

    5x ennyi erős túlzás, a 1,5x ennyi reális. Most a játékosok nagy része küzd az akadással, mert iszonyú sokat eszik a játék, erre keresik a fejlesztők a megoldást, illetve próbálják (egyelőre sikertelenül) megoldani.
     
  17. tomm27

    tomm27 Utánpótlás-írogató

    Akkor most több mint 1 év elteltével végig olvasva minden hozzászólást és amit írtam teljesen rálehet ugyan úgy húzni a mondani valóm játékra...ami annyit tesz nem sokat változott.. :)

    Az hogy a fejlesztők egy flash alapú játékot nem tudnak optimalizálni... már kezd nevetségessé válni egyetemen első évesen tanulod meg az algoritmus rövidítést de ez lényegtelen... inkább nagy probléma az hogy még jelenleg is játszó barátokat elnézve, gyenge a gépük rosszul van karban tartva és/vagy nem értenek hozzá, akinek láttam már gépét élőben is és streamelve is hát sírás kerülgetett és csodálkoznak sokan miért 10 fps el játszanak, azt viszont kijelenthetem hogy gépemet nem fejlesztve az elmúlt idő alatt javult a szerverek minősége és szerintem már BP-nél is rájöttek hogy ha tovább fogynak a játékosok gáz lesz.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.