Darkorbit halála (?)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Unkas_ALonvadász, témanyitás ideje: 13.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    A szerver öszevonás eleve marhaság.Le is irom hogy miért.Eleve most is kicseszet sok a hiba meg a bug,szeró összevonásra valamit kitalálnak,ott megint bejön egy újabb hiba,bug.Inkább a jelenlegieket,meg azokat kellene elöször javitani amik pl évek óta fentálnak,és ha lesz egy stabil,lagg,bug mentes szeró,akkor jöhet az újjitás,de amig a fennáló hibákat,bugokat nem képesek javitani,adig tök felesleges az összevonás és az újabb újjitások.
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Miért kell ezeréves témákat elővenni?

    Jó, de mint látod, jelenleg nem az "álljunk meg kicsit, javítsuk ki a hibákat" álláspont van napirenden odafent, hanem az "újítsunk minél többet, szerezzünk minél több játékost, akik lehetőleg csapatban játsszanak".
    Kihalt szerveren pedig nagyon nehéz csapatban játszani. De ha szeretnéd, megpróbálhatod, kezdj új kiskarit egy teljesen halott szerveren, ahol legjobb esetben az egyik lordakia készségesen válaszol a magányodra a kezdőküldik közben... Nagyon gyorsan meg tudsz erősödni, hogy aztán a nagyonerős, magas rangú kariddal vadászhass überlonra is, mert ellenséges játékost biztos nem találsz.

    Élveznéd a játékot egyedül? De nézzük reálisabban. Ha főidőben 30 hajó lenne aktív, ebből 5 vadászik, 15 áll a kapuban vagy pallán, 7 kapuzik, 3 meg npc-zik valahol és vadásznak rájuk 5-en? Ilyen szerver létezik, nem is 1-2, több.
    Szóval élveznéd a játékot egy ilyen szerveren?

    Egy ilyen szerverről garantáltan elmegy egy idő után a maradék játékos is, de ha összevonnák 1-1 nagyobbal, lehet maradnának. (Ha kevesebb bug lenne, azzal se tudnának mit kezdeni, játékostársuk nem lenne tőle több - a te szavaddal élve: marhaság amit írtál. > de én nem így gondolkodok erről, valóban szükségesek a fent leírt javítások. De attól még nem marhaság az összevonás!)
     
  3. Saxo

    Saxo Törekvő

    Nos:

    A hibák javítása folyamatban van. Sajnos nem volt elég fejlesztő, (nem maradt elég). Emiatt komoly problémákba ütköztek, ezt láthatjuk ma is. A legnagyobb hiba az új hangár volt, aminél egy dolgot nem vettek figyelembe... a küldetéseket. Ezek a küldetések sajnos hajókra voltak kitalálva, amik most külön hangárként, de egyben sajnos külön hajótípusként vannak a rendszerben. Minden javítás előhoz egy másik javítást ami már lehet javítva volt, a rendszer jelenleg képtelen arra, hogy ne legyen a foltnak foltja...

    Rendbe kell tenni az egészet, és ezt pontosan tudják. Jelezzük nekik heti szinten, bug-és heti jelentések formájában a fejlesztők tudják mi a probléma, mi vagyunk azok akik állandóan pitbull módjára nem hagyjuk őket a babérjaikon pihenni... amikor volt kit... :(

    Nemrég felvettek pár új szakembert, akik a betanulási időszak után.... -nem fogom őket irigyelni- elkezdik a tényleges munkát. Türelem kell majd, hiszen meglepő eredményei is lehetnek, illetve sok egyéb hiba kerülhet majd napvilágra, de legalább lesz... legalább elkezdődik. Komoly, el sem hinnétek mennyire komoly vitákat folytattam le a központtal, mire én is kaptam olyan válaszokat, amiket le tudok (nem hivatalosan) közölni ilyen hozzászólások formájában, nem véletlenül marad el a szokásos twich sem, dolgoznak a srácok bent kőkeményen a nyári szabadságolások után...

    A játékosok hozzáállása a legnagyobb hiba, korábban kifejtettem.

    Egy példát tudok felhozni, ami sajnos rendszeres. Van pár klán, mondjuk 5-3 arányban a zöld-kontra piros.

    Az az öt klán szövetségben van, és vesznek be a klánokba kis hajókat is. Azokat segítik, támogatják. Na vajon mit csinál a többi hadas klán? Direkt levadássza a kicsiket. Nem egyszer, láthatóan fenyegetik is egymást, hogy a kis tagjaitoknak annyi, kivégezzük bla bla.

    Leírtam már, s direkt nem említek neveket, de addig, míg egyes játékosok, (olvassa a fórumot, remélem magára ismer) képesek az x2 mappon 22-23 szinten a kis kezdő hajókat gyilkolni, és erre még büszke is, sőt, hangoztatja, hogy mennyi lelőtt hajója van, néha beküld egy egy levelet supportra, ahol az ötös szintű acc általa agyonnyomorgatott játékát megunva, elküldi a jó francba a levelezőrendszeren keresztül... kapja a chatbant...

    Na azt képzeljétek el, hogy se chatje, se semmije, de nagyjából átlag 2 percenként lelövik, és több óra mire megcsinál egy sibelonos küldetést... na itt fog e a játékban maradni? Szerinted itt marad?

    Eddig supporton nagyjából 100 esetben jelezte a kezdő játékos, adjunk tanácsot, mert tetszene neki a játék, de hát semmit sem tud tenni a sok okoskától, akik a regisztrációja óta eltelt 5 nap alatt 272x lőtték le. Nem egy esetben ellenőriztem a logot, és nem túlzott. Fel sem fogják, hogy mivel a kicsiknek esélyük sincs a szintjük miatt máshova menni, mekkora kárt okoznak ezzel a játéknak...

    És akkor ezután ennek szellemében vitatkozzatok, hol vannak a játékosok, és miért nincs kit lőnöd...

    Megsúgom én neked. Ezért.

    Saxo
     
    IstvaN[swe], Lanselott és nemtomka30 kedveli ezt.
  4. Lokilo

    Lokilo Járnitanuló

    Na ez egy teljesen normális és kielégítő válasz volt és igazat kell adjak neked, de te is mondtad, hogy elküldi egy melegebb éghajlatra és már kapja is a chatban-t és chat nélkül nem élvezhető a játék...
    Nos ezen is lehetne változtatni mert mondjuk én már kétszer írtam ticketet, mert olyanért kaptam chatban-t ami már poénos de értem, hogy ezek benne vannak a szabályzatba de ha én kapok büntiket akkor igenis elvárom, hogy a büntetés másnak is menjen ha ugyanilyen horderejűt ír mert azért írnak sokkal cifrábbakat sokan és nem kapnak érte semmit(más ír valami konkrét károkodást ami nincs a szűrőben és nem kap büntit én írok káromkodást kipontozva ami ráadásúl nem is egyértelmű egyből kapom a kicket rosszabb esetben a ban-t)
    Én elhiszem, hogy nehéz elhinni de ez így nem teszi jobbá a játékot és igenis vannak elfogult CM-ek(abból ítélve amit leírtam) akiknek kéne egy kis elbeszélgetés...

    ... A másik amit említettél is túl sok legalábbis hu1-en a szájkaratézó játékos ő velük nem lehetne valamit kezdeni, persze tudom nem tiltott de mégis nagyon idegesítő és szinte ellehetetlenítik a normális társalgást.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.16
  5. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Ez az egész nem a chatbannrol szol,hanem egyes egyedek hozzállásárol. Én pl nap mint nap erre lépek be:

    Üdvözlünk az INTEX-Systems oldalán.
    Jelenleg ki vagy tiltva. A kitiltás kezdete: 2016.05.03., 9:41. Időtartama: 16 óra. A következő bejelentkezésed lehetséges ideje: 2016.05.04. 2:20.
    A szerverkapcsolat megszakadt.

    Május már rég elmult,de ez van.

    Kismillio nevet tudnék irni,akik csak és kizárolag also mapokon vadásznak,soha az életben nem láttam öket felsön,még sajátjukon sem,pedig én aztán megyek mindenfelé. Ma is láttam egy kis libit 3-2n,épp hogy kimozdult kapubol,már esett is.Csori visszajavit hogy folytassa a küldijét,ismét kiment,ismét csatt.....Megnéztem ki az,10 dron,full havoc,22-es szint.....hát gratulálok.Ahányszor járom körbe az összes térképet,annyiszor csodálokozok rá mennyire fogynak a hajok.Alig vannak már ujak,leszámitva a hajogyárosokat akik ontják a kishajokat a kreditért.Alig találkozok napi 8-10 ora játékban 25-30 hajoval Hu1 össz térképén :/
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A hibajavítós résznek örülök, remélem el is indul valami.
    Pár dolog a kicsik lövéséhez: Az egyik, hogy haverok nélkül nagy szerón új karit kezdeni elég nehéz, de ilyen típusú küldik mellett megcsinálni egy vadászós küldit még nehezebb. De többször találkoztam én is (a 0 játékidőm mellett) olyanokkal akik alsó térképen, kifejezetten ilyen vadászokra vadásznak. Illetve a kicsi akkor se nagyon fog szerintem maradni ha full egyedül van egy szerveren.

    Valóban, lehet itt a hiba. (Itt is?). Nagy szerveren nem tudja elkezdeni, kicsin meg megunja hamar. Vissza a fent "marhaságnak" titulált ötlethez: Szükség van rá. De valóban át kell gondolni a kicsik mostani helyzetét. Ezt a vadászós küldirendszert viszont nem bugnak vagy játékhibának nevezném, hanem egy jól elcseszett lépésnek amit javítani kéne minél hamarabb.
    Szép történet.
     
  7. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Elért eredményeim : aegis/citadella / goliath ,full lf3, 2 lf4, full B02 es pajzs és a sebesség generátorok is megvannak, 9 drón + pet egész jó felszerelésekkel 1 havoc dizájn. Hm milyen jól hangzik... azaz jól hangzana, ha nem 944 óra játék időm lenne :) kicsit inreálisnak találom hogy majdnem 1000 óra játék (ami kb. 42 nap az az több mint 1 hónap összesen ) alatt NEM LEHET összehozni egy fullos vagy legalább egy félig fullos hajót.
    A probléma ott kezdődik, hogy a játékban összefut az ember fullosokkal (kb 10 percenként, mert abból elég sok van normál játékosból meg alig) és nem igazán lehet velük mit kezdeni 1000 óra játék után pont annyira gyengének érzem magam mint 10 perc után csak akkor 1 lövés voltam most már néha sikerül elfutni ez is valami. Szóval kezd elmenni a kedvem a játéktól. Ja és megvettem a hangárokat amíg voltak kb 100.000 uri-m ment rá, és csak úgy kárpótlás nélkül egyik napról a másikra kivették a játékból. Ez volt az a pont amikor " betelt a cérna és elszakadt a pohár". :/ Ez van sajnos
     
  8. ***system***

    ***system*** Utánpótlás-írogató

    Én is azt vettem észre, hogy nagyobb szinten " fullossabban" már kezd unalmassá vállni a játék, csak abból áll az egész hogy pallázz és dobozolj hogy legyen lőszered és mehess vadászni. Bevallom nektek az elmúlt 1 hónapban elég sok szerveren megfordultam így futólag, de egykezemen megtudom számolni hogy hány játékos NPC-zett. És ez nagyon unalmas egy idő után. Én is Pallázásra, és dobozolásra kényszerültem , csak azért hogy felvegyem a versenyt a nagyokkal és te tudjanak kilőni. Ez már irreálisan magas a léc amit el kell érni. És ahogy fejlődök, óráról órára - napról napra egyre jobban azt érzem hogy fölöslegesen csinálom azt amit csinálok, mert úgy is lesz valaki aki kiszed, és mehet minden előröl. Unalmas és fontatott így a játék sajnos.
    Sok-sok éves játék után elhatároztam hogy előröl kezdem a játékot. Nehéz lesz a 23 as szintű faszagyerekek elől menekülni 6-os szinten, de én jelen pillanatban csak ezt látom a játékban élvezhetőnek és csak ebben van kihívás. remélhetőleg így nem fogok beleunni!
     
  9. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Valóban elcsépelt dolog ez a "lövöldözős játék" mondat. Viszont ne feledjük, hogy ami úgy igazán különlegessé teszi a darkorbitot az a kisebbek lövése csúnyán mondva. Úgy értem, hogy például engem az motivált, motivál, hogy régebben kezdőként láttam azokat a nagy játékosokat akik lelőttek. Én is szerettem volna olyan lenni. Azt az érzést semelyik másik általam próbált játék nem nyújtotta amikor a kis bigboyodban nem mersz kimenni 3-4-en a portál közeléből, nehogy eldurranjanak a flaxaid. És amikor látod azokat a hajókat a vastag lövésükkel, a pulzáló aurájukkal a hajójuk körül, akkor azért motíválva vagy, hogy játsz.

    Még ma is különleges érzés fog el amikor "vadászok". Izgulok. Ezt sem nyújtotta semelyik másik játék.
    Igen, szórakoztató egyenlő felekként 1v1-ezni is. De ezt más játékok is nyújtják.

    Ami viszont gond a kicsik lövésében az, amikor valaki egymás után többször lelövi az illetőt. Az már nem motiváló, hanem frusztráló. Ezt viszont szankcionálni is lehetne könnyen. És kellene is. Például ha nagyon nagy szintkülönbség van a felek között egy lelövés után negatív becsület, vagy valami hasonló.

    A játék nehézségéről:
    Szerintem előrelépés történt ebben a dologban. A dupla GG jutalom napokkal jóval könnyebb lett elérni a fullos státuszt, ezzel senki sem vitatkozhat. Hogy még így is túl nehéz fullossá válni? Ezt sem gondolom.
    Megint más játékokkal szeretném összehasonlítani a dolgot. 1500 órában lőhetjük be azt az időt ami ahoz kell, hogy egy okos de nem fizető játékos fullos legyen.
    Viszont ha ezen az 1500 órán átesett onnantól garantálva van, hogy jó sok hajót le fog lőni.
    A League of Legends játékban sokakat ismerek akik 3000 óra játékkal sem kerültek a tápláléklánc csúcsára úgymond. Amit mondani akarok az az, hogy az itteni sok "szenvedés" garantáltan sok jutalommal is jár.
    Az csak az egyénen múlik, hogy elégé motivált-e ahoz, hogy elérje amit akar.
     
  10. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Sziasztok!
    Lonvadászt idéztem de sok HSZ re reagálnék .
    Elsősorban helyre kéne tenni a dolgokat.
    1: Valljuk be , ez az "anyázás" ez főként Magyar1 re igaz , és a 23 mas erős jancsikák (akik direkt nem pistik mert már annál is rosszabbak ) itt vannak jelen legfőképp . Én személy szerint 2009 óta játszom a DO-n folyamatos jelleggel , több kevesebb kihagyással amikor nem volt időm játszani , kihagytam volt úgy éveket is (1.5 et volt a legtöbb egyhuzamban ) lemaradtam a surgeon bejöveteléről is , és ezalatt az idő alatt 9 drónt full LF-3 , BO-2 , és 6 LF-4 +2 havoc volt a termésem . Nem vagyok az a bitang erős , 3 lövésből kiszedek egy jobb hajót , de azért engem sem egyszerű kiszedni . (tudok ám fejfájást okozni nálam valamivel erősebbeknek ) Gondoltam én , egy kis kaland érdekében megnézek más szervert , konkrétan a Magyar 1 et , és ami ott fogadott az valami elkeserítő volt . Nem sűrűn szóltam bármit is a csetbe , főként csak passzív hallgató voltam . A legelső benyomásom az volt hogy ezen a szerveren egy csapat 12 éves korban megragadt ember játszik (tisztelet a kivételnek ) akik egymás édesanyját szidják cseten keresztül , és fenyegetőznek hogy "így szét kapnálak , úgy szét lőnélek " , sőt a másik kedvencem az volt amikor az egyik játékos olymódon nyilvánult meg a csetben hogy közölte játékostársaival akik az imént lelőtték hogy "ti is csak 4v1 be tudtok kiszedni , *" ( * itt pedig egy elég degradáló jelzőt használt konkrétan a fogyatékosokat hívják így csúnyán többes számban ) ami egyébként vicces egy kompetitív játéknál, de gyakran találkoztam a "csírák" kifejezéssel , vagy a szolga régi lekezelő nevével is. Én is LOL ozok a DO mellett , és ottani és itteni tapasztalataim alapján kijelenthetem hogy a MAGYAR játékosközösség az oka ennek . Ugyanis általános tapasztalat hogy ha lolon találkozok Magyarral aki a csapatomban van az 90% ban elkezd flamelni ha rájön hogy van Magyar a csapatában (junglerezel , beugrik boton 3v1 be és elküld a magyar gyerek melegebb éghajlatra hogy miért nem gankelsz, aki nem lolozik a lényeg hogy önhibájából meghal a játékban és ezért mást okol) , vagy ha az ellenséges csapatban van Magyar , és ha egyszer sikerül kiszednie , beszól , vagy degradáló megjegyzéseket tesz ha te ölöd meg őt (mázlid volt , csalsz , stb ) és így szégyen szemre NEM merem felvállalni hogy Magyar vagyok , mert így nem rombolja a csapat összhangot . Szégyenlem de ez így van , egy cél érdekében kényszerülök erre. Persze ha normális az illető akkor felvállalom , de ez csak 10% ... (bár volt már úgy is hogy saját megbízómból lőtt egy csávó csak azért mert én Magyar vagyok ő meg szlovák. A support elintézte de van erre is példa . )Tapasztalataim Magyar 1 en felelevenedtek , és ki kell jelentenem a tényt hogy a Magyar játékosközösségben van egy Nagy adagnyi nagyhangú vérpistike , akik a magánéleti csalódottságuk vagy tudom is én miatt , arcoskodnak az interneten keresztül , és ily módon vezetik le a feszültséget .(illetve Magyar egyen a kicsik molesztálása is ott van ezeknél az embereknél ) Ha valaki tanul vagy foglalkozik pszichológiával javaslom készítsen erről tanulmányt , szakdogában tökéletes téma lenne :) (én is tanulok pszichológiát de csak saját szakállamra , én mérnöki suliban vagyok .)

    2.:Kicsik mészárlása : Noss ez a téma érdekes , fentebb leírtam hogy részben az arcoskodás is az oka ennek , viszont egy régről maradt cél is . Régen rengetegen játszottak , és akkor még a vadászóknak lehetett válogatni , de az évek során sokan abbahagyták , viszont ez a szokás megmaradt . "Lőj mindent ami él és mozog!" Csak jelzem azok akik itt kifejtik hogy nem kéne lövöldözni a kicsiket IS hibásak ebben . Az egy dolog hogy te nem lövöd le a kicsiket , ami szép és becsülendő , de senki se szedi ki a vadászókat , ha többen vannak . Ezeket a 23 mas arcoskodókat kéne direktbe vadászni (ami régen a játékosszám mellett jelen volt ) , és ezt a rendszernek honorálni kéne . Mára már Totál teljesen mind 1 hogy nagyobb szintű-e a játékos akit kilősz mint te , vagy sem . A rang rendszer az ami pont hiányos ilyen téren . Ha valaki nagyobb szintű ÉS nagyobb rangú tőled , ha kiszeded , kapsz urit és több TP-t érte . Honorálja már a rendszer ha kiszedsz egy erős egyént főleg ha a megbízód területén vadászik . Ilyen miért nincs még a játékban ? nyilván próbálnák farmolni de meg lehet azt oldani hogy ne érje meg farmolni .

    Ulonvadász:
    Így igaz , én is emiatt a mámor miatt szerettem bele a játékba , hogy még mai napig izgulok egy kicsit vadászat közben . Ez az egy oka van hogy játszok még .

    Grand:
    A te HSZ eddel totálisan egyet értek . NAGYON ritkán dobálja az alapanyagokat a normál térképeken , jobban megéri GG ből ki-farmolni ezeket.

    Igaza van saxonak abban hogy a játékosok tudnának a legtöbbet segíteni egy kis odafigyeléssel
    megjegyzés : egyébként , unokatesóm meg öcsém is játszik a játékkal . Én bővíteném a tutorialt sok dologgal , mint pl :
    -Konfigolás: Nemhogy a kezdők de a már többet megélt játékosok nagy része SE tud konfigolni .Sehol nem készíti fel a kezdőket erre a játék hogy nem mind 1 hogy mit mennyit és milyen felállásba rakod bele a hajóidba , drónjaidba . Sok kezdő nem tudja még azt se hogy ha a drónokba rakja azt a szerencsétlen lézert vagy pajzsot akkor bónusz sebzést/pajzserőt nyer vele ...12 éves utesóm meg kisöcsém és időnként fogom a fejem hogy hogy rakják össze a hajóikat meg hogy miket művelnek .... Természetesen én javítgatom nekik ezeket hogy ütemesen fejlődjenek , de nélkülem elég rosszul állnának .
    -Űrlabor fejlesztése és használata: Végképp sötétség . Szerencsétlen kezdő azt se tudja mi az , mire jó , és hogy miért éri meg kinyomni . 5 nap alatt ki lehet úgy nyomni az űrlabort hogy konstans kredit forrása legyen az adott kezdőnek , de erről ők nem tudnak .
    -licit: szintén utesóm és kisöcsém játékában tapasztalom ezeket a dolgokat . MINDEN butaságra elköltik a kreditet . Vesznek 124123512351235 labor CPU-t , vagy vadászati kellékeket mint Álca CPU . Én elmondtam már nekik hogy NE vegyenek mert ők még nem tudják effektíven használni ezeket , és ezekre elcsesznek több milla kreditet , amikből több BO2-őt vagy LF-3 mat vehetett volna. Azóta persze megtanítottam nekik hogy hogy kell licitálni , és hogy mire , de az elején sok kreditet elcsesztek ezekre..
    -Vadászat:Rengeteg 6 flaxos kaliber kezdő megy vadászni . Nem tud, és erre ő nem tud rájönni , az az idő amit elcsesz ezzel azalatt simán fejlődhetett volna egy csomót , hogy egy kicsivel később sokkal erősebben mehessen harcba .

    És még biztos hogy lenne pár dolog amiket össze lehetne szedni , ha az modok megengedik valami nyilvános helyen össze lehetne ezt szedni (kérdés , összeszedjem ezeket , csináljak ilyen kezdőknek való útmutatót ? ) látható helyre ahol azokat az infókat össze lehetne szedni amik a kezdőket segítenék .

    Üdv, Kyra
     
  11. Saxo

    Saxo Törekvő

    Már elkezdtem írni egy ilyen kezdőknek való GYIK részt, hamarosan készen lesz.

    Majd olvasd át ha készen lesz, és privát üzenetben küld el a meglátásod nekem, vagy amit még belegondolsz.

    :)
     
    Lokilo kedveli ezt.
  12. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Gondolom Henrik miatt.... :)
    Így van?
     
  13. Saxo

    Saxo Törekvő

    Nem.

    A játék lapos, unalmas. Mivel kis hajókat már nem lőttünk, maradt az a pár játékos, kb 70 akit lőttünk volna, ha ki mertek volna jönni harcolni a kapukból. Mivel minket sem a rangsor sem pedig a kapuk nem érdekelnek, 2 év után meguntuk, és elmentünk olyan szerverre, ahol mernek is harcolni, de nem csak chaten....

    Nagy vonalakban kb. ennyi. Amikor minden eventet, minden eseményt behúzol, lényegében amit akarsz tied, megunod. Erre mondja pár barátom, elmentünk kihívást keresni.

    Üdv,
    Saxo
     
  14. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Szia!
    "Azt most már azt hiszed menő vagy ,sztár vagy ? "
    De félre téve a mesét , igen , te telibe a tipikus vérjancsika kategória vagy , amit az alábbi HSZ ed tökéletesen alátámaszt :
    Csak jelzem , ez a gyere , rendezzük le , szétkapom az arcod kifejezés mód finoman szólva gyerekes kategória , de besorolhatnám az ostoba kategóriába is (már elnézést , szívem szerint mást írnék , de ugyebár tisztelni kell a másikat.[Ugye?]) , biztos vagyok benne hogy találkoztál már olyan emberrel , aki a legkisebb butaságot is erőszakkal óhajtja megoldani . Ha nem , nézz az E-profiloddal tükörbe , és találsz rögtön egyet. Nem tudom mi történt közted és saxo között , igazából nem is érdekel , engem csak annyi érdekel hogy te azt állítod magadról hogy "te nem vagy ilyen tipikus magyar" , közben meg hasonló kategóriájú hozzászólásokkal gyarapítod az "intelligensek " táborát a fórumon. Meg ne haragudj ha olyan stílusban írogatsz mint egy 12 éves csecsemő , akit nem nevelt meg az anyja , ne csodálkozz hogy úgy is fognak kezelni . Az idézett szövegrészlet alapján 90% ig biztos vagyok hogy hasonlóan nyilvánulsz meg cseten is . Innentől kezdve annyit tanácsolok , legyél szíves a lelki tükrödbe belenézni egy kicsit , mielőtt egy kicsit kevésbé finoman fejezem ki magamat .(ugyanis rendszerint ha normálisan szól valaki az emberhez azt rögtön betámadják a hasonló gondolkodású emberek)

    Megjegyzés , látod-látod? elég egyszer butaságot leírni az interneten , és máris sztereotípiák áldozatává válsz. Csak jelzem , a HSZ-em hangvétele , stílusa , nem sértő szándékú csak egy kicsit görbe tükör neked , és figyelmeztető jellegű tanácsadás , hogy ha az életben is hasonlóan fogsz viselkedni , vagy a DO-n akkor bizony mindenki le fog kezelni téged . Legyen szép estéd ! :)

    Szia!
    Már már kísértetiesen találó a hozzászólásod , abszolút tetszik :D ^^ (Y)

    Szia!

    Rendben , szívesen megteszem , mikorra várható kb? :)
     
  15. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Ha Saxo hívta volna ki Arákmegfogot hasonló stílusban akkor róla is ugyanezt írtad volna? :)

    Egyébként vicces ez a story. Ahogy a régi 187-esek elmentek hu1-ről úgy jöttek újak eu1-ről. XD Tényleg kár, hogy a populációs gondok miatt mindenki vándorol. Úgyis lesznek valamifajta szerverösszevonások, azt már kivárhatták volna. :)

    Amúgy mindenkit kérek, hogy a "szoft-rasszista" hozzászólásokat a magyarságról hagyjuk. Nem sok értelme van.
     
    ArákMEGFOG kedveli ezt.
  16. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Örülök, hogy a történet teljes ismerete nélkül véditek (ha tőlem függ meg se tudjátok a teljes sztorit, mert nem rátok tartozik). :)

    Nemtomka,
    Azon egyszer sem gondolkoztál el, ki intézte a május óta tartó chat bannodat?:D:D:D Ezek után is remélem védeni fogod.:)
     
  17. Saxo

    Saxo Törekvő

    Butaság.

    Ha érdekelne a rang minket, nem hagytuk volna ott az unalomba fulladt Hu szervert. Egyáltalán nem UBA-zok, tehát nincs ilyenre lehetőség. Pontosan az ilyen stílust nem szeretjük, mivel szerintem itt senki sem beszélt degradáló módon a másikkal te se tedd kedves ArákMEGFOG.

    Én senkit sem hívok ki, meg nincs szükségem arra, bizonygassak bármit is.

    Igen, elmentünk hu szerverről, nem véletlenül. Leírtam az okokat, és vagy befejeztük volna, vagy kerestünk új kihívást. Inkább lövök jackpot nyertes játékosokat, és az ismeretlen közeg is feldobja az embert. Nincs annál unalmasabb, mint amikor tudod az ellenfeledről mikor mit fog csinálni, napi szinten 30x csatáztok, jó persze elmegy ez 1 évig, de aztán hihetetlenül unalmas, főleg ha a hozzáállás is lapos. Hu szerver borzalmasan belterjes lett már az utóbbi egy évben, mivel mint már írtam a vérpistikék minden kezdőt elkergettek, a másik probléma pedig az, hogy semmi kihívás nem volt már. Én például pontokért kapuzni nem fogok, rangsor-ranglista nem érdekel, a jó harc meg olyan ritka volt azon a szerveren mint nagyjából egy sértegetésmentes nap az ottani chaten.

    Abba is nagyon bele lehet unni, ha sikeres vagy. Akár hiszitek akár nem, semmi nagy mellény, vagy ilyesmi. Unalmas, főleg akkor unalmas, ha minden nap azt kapod az arcodba, hogy temiattad, és a klánod miatt nem tud játszani senki, panaszhegyek.... Hát tessék, ott van, nekünk nem derogál felhúzni máshol egy hajót, becsületesen, sokakkal ellentétben.

    Az, hogy kitiltást kapsz, -jogosan- az bizony egyedül a te problémád. Nem kell sértegetni senkit sem. Nem értem miért van erre szükség.

    "Szia!

    Rendben , szívesen megteszem , mikorra várható kb? :)"

    Pár napon belül várhatóan készen lesz.

    Saxo
     
  18. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Én nem védtem,csak ez a szétlövöm dolog kicsit gyerekes! Felölem vitatkozhattok akármin,de legalább ne igy intézd a dolgot,mert csak lejáratod magad.Nincs értelme! Másrészt a bann.....nem nyilatkozom.Volt egy agyhalott CM,a semmire tiltott utána csodálkozik hogy beszoltam.Vannak életképtelenek,hasztalanok,egyszerüen ostobák ,stb....ö is köztük van.Ezt tultárgyaltuk a supportal is,tudja mi a véleményem a nevezett egyedröl,ez van,ha véglegest kapok sem fog változtatni a véleményemen.Nagy dolog,ugy sem chatelek,csak a köpködés meg izomkodás megy.Azt azért hozzá tenném,a suppok közül egyedül Saxo volt aki mindig érdemben segitett anno,a többi csak van,hogy ki legyen a létszám.Most elköszönök,lehetséges hogy innen is repülök ezekért az állításokért :D Au revoir!
     
  19. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Szia!
    Természetesen . Valamiért elég nehezen viselem ha egy felnőtt ember gyerekeskedik , főleg ha játékról van szó. Persze így utólag egy kicsit durván fejeztem ki magamat , azért elnézést is kérek tőle. :) Eddig nem nagyon láttam mondjuk saxot olyan stílusban nyilatkozni mint árak csinálta , így értelmetlen erről beszélni .

    Szia!
    hmm , szerintem nem saxo-t védtem , a stílust ahogyan írtál, azt bíráltam , és jeleztem hogy szerintem te azért véleményem szerint tudsz intelligensebben is megnyilvánulni .(nem kell őt megvédeni , megvédi ő magát). Remélem olvastad a végét is amiben leírtam hogy miért írtam amit írtam. Az hogy neked valakivel személyes problémád van , az nem indok arra , hogy úgy viselkedj mint egy gyerek .

    Igen tudom , könnyű ezekkel a szavakkal dobálózni , én sem vagyok mindig 100% osan nyugodt , engem is ki lehet akasztani , de azért megadom a módját annak hogy hogy reagálom le ezeket a helyzeteket .
     
  20. Melyen a lelkembol szoltal... En szemely szerint attol is felek, hogy mar ugy elszeretkeztek a jatekot, hogy ez mar javithatatlan. Anno meg lattam remenyt a pozitiv javulasra. De hat kitudja.... lehet vannak emberek akiknek ez tetszik. De ha azt vesszem alapul hogy lathatoan nem sok uj jatekost sikerult ide vonzani a sok csodalatos ujitasal, csak a regieket eluldozni. Azt hisszem idelye lenne melyen magunkba nezzni DO... Azert meg kicsit remenykedem benne hogy egy nap ismet olyan izgatotan es nagy kedvel ulok le jatszanni mint valamikor nagyon regen ...:oops:

    Jo lattni azert hogy forumon es a jatekban is megvan meg egy ket regi arc, talan ez az egyetlen ok amiert nem szakitok a jatekal vegleg :rolleyes:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.