Decemberi/téli event

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 30.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cUkrassz

    cUkrassz Járnitanuló

    ja es eszembe jutot meg valami egyszer mikor dupla gg nap volt es nem adta meg a dupla x4 et meg a becset akkor egy ido utan megis miert hagyta jova a szero a loszert ha vegul is hiba volt?:D
     
  2. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Feladat:Adddig ok..
    Menja 2-3 mapr.. ésott meg áll ne veszi figyelembe...
     
  3. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    A bölcs szava küldetést mégis hogy lehet megcsinálni? Spearhead hajóval ugró cpu-val nem ment.
    Ha tartarussal lehet csak, akkor meg gratulálok annak, aki kitalálta!
     
  4. OptimusPrime

    OptimusPrime Utánpótlás-írogató

    kell hozzá 3 hajó, leparkolsz az egyikkel az egyik térképen, másikkal a másikon.. stb. Majd hajó váltások és ki be jelentkezések.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  5. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ja, aki nem prémium tag, annak 20 mp amíg kilép, de talán lehetséges. Megpróbálom.
     
  6. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Kösz, jó volt, sikerült!
     
  7. Gergő!

    Gergő! Fórum-zöldfülű

    a kuiper nem adott semmit csa mint egy átlag kapuért mint alfa ?? pedig minden hajom megvan
     
  8. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Ne lepődj meg,nekem 7-ből 1 adott,szintén megvan minden dizi amit adhat.
     
  9. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Szia!
    Meg lehet azt csinálni gólival is . én személy szerint azzal csináltam meg , 1 ugrással , kivitelezhető a történet.
    MMO-s vagyok , 1-4 en felveszed a küldit (előzetesen megjegyzed hogy a térképen merre van kb az adott pont ) , és azonnal indulsz az 1-4 es koordinátához , odaérsz , ugrasz 2-3 ra , ott szintén odalépsz , majd 2-2 őn keresztül 2-4 majd 3-3 és kész a küldi .
    Surgeonnal , kerék formációval , tartarussal , vengával , vagy pusattal ennél már csak könnyebb (márpedig mindenkinek van vegája jobb esetben ), szóval nem lehetetlen az , nekem 3. ra sikerült. (igaz ami igaz én is szidtam a kitalálóját , és kívántam pokolra az illetőt )
     
  10. kampo

    kampo Járnitanuló

    Találkozott valaki ma plazmiddal? Én az utobbi 3 órában, nem.Peddig lövök mindent ami mozog
     
  11. Lokilo

    Lokilo Járnitanuló

    Sibelon-t és Devolarium-ot is lőttél? :D
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ügyes vagy. És ezt EIC-ként is meg tudnád csinálni így? :)
     
  13. DartsEu1

    DartsEu1 Járnitanuló

    Nekem vru-ként meglett 3adjára, úgyhogy oda mentem és hangárt váltottam, ez máshogy nem lehetett. Legalábbis nekem mert semmi pusat meg taturus marhaságom nincs.
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nekem eicként elsőre hangárváltással, de kyra nagyon szépen leírta, hogy de, igen, meg lehet csinálni szaladgálással. Most kíváncsi vagyok hogy gondolta ezt. Mindenki legyen mmo-s, vagy hogy?
     
  15. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Szia Tg, fennebb leírtam a stratégiát :)
    ------------------------------
    Lesz UBA szezon? mert amikor a jutalmakhoz megyek a szokásost mutassa :(
    ------------------------------
    Nagyon jók ezek a fagyasztós rakéták, amikor jön egy ellenség, aki elég nagy játékos és belém lő egyet akkor azt hiszi, hogy ki tud lőni (addig töltöm az életem, mert Aegist használok) amikor elment a hatása (nincs EMP-m) akkor én lövök belé egy rakétát és ott hagyom, majd amíg hozzákap az EMP-hez én megjártam a fél térképet (na jó, nem éppen) és a nyomomban van, épp hogy belém lőne, és hoppá nyomtam egy hazaugrót :p :p
     
  16. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    golival elsőre, kerék drón formációval, semmilyen hangárváltás nélkül. 5 másodperc maradt, a 3 percből.
     
  17. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Szia!
    Persze , csak más taktikával , más útvonal mentén indulsz el (3-3 mal kezdesz , majd ugrasz 1-4 , és onnan spuri 2-3 , kivitelezhető )
    Az is igaz hogy én az MMO taktikát próbáltam ki , de mind mmo-nak mind vru-nak és eicnek is megoldható. Persze az is megoldás ha hangárt váltotok , igaz ami igaz :) (vru-sok nak pedig célszerű 1-4 el kezdeni , majd 3-3 gyalog vissza , és ugrás 2-3 ra , akár az első két lépést fel is lehet cserélni , bár célszerűbb a 3-3 mat venni másodiknak mert onnan könnyebben elugrasz 2-3 ra .(mert nem piszkálnak az NPC-k )
     
  18. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Tökéletes terhelés nevű próba,miért nem tudom elfogadni?
    Napi küldivel együtt van 3 küldim,a napi elvállalása előtt sem engedte.
    "Pár" alkalommal már kiléptem meg frissítettem.
    Más okosság,süti torta stb törlés a próba elvállalás feltétele?
    Egyik küldi az ideiglenesen félbemaradt,vadászós lévén tudjuk miért.
    Másik meg néhány száz sibi-boss sibi-üsibi.
    Tehát ezek sem akadályoznák (elvileg).
    Illetve volt egy próba 3 cubi meg 40 inhalátor,az meg eltünt.Úgy hogy erősen gondolkozva sem csináltam meg.
    Kezd nem tetszeni a dolog.
     
  19. «†ŽΦĻł†»™

    «†ŽΦĻł†»™ Utánpótlás-írogató

    hali
    az első kérdésem az lenne, hogy hogy mi az az aurit?
    a második kérdésem pedig az, hogy a "kézmosás" küldetést miért nem bírom már elfogadni?
    a harmadik pedig, hogy melyik npc-nél van a legnagyobb esély plazmid találására?
    Zoli
     
  20. OptimusPrime

    OptimusPrime Utánpótlás-írogató

    elsőre szerelő műhelyben tudod felhasználni.
    második én is ezzel küzdök második napja.
    harmadik über sibelon.+ nagy mák kell hozzá. nekem szerencsésen 8 boss sibelonból meg volt az 5 db pazmid.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.