Decemberi/téli event

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 30.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Az utána következő próba viszont egészen jól ad, már aki gyűjti a műhely alkatrészeket, és nem nehéz...
     
  2. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    én nem akarlak kioktatni téged. de azt nem hiszem el, hogy nincs 1 (egy ) haverod a játékban, akit megtudsz kérni arra, hogy egy csont üres hajóba, rakjon, 1(egy) db lf3 lézert.. aztán csak annyi a dolgotok, hogy a haverod, belő 1(egy)"sorozatot" a strunerbe- lordakiába, utána akár le is lőheted a lényt.

    10 perc se volt a próba. ja, nem csoportban, de lehet úgy is működik.
     
  3. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Sajnos, ha egy csoport tagod lelő egy Lordakiát vagy Streunert, akkor is sikertelen a küldetés.
     
  4. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    gondoltam, azért is írtam, hogy nem csoportban.
     
  5. én.

    én. Utánpótlás-írogató

    üdv. kissé ideges vagyok...
    valahogy rohadtul nem müködik MEGINT a dupla kapus dolog! semmit se kaptam meg duplán a zétábol:S
    érdekelne hogy miért van berakva a föoldalra ha mégsincs?
     
  6. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Már tegnap sem "működött túl jól" a kapuzás.
    Karácsony miatt ez sem lesz mostanában javítva.
    Azért mielőtt mindenki hazament,arra volt idejük hogy a dobozokat kicseréljék,masnis szemétre.
    Lehet hogy állandó elégedetlennek tűnök,de 10 éves a game meg kari van,az istenért csak valami ideiglenes színvonal erre a kis időre.
    Még Kevin is elcsalja majd a népet innen,az már égő lenne.
    Amúgy Kellemes Ünnepeket.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  7. x$И!ÞΞŖ_ŤĦě_ĻĕĢęņĎx

    x$И!ÞΞŖ_ŤĦě_ĻĕĢęņĎx Utánpótlás-írogató


    Egy szégyen játék ez már... és idegesítő..
     
  8. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Érdekes, tisztán emlékszem, pénteken még különleges jutalmak hétvégéje volt kiírva, ma már dupla van!
     
  9. Menyus

    Menyus Junior szaki

    A különleges jutalmakról is kiderült, hogy hibás... Most nekem ki van rakva a zéta, látom én is, hogy elvileg lehet, hogy dupla GG nap van, valójában nem merem kivinni mert félek, hogy nem kapok meg semmit duplán. Örülnék, ha egy moderátor megmondaná, most akkor mégis mi van...
     
  10. Szia
    Ha a duplára vársz ne vidd ki ez is hibás mint a tegnap mini event is.
     
  11. e_bobe

    e_bobe Utánpótlás-írogató

    [​IMG]
    25.12.2016 - 10:18[​IMG]5 zöld zsákmánykulcs begyűjtve.
    [​IMG]
    25.12.2016 - 10:18[​IMG]Egy rész megszerezve a Kronos kapuhoz.
    [​IMG]
    25.12.2016 - 10:18[​IMG]Epsilon galaktikus átjáró befejezve.
    [​IMG]
    25.12.2016 - 10:18[​IMG]Megszerzett tárgy: Lőszer - UCB-100 (20.000)
    [​IMG]
    25.12.2016 - 10:18[​IMG]10 logfile begyűjtve.
    [​IMG]
    25.12.2016 - 10:18[​IMG]Kaptál 165000 becsületpontot.
    [​IMG]
    25.12.2016 - 10:18[​IMG]Kaptál 5250000 tapasztalatpontot.
    na ezt jol meg duplazta mondhatom


    • UCB-100 (x4) lőszer: 20.000
    • Uridium: 25.000
    • TP: 5.000.000
    • Becsület: 150.000
    • Logfile: 10
    • 1 db LF-4 típusú lézer [nem garantált nyeremény!]
    • ennyi lenne a minimum
     
  12. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Igazából azért vinném ki, mert bízok annyira a fejlesztőkben, hogy utólag scripttel megoldják, és megadják a hiányzó jutalmakat, ugyanis ma olcsó GG nap van, -25%os csomagot is vettem, ma minimum 2 zétát ki tudnék vinni. Majd rájárok a supportra, ha nem akarják megadni, mert tuti vissza tudják nézni, mikor vittem ki azt a pár francos zétát...
     
    BladeZsolt[Ħuη] és NumizN1 kedveli ezt.
  13. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Na kivittem 2 zétát és egy bétát, valóban nem adtak dupla jutalmat... De írtam a supportnak, akármit mondanak is, ha egyszer ki van írva kötelesek megadni utólag a hiányzó jutalmakat, mert egyáltalán nem a saját hibámból nem kaptam dupla jutalmat.
     
  14. Meghosszabbítják a duplát, és lesz jóváírás is utólag január 3. ig megtörténik.
     
    NumizN1 és Menyus kedveli ezt.
  15. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Ennek örülök!!
    Jelentem az esti helix óra alatt vettem 15.000 urit, amiből 60.000 lett, kiraktam a félig kész zétámat, ezzel kivittem ma a 3. zétámat. Ezután kb. 85.000 urit elvertem egy 4. zéta reményében, hát nem lett meg. Az a gond, hogy éppenhogy nem, 2 rész hiányzott még baszki :D
    Ez este 11-kor, kb. egy órája történt, be is szartam, mert ekkor még úgy tudtam, hogy csak éjfélig van dupla gg nap, addig ki is kell vinnem ám a zétát. Na most, a százas GG pakkhoz egy órán keresztül kéne palláznom, az kizárva, ekkor jutott eszembe a cubizás. Nosza neki, fél órán keresztül csak lőttem azokat a kockákat. Összejött ~11 ezer uri, vagyis két százas GG pakkra való, erre egy részt sem kaptam belőle... Holnap leülök, és addig cubizok, míg ki nem rakom ezt a nyomoronc zétát, bár az az érzésem, hogy ez hosszú menet lesz xd
    Ja és reggel 4 havocom volt, most 7 van (lehetne 8 is, de egy zétából a hiba miatt csak 1 havocot kaptam), 9 drónom van, ha most kirakom ezt a zétát, és mázlista vagyok, kapok két havocot, akkor megvan a FULL HAVOC! :D És aztán ha megkapom a jussom, vagyis azt a 10. havocot a supporttól, akkor meglesz a zeuszra való is, szóval sima ügy.

    Micsoda tervek te jó ég...

    Ui.: a 3. zéta 50 kulcsát felhasználva 3 LF-4 esett szóval ma 4 LF-4el lettem gazdagabb *-*
     
  16. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Jó reggelt, hát ezt meg szeretném osztani, egy kis reménysugár lehet azoknak, akik régóta viaskodnak egy galaxy gate utolsó pár darabjával: http://imgur.com/a/lq8qt . Ma reggel 5 cubit megöltem, tele volt a térkép ellenséges tartarusokkal, hát megszenvedtem vele, de meglett, erre 144 uridiumból kiraktam a maradék két részt is a zétába :D
     
    Ikarosz kedveli ezt.
  17. °o...JACOB...o°

    °o...JACOB...o° Járnitanuló

    Nekem ez a téli event eléggé nagy csalódás volt a régebbiekhez képest :/ Nekem valahogy nem tetszett, nem fogott meg. A dupla kapunapról nem is beszélve, hogy pont karácsonyra rakják be....
     
  18. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Jó ez, ilyenkor szinte mindenki otthon van, munkaszüneti nap van, nekem inkább a Demaner böki a csőrömet... Bár az is igaz, hogy őszintén szólva mikor olvastam a decemberi programot, gondoltam is, hogy ez a Demaner technikailag túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, tuti lesz valami kis bug, erre nem igazam lett? :D Ja, csak nem éppen kis bug, hanem állítólag komoly problémák, és láttam YouTubeon hogy valóban mindenki látta mindenki jutalomdobozát, és volt aki 6-7 dobozt is simán felszedett. Ez ha a 2. dobozzal számolunk 60-70 kalózkulcs 20 percenként. Gyerekek ez brutális.
     
  19. °o...JACOB...o°

    °o...JACOB...o° Járnitanuló

    Na igen... a Demaner... sajnálom hogy nem ugy alakult az se. :( Pár szó erejéig hadd térjek vissza a dupla kapura. Ha vendégségbe vagyok vagy család van nálam(tudom egyéni probléma) csak nem mondhatom nekik azt hogy mennyetek már haza mert dupla van :D
     
  20. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Nem csak napközben van, hát csak elmennek már a rokonok legkésőbb este nyolckor.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.