Decemberi/téli event

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 30.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szilveszter19

    szilveszter19 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Lattam egy event kuldi a forumon ami 2016.12.27. Tol elerheto lesz de meg se lett elerheto ez miert lett???

    Hajsza csend event kuldi ez miert nem lett? Ami 2016.12.27tol elerheto?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.1.17
  2. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Olvasd át a többi fórumot is, sok helyen le van írva.
    Sok küldi nem jelent meg vagy nem lehetett elfogadni..stb.
    Bejelentették az adminok a hibákat már rég.. :)
     
    szilveszter19 kedveli ezt.
  3. szilveszter19

    szilveszter19 Fórum-zöldfülű

    En meg nem hallodtam hogy ezt a kuldi nem jelen meg..... Mert kb 0-24,ig jatszo...!
     
  4. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Az előző történetszálakat mind megcsináltad? Igaz nem írják, hogy meg kell csinálni, de azok a klántársaim sem látják, akik nem csinálták meg az össze küldetést.
    Nekem kész mind, és megjelent a próba, meg is csináltam.
     
  5. °o...JACOB...o°

    °o...JACOB...o° Járnitanuló

    Ezek a próbák is nevetségesek... Tavaly ill. a korábbi téli eventeknél ellehetett fogadni hétvégén is küldiket (ha akkor volt időd játszani) és lelehetett nyomni egymás után de most meg napi 2.t adott és ha nem csináltad meg elbuktad. Hétvégén akartam neki kezdeni(mert akkor több időm van), hogy majd lenyomom az event küldiket(dátumos küldik) erre látom hogy nem lehet, inkább hagytam az egészet és letettem erről az eventről :D
     
  6. Ingenix

    Ingenix Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Egyes event küldiknél előfordult, hogy a küldi minden részét teljesítve a rendszer nem írta jóvá a jutalmakat. A resizés nálam megoldást jelentett a problémára. Resi után egy-egy küldirész zöldről visszaváltott fehérre, azaz teljesítettről teljesítetlenre, és ha ezeket a részeket újra teljesítettem, akkor a jutalom már jóváírásra került.
    Ha a probléma nálatok is jelentkezne, próbáljátok meg ezt a megoldást alkalmazni.

    Üdv:
    Ingenix

    Ugyanígy volt nálam is. A korábbi próbákat mind teljesítettem, és ez a küldi is megjelent.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.1.17
  7. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Újra itt a fekete doboz, volt már hasadó izém kapuból, gondoltam nyitok egyet!
    29.12.2016 - 08:42
    [​IMG]Felhasználtál egy obszidián mikrochipet.
    [​IMG]
    29.12.2016 - 08:42[​IMG]Megszerzett tárgy: Seprom (40)
    Ekkora pofátlanságot, ha zöld ládát nyitok, akkor is hasznosabb dolgokat kapok!
     
    Lanselott és Menyus kedveli ezt.
  8. SPΛCΞ†KĪИG

    SPΛCΞ†KĪИG Járnitanuló

    Csak szerintem nevetségesek ezek a küldetések? Írja, hogy nehéz küldi, és lőni kell benne 20 saimont, de össze kell szedni vagy 1000 harmadosztályú nyersanyagot. Van ember egyáltalán aki azzal ..., hogy egyesével összeszedegesse a nyersanyagot? Rakjanak ilyet könnyűbe, hogy aki tényleg nagyon kicsi, és mondjuk 5 sibelon már megterhelő 1 nap, az szedegesse helyette a nyersanyagot, a nehéz sorozatba meg rakjanak cubit, kalózt vagy übert. Olyan, mintha a 2009-es játékra írnának próbákat 2016-ban; van egy csomó újítás amit fel sem használnak küldetésekhez.
    ~Hipo'
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.12.16
    Menyus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.