Demaner event - visszajelzés

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Risus, témanyitás ideje: 25.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .KisVuk.

    .KisVuk. Fórum-zöldfülű

    sziasztok én bucsut mondtam ennek a ......... játéknak remélem sokkal követitek példámat és akkor tlán magához tér a do
     
  2. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Szia ne már cimbora jer fel tsre és beszéljünk a dologról !!
     
    Vadász kedveli ezt.
  3. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője


    Szia akkor lehet rossz valamit sz.ptál gyere egész amerika 2 re :) nem a hulladék magyar szeron játszok

    Amcsi 2 szeron játszok nincs isten h magyarra menjek. bizonyiték mit mutassak ??? kamerázzam le demanner kozben mikor örűlök h kapu ugrásnál nem fagy ki a játék? Mire való a forum ? vélemény ki nyilvánitásra mivel van aki fizetet érte hogy jobban tudjon játszani a magyar suport nem tesz semmit most is arany dizik vannka bent de minek????? semmit nem ad !!!csaka helyt foglalják a rendszerben és még csunnyán is néznek ki már nem azért bocsánat. Pl ott az a lila desinges dolgog legkisseb felbontásban az egéz képernyöt fedi xd
    De térjünk vissza a Tárgyra ! Demaner?!!! miért csak 1 jön ? 1 doboz az igencsak érdekes legalább ne laggoln kapu ugrásnál akkor nem is írnák a fórumra

     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.4.18
  4. .KisVuk.

    .KisVuk. Fórum-zöldfülű

    üdv kedves admin akkor március 15 doboz és a húsvéti event doboz is elmaradt ez meg az uj tulajnak tudható be
     
    okoska76 kedveli ezt.
  5. Nekünk tetszik az event, nem értem mi a probléma vele. Lagg abszolút nincs.
    Össze kéne állni demanerért harcolni nem itt sirdogálni meg tsalózni minket.
    Mi jobban örülnénk a harcnak mint a demanernek.
    Üdv:[❤] klán
     
  6. "Mi jobban...."
    Akkor a klánod miért nem üzen hadat mindenkinek?Mondjuk,demanerezés helyett.
    Nem is tudok annál rosszabbat elképzelni,mint undorral demanert lőni nap mint nap.
    Gratulálok hogy minden iszonyú,ezzel járó testi és lelki szenvedést,emberfeletti erővel legyőzve nem adjátok fel.
    Én momentán aktívan már nem játszom,de félig külsősként figyelem a játékot.Egy 7-es leo-val mászkálok,ennyi és semmi cél.
    Írtad hogy minden szép és jó(neked és klánodnak)és hogy a többiek nyavajgása...
    Akkor neked meg a társaidnak jó,de akiknek nem azok kicsit többen vannak.
    Tudom,nem érdekelnek ők,mint ahogy a CÉG-et sem(már évek óta).Azért kicsit ez közrejátszik a létszám drasztikus csökkenésében.
    Tudják hogy a demaner 100 ember játéka a többi ezer meg néző,esetleg nyomja a saját játékát az eventet kizárva.
    Mégis mindig beteszik.
    Tsalózás:Nem írta senki rád hogy csalsz!
    Csak hogy vannak érdekes dolgok,amikre még a régieknek is nehéz magyarázatot találni.
    Erre jön a szelektív laggolás magyarázat.Ha lelőttek laggoltál,ha reklamálsz hogy pukkantál a kapuban,akkor jön hogy laggolás nem lehet mert a rendszer hiper-szuper stabil.
    Ha pár éve nem ástak komolyan a programozásba,mi garantálja hogy nincs egy csomó kiskapu?
    Attól hogy te nem vagy mankós,20-40 másik igen aktívan az.
    Te nem élsz vissza a becsülettel,mint kiderült páran igen.
    Mondjuk erre kíváncsi vagyok,mert igen gyorsan csak fent haladnak/haladtak(top 100-ra tippelek).Nem hinném hogy a lvl 12-18 gamerek éltek vele.
     
    Vadász, dicsákbuksi és okoska76 kedveli ezt.
  7. Kedves •»ĦΛЯD•18™«•!
    Az egész szerverrel warozunk. Van egy kisklánunk abba van 5 hajó az az egy szövis, ebből kifolyólag vagyunk fent egyszerre kb két 8as csopival az egész szerver ellen és igy sem álnak le harcolni érdemlegesen.
     
    _Boss.MMO_, tg90000_2, Csülök[H] és 2 más kedveli ezt.
  8. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    sirdogál az aki nagy teljesitményű gép mellet 30megabitper secodnumos sebességgel korlátlan nettel is demanner idején kapu ugrás jobb esetben 3 perc rosszabnál megszakad a sezro ezt csinálják meg aztán jöhet a tobbi én még azta 60 illást sem tudom lesebezni
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nekem tetszik az event. Igen, nálunk is meg kell harcolni, hogy lőhessük, de megharcolunk érte. :) Egyedül azt sajnálom, hogy nem tudok sokat játszani, és abból nagyjából 50 ládából sem sikerült csak 1 űrlényprotokollt szereznem. :(
     
    _Boss.MMO_ kedveli ezt.
  10. pannonia78

    pannonia78 Utánpótlás-írogató

    Hogy milenne a tisztességes? Szerintem a demanert sebző játékost nem lehetne megtámadni; Ezzel meg lenne az a bizonyos eséje mindenkinek legalább az event küldit meg csinálni.
     
    sanyibig és -_-_-s-_-_- kedveli ezt.
  11. Muto98

    Muto98 Járnitanuló

    Édes istenem rajtad nem tudok segíteni pedig nagyon szeretnék, kezdjük ott hogy szerintem semmilyen megosztó boostered nincs 450k pajzs? a lila lonnak több van játékos ellen ki röhög még a 8 drónos is....Akkor azt írod: über raksi.. nos ha a piros akkor el mondom hogy az csak űrlényre lő nagyot... ha ellent lősz vele kb 10-18k sebez, tehát szerintem semmit...és ha észre veszed hogy 2mm hp de van mellete van pajzs moly nélkül sokáig kell lőni mert képességel a pajzs sokat kivéd....rák formációban meg nem is lősz az ellenség életére amíg pajzsa van kivéve a pet robbantó és a moly... és hogy neked mennyi életed van az mindegy mivel ha ISH-t nyom 3 mp ig nem tudod semmivel sem lőni habár manapság a darkorbit olyan bugos hogy de... tehát lehet már ennyi is elég mert 450k pajzsot meg annyi életet simán lelősz 2-3 lövéssel x4+rsb...és még ha EMP-t használ de te szintén semmit mert szerintem biztos nem....én ilyennel még nem találkoztam hogy nem megy le valakinek az élete annyi minden befolyásolhatja az egészet, főleg ha mellé is lősz közbe...tehát akit löttél lehet nem is hibás semmiben de a Jeta klán szemébe már egyből: csalóóó!44!!!négy. az hogy te nem sebzel sokat más biztos 220-270k között tud löni mert sajna a darkorbit ennyire felhúzta a sebzést főleg a cyborg esetébe.Nagyon idegesitő hogy olyanokat írsz szinte mindig aminek semmi alapja nem lehet, főleg úgy olvasni hogy egy szerveren vagyunk...kár hogy nem lehet veled beszélni.Most nagyon fent akadtam ezen mert te mindenre azt tudod írni hogy nem jó. XD és csak most néztem hogy ezt az előző demaneren írtad mi lesz az után hogy össze vonták a szervert..Sok sikert!
     
  12. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Nem gyenge a fáziskésésed. De ha kimondottan az én hozzászólásaimat olvasod, akkor Grand-ét nem is láttad. Meg volt még egy-kettő, de mindegy.
     
  13. Tömören röviden ennyi, csak sokan ezt nem értik.
     
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,nekem az a lenyűgöző,hogy ugye vannak event küldetések,és csak dicsérni tudom a DO-t és a vezetőséget,mondjuk egy szép példa....kell ugyebár lőni 1000 Cubikont,és ad a küldetés 200 Uridiumot:-D Ugye ezt az eventet Hoffi Géza találta ki? Nincs több kérdésem.... :-D
    Aki nem értené,lehet számolni,mennyi pénz az a sok elit lőszuer ami elmegy 1000 cubikonra,és akkor még a gerinctelen népségről nem is beszéltem aki álcában ólálkodva ott várja,hogy levegyék a pajzsot a protegitek,majd akkor támad,és utána még ünnepli magát hogy kilőtte XY-t,bezzeg ha 1-1 ben találkoznának futna mint a többi nagypofájú......és a játék konstrukciója ezt dijazza.......újra nincs több kérdésem...:-(
     
    okoska76 kedveli ezt.
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A 200 urit nem az 1000 cubikonkért kapod, van ott még 30 protegit is. Na azok tejelnek ilyen bőségesen... :D
     
    Lanselott és okoska76 kedveli ezt.
  16. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Srácok ti miről beszéltek? :D 1000 cubikonos küldetéssel nem találkoztam az eventek között pedig eddig az összes kész van. Leírásban sem található ilyen küldetés az egész event során. nem lehet hogy sebzésre gondoltok?
     
  17. Sörnyitogató

    Sörnyitogató Junior szaki

    Sebzés lesz az, csak olvasni nem tudnak
     
    -[norisz99_HUN]- kedveli ezt.
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    De én kérem elnézést,valóban sebzés ....Viszont ha azt mondod megvan minden eventes küldetésed,a mérleggel elégedett vagy? Amennyiben igen,jó neked.......
     
  19. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Találkozott valaki NAPONTA végrehajtható event küldivel?
     
  20. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    a nagy küldetés nem nehéz és ha gyorsan akarja megcsinálni az ember szerencséje is lehet mivel én ennyi sebzésből 3 ládát kaptam 60k urival ami nekem pont elég a hétvégére azon kívül az extra energiát is adott Herculesről nem is beszélve. -1 Kappa. a többi meg annyit ad amennyire nehéz kb 5 ös szinten is meg lehet őket csinálni, hát annyit is adnak így is ingyen küldetések +7k uridium naponta 5 perc játék(+űrlények)
    Viszont ez engem is érdekelne mert leírásban 2 is található ami adna egy kis plusz uridiumot, lőszert és az a tízen valamennyi olaj is jól jönne.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.