DO – események áttekintése

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 26.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. π¡k€β¤¥0000

    π¡k€β¤¥0000 Fórum-zöldfülű

    erre én is ezt mondom hogy ha be is kerül semmi jelentősége nem lessz csak annyi hogy mindenki aegissk fog rohangálni és nem golival
     
  2. 궫긷긃귡궳

    궫긷긃귡궳 Junior szaki

    kamu vagy nem kamu? :) Kíváncsian várjuk mi lesz,5milliárd kredittel és 800k urival betárazva...:D
     
  3. Remélem kamu és nem lesz LF-4
    UP: Az admin hajó nem ugy néz ki hogy piros meg kék bigyó villog rajta? + 1-8on sem stimmel a háttér
     
    Utoljára szerkesztett: 7.12.13
  4. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Vagy kamu vagy privát szerver. Szerintem... Amúgy kifelejtették az elite és veteran diziket. :) Ja am tuti hogy privát szerver, admin csak így nem lőhet le játékost rendes szerveren.
     
  5. 궫긷긃귡궳

    궫긷긃귡궳 Junior szaki

    Nekem már mindegy,összeládáztam,a maradék 8at meg majd kapuból,a hajók is megvannak,max 1-2képdizi kéne...de inkább klántársaimnak segítek elhozni majd,ha egyáltalán benn lesznek ezek :D Gondolom más is így van ezzel.
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Megkérek mindenkit, hogy a mostani témaszálat hagyjátok abba. Leírtátok a véleményeteket, amit köszönünk, de tovább ragozni nem kell (vitát kelteni ebből).

    Továbbra is számítunk a véleményekre, kritikákra, de a fórum szabályainak megfelelően.
    Köszönöm.
     
  7. 궫긷긃귡궳

    궫긷긃귡궳 Junior szaki

    Nem tudom minek kellene kártérítést kapnunk...aki megvette eddig az aegist az használta eleget,legyen ez a kártérítése.Akinek meg nincs meg,sem fogja olyan könnyen megszerezni,gólival nem könnyű összeszedni rá 5-600millákat.Ennyi erővel ha megrendelte valaki a góliátot,aztán vette csak észre,hogy kinnvan liciten,és akkor kártérítést kellene kapnia?Nézzétek a jóoldalát,ha minden 3. játékos aegissel szaladgál majd,újra teret nyernek a csapatos vadászatok ezek ellen az aegisek ellen,és talán lesznek új próbák is...ha bele gondoltok,nem is olyan rossz :)
    Ui.:Anno megvettem a rep-4et 20k uriért,nem kaptam kártérítést,a venomot és a spektrumot is,most meg ki lehet húzni ládából,anno ilyen sem volt.Gólis diziknél ugyanez volt,bastion,eforcer uriból,aztán került csak ki licitre ha jól emlékszem,akkor még nagy számok voltak ezek is,300millákat értek...
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Az utolsó hír szerint LF4 nem lesz bent. Ám mielőtt berakják élesben az új aukciót, fognak nyitni egy teszt szervert. Addig ne kezdjetek pletykákba, mert abból jó sosem sül ki.
     
    Mrjoci061 kedveli ezt.
  9. .-**Candy**-.

    .-**Candy**-. Utánpótlás-írogató

    Végeredményében nem azzal van gondom hogy az aegist berakják hogy kedvezzenek az "ingyenélöknek" /bocsi érte/ hanem hogy nem raknak be akkor olyat is az üzletbe uriért
    Félreértesz! Nem kérek kártéritést,csak pont azt irom amit ti,nem kell aegis licitre,1 hét alatt összelöhetö az ára uriban is.
     
  10. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Hát kamu...
    De azt vettem észre h csökkentek a hajók,fegyverek árai(videó szerint).
    Az lf3-at 7000urinak mutatja és a kp. dizik is 175k uri volt stb...
    Pont az jutott eszembe ha akarnak a kicsiknek segíteni(nagyon) akk csökkentsék az lf3,bo2 árait...
     
  11. Ha egyáltalán igaz is lenne... akkor sem egy videóból tudnátok meg hanem kihírdetnénk itt fórumon... Találgatni fölösleges... Várjátok meg a tesztszervert az új aukcióval, majd akkor lehet ömleszteni fórumot :)
     
    Mikłós kedveli ezt.
  12. -=Nazgul=-[HUN]

    -=Nazgul=-[HUN] Járnitanuló

    Minek aegis? Ott a venga szerintem a legjobb hajo a jatekben ha tudod hasznalni :D Nem 1-2 goli banta mar meg a velem valo talalkozast, ha meg nem birsz a golival(golikkal) akkor ha a lightning dizid is megvan akkor siman meglepsz akar pvp palyakrol is :)
     
    «†ŽΦĻł†»™ kedveli ezt.
  13. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Figyelj , szerintem a goli a legjobb hajó és az is marad.:)
    De ha az Aegist berakják licitre én megpróbálom elhozni. Mert akkor töltögethetem magam és a társaim.:)
    Persze már nagyon sok bosszúságot okozott.
     
  14. pl a PET berendezéseket (kizárólag 1-2 szintűt) be kellene tenni, mert avval a kisebbek is jól járnának. Am meg nehogy azt higgyétek, hogy olyan könnyű lesz elhozni az aeget.
    Nem mondom én is 1 hónapig PyP-n gürcöltem érte, de így még mindig jobban jártam, mert 1 mrd-t a licitre hosszabb ideig tart összegyűjteni, mint 250k urit. nekem ez a véleményem.
     
  15. -♣♦♣гуппи♣♦♣-

    -♣♦♣гуппи♣♦♣- Fórum-zöldfülű

    Van benne valami amit Diamond irt de egy goli se élte volna túl. Aegis jó harcolni csak tovább tart kilőni a másikat de javítással jól lehet harcolni nem egyszer nyertem csak ezért mert tudtam javítani.Ha mindenki aegissel fog menni akkor mindenki megmenekül mert javítva fut és a nagyok csak fogyasztják a lőszert feleslegesen mert nő annak az esélye hogy nem lövi le az illetőt. Ha már lesz liciten aegis nagy bánatomra akkor legyen helyette uj hajó amit csak urudiumért lehet vásárolni. Tekintélyt parancsolt az aeg aki megvette pl a goli amit liciten lehet venni az már alap ezután az aeg is alpnak fog számitani:(
     
  16. Doncsa

    Doncsa Utánpótlás-írogató

    Teljesen igazad van, olyan mint a Komodor vs Windows 7
    Na szóval túlzásokba ne essek, de rengeteget fejlődött, ég és föld!
    Meg a licitről egy PONTOS leírást kérnék, hogy mi hogy lesz kint, mi nem lesz kint, hogy lehet licitálni, hogy nem, mivel lehet licitálni, mivel nem!?
     
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Pontos leírást nem tudunk adni, mert még mi sem tudjuk. 2014 elején várható, hogy berakják az újítást, de előtte szeretnének egy tesztszervert nyitni, amin ti is meg tudjátko nézni, hogy milyen is lesz valójában és visszajelzéseket tudjatok írni.
    Szia!

    Ha lesz teszt szerver, akkor ott láthatod, ahol a szerverek között tudsz választani.
    Ám a DO Facebook oldalán is ki szokták írni, hogy lesz.
     
  18. stefy87

    stefy87 Junior szaki

    Sziasztok , enszerintem szukseges az ujitas es a felylesztes ahoz h ne legyen elunt a jatek egy ido utan .
    nekem is megvan az aegesis de ha berakjak licitre hat usse ko megyek licitalni had legyen tartalekba :D ha levadasznanak es nincs uri javitasra akkor bar nem mergelodok h megvettem a hajott es most eluszot. Amugy ha bent lessz liciten biztos lessznek uj dolgok es fejlesztesek amik nem en orulok minden fejlesztesnek es otletnek igy bar van miert kuzdeni es harcolni akkor is ha mar elertel egy bizonyos szintett.
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    A javítás mindenkinek ingyenes a bázisra.
     
  20. .-sesshoumaru-.

    .-sesshoumaru-. Utánpótlás-írogató

    Azt szeretném kérdezni hogy üzletben kapható lesz e az LF4 uridiumért?