DO – események áttekintése

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 26.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. madafaka11

    madafaka11 Fórum-zöldfülű

    Nem valószínű. Vagyis 99% hogy nem.
     
  2. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Kérlek olvasd el az első oldalon az idézést, amit RickDekard írt. Abban benne van minden lényeges dolog, többek közt az LF4 is.
     
  3. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Én nem találtam, idéznéd mégegyszer ha megkérlek? :oops:
     
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    -Vadász- kedveli ezt.
  5. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ja akkor rosszat idézett diamond. :) Én hozzászólásom volt idézve.
     
  6. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Nem, nem a tiéd volt idézve.
    .-sesshoumaru-. kérdeett valamit, azt idéztem
    Amit meg írtam: RickDekard idézete az első oldalon :)
     
    -Vadász- kedveli ezt.
  7. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

  8. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Ha bent lesz az Aegis, akkor biztos ott lesz a Cita is :D Egyébként, ha csak heti pár órára rakják be, akkor miért lenne mindenki Aegissel? Biztos, hogy több száz millió kreditbe fog fájni, esetleg milliárdba is, amit nem egyszerű összeszedni. Úgyhogy szerintem ne féljünk, nem fogják ellepni a szervereket :)
     
  9. Zolii

    Zolii Fórum-zöldfülű

    már így is alig van góli a térképeken, ezután biztos hogy még kevesebb lesz...
     
  10. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Ez a heti aukció is arra lesz jó hogy valami toppos, akinek van 10 hangára telirakva , elhozza liciten az 1000 millájával poénból.
     
  11. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Ez már van? Vagy még folyamatban van?
     
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A küldetések átrendezése folyamatban van. Ez is jövőre lesz meg.
     
  13. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    De amúgy ez kb. mit takar?
     
  14. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    szerintem amugy mint énis a hajók licitálása ellen szavazok.Megrendeltem az aegist és rá elite dizit és nekem nagyon tetszik mindig eltudok menekülni vadászatról vagy éppen npczek vele elittel kifejezetten jól lehet kubizni mint tudjátok ha ez liciten lesz kb1 évig fönt lesz az ára de aztán ugyan úgy mint a vengát vagy mint már sok szervereken a gólit ellehet vinni már akár 200k kredóval ezeknek is lfog esni az ára és minenki csak citadellell meg aegissel lesz így senki sem fog tudni normálisan vadászni és én nem vagyok egy nagy fórum olvasó de ez azért elég kiakasztó hogy mostmár az is fejettekbe pottyant hogy legyenek elite hajók liciten.Szerintem igazságtalanság hogy most mindenki akár licittel is elviheti(nemsokára).amugy a kreditet egy-egy játékos eltudjak vinni az elején is főleg ha toppos a klánja seperc alatt. És én szerintem nem hozza vissza olyan gyorsan az árát azóta egyfolytába gyüjtök 3 hónap volt míg kiraktam egy kaput uri gyüjtéssel és ez sajna csak az alpha.Összesen szerintem nagyon rossz ötlet.amugy a fullfull elitek má mind aegissel nyomulnak ígyis lazán sebeznek 79-120k-t ucbvel szóval ígyi úgyis meghalsz.Ott ár nem számít
     
  15. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Egyetértek, én személy szerint egész nyáron gyűjtöttem az Aegisre, így ha vki csak úgy pikk-pakk liciten elhozná annak nem örülnék én sem.
    Itt nem arra gondolok, hogy ahogy bekerül a játékba akárki elviheti, de fél-egy év után már rendesen le fog menni az ára...

    Én javasolnám az összes fórumra kiterjedő szavazás indítását erről ;)
     
  16. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Csak mondok rá egy példát, amely természetesen ebben az országban nem reális, de egy minimális fantáziával el lehet képzelni.

    A boltban látsz egy játék-konzolt, mondjuk egy PS3-at. Ennek az ára legyen 150.000 forint. Úgy vagy vele, megveszed saját magadnak/barátodnak/bárkinek, ezért elkezdesz erre gyűjteni, mindig félreraksz valamit fizetésből, elmész dolgozni, bármi. Mondjuk, mivel minden másra is kell pénzt elrakni, 3 hónap alatt jön rá össze a pénz. Ekkor bemész a boltba, megvásárolod, odaadod a 150.000 forintot, átveszed, és hazaviszed. Pár hónap múlva úgy döntesz, szeretnél ugyanebben a boltban mást venni. Ekkor rátalálsz az előbb említett konzolra, amelynek az ára ebben a pillanatban már csak 95.000 forint. Egyből odamész az ügyfélszolgálathoz, és követeled vissza a különbözetet, hiszen Te megvásároltad ennél drágábban, és ez lehetetlen, hogy amit az ember már megvásárolt, azt más is megvásárolhassa annál olcsóbban.

    Az Aegis ára kezdetekben hatalmas lesz, ugyanis mindenki meg szeretné venni. Ez nagyjából egyenesen arányos lesz az uridium árával, ha kell 4-5 hónap összeszedni az árát uridiumba, akkor ugyanannyi idő kell majd ahhoz, hogy összeszedd az árát kreditben. Ergó, senkinek sem lesz ettől jobb, csak azzal, hogy már kreditben is megvásárolhatja, amiért UGYANANNYIT dolgozik, mint az uridiumos árából. Forintért vetted? Na, és akkor most mit is csinálhatunk érted? Ha én forintért megvásárolok egy P.E.T.-et, majd ez a későbbiekben bekerül az árverésbe, akkor én is reklamálhatok, hogy "Kéremszépen emberek, hát én aztat megvettem!". Senkit nem fog érdekelni. Páran írtak már erre példákat, tökéletes erre a régi hajók tömkelege. Nagyrészüket nem lehetett árverésen megvásárolni, mostanra viszont igen. Akkor sem volt reklamálás, vagy ha volt, megtörtént. Most is ugyan ez lesz, reklamálni lehet persze, mert ezért vagyunk emberek, hogy sose legyen jó semmi, de közünk sincs ahhoz, hogy bekerül-e vagy sem.

    Csak ennyit akartam.

    [EDIT]: Csak egy mondat: " én személy szerint egész nyáron gyűjtöttem az Aegisre, így ha vki csak úgy pikk-pakk liciten elhozná annak nem örülnék én sem. "
    Tipikus emberi irigység ez is. (Nem sértegetni szeretnélek, ez minden emberben megvan, ahogy bennem is, meg a szomszéd Józsi bácsiban is, csak leírom, mi is ez.) Tehát konkrétan, ami nekem van, az semmiképpen ne legyen másnak, azaz inkább olcsóbban nehogy legyen neki. De ebbe most őszintén belegondoltál, hogy mit írtál le? Egyértelmű, hogy nem azzal van gondod, hogy bekerül licitbe, hanem azzal, hogy másnak is meglehet ez a hajó, nem csak neked. Ezt már megcáfolni nem tudod, hiszen pont ugyan ezt írtad le ezzel a mondattal...
     
    Utoljára szerkesztett: 22.12.13
  17. nanana3

    nanana3 Fórum-zöldfülű

    Valaki tudna nekem arra válaszolni, hogy a kezdő küldetéseket miért nem adta be?? A lehető legtöbb mindent megtettem (sütik gyors. tár törlés, firefox flash player újratelepítés 3 gépen) de nem akarja beadni és a support azt írta, hogy nem tudnak mit csinálni -_-. Valaki esetleg?
     
  18. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Milyen kezdő küldetésekre gondolsz?

    Most már egy új küldetés van, amiben többet és mást kapsz. Erről itt olvashatsz: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-probak.7/#post-10
     
  19. árny

    árny Utánpótlás-írogató

    mint tudod nem a hajo hanem a felszerelés számit ez olyan mint ha 2 góli 1v1-ezne és az egyik mindig győz.
     
  20. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A téma átcsapott az elite hajók megvitatásába, amely, ha jól sejtem nem ide tartozik.

    Megkérnék mindenkit, hogy a változásokhoz szóljon hozzá, írja le mi a véleménye a licir fejlesztésről, stb.

    Aki az aegis képességét szeretné megvitatni kérném, hogy azt a kötetlenben folytassa vagy ITT tegye meg.

    Köszönöm.