DO – események áttekintése

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 26.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -_WHITE_POWER_-

    -_WHITE_POWER_- Fórum-zöldfülű

    én is pénzért vettem aegist.....dolgoztam azért a pénzért...és teljesen igazságtalan hogy valaki csak úgy elviheti.....
     
  2. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    De viszont a videóban az aegis csak 45k-t sebez ucbvel énis annyit ha sepizem magam és csak sub-elite vagyok.
     
  3. és ezek mikorra várhatok h bekerülnek?
     
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Pontos bekerülési időt nem tudjuk, csak annyit, hogy ez év elején várható az újítás és előtte lesz teszt szerver is.
     
  5. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Hát nagyon jót röhögtem ezen a kártérítéses dolgon, meg hogy akkor sírok a suportnak xD.

    1. ez egy fizetős játék, bár játszhatsz ingyen is.
    2. senki nem mondta és nem kényszerített hogy vedd meg, az Aegist.
    3. A játék is fejlődik, mint minden az életben és ez megkövetel némi változtatást.
    4. Gondoljátok hogy olcsó lesz az Aegis liciten? Főleg ha netán és remélem így lesz havi liciten lesz bent.

    Én is uriért vettem meg, és a dizit is rá. És ha bent lenne havi liciten akkor is előbb meglenne rá az uri mint hogy kivárjam a licit végét. ha meg meg veszel egy prémium és egy XL csomagot akkor nagyon hamar meg van. ugye 30% -kal olcsóbb.
     
  6. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, a kártérítéssel kapcsolatban idéznék az Általános Üzleti Szabályzatból, amit elfogadott mindenki, mikor regisztrált:
    "1.2.15. A Felhasználó nem támaszthat igényt arra, hogy érvényben maradjon a játékok vagy szolgáltatások szerződéskor hatályos verziója. A Bigpoint fenntartja annak a jogát, hogy egy adott játék vagy szolgáltatás működtetését bármikor és indoklás nélkül beszüntesse."
     
  7. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Nem értem, hogy miért kell sírni a kártérítés miatt. Igaz nekem nincs elite hajóm(de kéne XD) mégis azt mondom, hogy ez egy kicsit merész... A baj abból lesz, hogy el fog tűnni a középréteg. Lesznek a friss játékosok és a überszupercoolvízálló játékosok. Persze újítani kell minden játékba, de ez akkor is merész. Persze lehet, hogy csak félünk az új dolgoktól :). Ilyenkor jön képbe az ,hogy van aki kockáztat és van aki nem... A BigPoint most kockáztatott.

    UI.: Egyébként ha az uris hajókat berakják licitre akkor nem fog elesni a BigPoint bevételtől?:/ Mindegy se jogom se lehetőségem nincs arra, hogy belpillantsak a BP költségvetésébe.
     
  8. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Jajj de elegünk van már a sok értetlenből

    Már elnézést de hányszor is kell nektek elmondani hogy:

    1.: Az aegist megvetted, neked már nem kell gürcölnöd hogy a havi vagy heti (nem tudom milyen időközönként lesz ilyen licit) liciten elvidd.... nem kell rá kigyüjtened azt a 400-500 millió kreditet amivel kb 50% hogy elvidd.... az aegis ára cseszett magason lesz , főleg azért mert nem minden nap lesz bent aukción... ez azt jelenti hogy 1 hónapban 24 aegis-t lehet majd elvinni ... már ha bent lesz.
    2.: Mivel te neked már megvan, cseszettül visszahozza az árát... használod pár hónapot, úgy hogy rendesen használod, és még többet vissza is hoz. ha meg most vetted , így jártál , a BP fent tartja a jogot arra is hogy az egyik pillanatról a másikra valamit kredóssá tesz... ha nem tetszik akkor ez van. gondolom neked sem érdeked az hogy folyamatosan lelőjjenek téged a nálad jóval erősebbek... akik csoportban vadásznak. most ha lesz aegisük a közép osztáky belieknek, már nem csak a fullosok fognak neki menni az elleneknek hanem ők is... -----> valamennyivel kevesebb ellen.
    3.: Úgyhiszem hogy nem ez az első dolog ami bekerült licitre úgy hogy előtte nem volt kapható. (és megjegyzem azok úgy kerültek be hogy a rendes licitre és nem egy olyan licitre ami ritkán használható......) abból sem lett világvége.

    Tudod a világ valamilyen szinten így működik. Van egy újdonság , amit adnak 100 ezer forintért... vársz egy évet és már csak 50 ezer forint... Akik megvették 100 ezerért nem mennek be a boltba hogy elkérjék a különbözetet azzal a címszóval hogy " 1 éve még 100 ezer forint volt most már csak 50 ezer , KÁRTÉRÍTÉST".... tudod mit válaszolna erre az eladó? szolidan elküldene egy szép helyre......
     
    RózsaszínPitbull kedveli ezt.
  9. -_WHITE_POWER_-

    -_WHITE_POWER_- Fórum-zöldfülű

    1.: Nem vagyok értetlen...
    2.: Ennyi erővel miért nem rakjátok be a citadella-t,Spearhead-t,vagy akár az apis részeket egyenként hiszen azok is drágák lennének.....De akkor a játék élménye értelmét veszti.....Azért is szerettem ezt a játékot mert a gyerekeknek is megmutatta hogy ha az életben elakarsz érni valamit akkor azért dolgoznod kell...A játékban is így volt.....Ahogyan le is írtad a góliáthoz hasonlóan az aegis értéke az árverésen is csökenni fog.....Kb 2 éven belül minden kezdő azzal fog rohangálni mert megszánja egy fullos és milliárdokat ad......Van egy történetem az egyetemről,egy barátomat meghívtam hogy ő is játszon.Csinált magának egy karaktert és beszélt egy 10 drónos gyerekkel kb 2 órát beszéltek,fagatták egymást a magánéletükről,majd annyira bevágódott hogy kapott 2 milliárd kreditet....Ezt mindenki meg tudja csinálni csak néhány blöff kell.Ne értsétek félre én nem vagyok ellene annak hogy aegis legyen a liciten de akkor arra az időre meg kell szüntetni a klántagok kifizetésének lehetőségét.....Szerintem így korrekt de szóljatok ha valamit nem jól látok hisz ember vagyok tévedhetek...
    3.: A lekezelő hangnemről leszokhatnál mert egyáltalán nem biztos hogy a monitor mögött egy gyerek ül.Minden oldalról meg kell vizsgálni az ügyet,nehogy rossz döntést hozzunk.
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  10. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Szép estét.:)

    Ha hamarosan jönnek az Emperor NPC-k akkor ide miért nincs kiírva a tervezetbe?

    Mellesleg a DO facebook oldalra kiírta(valamelyik hozzászólásba.) hamarosan érkezik valami új móka.-Ami új NPC -kel van összefüggésben, ezek szerint.

    Na majd kiderül.

    /Az új licites dolgaitokra pedig nem tudok mit mondani. Nem kellene ezen vitatkozni./
     
    Utoljára szerkesztett: 3.1.14
    KłŁŁER kedveli ezt.
  11. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok,megkérek mindenkit maradjon az eredeti témánál, a többit kötetlenbe.
    Köszönöm.
     
  12. Doncsa

    Doncsa Utánpótlás-írogató

    Én próbáltam haveromnál, mikor hazajöttem összeugrottunk, sokat kellett lőnöm de nem sebzett szinte SEMMIT!
    Szerintem az aegis 50.000 urinál NEM ÉR TÖBBET!
     
  13. árny

    árny Utánpótlás-írogató

    nem vagyok rendszeresen forumozo de azért ha beteszik az lf-4-et ráadásul 70,000 uriért akkor az nem lesz fear más játékosokkal szembe se én se vok full lf-4 de 7 honap alatt énis meggüriztem azért a 10-ért is és ha beteszik akkor már nem lesz az igazi a játékélmény sem nekem ez a véleményem az lf-4 licitre tételéről.
     
  14. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    1-8 on mióta va a bal alsó sarokban a bázis?
    Nem fogják betenni az LF4 et.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.14
  15. kokutyus

    kokutyus Fórum-zöldfülű

    Ha már be is teszik a diziket akkor mikor teszikbe? Ezt jó lenne tudni -.-"
     
  16. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    A hó elején...Szóval kb. 5-8nap belül vagy elöbb ;).
    Killer...Az a bal oldal közepén van -.-(és nem sarokban xD)
     
  17. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Szia, nem a desing lesz berakva előre láthatóan, hanem az aegis, ez olvasható az első oldalon. De mielőtt betennék, lesz tesztszerver, amiről értesítünk mindenkit.

    Mint azt feljebb írtam, az első oldalon olvasható, hogy nem tervezik az LF4 licitre való betételét.
     
  18. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kérlek magyarázd el nekem, hol hallottad a hó elejét?
    Nekünk olyan információnk van, hogy az év elején rakják be, nem a hó elején.
     
  19. pavip

    pavip Törzsjátékos

    És itt ebben a fórum topikban is lesz értesítés? Mert a DO facebookját nem szoktam nézni. Vagy talán hírlevél?
     
  20. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Hírlevélben nem szoktak értesíteni tesztszerverről, a Facebook oldalon hamarabb, valamint amikor megkapjuk az infót, itt is azonnal.