DO – események áttekintése

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 26.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Tájékoztatlak,hogy a mini MAP ablak van félig csak lehúzva,csak kicsit figyelmesebben kéne meg nézni a videót.

    Sztem kamu,de killer az középen van,csak a térkép felét húzta be a vidibe csak..
     
  2. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Nekem az év eleje az az 1-2hónap és mivel havonta van újítás feltételezem h januárban
    teszik be vagy annak elején,de ha ekkorát tévedtem akkor elnézést kérek...
     
  3. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Ajj, annyi marhaságot írok ma :S
    Annyi, hogy ha az aegist/citát/speart berakják akkor szerintem a skilldiziket is mindenképp be kéne.
     
  4. lost

    lost Fórum nagymestere

    A képességdizi is bent lesz liciten, miért ne lenne?
     
  5. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Szerintem ezt már nagyon nem kéne... :D Miért nem tesznek be minden uris dolgot licitre oszt csá.... :D
    Nem lenne egyszerűbb? Igazam van vagy igazam van?
     
  6. lost

    lost Fórum nagymestere

    Legutóbb arról volt szó, hogy lf4 dróndizi és drónformán kívül minden bent lesz. Hacsak nem hagytam ki valamit.
     
  7. árny

    árny Utánpótlás-írogató

    én még a régi fórumon olvastam hogy a gólidiziket is berakják :)
     
  8. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Maximum, mint találgatást.
    Minden hivatalos információ, ami a régi fórumon volt, itt is megtalálható.
     
  9. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Szerintem előre nem lehet tudni, de ezt egy mod megmondja.
    Visszatérve a témához, ha nem lesznek benn liciten a skilldizik, komolyan veszek egy kecskét Moldvixnak.... 100% Hogy bent lesznek. Amúgy vicces hogy multkor chaten a CM tagadta hogy benltesz a citadel :D
     
  10. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    LOL azért az admin-moderator is olvashatna fórumot :D
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Mint írta Killer, nem lehet tudni előre, hogy pontosan mikor lesz.
    Admin és moderátor olvass fórumon, de át is adjuk egymásnak az információkat.

    Fórumon nincs kiírva, hogy a citadel bent lesz biztosan a liciten, erre csak következtetni lehet az aegis miatt.
    Ezért nem kell "lenézni" a másikat, mert ő másképp vél valamit, mint mások.
     
  12. és ezek az uj licitdolgok mikorra várhatok mert elég régota tervezik és már cseten azt is hallottam h nem lesz ha pedig lesz akkor pontosan mi lesz liciten?
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Az, hogy legvégül mi is lesz bent liciten, csak, akkor fog kiderülni mikor bekerül. A bekerülési időt nem tudjuk, csak annyit, hogy ez év elején várható.
    Eddigi értesüléseink szerint Aegis, megosztó boosterek lesznek bent liciten, de az LF4-et és a drónformációkat nem tervezik berakni.
     
  14. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Év eleje véletlenül nem január? Már a februárt nem tenném hozzá. Az iskolában az év eleje szeptember és nem október. Szóval , akkor év eleje január.De javítsatok ha rosszul tudom.

    Szia Morphi. :)
    Amit a DO facebookon írogat hogy 9 nap , 7 nap és lesz valami , ott az új küldetésekre gondolnak?
     
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Az első mondatot figyelembe véve, az új küldetések bekerülése miatt számolnak vissza.
     
    Mikłós kedveli ezt.
  16. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, kicsit elkanyarodtunk a témától.
    A küldetések kérdéseit nem itt kell feltenni, ezért azokat töröltem.
     
  17. tavaly ugy volt hogy év elejére teszik a küldetést már betették ami volt igérve és ez az uj licitdolog mikorra várhato már?
     
  18. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Elvileg az új licitek előtt lesz tesztszerver, de még nincs pontos infóm róla.
     
  19. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy oké bejöttek a küldik jók meg minden, de mi lesz az új sci-fi történettel meg az új megbízó karakterekkel?
     
  20. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Ez lenne az :(
    Az új megbízó karakterek azok amik a küldetés ablakban vannak. Meg ha most kezded a játékot akkor a megbízó kiválasztásnál is azok vannak.