DO – események áttekintése

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 26.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Ez az új történet, egyikben az van, hogy kísérd a szállító hajókat x-ből y-ba aztán mi kell a küldibe lőjj le 1 bopss lordakiát meg 5 mordont
     
  2. pepsicoca

    pepsicoca Fórum-zöldfülű


    Űdv!

    Nem tudod mikor lesz testszerver?
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Előre nem tudjuk megmondani, hogy mikor lesz.
    Központilag dől el, hogy mikor nyitják meg a teszt szervert.

    Amint megtudunk valamit, közzé tesszük.
     
  4. pepsicoca

    pepsicoca Fórum-zöldfülű

    Ésmég azt sem tudjátok hogy holnaptol ténleg lesz aegis a liciten?
     
  5. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Biztos, hogy nem lesz bent holnap.
    Mint párszor leírtuk: amint kapunk erről infót, tájékoztatunk benneteket.
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem.

    Ténylegesen mikor kerül be, még nem tudjuk.
     
  7. pepsicoca

    pepsicoca Fórum-zöldfülű

    Okés köszi :) és szerinted mennyi lesz először? :)
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ez szervertől változó, hogy mennyi lesz az ára kreditben. Majd, ha bekerül érdeklődj a chaten.
     
  9. pepsicoca

    pepsicoca Fórum-zöldfülű

    Ok de ha mongy hogy pl. 300.000.000akkor mongyuk ő rak rá egy el többet :(

    És gondolkoztok egy új szerver készítésében?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.1.14
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem tudunk róla, hogy nyitnának új szervert.

    Megkérlek, hogy használd a szerkesztés funkciót, hogy elkerüld a dupla hozzászólásokat.
    Megkérnélek itt is téged, hogy cseréld le az avatarodat.
     
  11. Messi_HUN

    Messi_HUN Fórum-zöldfülű

    Szerintem is a góli a legjobb!De én azért megvenném az aegist ha nem is liciten uriért.
    Az aegist is csak azért venném meg ha cubizunk a klánnal vagy ilyesmi akkor legyen a klánban aegis mert eddig nem sok van :(
     
  12. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    GOli . Goli és goli :) A Citadell viszont nagyon jó a goli mellé csapatjátékos kezében ...
    Egy csapatban elengedhetlen az Aegis ,Cita , Spearhead ( bár ez nélkülözhető de hasznos )
    A mai hajók ( Öreg róka vagyok a játékban régen nem volt ennyi hajó ) többsége csapatra vannak kitalálva :)
    A szerintem tökéletes banda sok gyakorlás után valahogy így nézz ki

    - 2 goli
    - 1 aegis
    - 1 cita
    - 1 Arany vega

    Ha nagyon összeszokott a csapat ez ellen nincs menekülés , bár a cita mellé lehet kellene még1 aegis :) Szerintetek ?
     
  13. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Én a legtöbbre az Aegist tartom, npc-re vitathatatlanul a legmegfelelőbb hajó és én személy szerint pvp játékhoz se tartom utolsónak bár nem haladja meg egy goli sebzését, a képessége rendkívül hasznos lehet.
     
  14. lost

    lost Fórum nagymestere

    Hát ha már 5 ember indul vadászni felkészülten ugyan mindegy, hogy gólival vengával vagy aegissel vannak, szegény ellennek nyekkenni sincs ideje, ha kap 1-1 sorozatot mindenkitől.
     
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  16. ♠ĄmaŽoη♠

    ♠ĄmaŽoη♠ Fórum-zöldfülű

    Teljesen egyetértek veled. Én sem uridiumból vette az aegist, hanem bankkártyával fizettem érte, tehát valós pénzt áldoztam rá. Ez így tényleg nem korrekt azon játékostársaimmal és persze jómagammal szemben, hisz uridiumot össze lehet szedni a játék során, viszont a forintért jópáran megdolgozunk! A kettő pedig nem ugyanaz, ezért el kellene különíteni. Summa summárum, aki bankkártyával vette az aegist, annak bizony járna kártérítés. Ha a pénz nem fizetik vissza, akkor az aegis jelenlegi uridium árát kellene visszaadni számukra. Ez így volna fair.
     
  17. Nos részben egyet értek veletek, részben nem. Voltak a "régi" idők, amikor még nem volt szinte semmi licitien. és akkor is lehetett sok mindent vásárolni uridiumból, amit ugye kártyáról vettél vagy sms/telefonhívás ellenében, mégis bekerültek licitre. Én is vettem a hajót, de úgy érzem már teljesen visszajött az ára..
    Ez olyan mint egy szolgáltatás bármelyik szolgáltatónál, magas áron berakják a polcra, megveszed, majd 1-2, vagy 6-10 hónap múlva ugyan az a termék félárú lesz, oda sem mentek reklamálni hogy de hát kéred a különbözetet, mert ter dupla annyiért vetted fél éve..

    Ha bekerül licitre.. akkor bekerül, de mint azt
    _Morphi_ írta, folytassátok ezt a témát a fent említett témában.

     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.2.14
  18. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Utoljára szerkesztett: 3.2.14
  19. ★»SΛŢΛИ«★

    ★»SΛŢΛИ«★ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy mikortól lesz a farsang a Darkorbitban? Tavalyi évben 2013. február 7-17-ig volt, csütörtöktől vasárnapig. Ma február 6 és ha erre az időre esik most is ez akkor 16-ig tartana. Lehet erről valamit tudni, hogy mikor fog indulni? előre is köszi
     
  20. Ha bármilyen információ érkezik a Farsanggal kapcsolatban az a Hivatalos közleményeknél ki fogjuk írni.
     
    beni*59* kedveli ezt.