DO – események áttekintése

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 26.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ★»SΛŢΛИ«★

    ★»SΛŢΛИ«★ Fórum-zöldfülű


    Köszönöm
     
  2. sziasztok,tudom ez a téma már sokszor elhangzott a válasz ugyanaz de a moderátorok nem tudják megkérdezni a központol hogy ez az uj licit mikorra várhato mert tavaly év eleje volt kiirva vagy hogy egyáltalán lesz-e uj licit?
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    S még annyiszor le is írtuk, hogyha megtudunk valamit, akkor azt közzétesszük.
     
  4. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Megnyílt a tesztszerver az új árverés rendszerrel!
     
  5. sefthes65(HUN)

    sefthes65(HUN) Utánpótlás-írogató

    De ugye ezt nem vezetik be!! Visszafelé fejlődik a játék? :D
     
  6. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Mármint mit nem vezetnek be? Az új árverést vagy a tesztszervert. Bocsi de nem nagyon értem :)
     
  7. Galaxy

    Galaxy Fórum-zöldfülű

    Nem nagyon megy... :(
     
  8. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    őszíntén én nekem tetszik is meg nem is. Elvihetem végre a citadelt és meglesz a full elit hajók de egy barátom most kezdte újra és 2 hét alatt felfejlődött ennek segítségével rakott 600misit aegisre oszt vitte elite dizit és vitte most meg pet3sal lövi azt a hacker battleryt amiből csak úgy dől az uri -,- köszönjök DO mostmár tényleg semmi esély nincs a normális körülményekhez. aki már ismeri a játékot csak úgy elviszi a legjobb hajót kinyit pár zsákit és még lf3ra sincs szüksége mert a battlery uriból kinyit 200 zsákit és minimum ad 4 lf4-et meg az összed különleges dizit . Na most akkor milenne a jó hogy énis beálljak battlerizni vagy játszak tisztán o_O