Dupla gg nap

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: bodiisti1, témanyitás ideje: 4.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    Sziasztok!
    Nincs valakinek valami infó arról hogy mikor lesz dupla gg nap??
     
  2. -HELLBOY13-

    -HELLBOY13- Fórum-zöldfülű

    Ezt jó lenne tudni!
    Már rég nem volt utoljára,és azt pletykázták hogy ma lehet hogy lesz..
    Nos,elég volt belépnem reggel a do-ra ahoz hogy efy időre elmenjen tőle a kedvem.
     
  3. Leslie.`

    Leslie.` Utánpótlás-írogató

    Szia! Volt már, hogy reggel beléptem még nem volt, viszont mikor melóból hazaértem csapathattam a kapukat mert berakták :)
    Remélem ennyi idő után beteszik mert már 4 hete várnak a kirakott kapuim.
     
  4. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Azt várhatjátok,hogy legyen dupla GG nap,hisz még a lila ládákhoz a kulcsot sem sikerült berakniuk az üzletbe! A ládák bent vannak,a kulcs sehol :)

    Ui.: A csimpánz minden probléma nélkül,játszva kiszedi a mogyorot az üvegböl. :D
     
  5. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Az "alvilági" fórumokon azt suttogják, hogy nem is lesz már soha dupla GG nap.
     
  6. Hikaril

    Hikaril Utánpótlás-írogató

    :) na vajon miért :) :) szerintem nem kell sokat gondolkodni rajta :)
     
  7. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Nemkell históriákat terjesztgetni,lesz még dupla gg jutalom nap.Ha másképp lenne már volna kint róla infó.Előre nemlehet tudni mikor lesz,nem olyan mint pl a fejlesztési óra hogy 2 hetente pénteken mindig van.Előbb-utóbb lesz,várni kell türelmesen.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.