Dupla nap!!!!!!

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: -Eragon-2(HUN), témanyitás ideje: 2.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Sziasztok mint látni lehet az eddig dupla kapunap x4 et és jutalmat duplán adta ha kaptál jutalmat! Most már ez ki lett javítva, de még mindig nem értem miért dupla nap a neve ??? Én ki probáltam több kapunk is megosztozva de csak a gamma adott 60k x4 helyet 120k x4 et urit nem. az urudiumt megértem hogy nem ad duplán.
    De aki be irt a suportnak hogy dupla napkor nem kapott duplán annak miért írták jóvá!!!!!!!!
    event event hátán van. Az event küldetések nem érnek semmit sokat kell csinálni benne de a jutalom szinte semmi!!!! pl prometeusz nap. 2-3 küldi volt ami adott 1 olyan kulcsot.
    óriási laggok vannak előbb a laggokat oldjuk meg utána a játék dizájnát.
    Ki van írva a demanner! de mikor jelenik meg? és vajon csak 1 lesz? és 100 an lövünk 1 et? persze óránként??!!! legyen nagyobb élete vagy sebzése de több térképről induljon és legalább 2 db persze kicsit több dobozal.
    Ki gondolja így ezeket a dolgokat????????
     
  2. OptimusPrime

    OptimusPrime Utánpótlás-írogató

    pl zeta dupla logfile, dupla kulcs, és nagyon mákos vagy akkor 2 havocot kapsz egy helyett.
     
  3. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    de ilyen nincs csak nm tudom mi értelme így hogy már nincs
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az, hogy a zeta duplán adja a havocot, ha adja. A kappa duplázza az lf4-et meg a herculest. Az epsilon duplázza az lf-4-et. Az alfa-béta-gamma duplázza a tp-t és a becsületet (ami a fő rang-forrás). A hades is dupláz.
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ki írt jóvá lőszert és kinek?

    Május óta mondtam folyamatosan, hogy hiba, hogy duplán adja. Nem hittétek el - jó páran -, most kijavították és pattogtok.

    "Én megmondtam!"

    Dupla napon mindent dupláz, kivéve 3 dolgot.

    A demanerről meg a leírásban van minden.

    A topik feleslegesen lett nyitva, főleg a fejlesztési ötletes részbe.
     
  6. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Szia! Ha jól emlékszem, egyszer már volt olyan, hogy nem adott dupla x4-et, de a következö alkalommal ismét duplán adta. Azt miért nem hagyták akkor úgy?
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Az más kapuval volt. De most minden kapu úgy ad, ahogy kell adnia.

    Ráadásul összevissza jelentették a hibákat ezzel kapcsolatban... S most pontot raktak az íre.
     
  8. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Én azon a hétvégén éppen a bétát, gammát és alfát raktam ki és akkor nem jött dupla x4. Igazából sokalltam is, hogy duplán adta az x4-et. Szerintem túlzás volt, hogy valaki egy hétvége alatt 1 millió x4-et össze tudott szedni.
     
  9. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nekem csak a gammát szokta duplázni.
    Viszont én nem tartottam hibának.
    Hogy miért?
    Mert ha hiba lett volna és a játékosok ezzel jól járnak,akkor jön egy restart és már javítva is van.Na jó lehet 1-2 nap és utána javítva.
    De hogy hónapokig hagyni? Az ellentmond a hosszú hosszú évek gyakorlatának.
     
  10. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Nem volt prioritás mert a játékosok úgyis csak jól jártak ezzel a hibával. Ezért javították ennyire lassan.
     
  11. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Ezt nem nekem kell tudni !!! dupla nap felesleges ha azt sem ad duplán akkor legaláb alkalmanként minden kapura csak 1 szer adjon duplán vagy csak 1 kapura amit elsönek csinálunk meg arra kanánk duplán a 3 föbb dologbol. május óta? hú nem kiss idő !!!.
    millionyi event van már ajátékban fejlesztés így fejlesztés ugy ajáték meg nm megy aztán mindenki irogat pattog hogy én ezt meg azt rendeltem nmt udjuk kihasználni mert nem tudunk játszani 15 másodpreces laggok vannak 5 másodpercenként már unalmamban inkáb számoltam. Csináljatok olyan eventet hoyg a fejlesztök össze űlnek és kijavitják a hibákat nem igaz hogy 4 giga rammal nem lehet lagnékül játszani !!!!!!?? bezzeg a batle star lagmentes ez hogy lehet? ?????? unalmasak a küldetések is a jutalom érte meg nevetséges.
    hogy van az hogy a surgeon gyorsabb mint a goliath és a surgeon kerékben van a másik goli meg gyémántban menekűl és lemarad a surgeon??? imádom ezt a játékot ezért játszok rengeteget.
     
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A topikot zárom.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.1.17
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.