e-mail megszünése.

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: mercyke, témanyitás ideje: 28.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mercyke

    mercyke Utánpótlás-írogató

    3-éve játékban vok,de megszünt az e.mail cimmem,nem tudok belépni a játékba,kerdés hogy tudnék tövább játcani tovább a régy játékal.
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia

    Mail cím nélkül is tudsz játszani, kivéve, ha nem tudod a jelszót hozzá.
    Próbáld meg azt, hogy ugyan azt a mail címet próbáld újra regisztrálni vagy írj a supportra, hogy rakják át egy általad megadott és aktív mail címre az accountodat. Az utóbbihoz sok-sok kérdést és választ kell megadnod.

    Kérlek, legközelebb nézz szét jobban a fórumon, mert van olyan topik, ahol a kérdésedet felteheted.
     
  3. jocker0125

    jocker0125 Utánpótlás-írogató

    Szép napot. Az lenne a kérdésem, hogy a Support miért nem válaszol a nekik irt mailekre, az automatikus levél az vissza jön, de nekik hiába irok semmi. Tudna valaki segiteni?:(
     
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Minden levélre válaszolnak, de nézd el nekik, mivel ők is emberek. Vannak nekik is szabad napjaik.
    Ha 1 napon belül nem kapsz választ, az még nem tragédia. Várj türelemmel és ne spamold a supportot, mert azért igen morcosak tudnak lenni.
     
  5. jocker0125

    jocker0125 Utánpótlás-írogató

    Távol áljon tőllem, de akkor sem kapom meg a hirlevelet :(
    nem toom, mit tegyek, már mindent 0- ra állítottam a postafiókon... mégsem kapok semmit ;(
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Anno nem volt büntetve a karaktered tiltott bothasználat végett?
     
  7. jocker0125

    jocker0125 Utánpótlás-írogató

    Hát mivel semmi botot nem használtam soha, még nem büntettek meg. Én a tiszta játék hive vagyok.
    Am köszi az infót!
     
  8. Stivi

    Stivi Járnitanuló

    Lenen egy kérdésem...
    Hova kel irni vagy mit kel keersni hogy tudjak irni a supportra????
     
  9. Stivi és Nitronyussz kedveli ezt.
  10. lordkampec

    lordkampec Fórum-zöldfülű

    Üdvözletem!
    Nem szokásom segítséget kérni,de most mégis meg kell tennem!
    Arról lenne szó,hogy amikor regisztráltam a játékba,sajnos nem emlékszem,hogy milyen névvel,jelszóval és e-mail címmel tettem meg ezt.
    Amikor belépek játszani,csak egyszerűen facebook login-t nyomok,ott beírom az e-mail címem és a jelszavam.
    Viszont most megszeretném szüntetni a facebook-os fiókomat és ha lenne rá mód,akkor szeretnék visszatérni a sima,hagyományos bejelentkezéshez.
    Több e-mailt váltottam már support-al,de ő is értelmetlenül áll a dolgok előtt.... :(
    Valaki segítsen kérem!! :)
    Köszönöm!!!
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Mindjárt létrehozok egy ismertetőt, amelyben segítséget találsz majd a problémádra. 1-2 óra és látható lesz. :)

    Kérlek, légy türelemmel addig.