Visszajelzés Egy hideg nap a pokolban

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Kyrus, témanyitás ideje: 19.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Itt beszélgethettek a Egy hideg nap a pokolban eventtel kapcsolatosan.

    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. kampo

    kampo Járnitanuló

    Két kivitt szubglaciális kapu után van "22proxium." Most itt állok kétségek között, kinek gratuláljak ,magamnak vagy a darkorbitnak!!!!
     
    Smith-Program kedveli ezt.
  3. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Én is kivittem a kaput, nekem 7 proxiumot adott, ez igy generálódott. De ne add fel, kapsz boostert is ami megnövelheti a proxium mennyiségét. Szerintem folytasd..
     
  4. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azért azt közölhették volna, hogy az 40.000 RSB és az instabill LF4 nyersanyag igényét felcserélik.

    Azt hiszem tőlem ez volt az utolsó booster-csomag vásárlás. Lehet árat emelni, de már ezt sem fogom venni. Eddig vettem rendszeren a kapuhoz a két csomagot, de így már nem éri meg. Az instabill LF4 meg nem érdekel, mivel ennek a szórása nem ellenőrizhető, hogyan működik. Ha, majd a tapasztalatok azt mutatják, hogy azt tudja, amit leírtak akkor lehet róla majd szó... egyszer.

    Persze most mondhatnám, hogy a leírások (mint a szabályzatra aló hivatkozások is) az elsődlegesek. Itt pedig a meghirdetett Event leírásában nem ez szerepel. Sőt, az sem, hogy változni fog félúton, mikor pénzért megveszed a boostert.

    A leírás szerint, kérném visszaállítani a nyersanyag szükségletet, mert ezért fizettem, mert ez megfelelt az én igényeimnek!

    TárgyAnyagszükséglet
    20 zöld zsákmánykulcs
    + 1 duotrin
    15 proxium
    500 extra energia
    + 1 trittotrin
    20 proxium
    1 duotrin
    40.000 RSB-75
    + 1 kvadrotrin
    30 proxium
    1 trittotrin
    1 instabil LF-41 nagyfrekvenciás vezeték
    120 proxium
    1 kvadrotrin
     
  5. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Az hagyján, de ilyen aranyos dolgokra cserélték a kapukban dobált nyersi tartalmát:

    [​IMG]

    Tőlem sem látnak többet egy forintot sem. Pofátlanság, megvetetik az emberekkel a boostert, és utána módosítanak.... ez kérem lehúzás a javából. 8000 x3 lőszer... 7 lassító... Na tudod, méltatlan kicsinyesség egy ekkora cégtől.

    A magyar csapatnak külön köszönjük a tájékoztatást, aki a fórumot olvassa, és úgy vásárol boostert... Mondjam mi ez?

    Átverés a köbön.
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  6. ßμßμ™

    ßμßμ™ Utánpótlás-írogató

    Kaptál 8.000 SAB-50 típusú lézerlőszert. Ezt mirefel adta az ufonit? Tudtommal hivatalosan nincs ilyen benne..
     
  7. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Apró változtatások lettek végrehajtva.
    Lényegében megszivattak mindenkit,ennyi.

    Ennyi volt az event.
    Amit gondolok azt inkább nem írom le.
     
    Smith-Program és puskass94 kedveli ezt.
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Na, ezt hívják átverésnek, mivel a meghirdetett Event tartalma és a valóság menet közben megváltozott úgy, hogy erről semmilyen értesítést nem kaptál.
    Ki kell tenni minden honlapra mit csinálnak, és ha valaki játszani szeretne akkor kapjon megfelelő tájékoztatást mit fog kapni, ha netalán fizetni akarna. Ugyebár nem ez az első ilyen..., tehát ez a politika megmaradt.

    Tehát megállapítható, hogy a meghirdetett az "Egy hideg nap a pokolban" event a kiírás szerint a mai nappal véget ért. Mivel az, ami helyette van nem fedi az érvényes leírást és nem azt kapod és nem azok a feltételek, ami a leírásban szerepel.

    Köszönjük Központ!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.2.17
    Smith-Program kedveli ezt.
  9. »Źak«

    »Źak« Fórum-zöldfülű

    Ez egy aljas húzás volt a Darkorbittól! Elkérik a pénzt, és eközben változtatnak. Ez úgy lett VOLNA korrekt, hogy előre szólnak hogy a mai nappal megváltozik az event jutalma, illetve azok elérése nehezebb. De ezt elmulasztották. Ha ezt tudom nem fizetek be, és ezek után így bízzak meg a DO-ban. Na meg mit nem! Az hagyján, aki nem fizet be és booster nélküli viszi, az kb. 10 kaput kell kivinnie mire megkapja az rsb-t. Tehát megint mi a lényeg? Fizess be, vagy szenvedjél. :) Ja, és ez nem hiszti mert én boosterrel csinálom, de tudom milyen végig csinálni booster nélkül. :) Innentől kezdve meg nem éri meg a kaput se kivinni, mivel amennyi uriból kirakod azt a sok kaput annyiból már megveszed (közelítőleg) a 40 ezer rsb-t.
    Hozzáteszem el is rontották azt hiszem, mivel az 500 GG-hez valami trittotrin kell, viszont a 20 kulcs meg doutrint ad. Akkor hogyan lehet az 500GG-t megkapni?
    "Köszönjük..."
     
  10. madmanic

    madmanic Utánpótlás-írogató

    Akkor nem csak nekem tűnik lehúzásnak.. :) #3639

    Gondolom mindenki számolt és max az 500GG ig csinálta csak a kaput. Nekem is ez volt a terv. És egyetértek az előttem szólókkal, tessék visszaállítani az eredetit. Valóban senkinek nem kell a szutyok lf4 ennyiért, de hát tessék átgondolni az eventeket. Ez így inkorrekt a játékosokkal szemben.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.2.17
  11. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    TárgyAnyagszükséglet
    20 zöld zsákmánykulcs
    + 1 duotrin
    15 proxium
    1 instabil LF-4
    + 1 trittotrin
    25 proxium
    1 duotrin
    1 nagyfrekvenciás vezeték
    500 extra energia
    + 1 kvadrotrin
    30 proxium
    1 trittotrin
    40.000 RSB-75130 proxium
    1 kvadrotrin
    Vagyis az instabil LF-4 összeszerelésekor kapsz trittotrin-t és ezzel tudod összeszerelni a 500 extra energiát.
     
  12. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Hát igen, az 500 gg sokkal többet ér, mint az isntabil flinta(mert hát nem is biztos, hogy nagyobbat lő, mint a 16-os lf4). A menet közbeni változtatásról meg annyit, ha elindítom a gyereket 600 m-es futáson, majd 500-nál bekiabálom hogy bocs kölyök, még 300 van vissza, mert ez mégiscsak 800 méter!
     
    Smith-Program kedveli ezt.
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    ... és meddig? Ezek után itt a megbízhatóság és szavahihetőség esett el a DO esetében.
    Amint olvashatja mindenki elég volt... biztos megérte a DO-nak.

    Én mindenesetre már azt sem hiszem el ha kérdez, nem hogy még egy következő eventet vagy bármit.
    __________________________________
    Mindet töröltem... remélem más is ezt teszi!

    Gratulálunk
    A bónuszod törlése sikeres volt!
     
  14. madmanic

    madmanic Utánpótlás-írogató

    Ez ami a legnagyobb gond az eventekkel. Szerintem. A gyengébbeknek esélye sincs, amíg a fejlettebb játékosok szénné keresik magukat.
     
    Smith-Program kedveli ezt.
  15. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Hm. Bírom ezeket a menet közbeni "javításokat", az dupla kapus x4 addig hibás volt, javítva, az event is hibás volt mert rommá szedhettük magunkat RSB.-vel, ami ugye nem kifizetődő a cégnek. Hasonló lelkes gyors javítást várnánk el a hajós küldetések immár egy éves hibáján is, még ha nem zsebbe vágó. Öngyilkos ötlet áremeléssel kombinálni az event, játékosok szempontjából negatív megváltoztatása, úgy, hogy arról szolnak, hogy áremelés lesz, a mi érdekünkben, hogy még előtte "be tudjatok vásárolni"...
     
    Smith-Program kedveli ezt.
  16. *¤VilágRomboló¤*

    *¤VilágRomboló¤* Fórum-zöldfülű

    Sokkal jobb volt, mikor a helyes sorrendben volt a zöld zsákmánykulcs-extra energia-rsb-lf4 ! Rossz dolognak tartom a változtatást! Ha már betettétek a műsorváltozást, emeljetek a volumén, mert gagyiul adja a proxiumot! Üdv: Egy jól fizető ügyfél.
     
    Smith-Program kedveli ezt.
  17. JÁRÉKPARTIZÁN

    JÁRÉKPARTIZÁN Fórum-zöldfülű

    Egyszer van jó event ezt is elrontják.. gratulálok
     
    Vadász és °o...JACOB...o° kedveli ezt.
  18. -.-[Starship]-.-

    -.-[Starship]-.- Utánpótlás-írogató

    Ez kicsit durva,Két kivitt szubglaciális kapu után 0 proxium...
     
    Vadász kedveli ezt.
  19. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Most csinálom az ötödik szub-ot kaput.
    Ehez már vettem szuper-proxi boostert, de
    a negyedik térképváltás után még -0- (zéró)
    proxival dobott meg a rendszer. Nem túl biztató,
    de most még gondolhatom, hogy majd később adja
    a sokat. De ha később sem, akkor majd nézhetek mint
    űrborjú az új (szub) kapura ?
     
  20. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Mivel a százalékokat is levitték, nem értem ezen miért csodálkoztok.

    10, illetve 20% esély van arra immár csak, hogy kapsz valamit, ergo minden 10.-ből kapsz egyet, míg ufó esetén a nagy számok törvénye alapján 5 alkalomból 1.... Ez bizony ki lehet szorozni, lesz olyan széria amikor 4 kapuból jön max 1 proxium.

    Én már semmin sem tudok meglepődni...

    A változtatások játékos szempontból kizárólag negatív irányba történtek.
     
    NumizN1, Vadász és Smith-Program kedveli ezt.