Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    nevelö berendezés? megostoroza ??? oO ? bíztos nagyon fog fájni neki. nem sajnálod? xd én nem azt írtam hogy mig védelmiben vagy addig a pet vadászik ha te nm csinálsz semmit akkor ö is abba hadja 10 másodperc múlva.De azt be kell vallanotok hogy jó lenne ha kiirná hogy ki lötte le a petet nem de? mert ha prémis vagy pallazol vagy pvp gyüjtögetsz kicsi a pet élete mert önnmegemisitö bent van, valaki rákatint és dur azt se tudjuk kivolt az. neki plusz tp becs nekünk keveseb üzem anyag vagy aki nm prémis annak uri. Én ugy vagyok ele valaki leszedi a petet és ha látom hogy nagyjábol ho szedték le oda megyek gyüjtök néhány palla vagy dobozt petet elö gyüjtbe ha megint dur x4 el megszorom az iletött egy kiss íntést adok neki. én a fullosab hajót is megtámadom szokjon le róla.

    petnek valami képeség pl ha gyüjtögetakár hol is van és kevés az élete akkor mielöt megsemmisül mintha petrobbano lene robanjon fel 75 k sebzést okozva. ha saját támadja meg ha ellen akkor semmi extra hisz pont neki. ha tele van az élete vagy van benne pl 10k élet még és valaki megtámadja a petben lévö lézerektöl függöen 5 szörös sebzésel sebezen rajta 3 lövést vagy csak robbanjon fel ha keveseb az élete az illetönek már tudjuk ki volt.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.1.15
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Eragon!

    Kérlek, ne kreáld a dupla/tripla hozzászólásokat. Használd a szerkesztés gombot a hozzászólásodban, ha nem volt a tied után más játékos beírása.
     
  3. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    rendben
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Mondtak nekem egy batifarmolás elleni ötletet, amit itt le is írnék.
    A dolog egyszerű, de szerintem (is) hatásos: a bati mozogjon folyamatosan egy meghatározott területen kb olyan sebességgel, mint a cubi. A terület legyen nagyobb, mint egy játékos lövőtávolsága x 2 (középre állva ne legyen jó). Mondjuk a palla melletti (jobb oldal) terület.
     
  5. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    így sem egyszerü leszedni a batit pláne ha menet közben egy 1 nagyobb lény rád megy már 50-60 ezreket sebeznek és még mozogjon is? annyi uriért nm éri meg leszedni pláne ha küldiben csinálod.
    végüli a mostnai küldik nem érnek semmit sem
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem tudod miről beszéltem. Olvasd el az első mondatom alanyát (batifarmolás, igen), és megérted. Igen, mozogjon a palla jobb oldala és a fal közti részen.
    Nem lehetne farmolni bottal, de kézzel simán, akárcsak a crazy cubit.
     
  7. En ezt dijazom, de sajnos a DO nyilvan nem fogja:(....
     
  8. $$TotalDestroyer$$

    $$TotalDestroyer$$ Fórum-zöldfülű

    Hello ! Nekem lenne egy olyan ötletem hogy lenne a do-ban egy új funkció: a BANKOLÁS . Ez csak annyi jelent hogy betehetünk kreditet egy helyre ahol kamatozhatna. Az alapkamat mondjuk 1 nap 5%. De hogyha teszel bele Urit akkor feljebb is lehet tolni a lécet PL.:5% 50 Uri.
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Aha, persze. Akkor beteszek ma 10 milliárdot, és kamatozik napi 500 milliót? Nem, ez nem jó ötlet szerintem.
     
  10. $$TotalDestroyer$$

    $$TotalDestroyer$$ Fórum-zöldfülű

    látszik nem érted. csak egy bizonyos mennyiségig lehetne pénzt berakni. mondjuk 1 milliárdig

    Hello. Nekem lenne egy olyan ötletem hogy a 2. hangárt be lehetne tenni licitre .De csak a másodikat mert egyébként meg igazságtalan lenne a gyenge és az erős játékosok között.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.2.15
  11. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    :)
    Nem gondoltad át az ötleted,és "tg" csak ezt közölte veled.
    Bővebben:több creditet akarsz így szerezni,mert tegyük fel kellene hajó és design,amik több száz milla és 1-2 milliárd között mozognak.
    És akik miatt eddig sem tudsz a licitbe beszállni,azok is "bebankolnak",tehát még több zséjük van.
    Ergo,ha rajtad kivűl más is használja,ugyanott tartasz,vagy még rosszabb a helyzet.
    Pl.van 400 milla credom és 140k urim,mi az az 50-100-200 uri (két lon-3 perc) hogy feltornásszam a %-ot?
    És aki még rendel is,miközben ott figyel 6-800millája(v.1 milliárd).
    tg erre válaszolt röviden tömören.

    Értelek,hangár is kell.
    Az az igazságtalan hogy minden ingyen-olcsón kell,és "mert a kicsiknek..."
    Kicsik,próbáljatok meg tenni is valamit a fejlődésért,ne csak sírjatok és találjatok ki mindenféle blőd ötletet!
    És ne írd hogy nem lehet fejlődni,mert aki akar az tud,"régiek" közül bármelyikünk 1-2 hónap alatt többet érne el mint "ti kicsik" egy év alatt.És mindezt sírás-ötletelgetés nélkül.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.2.15
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    De értem, ez viszont unfair az erősebb játékosokkal szemben.
    Hmm, akkor most én írok egy olyan ötletet, hogy minden játékos, aki minimum 22-es szintű, van 45 lf-4-e, 10 drónja és 10-10 dróndizije, kapjon 1 millió urit, illetve végtelen elit lőszert, mert nekik már úgyse kell amit te írsz, de a lőszer annál inkább. Nekik a lövöldözés az első (és/vagy a rang, de ez most lényegtelen), legyen végtelen lőszerük.
    Szeretnéd??? Sejtem, nem. Ekkor aztán tényleg nem tudnál fejlődni.

    Tökéletesen egyetértek.
     


  13. A legutolso mondatodal tokeletesen egyet ertek, vagy surgosen ki kene talaljanak vallamit, amivel jatekosokat tudnanak csalogatni olyan szerverekre ahol keves az aktiv jatekos. Igy lassan meg hal a jatek.
     
  14. kusimitama

    kusimitama Haladó

    1. Szerintem az NPC-ket kéne fejleszteni kicsit. Persze így kicsit több urit is kapnánk értük. Nem gondolok nagy dolgokra ilyen apróságokra amik iritálóak. Pl a mordon minden közeleben lévő játékost sebezne. Lordakia gyógyítja az NPCket (annyival amennyi a sebzése). Kristalon/ kristalin ha eltalál akkor 10%-al lassabb leszel. (ezek persze GGből kimaradnának). Meg hasonlók. Igen ezek így über gagyin hangzanak. De itt a lényeg über-en :D már viszont eléggé kemény lenne. Főleg ha az összes NPC-nek kitalálnak valami apróságot.

    2. Illetve szerintem lehetne Über npc-ket is szabadon engedni a sima pályákon. Persze nagyon ritka lenne de akkor is.

    3. Szerintem a Citadella Bőven nem eléggé tank Még az NPC-k-hez képest sem. Sztem simán lehetne neki alapból 700K élete
    25 pajzs helye/ az alap pajzs erejét 20 - 30% al megnövelni.7 lézer mellé ennyi simán beférne szerintem.
    Mivel a 2 rakétavető töltési ideje összesen 12(KB) mp. 1 rakétavetőé meg 7(KB) mp, az okosak kiszámolhatták hogy igaziból a 2 rakétavetőt nem egyszerre tölti be hanem először az elsőt aztán a2. at és ez nagy hiba így annyira nincs sok értelme. Ezt érdemes lenne egyszerre betöltetni hogy a 2 rakétavető ugyan annyi alatt lőjön mint az 1. (persze akkor még 1 autómata rakétavető töltőt lehetne vetetni a járgányba, de úgyis van hely )
     
  15. LoodyHell

    LoodyHell Fórum-zöldfülű

    Sziasztok

    Először is meg kéne oldani, hogy ha például csoportban vagyok egy másik megbízóból származó játékossal, és robbantok a P.E.T-el akkor ő ne kapja be a sebzést, elég idegesítő tud lenni, és akkor is kapja a sebzést ha csoportban vagyunk, ráadásul a klánja a szövetségese az enyémnek. (Ez leginkább 4-5/5-1/5-2/5-3 térképeken található meg ahol ugye a játékosok gyakran harcolnak szörnyek ellen együtt, attól függetlenül, hogy milyen megbízóból származnak.)

    Másodszor tegyük fel, hogy a PS(PilotSheet) egy talent(WoW), vagy mastery(Lol) azaz véglegesen erősíti a karidat amennyiben kivan rakva az adott pont.
    Szerintem több PS oldal kéne, mint a feljebb említett játékokban, így sokkal jobban szituációhoz lehetne készíteni őket. Ez azért lenne jó, mert például a fejvadásszal sokra nem mész ha kapuzol, vagy csak simán szörnyeket ölsz.
    Alapjáraton kapnánk +1-et így összesen kettő lenne, aztán a továbbiak vásárlása működhetne úgy mint a hangár vásárlás (először drágább, majd olcsóbb vételár). Akik már rendelkeznek KP-al(Képesség Pont) azoknak lehetne, hogy ingyen visszavonhatják a pontjaikat ez ugye azért lenne szükséges mert lehet valaki 1 oldalra akarta besűríteni a különböző ágakat(Pvp/Pve stb.)
    Ez az egész azért lenne jó mert:..

    • Ha elmész kapuzni akkor azt nyomod be ahol az űrlények elleni több sebzés van bent a tp/becs bónusszal például..
    • Ha pvp-zni akarsz akkor azt rakod be amiben a fejvadász van.
    • Ha dobozolni, esetleg aknázni akarsz vagy bármi más akkor azokat rakod ki.
    Ha logfile-ért cserébe beváltunk egy KP-t akkor az minden oldalt jelenjen meg, kicsit durva lenne ha minden oldalon külön-külön kéne megvenni a pontokat.
    Maximum mondjuk 10 oldalunk lehetne, ez már bőven elég kell legyen mindenféle ötlethez..


    Harmadsorban ami egy kicsit komolyabb dolog mint az előbbiek..
    EU4 szerveren játszom, és az a helyzet, hogy közel sincsenek annyian mint régen. Az volna az ötletem, hogy vonjanak össze pár szervert.. Az biztos, hogy újra beindulna az élet, és az új arcok is jót tennének a dolgoknak, kicsit uncsi, hogy ugyan az az ember a top1, kb 4 éve.

    Ennyi volna, leginkább a második ötletemhez várnék visszajelzéseket, a fogalmazásom eléggé vacak, de azért remélem érhető a lényeg. Köszönöm
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.15
  16. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Az elsővel egyetértek.
    A másodikkal is, de szerintem legyen úgy hogy mindenhova külön meg kell venni a pontokat. Szerintem ez elfogadható mégsem könnyíti meg túlságosan a dolgokat. Ez még nálam beleférne vagy valamilyen kompromisszum kéne(lehetőséget adna taktikázásra is a fejlődésben, hogy pl.: nem arra hajtasz, hogy 1 oldalon meg legyen a max képi szám hanem, hogy sorban rakosgass a kapuzósra és a dobozolósra ezzel több tp-t becset begyűjtve.).
    A harmadik ötletet már többen felvetették, nem tudom, hogy a BP-nek mi a szándéka vele.
     
  17. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Most van ez a booster pack rendelős cucc és vicces 120 forint de bankkártyával kéne fizetni ez milyen rossz már... Szerintem simán meg kéne csinálni hogy azt a 120 forintot telóról is ki lehessen fizetni. Megkönnyítené az emberek életét. És szerintem még a rendeléseket is növelné. szal nekik is megéri.
     
  18. En is meg emlietettem mar. Mas rendelesnel is csinalhatananak ilyet, mondjuk egy honapos premire, kek-piros lada, stb.... :D. A BP sem jarna roszul velle, mondjuk elkepzelheto hogy a telefonos rendelesnel kisebb a hasznuk, de azt elensujozna a rendelesek mennyisege szerintem :-/
     
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Vegyetek paysafecardot.
     
  20. ahhh .. csinalok paypalt , de nem akartam:(.... en nagyon dijaznam ha minnel tobb sms-es lehetoseg lenne :D