Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Sziasztok volna egy ötletem a HITAC helyet. A mostani hitac-al anyi a baj egy helye mozog végig megy a térképeken és hatalmas az élete ezen belül 100 játékosra jut 1 db hitac movie vagy mi. nem bezélve h van h befagy a hitac térkép elején eltünik a kaputol távol és részei a térkép utvonalán van de nem lehet támadni semm de bemérni igen emelet ha végig kiséred sem biztos a jutalom. felvenni a zsákmányt necces a vadászok miatt. pl bot szürö programok vannak de semmit nm érnek csak menj el pvp térképen kicsi goli dandárt támad 30k sebez x4 el leszedi. jönn egy nagyobb 2 csilagos goli 130k x4 el keverve 450k vert rajtam 2 lövés és durr. nm szokásom a dobozolást felvenni. olyan lény kellene ami erös többen vannak és össze vissza vannak. de ugyan ugy tud menekülni a kapun átt.
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A hitac nem a kicsik játékszere, fogadd el. Ha érvényesülni akarsz itt, rendelj, vagy menj olyan klánba, ahol tudsz hitacozni. 3,5 órát hitacoztam, összelőttem 103k urit, és messze nem fullos a hajóm. Mellé még jöhet a dobozka is pluszba. Ha dobozt akarsz szedni, lopkodj mástól, ha pedig lőni szeretnéd, lődd mással, egységnyi sebzésért ugyanannyi urit fogsz kapni ha 100-an lövitek is > szóval biztos a jutalom.

    Vagy lőjj le róla mindenkit.

    Vannak benne játékhibák, de nem elgondolásbeliek.

    És légyszi tanulj meg végre írni!!!
     
  3. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Egy olyanra gondolta ahol a föbb nagyob lények leerezkednek elöjönnek rejtek helyükröl pl centuri falcon kucurbium boss kucurbium boss lonok és boss lordakiumok ezek össze vissza jellenek meg a térképeken max jutalom és nem osztható a jutalom.
    a tüzerejük sem változik de valami mégis mássab mint a szokásos lényeken nem kapunk csak 50% os jutalmat mert ezek kolonok akár több is jöhet belöle és a védelmi zónák sem nyujtanak menedéket nekünk. agreszivan támadnak akár ha ugyvan csapat ban is. valaki gyártotta őket. Empaior kristalon az ami elö jönn a legvégén. Ha csapatban sikerül lelöni akkor hatalmas jutalom űti markunkat 1 cím Galaxys védelmezöje. 30k uri 30 milla tp 30k becs 500 sar-02 20k x4 5 k rsb és talán egy lf4 es lézer
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ezt már rég megcsinálták, galaxy gates-nek hívják. Ja, nem erre gondoltál? Akkor ott az infiltration, lopakodó lények dupla, nem osztódó jutalommal kistérképeken.

    Ha ilyen jutalomra vágysz, gg-zz. Ha az npc részére vágysz, ott az infiltration. Ha a kettőre együtt, akkor játssz másik játékkal, mert ilyen áron ilyen jutalmat nem fogsz itt kapni.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.3.15
  5. Feketeszakáll[HUN]

    Feketeszakáll[HUN] Fórum-zöldfülű

    Üdv,arra gondoltam hogy kicsit növelni kéne az igényeket a szintlépés iránt..
    Oké,ha szintet lépsz jön új próba,és újabb térképekre léphetsz... De én valami kézzel fogható jutalomra gondoltam.. Arányosan persze.. Nem feltétlenül uridiumról lenne szó,csak valami olyasmiről amiért megérné szintet lépni. Például mikor átlép az 1es szintről a 2esre kapnak 25.000 Kreditet.. De mondjuk 14-15ös szintnél lenne mondjuk 8000 Uridium,vagy 30 logfile és bármi hasonló jutalom,amit szabadon fel tudunk használni. A BigPoint elég sok játékot üzemel de még nem láttam olyat amelyiknél ne járt volna valamiféle kézzel fogható,ha jobban tetszik szabadon elkölthető/felhasználható jutalom a szintlépésnél.
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    20. szintig próbák, 17.-ig új térképek. Új térképeket hiányolok nagyon. De ilyen formában nem tartom jó ötletnek. Gondold el, a szinthatár egyre duplázódik, a 26. szint pl 160 milliÁRD tp...
     
  7. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    gondoltam egy ilyenre
    lehetne V.I.P tagság
    ami arról szol hogy a befizetett pénzt számolja a rendszer és ezt jutalmazza(ez egy állandó tagság lenne)
    euro alapúra gondoltam, és minden rendelés beleszámít prémium, uridium, doboz duplázó, stb...
    V.I.P 1-5 ig napi ajándék: löszerek X-1-2-3, SAB, plt2021, stb..
    V.I.P 6-10 ig heti ajándék: elit löszerek X4 plt3030, SAR-02, Uber rakéta, EMP, stb..
    V.I.P 11-15 ig havi ajándék: random kapu, dron dizi, stb..
    V.I.P 16-20 ig egyszeri de nagy ajándék: talán 1 hajo vagy lf4
    hogy menyi euro legyen egy szint az nem én szeretném eldönteni
    szerintem 1 ilyesmi megoldás jó lenne mi is jól járnánk és a Big point is
     
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Van ilyen, TGC-nek hívják, és nem kizárólag rendelés után megy. Bár ez az egész félre lett téve egy éve kb. amikor lecserélték a játék fejlesztőit.
     
  9. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    kár érte :(
    nekem kifejezett tecet az ötletem
    mind1 tovább agyalunk
     
  10. KISR1337♥KATA

    KISR1337♥KATA Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nekem lenne egy ötletem, de lehet hogy butaság lesz. :)
    Szerverekkel kapcsolatos dologról lenne szó, ugye rég nem nyílt új szerver, meg vannak kihalóban is, vagyis nagyon kevés játékos van. Jómagam arra gondoltam hogy "1x használatos szerver váltás". Vagyis amelyik szerverre be vagy lépve automatikusan, át lehet rakni a karaktert másik szerverre. Minden ugyan úgy maradna csak a tapasztalatpont meg a becsületpont menne le 0 -ra. Várom a kritizálást meg a további fejlesztési ötletelek! :D
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    TP 0-ra? Furcsa! Mindazonáltal nem tartom jó ötletnek. Akik szervert akartak váltani, így is megtették/megteszik, venezuelával 1-2 hónap alatt ki lehet fullozni egy hajót, anélkül dobozolással fél év (vagy 1).

    És attól, hogy át lehet menni, ugyanannyi játékos lesz átlag a szervereken. Max összevonni lehetne.
     
  12. KISR1337♥KATA

    KISR1337♥KATA Fórum-zöldfülű

    Az összevonás sem lenne rossz ötlet, csak akkor túlterhelt lenne a szerver. Nem?
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ha csak a kihaltakat vonnák össze nem. Például az usa szerók, kb a 4 szerón összesen van annyi játékos mint egész eu1-en.
     
  14. planetwarrior

    planetwarrior Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Jelenleg az a helyzet ha saját megbízód űrhajóit lelövöd, akkor becsületpontot veszítesz. Ez így rendben is van.
    De mi van akkor, ha nem te, hanem az másik hajó támad rád?
    Vagy arrébb mész vagy viszonzod a tüzet. És ha kilövöd akkor jön a becsületpont levonás.
    Az lenne az ötletem, hogy ilyen esetben megvédhesd magad, vagyis ne vonjanak le becsületpontot, ha a másik támad rád és te csak viszonzod a tüzet.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  15. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Hát ez így is van. :) Ha téged támad be saját megbízós, és te lelövöd akkor nem kapsz minusz becsületet.
     
    planetwarrior kedveli ezt.
  16. planetwarrior

    planetwarrior Fórum-zöldfülű

    Köszi a választ!
    A sokat idézett darkorbit bibliában erre külön nem tértek ki, ezért gondoltam, hogy minden esetben levonnak. De akkor ezentúl lelövöm a kötekedőket :)
     
    Fekete2000 kedveli ezt.
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Azt hozzátenném, hogy ha időközben ő abbahagyja, akkor kb 3-5 sec mulva lelövöd, minuszt kapnál. Csak óvatosan ezzel.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  18. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Esetleg az nem lenne kivitelezhető h spaceballon csak az kapjon jutalmat aki lövi is?
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Erre rákérdezek, mert így igen csak ki lenne aknázva egy pár dolog.
     
  20. Abszolut egyet ertek en is ezzel. Sokkal korektebb lenne a jatek menet, mert igy tucatjaval alnak a kapuban es semmit nem csinalnak, a masik meg ellovoldoz egy szeker elitet. Meg az sem idegesit ennyire mikor az elenseges ceg lopja a rakomanyt, vegul is elenseg, lopjon is akkor. De mikor a szovetsegesek a kapuba alnake s varjak a sult galambot be repulni, na az nem szep.