Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Köszönjük, de jelen pillanatban technikailag nem áll a DO módjában, hogy teljes karaktereket átrakjuk egy másik szerverre.
     
  2. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    nem jó csak gondolj bele aki fulll hajó hiába nincs becsülete se tpje 2 nap még annyisem és már ö az ur a szerveren
     
  3. PanicTheory

    PanicTheory Fórum-zöldfülű

    Nyilvánvaló, de ez nem az "úrságról" szólna, hanem a szabadságról. Aki a másik szerveren is "úr" tud lenni, az meg is érdemli, hogy az legyen. De azért lássuk be, egy nehéz időket is megélt veterán játékos megérzi azt a becsület és TP nullázást. Ha másban nem is, elveszíti minden eddig elért tekintélyét (ugyebár az a régi szerveren marad), mert egy teljesen idegen szerverre megy át. És a rangja sem fog árulkodni az újonnan választott rendszerben. Az "erősebb" pilótákról ennyit.
    A kisebbeknek mindenképpen nagy veszteség lenne a becsületnullázás, elég csak a nyersanyagok eladási árára gondolni.
    Az persze megint más kérdés, hogy melyik felhasználói réteget érintené az esetleges szerverváltási lehetőség, ez már a dolog gyakorlati megalkotásától, lehetőségeitől függne.

    De döglött ötlet, hiszen technikailag nem áll a DO módjában az ilyesmi. :) :)
     
  4. Denis29

    Denis29 Járnitanuló

    Sziasztok én csak azt szeretném meg kérdezni tőletek hogy neme tudtátok a bázisokat úgy meg csinálni hogy egy ember ne tudja le lőni mert sokan azt csinálják ható távolságon kívül meg ál egy ember és lövi a bázist mert a bázis meg nem lövi őt mert nincsen olyan lövés távolsága leginkább az uf klán csinálja ezt legyetek szívesek legalább ezellenn csináljatok valamit előre is köszönöm sziasztok
     
  5. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Kicsit tagold is légy oly kedves. Megvan h minek mekkora a lőtáv és ott a pajzsa is a bázisnak,ha annyira kell bázis akkor álljatok össze és védjétek meg az alatt a fél óra alatt.
     
  6. Denis29

    Denis29 Járnitanuló


    Ez jó szerinted ha be jőnek 40 venen és a-ból húsz fúlós a kor van akik meg tudnák védeni ? ha a bázis nem lövi őket mert nincsen olyan ló távolsága ? meg csak ez egy kérdés itt nektek nem azért van itt a fórul hogy ötletet adjanak a játékos nektek hogy jobb legyen a játék ? mert ez csak egy ötlet volt mert szerintünk nem a fegyvereket hajókat kéne fejleszteni mert sokan így is mán 300 ezreket lőnek és ez még egy fúlósnak is sok szerintem de a ti dolgotok mit csináltok de szerintem kicsit jó volna némelyik ötletet át gondolnotok is sziasztok
     
  7. Sorscsapás

    Sorscsapás Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Jó volna , ha lenne 1 olyan lehetőség , hogy a képességpontokat ne csak egyben lehessen vissza vonni hanem egyesével is .
    Ár érték : 1 képességpont=10 000 uri
     
  8. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Csak ha nem lehet lelőni a bázist akkor páran megépitik és ennyi.Nincs több hely,utánna a többiekkel mi legyen?
     
  9. NewSeeH

    NewSeeH Utánpótlás-írogató

    • Ø Visszaszámlálás: Ha valaki ugyanazt a játékost öli meg újra és újra, az „áldozat” csak X időnként egyszer számítódna bele a küldetésekbe – például 45 percenként. Ez egy szigorúbb szabályozás, mint a pushing-megelőző rendszerünk, de úgy vélem, szükségünk van szigorra a küldetéseknél.

      Szerintem ez lenne a legjobb megoldás és ez lehet egy úgy nevezett áttörés is a pushing majdcsak nem teljes visszaszorítására.


    • Ø A pushing-megelőző rendszer alkalmazása a küldetésekre: A másik lehetőség, hogy bevezetjük az általános pushing-megelőző rendszert a PvP-küldetéseknél is. Vagyis amikor a játékos már nem szerez több jutalmat egy bizonyos ellenféltől, ez az ellenfél is kizáródna a küldetésekből.

      Ezzel csak az a baj hogy mire oda kerül a sor hogy már nem kap érte jutalmat 5x vagy többször is letudja lőni.
     
  10. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Sziasztok új cim kellene pl ÁRNY HARCOS 50-100 támadás játékos ellen álcábol ha más nem legalább ez had teljesüljön elöre is köszönöm.
     
  11. Incident

    Incident Törekvő

    Szerintem ha új címet kellene aktiválni, akkor az a "Lebuktathatatlan" legyen. Van egy (vagy több? :) ) klán, amely tagjai igen hamar megszereznék. /Ugyebár elmegyünk Aegissel a Venga mellett kb 400 ezer pajzzsal és 80 ezres sebzéssel; illetve ha hatótávolságon belülre ér, akkor még az orrom is jeges, nemcsak a DO fagy le; meg védelmiben támadunk; álcást úgy jelölnek, ahogy én álca nélkülit sem, stb-stb-stb.../

    Egyébként szerintem nem a címeket kellene fejleszteni, hanem a játék érdemi részleteit. Elvégre a csokitortán sem a hab a lényeg. ;)
     
  12. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Valami más megoldást kell kitalálni.
    Adva van egy próbám,"módszeres őrület"hiányzik 295 venga,62 spear,122 cita,és számoljuk hozzá a többi vadászós próbát,néha alig találni hajót,négy öt év mire meg lennének a próbák?
    Megtámad pár ellen mert vadászgatok,és még le sem lőhetem őket mert nem számolja a küldibe ha többször pukkannak.
    Bóklásszak órákat a boosterekkel?
    Olyan 900 egynéhány hajó kell majd még,az mikorra lesz kész?
    Legtöbb pushingoló kapuk környékén nyomja és nem elégszik meg 1-2 lelövéssel,tehát ha csak ugyanaz a hajó szerepel 10-20x egymás után a logban onnét lehet pushingot észrevenni.
    Tehát más megoldás,mert így a vadászat értelme lenne kukába dobva,hab a tortán hogy sokan rendelnek (kapuzás)x4-boosterek,és még a próbába sem számolja a hajókat,biztos örülnek.
     
  13. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    A címekhez:

    A jég átka - Fagyassz le 5 hajót.
    Léhűtő - Fagyassz le 25 hajót.
    Lefagyva × - Fagyassz le 100 hajót.

    Raketizált x - Szerezz 3000 rakétát bónuszdobozokból.

    Az xesek címek lennenek.
     
  14. Gyűjts 10,000 bónuszdobozt P.E.T.-tel. <Robot pilóta>
    Tölts a játékban 10,000 órát. <Nagymama>
    Közösségi kitüntetés: Lőjj le 100 saját megbízójú játékost úgy ,hogy az ellen megbízóst klántársad kezdte lőni. <Együtt viccesebb>
    Halj meg egy galaktikus átjáróban. <Kapuk réme>

    Érj el 20 feletti FPS-t <Hipersebesség>
    Semmisítsd meg egyszerre az összes drónodat. <Váratlan szerencse>
    Csökkentsd a becsületpontjaid számát 0 alá. <Célkeresztben>
    Lopj 100 spaceball rakománydobozt miközben álcában vagy. <Martalóc>
     
  15. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Szerintem nem lenne rossz ha azért is - becsületet kapnál ha rálősz saját megbízóra. a valóságban is ha megkéselsz valakit lehet hogy nem hal bele de attól még bűntett. Persze nem egyből - 100000 becsület hanem mondjuk: -1 becsület ha 1 órán belül még 1x rálősz már -2 aztán -4, -8 stb stb ugye sebzésenként növekedne (lézer és rakéta ,meg rakétavető által is. Szóval: ha mind 3 egyszerre megy be akkor az -1 + -2 +-4) :D hogy azért ne legyen olyan jó buli ha már vagy ellenséges megbízót segítünk, vagy 10 évesek vagyunk és a gyengébbre lövünk h. pl.: elvegyük a boss lon-ját.
     
    Moldvix kedveli ezt.
  16. Incident

    Incident Törekvő

    A valóságban nem tudsz véletlenül megtámadni valakit! :)
    Itt viszont előfordul, hogy valaki belefut a pofonba. Akkor elég szép mínusz jönne be. Elég az, ha a saját megbízót lelövi, kapja a mínuszt és kész. Ha nem lövi le, akkor minek kapjon mínuszt? :D
     
  17. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Lehetne olyan extrát csinálni, amivel meg tudod javítani a szövetségeseket. A hajó úgy működne mint egy javító robot. (persze közben nem tudsz harcolni, de csata közben is tud javítani) Ebből lehetne egy kredites mondjuk 1 milka kredit másodpercenként 1000 élet javítás, és lehetne egy uris mondjuk 10000 uri(vagy többért)-ért másodpercenként 2500 javítással. Ez folyamatosan menne mint a javító robot. amíg ki nem kapcsolják.

    Lehetne egy olyan lőszer aminek Pajzs transzfer a lényege, de nem elvenne a másiktól, hanem a sajátodból venne le és adná neki mondjuk ha a sebzésed 1x el 5000 akkor 5000 pajzsot leadsz, cserébe ő 5000 ezret kap.

    Szerintem a Citadela nem elég effektív. Mármint ahhoz képest. hogy 300.000 uri ba kerül és csak 7 lézer helye van ráadásul mocsok lassu. Az alap életét nyugodt szível fel lehetne pumpálni akár 750.000-ig is. meg minden pajzsra kaphatna + 10%-15%-ot ami a a hajóban van (a drónban lévőkre nem azért ne essünk túlzásokba meg azok alapból is kapnak a drón szintje miatt). Úgy már tényleg a csapat tankja lehetne.

    A gg kapuknál eléggé irritáló, hogy nem 100%, hogy pl.: havoc-ot kapok szerintem nyugodtan lehetne 100%. Vagy ha nem kapok ilyesmit akkor legalább ha már kiszenvedek egy kaput (és nem kapok havoc-ot) egy adag urit adhatna mondjuk 50 ezret vagy nem tudom. így szerencse játék az egész. Őszintén milyen lenne hogy elmész katonának, háborúba önkéntesen mert sok pénzt adnak érte. HA Épségben túléled, és hazajössz várod a fizetést ugye. Aztán dobnak egy kockával 2 est dobtál nem kapsz semmit mehetsz haza. Szerintem unfer kicsit. :D

    Igen de azért gondoltam hogy ilyen kevés lenne a veszteség most -16 becsületbe még senki nem halt bele, de aki rendszeresen csinálja annak megcsappana a becsülete. :) Azt meg hogy VÉLETLENÜL 10 x rálősz valakire (hogy a veszteség nagy legyen) egy órán belül azt nem hiszem. :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.5.15
  18. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Ez úgy lenne jó, hogy lőszerenként menjen le, nem lövésenként, ja igen meg rakétánkánt + rakétavető rakétáiként amit ugye te írtál, úgy menne lefele, legalább leszoknának a saját megbízó lövéséről, aki nem, az meg legyen célkeresztes.
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ajánlom számodra az Aegis hajót.
     
    Incident, -Eragon-2(HUN) és Mislix kedveli ezt.
  20. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Igen az Aegis tök jó. Szeretnék 1-et. Én csak a fejlesztési lehetőségnek dobtam fel hogy ne csak azzal lehessen ilyesmit csinálni.Legyen sok választási lehetőség hogy mindenki úgy dobja össze magának a hajóját ahogy neki tetszik.
    Sok lehetőség van ebben a játékban amit nem aknáznak ki. Ez a spearhead, cita, aegis dolog ez jó még több ilyesmi kéne hogy lehessen válogatni meg taktikázni (Nem csak a fullosaknak) azért gondoltam ilyesmire. :)
    Bár mondjuk sztem az aegis meg Túl erős ahhoz képest hogy 250kuri ba kerül. De ez már nem az én dolgom :) Hanem a játék készítőké.

    Azt szeretném kérdezni hogy egy ilyen ötlet egyébként, hogy jut el a fejlesztőkhöz? Milyen elbírálás alapján? Ha egyáltalán eljut hozzájuk akár 1 ötlet is innen?

    A citadellával van 1 kicsi probléma. Nem vészes, csak én nem látom értelmét a 2 rakéta vetőnek ha azokat egymásután tölti fel és nem pedig egyszerre. Így összesen kb. 1 másodpercet nyerünk ahhoz képest mintha kétszer kellene feltölteni 1 rakétavetőt. (mert a rakétavető töltési ideje kb. annyi) Így nem ér sokat az hogy egyszerre kettő van. Gyakorlatilag szinte semmit.

    Szerintem ez orvosolandó lenne mindenképp! :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.5.15
    Incident kedveli ezt.