Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A valós liciten van időd túllicitálni az előzőt. Nem a neted gyorsaságán múlik, hogy sikerül, vagy nem. Legutóbb 3 másodperccel a vége előtt vezettem 4 boostert, 1-et vittem el. A másik 3-at egy hajó... Túllicitáltam volna, ha van rá lehetőségem.

    Szerintem ilyen módon nem jó a licit.
     
  2. durma77

    durma77 Utánpótlás-írogató

    Nem tudsz a netsebességgel mit csinálni sajna. Ennyiben eltér, de szerintem az okés hogy látod az előzőt
     
  3. EMÁNUEL

    EMÁNUEL Utánpótlás-írogató

    Nekem csak annyi a problémám, hogy már szinte regisztrálással mindenkinek megvan minden extrája, az összes alapdesign. komolyan csak ennyi zavar, hogy ma már nem 0-ról indulsz. Nem is érdekelne melyik liciten mi van, de most, hogy már látod az ajánlatokat, elszívsz egy szál cigit és van 5 extrád egy űrhajód, 10 design stb. De ha már ilyen olcsón meg lehet kapni dolgokat, akkor miért kerül 80k uriba a góli, akkor már tegyük azt is 20millióra az üzletben, mert hogy 100k ért tudsz szerezni, ha kivársz az is biztos. (,,tapasztalat") Eltaláltad van 8 Irisem, átlagosan 38m ért hoztam el 6-ot. nem 200m ért. És ez a baj. Ha láthatatlan lenne az adott ajánlat kussolnék, vagy akkor kussélnék, ha levinnék kreditre azokat a dolgokat, amik 10 000k-ért kaphatóak kiszedsz 2-3 mordont és szerzel egy designt? LOL Vagy csak 8-as szinttől lehessen licitálni, vagy akármi. Vagy a liciten vett dolgokat ne lehessen eladni. csak valamit csináljanak nekem tök mindegy. már úgysem kell semmi onnan csak az ultis designok. Viszont az grat az korrekt 1milliárdok repülnek, na az jó arány like
     
  4. EMÁNUEL

    EMÁNUEL Utánpótlás-írogató

    na tessék, most nézem extra hely (10) ár: 150.000 u. ?!?!?!?!? Há nooormális?
    és tessék szépen alá írom mennyiért szerzed:1.500.000 k
    like?
    MI a jó édes miért kerül 150k uriba :D még ha azt írná 1000-2000 uri, akkor azt mondom respect, najó hajrá bigpoint, meg akkor a rep-3 legyen má 5k uri helyet 50k lps, mert már nagyon zavar :p
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Pont ezért van a licit, hogy amit nem szeretnél uriért megvenni, elhozd kreditért. Ha el tudod hozni kreditért, akkor miért zavar az uridium ára? :)
     
  6. -**U.F.O**-

    -**U.F.O**- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    nem tudom, hogy szóba jött-e már az ötlet, de arra gondoltam hogy a képességpontokra/logfile Kellene valami eventet Kitalálni.
    Az lehet, hogy 20%-al olcsóbban vehetsz logfile-t. 1-et fizet 2 kap :D vagy ha nekem a következő képességpontig kellene pl 950 logfile, akkor az eventen keresztül nyomhatnának rá 50% kedvezményt, tehát 950 logfile helyett 475 kell a következő képességpont eléréséig. ( persze ez az 50% csak példa volt)
    Még pedig azért lenne jó, mert a játékban a képipontokra kell a legtöbb uridiumot költeni. Ha az emlékezetem nem csal több mint 10 millió uri. (prémi nélkül).

    Üdv.
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem támogatom. Össze lehet szedni csomó helyről.
     
    SuperHero22 kedveli ezt.
  8. SuperHero22

    SuperHero22 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Nekem az az ötletem / kérésem van, hogy a palát el lehessen adni kreditér is!
    Mégpedig azért, mert ha elmész palát szedni, szedsz mondjuk 200-at, és közbe kilőnek, nem bírod eladni, csak a kalóz bázison, ahova lehet hogy alig bírsz eljutni, mert egy erős csapat uralja a kalóztérképet, vagy az is előfordul hogy már nincs türelmed még egyszer elmenni a kalózokhoz, hanem pl.: NPC-zni akarsz, akkor a rakteredbe benne marad a pala, és eladhatatlan!!! :eek::eek::eek:
    Próbáltam hangárban eladni, nyersieladónál sem lehet eladni, egyszóval kevesebb lesz a raktered!
    Ezzel arra szeretnék kilyukadni, hogy a palát el lehessen adni legalább egy kevés kreditért, mivel megdolgoztunk érte, de minimum 0-ért meg lehessen tőle szabadulni!
    Egyébként a paláért 1-3 urit is lehetne kapni, viszont ha meg túl sokat ér akkor meg azon fognak farmolni!
    Most beleestem én is ebbe a csapdába, úgyhogy megköszönném a haladást. :)
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nagyon egyszerű kijutni palláról: bázisra javítasz. Illetve leadni is, ha van másik hangárad 5-2-n. Ezek alap dolgok. Ha a fent leírtakkal problémád van, és ezek nincsenek meg, ajánlom, pallázás helyett mást csinálj. Dobozolj vagy npc-zz. A pallázáshoz is kell felkészültség, az sincs ingyen. Jó esetben egy másik hangár, sok javítási és türelem.

    Jó, abban benne vagyok, hogy szimplán el lehessen dobni (de akkor is kérdezzen rá), de max ebben.
     
  10. SuperHero22

    SuperHero22 Utánpótlás-írogató

    Köszi a segítséget!
     
  11. -**U.F.O**-

    -**U.F.O**- Utánpótlás-írogató

    Ennyiből minek van apis, zeusz nap, a ládák alapból is adnak, plusz a vásárlási árát csomó helyről össze lehet szedni
    Minek van Kronosz nap, ha alapból is sok kaput csinálnak meg az emberek.
    Nem értem, hogy a képesség miért kivétel.
     
  12. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Ötlet:Hozzálehetne adni a góli,a venga,és az aegis alap extra slotjaihoz minimum 1-1et.Rengeteg a hasznos extra,de a hely túl kevés hogy az összeset föllehessen szerelni.Igyis mindig cserélgetni kell párat:cool:.Igaz ez inkább kényelmi fejlesztés lenne,de a magamfajta lusta játékosok nagyon örülnének neki:D.
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Apis meg Zeus részt csak ládából, szerencsével lehet összeszedni. Logfile-t stabilan, uriért meg lehet venni. Sőt, kapuk is, npc-k is adák. Kalózdobozok, gg pörgetés úgyszintén.

    De tőlem: lehetne logfile nap, ahol szerverenként 1 játékos megkapja a kövi képességpontját ládából. Örülnél neki? Nem hiszem.

    Egyetértek.
     
  14. Ahelyett hogy sirnal inkabb orulnel hogy ilyen olcson szerezted meg az altalad emlitet dolgokat. Nem mind1 neked hogy az uzletben mennyibe kerulnek ?!?! Ha meg van egy ket okos aki onan vesszi meg, vagy ne talan rendel is hogy megvehesse uriert akkor az a B.P.nek egy kiss plusz, annyi kell..... Emlekszel meg azokra az idokre mikor 150 miliokba kerult az iris, ha levertek rola akkor a kredited peddig oda volt ?! Megsugom akkoriban a kreditert is meg kellet dolgozni kemenyen ugye.... Valami ilyesmi hianyzik neked ?! Mostr amikor ilyen ero kulombsegek vannak. Jol van ez igy ennyi oromuk legyen a kicsiknek es azoknak akik most kezdik. Igy is ha mindent megvessz licitrol akkor is par lovesbol leverem szerencsetlent, eselye nincs.... de legalabb npc-zni tud a licitrol vasarolt dolgokkal, a semminel peddig az is tobb.
     
    DaemonHU kedveli ezt.
  15. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Javaslat a Deadly Battleray farmolása ellen: Eu2 általában 2 aegis lövi, amikor harmadszor jönnek elő az interceptorok mert bevörösödik, minden más előzmény nélkül mindenki aki lövi kapjon -1000 becs pontot és vonja le a napi urídiumot amit összeszedett/lőtt. 2. 20 szint felett, akiért nem kap egy játékos becs/tp pontot mert annyiszor lelőtte már, (hiszen mindenki tudja hogy fürgedobozoló) vegyenek el tőle minden drónt, nehogy már azok legyenek hátrányban akik próbálnak ezek ellen tenni valamit, van még egy lehetőség, ha az elit lőszereiket megfelezik. 3. ne legyen védelmi zóna sehol 20 szint felett, max. kapuban, aki ezt elérte meg tudja védeni magát. Egyre jobban kezd elegem lenni, hogy tehetetlenek a fejlesztők a mindenféle segédprogramok irányába, megint arra megy a játék hogy mindenki azzal játszon és lehessen egyszerre egy csomó usert megbüntetni mint amikor elvették a játékosok 90%-ának a képességeit és fejlesztéseit. Ezek után ki lehet rakni a fórumról, de az ötleteim tuti jók és megvalósíthatók, ja és többet érnének a játék szempontjából mint a csillivilli 3D mód, pedig az sem rossz.
     
    ■kocka■ kedveli ezt.
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az ötleteid gondolatával egyetértek, az ötleteidet viszont nem támogatom. Volt, hogy 10+ alkalommal kilőttem valakit, pedig csak harcoltunk. Vannak kivételek, és amíg vannak, ezeket nem szabad büntetni.

    Batifarm. Ezt én tök legálisnak tartom. Lődd le őket. Akár sokszor is. Ezért csinálták a deadly battlerayt. A küldikre meg ott van 5-3. 20 percenként eltűnik, a kattolós bot nem tudja követni (vagyis én még nem láttam olyat, amelyik követte)

    A védelmissel viszont egyetértek. Akár azzal is, hogy sehol ne legyen védelmije. Csak mondjuk legyen egy AFK mód (ha csak csetelni akar). Kapu mellett bekapcsolhatja, de ha ez aktív, nem használhat petet, nem mozoghat, nem lőhet (max csetelhet). És nem is kapcsolhatja be, csak 1 perccel harc után (kapuugrás nem helyettesíti az 1 percet).
    Na? :D

    De tényleg nem megoldás a kivárás. Annyira sokan lesznek akik esetleg buknak, hogy belehal a játék. A botosok száma idővel kevesebb nem lesz, max több. De ez a fajta bot - mint már sokszor írtam - annyira gagyi, hogy agyaggalambnak is rossz az ilyen. Ha a respawn időt 3-5 percnél többre állítja, nem szed sokat. Ha kevesebbre, ledrónozzák. :D Vicces!
     
    SuperHero22 és Csülök[H] kedveli ezt.
  17. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    tg90000_2,Az ötleteid gondolatával egyetértek, az ötleteidet viszont nem támogatom. Volt, hogy 10+ alkalommal kilőttem valakit, pedig csak harcoltunk. Vannak kivételek, és amíg vannak, ezeket nem szabad büntetni.

    Szia, ezzel egyetértek és könnyen szűrhető a dolog, mivel a fürgemanusok nem harcolnak csak pukkannak meg lehet nézni a logot és ott máris nyilvánvaló a dolog, hogy ejnye kis barátom, te egész nap csak dobozolsz senkit nem lőttél le viszont téged kb 100x lelőttek? nos ha ez nem bizonyíték akkor semmi, ja és még mindig a magas szintű játékosokról írok.

    "Batifarm" nem egyáltalán nem legális, menj 4/1-4/2-4/3 és nézd meg érdekes hogy 4/5 nem csinálják, vajon miért? Legegyszerűbb átalakítani olyanra mint a Cubi, nem kell neki instant pajzs és máris megoldva a farmolás.
     
  18. ■kocka■

    ■kocka■ Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    Nem az a baj,h farmolják a battlet, hanem az,h még ehhez is programot használnak... Hisz odamész, lelövöd őket,miközben max a bolhák támadnak vissza... Ha valóban játszik, felőlem lődözheti a bolhákat - hol érdekel...
    Ugyanez a helyzet a fürgedobozolókkal. Azt ígérték, megszűnik a programhasználat. Leszűrték a szerver 90%-át. DE! Most pont ugyanott tartunk, ahol véget ért a sztori. Csipegető és jelölő mindenütt.
    Én a magam részéről a programhasználaton ért játékosok teljes lf4 állományát elvenném, törölném ismét a képpontjait és az összes drónját lekapnám. Ha folytatja,akkor mehet a süllyesztőbe a csónakja...

    Védelmi zóna: Erről már korábban írtam litániát, de összefoglalva: kizárólag a kapuban tartom indokoltnak. Mókás, hogy az összes háborúsunk a 2. térképen legel automatában...
     
    Nymeria81 kedveli ezt.
  19. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    mostanaba azt veszem eszre hogy egyre tobb "fullos" cubizikegyedul. ezzel szamomra nincs gond mivel neha ha van elitem akkor siman kiszedem en is. de az mar gond hogy sajat megbizot lelonek rola..ilyen esetre a szokasos -100 -200 -400 stb becspont levonasa helyett kapjon az illeto -10 rzer -20 rzer es igy tovabb igy tovabb becspontot levonasra ugyanis nagyon idegesito mikor 3-4en cubizunk kda jon vlki aki lo 90-120 ezret es pukkant mindannyiunkat utana meg neki all feljebb ha megtamadjuk erosebb klantarsainkal..vagy ha ez net nem is tudnak megvalositani akkor lehetne olyan mint pl a low terkepnel csak csoportban lehetne cubizni. vagy ha meg az se felel meg akkor olyat lehetne behozni hogy 20-as szint folott x6-os terkepre sajat megbizora ne tamadhasson az illeto csak akkor ha megtamadjak vagy ha war van.
     
  20. =Kaktusz=

    =Kaktusz= Fórum-zöldfülű

    Szóval... Kihagytam úgy 3-3,5 évet és most újra elkezdtem játszani. Lenne pár meglátásom. Az első, hogy míg a fullosok nagyon erősek lettek, a kicsik nem igazán arányosan fejlődnek. Persze lehet sírni, hogy "régen mennyire nehéz volt fejlődni", meg hogy "milyen sz@r a licit", nem ad annyi segítséget a kezdőknek (újrakezdőknek?), hogy viszonylag igazságos mértékben legyenek elosztva az erőviszononyok. Az erősek még erősebbek, a kicsik meg ugyanúgy gyengék. Példának okáért, eu4 szerveren ha jön a top 1 MAD klán, és befoglalja EIC felső tréképeit, gyakorlatilag nem lehet kimozdulni 1-2 napig, nem tudsz mit csinálni. Gondoltam megyek gyakorló arénába, megnézem mennyire tudok még játszani, elvégre ugye arányosan osztja el a játékosokat. Csak a full havocos Pushatok ellen, akiknek már csak a petje 19-25k köztt sebez, nem sokat érek. Addig oké, hogy egyszer-kétszer erősebbeket is ad, de hogy csúcsidőben minden egyes ellenfelem a 40(!) menetből ilyen erős, vagy e-közeli, na az durva. Valahogy ezen is lehetne még fejleszteni. A 3. dolog, hogy van itt mindenféle kapu, gondoltam milyen jó lesz, majd a fent említett események alatt/helyett megyek kapuzni, úgyis van palamező, lesz rengeteg gg-m. Csak ugye az is be van foglalva, 100 palát alig lehet összeszedni. Értem én, játék része a PvP, a harc, csak ez is egy olyan dolog akkor, ami jól hangzik, csak megint az erőseket erősíti. Mi, kicsik, le vagyunk tojva megint. Akkor ott van az is, hogy már a szövetséges is lövi a szövetségest. Ez eléggé meglepett. nem veszem túl komolyan a játékot, lazítani jövök föl, csak ezek olyan dolgok, amik elveszik a játék élményét, felidegesítenek és megint ott tartok, hogy minek játszok? Elnézesetek kérem a hosszú hozzászólásért, nem biztos, hogy jó helyre került, de ki kellett adnom ezt magamból. Uff.
     
    SuperHero22 kedveli ezt.