Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Asszem ha 4-esre rakod, visszaáll (csak a szerkesztő módban nem rendesen - bár nekem ott is). A bibliás dolog nem kis munka lenne, ráadásul minden nemzetnek a saját fórum linkjeit. De szerintem is jó ötlet lenne!
     
  2. SuperHero22

    SuperHero22 Utánpótlás-írogató

    Helló!

    Amikor meghívunk valakit egy csoportba, akkor nem nagyon látszik a képernyő tetején a kis fehér betű, csak akkor veszi észre az invitálást, ha konkréten nézi azt a pontot, ahol jönnek a rendszerüzenetek.
    Megoldás: a csoportmeghívást is nagy sárga betűkkel jelezze!

    Továbbá a nagy sárga betűk meg alig fél másodpercig jelennek meg! Jó lenne ha megnövelnék ennek az időtartalmát!
    Ha netán meg zavaró lenne, mert nem látni tőle, akkor pedig lehetne áttetsző is. (ha jól tudom jelenleg nem áttetsző, ha mégis akkor bocsesz)


    Elnézést hogy teleírogatom ezt a topicot, de ha sokat játszok, akkor ezernyi ötletem lesz ;)
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Őszintén, engem már az zavar, hogy az önmegsemmisítő üzenetét nagyban írja ki. Ha megcsinálják, max opcionálisra. Összességében nem támogatom a dolgot.
     
  4. Ez legyen minden bajod, engem az zavar hogy 350 uri a PET javítás :D
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Prémivel is? :( :D
     
  6. Prémi nélkül :p
     
  7. *Hannißál*

    *Hannißál* Utánpótlás-írogató

    A prémium tagoknak lehetőségük van ugye az automatikus nemesítés funkcióra, ami promeriumig nemesít mindent. Egy olyan extrával lehetne ezt bővíteni aminél be lehet állitani meddig nemesitsen pl prometid/duraniumra nemesitsen, vagy promeriumra. A mostanival annyi lenne a gond, hogy mivel csak promeriumig nemesit ezért lesziv minden xenomitot, viszont ha választani lehetne nem lenne ilyen gond mert mindenki eldonti mire nemesitsen neki a rendszer.
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kedves, mutatok neked egy gombot: [​IMG]
    [​IMG]

    Ez visszarakja az alapra az írást. ;)
     
  9. Stylo

    Stylo Utánpótlás-írogató

    Nyugi lehet licitálni kemény 10 egységre. Mellesleg ha xenomit kell, vegyél pár zsákmánykulcsot és keress lf4-eket. Tele leszel vele:')
    Lehet butaság de ha nem tudná tovább nemesíteni nem lenne hamar tele a raktér mint simán ha nem is nemesítene?
     
  10. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Szia Morhi!
    Elsősorban hozzád szól a kérésem, mivel te vagy kapcsolatban a DO bennfenteseivel.
    Sajnos semmilyen törekvést nem látunk arra, hogy a botot, mint jelenséget megszüntessék.

    Ha x-2 térképen megszűnne a saját megbízós hajók védelme, nagy mértékben megnehezítenék a felhasználók (háborúkkal, lelövésekkel) a botosok tevékenységét. Az x-2 térképek saját megbízós védelmének egyébként sincs semmi értelme. Kérlek, kérdezd már meg, hogy ezt a fejlesztést, kiviteleznék e.

    Ha nem akkor ennek mi a konkrét oka! Ha ezt nem akarják kivitelezni, akkor igazából bárki szankció nélkül használhat bármit, és így mi értelme van az előfizetéseknek, ha hagyom, hogy azt az az uri mennyiséget amit megvásároltok összeszedje a hajó DO által biztosított védelemben!

    Előre is köszönöm a választ!
     
  11. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Az az ember a képen te vagy? :) Bocsi nem személyeskedni akarok.
    Felejtsd el. Ha annyira le akarod lőni őket, beszéld meg haveroddal, hogy te átmész megnyirbálni az ő saját megbízós war pilótáit, ha ő átjön és lelövi a tiéiteket. Egyébként meg nem bot amit csinálnak, hallottam a dolog felől, és tudtommal egy teljesen legális program csak nem tudom mi az.
     
  12. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Legálisnak legális,amig nem online játékokban használják,tisztességtelen előnyszerzés céljából.:p
     
  13. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    :D
    Énnekem a volt klántársaim annyit mondtak, hogy egy egér kurzort kell beállítani, ami elkattintja a hajót, és így a pet bírja szedni a dobozokat. Utána hozzá tették, hogyha rendelek neki egy hónap prémum tagságot, elmondják a program nevét. Persze nem rendeltem, örülök, ha a saját magamnak félre tudok rakni a havi keresetemből. Nem véletlen van az, hogy ezek a visszanemlövős játékosok, mindig ugyanabba a pozícióban, helyen mennek el.
     
  14. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere


    NINCS LEGÁLISAN HASZNÁLHATÓ PROGRAM! SOHA NEM IS VOLT ÉS NEM IS LESZ!
    Minden segédprogram használata BOT-nak minősül!

    Aktív író vagy ezek szerint régóta játszol, de akkora baromságokat írsz, hogy kihullik a hajam!
    Vagy vettél egy hajót? Mert ekkora maflaságot csak egy kezdő vés!

    Nem felejtem el az x-2 térkép védelmének feloldását mert értelmetlen.
    Azért is értelmetlen mert az első küldetésekben is, a kicsiknek ki kell menni x-3 - x4 térképre.
    Ráadásul a BOT programot használók melegágya ez a térkép. Ha ennyire jártas vagy benne, akkor jobb ha tudod, mivel jelzés van az x-2 térképen ha ellen jön be, akkor a BOT beviszi a hajót védelmibe, EZÉRT IDEHÍVHATOK ÉN BÁRMILYEN MEGBÍZÓST A HAJÓ LELÖVÉSE LEHETETLEN!!!!!!!!!

    Tehát ha a DO valamit tenni akar, a BOT használat ellen akkor minimum, hogy feloldja az X-2 térkép védelmét, hogy meg lehessen keseríteni a gyűjtögetők életét.

    Tehát a kérdésem még mindig áll MORPHI-hoz a 630-as postomba.
     
  15. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Nos helyzet az, hogy egyenlőre nem én botoltam 2 karimmal is, ugyhogy én a helyedben csöndbe lennék. Te meg, hogy tudod ennyire, hogy a bot mit csinál? Csak nem használod? Mert ennyire csak az tudja, aki használja is. A másik, hogy én csak azt mondtam, hogy tudtommal, nem azt, hogy ez biztos.
     
  16. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Te eszméletlen ostoba vagy!
     
  17. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Osztom fapapi véleményét, többet kellene a játékban aktívnak lenned, mint itt írkálnod mindenféle zöldséget, bár lehet a fórum grófja szeretnél lenni.
     
  18. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Az egyéb ötletem az lenne, hogy itt a fórumon csak az indíthasson új témát,
    aki már legalább fél éve tag. Így talán kizárhatnánk azt is aki hetek óta
    kelet-hottentotta zagyvaságok tömegét zúdítja a fórumra.
     
  19. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Ötlet:a kliensen belüli gyorsvásárlás fülhöz több dolgot hozzá kellene tenni:lassitó rakéta,1-es álca,emp és rsb amikor elérhető,és a többi lőszer/rakéta amik eventek alatt elérhetők.Ez biztos mindenkinek csak tetszene,ha harc közben az ember kifogy empből vagy sb-ből az pl elég bosszantó tud lenni.Én sokszor járok úgy hogy kellene venni egy álcát,de mire betölt az üzlet-extrák fül a weboldalon jön valaki és lelő..
     
  20. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok nem lehetne vissza állítani a hátér beállítást választhatóra ? Többekkel beszéltem akik szintén hátér nélkül játszottak és jobb volt ugy.