Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Javaslom a paysafecard-ot, sokkal jobb megoldás az sms-nél, keress rá elég sok helyen lehet vásárolni és nem késik mint néha az sms
     
    fapapi kedveli ezt.
  2. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki



    Halód csak ezzel az a gond hogy sok helyen sok ismerősöm még a se tud venni mert nincsen köze-luk be és ezért volna ha lehet ne itt is be fizetni sms be mert sok játéknál sajnos sokan csak így tudnák meg oldani a befizetéseket én például
    paysafecard ott használok de sok ismerősöm van aki panaszkodik hogy itt nálatok nem lehet így be fizetni sms be sajnos jó volna ha meg csinálnák úgy mint a úridium vásárlást is
     
  3. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Már rengetegszer háborogtam azon, hogy a jelenlegi rangsorolási rendszer nem jó. Mert azért ne legyen valaki 1-2-3 csillagos, hogy egész nap lövi a cubit.

    Akkor itt az újabb változtatási ötlet, bár ezért mindenki nyüszíteni fog, de így igazságos.
    Még mindig azt vallom, hogy nem az NPC lelövésekből kellene rangot csinálni hanem a hajó lelövésekből.

    Akkor a rendszer:

    Egy hajó lelövésért most is ugyanannyit kapnál, viszont jönne rá egy kicsi extra.

    Ha lelősz egy ellenséges vagy háborús játékost, akkor a rangsorpontjainak egyszázezred részét te kapnád meg rangsorpontban, neki pedig levonóaik, tehát rangsorpontot veszt!

    Így minél nagyobb rangja van egy hajónak, annál több jutalom jár, a lelövésért.

    Ezzel a megoldással újabb szintre emelnénk a csatákat, lenne értéke is a lelövésnek, és nagyobb hajót jobban megérné lelőni mint egy kicsit!

    Ez lenne az igazán jó bot szűrő is.
    Botosokat így is lelövöldözzük, de ha már nem reagál akkor veszítsen is vele, rendesen!
    De ehhez szükség van az x-2 térképek saját megbízós feloldására is!

    Ez az alap ötlet, biztos lehetne csiszolni, de jól működő lehetne!

    Remélem kommentálja valaki olyan is aki közelebb van a tűzhöz....
     
    Incident, tg90000_2 és Csülök[H] kedveli ezt.
  4. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Sok ismerősöm meg Ferrarival közlekedik én meg panaszkodom hogy nem, ezt most fejezd be. Jelentkezz egy hejjessírás tanfojjamra én állom a cehhet
     
  5. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Ha nem zavar továbbfejleszteném, ha valakiért már nem kapnánk Tp és becspontot annak zárolják az accját, mindennel egyetértek és most egészségedre :)
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  7. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Bocsesz :)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    De lehetne ezt +1 rangba külön kitenni a hajó/név mellé/alá/fölé valahova.

    Egyébként úgy a véleményemet összefoglalva:
    +1


    Arnold, ha olvasod, írtam neked egy picikét:
    Sokszor érzem úgy, hogy hozni kéne egy szabályt vagy korlátot, ami legalább egy kicsit megszabja, mennyire írhatsz POCSÉKUL, HELYTELENÜL, ÉRTHETETLENÜL.

    De hál'isten (vagy valaki hasonló) már van ilyen:

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/darkorbit-forumszabalyok.3022/

    Ha ezt elolvastad, magadra találtál, végig gondolod, hogy tudsz-e kulturált módon írni, és úgy gondolod, hogy igen, akkor gyere és írj ide újra! Ellenkező esetben ott van a többi fórum (más nyelvűek), oda írj. Szerintem ha ilyen "szépen" megírod az angol forumra magyarul, jobban megértik, mint mi most!


    (Ez lehet nehéz szöveg már, többszörösen összetett mondat)

     
  9. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok jó volna berakni a játékba egy spec rakétát,ami 50% pajzs és élet sebzést okozna, bár lőszerből bőven elvagyunk látva ez kicsit egyenlítené az esélyeket a nagyobb játékosokkal szemben. Mivel ha egy full játékos ugy gondolja simán végig lövi az x térképeket és a kicsiknek esélyük sincs semmire, viszont így volna lehetőség a védekezésre. Természetesen az ára is megvolna pl: 20k uri per db,
     
  10. Incident

    Incident Törekvő

    És szerinted a fullosak ezt nem használnák? Ennyi uridiumért egyébként rajtuk kívül senki más nem venné. Semmi értelme.
     
    1100101, fapapi és Moldvix kedveli ezt.
  11. DestinyX

    DestinyX Járnitanuló

    Igen csak sok helyen még pay safe card-ot sem lehet kapni mind pl:szerbiában ugye miért is lehetne :)) ezért sokkal jobb lenne ha megoldanák az sms-fizetési lehetőséget legalább a premium ra!!!
     
    boros022 kedveli ezt.
  12. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Ha a fullos le akar lőni le is fog e nélkül is,viszont nem volna egyed uralom a térképen ha őket is le lehetne szedni
     
  13. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Egyszer te is leszel fullos!
    Ez a kis hajók sorsa, hogy szusiként végzik!
    Ez az ötlet egy maflaság, és értelmetlen. Majd ha te is 2-3 éve játszol megérted. Kitartónak kell lenni!
    A DO rengeteg könnyítést adott a kicsiknek, a fejlődés most jóval, de jóval egyszerűbb mint volt.
    Mit javasoltál volna azokban az időkben amikor a kapun nem lehetett átugrani, mert annyian védték (nem volt ugró CPU)?
    Mit javasoltál volna akkor, ha elfogyott a javításid elvesztetted a hajód?
    Nem volt ám ilyen, hogy ennyire egyszerűen megszerezz egy hajót, vagy fillérekért vegyél hangárat!
    Volt pár szánalmas küldetés, aztán annyi. Fejlődhettél NPC lelövésekből csak, és nem dobálták így a TP-t.
    A P.E.T-et is csak úgy odavágták nektek kicsiknek, én 1 év játék után tudtam venni, és azt is jól meg kellett gondolni.
    Rengeteg mindent sorolhatnék, hogy mit kaptok ti kicsi hajók, amikért mi eszméletlenül megküzdöttünk éveken át!

    Becsüld meg ami most van mert ez is túlzás!
     
  14. Incident

    Incident Törekvő

    Ha hagyod neki. Én például nem állok le arcoskodni egy végletekig fullos hajóval, inkább nyúlcipőt húzok. Egy nálam többszörösen erős játékos elől nem szégyen elfutni. Sőt (már-már) dicsőség, ha sikerül. Az erősebb kutya ugat, a gyorsabb meg fut.
    Viszont ha a támadó egy hp és pajzsfelező dologgal indít, akkor még pislogni sincs időm, nemhogy felfogni a történéseket. Ekkor én dobálhatok rá akármilyen felezőt, semmit nem érek vele - azon kívül, hogy bukok 20k uridiumot.
    Köszi, nem. :)
     
  15. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Ok, a fentiek ötletét kicsit (nagyon) átalakítom. Az ötlet amúgy is az, hogy a fullos ne sebezzen meg, nem muszály pukkannia.
    Az ötletem:

    Egy olyan féleség, mint az emp (lehetne emp a nevében). Ezt az üzletben tudod megvenni. Ár: 200.000k vagy 500 uri.
    Hatás: 1 percig megvéd attól az ellenségtől, amely legalább 3szor többet sebzett beléd, mint amennyi az átlagos sebzésed.
    Így pl. Ha egy küldit csinálsz nagyot segít, hogy ne pukkanny, mert ha pl. Sebez egy kezdő 2k-t (átlagosan) és a küldije pl.: egy sibelon, és pont a végén jár akkor valaki megtámadja, pl. Egy fullos booster és sepi nélkül pl. 50k-t belenyom akkor ezt a kezdő aktiválja és egyből védett lesz ettől a hajótól. Ez akkor is érvényes lenne, ha több támad rá. Akkor az egésztől megvéd. Vagy aktiválod és 1 percig minden ellenséges játékostól, amely 3-szor többet sebez megvéd. Pl. A másik lő és neked be van ez kapcsolva. És hirtelen eléri a határt és egyből megvéd tőle.

    Ennek lenne egy olyan változata is, amely 2szer drágább, minde pont olyan, mint a másik, csak azt a hp-t és pajzsot visszaadja, amit az ellen lelőtt és az ellennek meg lemegy az a hp vagy élet.

    Ne fuuuuujoljatok aztán, mert elég jó ötlet, hogy a fullosok ne támadjanak meg
     
  16. Incident

    Incident Törekvő

    Persze... A végén vegyük ki a játék PvP részét egy az egyben, mer' azatuti'.
    Valami ésszerű megoldás kell, ami nem ad senkinek SZEMÉLYI védelmet, mégis elkülöníti a legfelső elitet a nagyon kicsiktől. Nehéz megoldani, mert a vadászós küldikhez vadászni kell. És azt csak akkor lehet, ha van is kire. Nyilván a kicsiket éri meg lőni a nagyoknak, mert kevesebb lőszer megy a "levesbe" és a küldi megadja értük is a pontot. Az más téma, hogy ennél nagyobb szánalmasság a világon nincs, de ez van.
     
  17. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Ezt te sem gondolod komolyan. :D
     
    Incident kedveli ezt.
  18. 1100101

    1100101 Junior szaki

    A fullos 0 élettel hirtelen konfit vált, aktiválja, és bárki által lelőhetetlen lesz. Aztán 5 mp visszavált és 55 mp-ig darál. Ez egy pvp játék, ahol a kicsik szívnak, a nagyok lőnek.

    De gondold már végig, a mostani nagyok végigszívták a lépcső minden fokát ilyen cuccok nélkül. A javítás (aki nem volt prémis) minden esetben 500 uri volt! És csak a bázisra javíthattál. Nem volt ugró cpu. A pvp térképeken úgy kellett átmenned, hogy pár fullos garantáltan rád várt a kapuban. Ha lelőttek, x-1-ről mehettél újra!
    Ha kilőttek és nem volt 500 urid javításra, a napi bónuszból (ami 200 uri) kellett kivárnod hogy javíthass és indulhass. Kezdő főnixként (nem liberátor meg piranha), 2k urival kellett indulnod, és már az x-1-es bázisodon vártak az ellenek, amint kimentél, lelőttek. A jaítás persze főnivel is 500 uri. Vagy újraveszed.

    Ha mindezt figyelembe veszed, inkább örülnöd kéne, hogy ha lelőnek, semmi gond, 20 mp, semmi veszteség és ugyanonnan folytatod!
     
  19. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    1100101 ! Igazad van. Ez az utca nagyon nehéz volt. S talán ezért is játszottuk sokan. Ma jó ha 10 játékos van a pályám egyszerre egy térképen. anno gyüjtögető küldiket nagyon utáltam mert ha időre ment 30 perc alatt 10x lőtek ki, s a küldik ben volt ilyen kitétel hogy " közben , nem lőhetnek ki" . Vagy a 4-4 térképen kellett bujkálni 1 órát :) . Nem volt kalóztérkép ami sok játékost elvisz most s gg gyüjtögetés miatt. Anno ha nem vettél uriért gg-t akkor hónapokig rakhattad a kapukat. Ma ha sok pénzed van 3 hónap alatt full-ra fejlesztett hajód van. Nekem 2011. március óta kevés pénzel csk 54 db LF4-m van , 10 hangár, 10 drón, full kék és piros drónok 2 hangárban. Amit bánok hogy későn lettem prémis, s megvettem a puszattot!
     
    1100101 kedveli ezt.
  20. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere


    Egyszerűen nem értem ezeket az ötleteket!
    Kérlek abba gondolj bele, mi lenne ha te is fullos lennél!
    Az ötleted azt jelenti, hogy aki már évek óta kitartóan játszik, összevásárolt mindent, elér egy szintet, és vége a játéknak mert senkit nem lehet lelőni mert 1 perc védettséget kap.

    EZ EGY PVP JÁTÉK ÉS NEM RÉPÁKAT TERMESZTESZ EGY FAROM!

    Mint fentebb is írtam, a kicsi hajók fejlődése hihetetlenül meg van könnyítve, és szétvág az ideg attól, hogy amire több százezer urit költöttem annó el, most fillérekért elérhető!

    Van a játékban kiegyensúlyozatlanság nem tagadom, de nem így kellene megoldani.
    Véleményem szerint a klánokat kellene reformálni, a közösség építésre nagyobb hangsúlyt fektetni, hogy egymást meg tudjátok védeni vagy menekülési stratégiákat ki tudjatok építeni.

    A másik pedig ami nagyon fontos és minden kisebb hajó vésse az eszébe!

    Aki fullos ők is végigszenvedték ugyan azt amit ti, annyi különbséggel, hogy nem volt soha úgy kinyalva a valaga mint most nektek kicsiknek!

    Engem több mint 2.000x lőttek le a játékom során.
    Volt olyan, hogy az ellen megbízók és a háborúk miatt a kapuból hetekig nem tudtunk kimozdulni.
    Ha nem érzed magadban a kitartást, hogy fejlődj, építsed a hajód ami évekig tart, akkor most hagyd is abba a játékot, mert ez akkor nem neked való!
     
    LoneWolf, ♥Grand♥, Incident és 2 más kedveli ezt.