Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. lost

    lost Fórum nagymestere

    Egy kis olvasnivaló :) http://www.bigpoint.com/darkorbit/b...servers-need-to-be-merged.113177/#post-882650
     
  2. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Igazán köszönöm a linket, mivel nem mászkálok más nyelvű fórumokra csak ezt szoktam olvasgatni.
     
  3. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Lehetne csinálni egy citadella designot ami: Felerősíteni a hajó védelmét (több élet, több pajzs de valami emberi szintel nem ilyen +5% az kicsit ratyi) megnövelné a tűzimádó képesség hatóterét, és idejét. Az összes beérkező kárt csökkentené 10%-al.
    De az erősítés csak +30%-al csökkentené a teljes sebzést (ami összesen 40% lenne). A védelmi képesség csak 20% ot vinne át a többi hajóra.

    M1 ez egy ötlet. LÉNYEG: ERŐSÍTSÉK FEL AZT A SZERENCSÉTLENT :D mert így hogy se a 2 rakétavetőt nem tölti egyszerre. Se igaziból nagy védelme nincsen nem annyira jó tanknak. marhajó az a + 5 % lézersebzés, de egy hajó ami idézem " A Citadel, ami a csoporttankjaként is ismert, nehéz cirkáló két rakétavető-hellyel felszerelve."
    Két rakétavető semmire nem jó, csoport tankja annyira erős hogy ha megáll egy hejben (erősítés) akkor csak 6 mp alatt lövik ki nem 3 :D .

    Szerintem kicsit fel lehetne turbózni ha már 300.000 Uri (persze hátrányokat is kapna ezzel együtt).
     
  4. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Ó persze, és akkor egy lehetőtlen hajót hoznál ezzel létre! Marha nagy ötlet. Így is nehéz megcsinálni belőlük a küldit.
    Vegyél hozzá egy gyűrűt. Azt ennyi!
    A tűzimádó képességet érdemes lenne átnézni mert szerintem az nem csinálja rendesen a dolgát!
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  5. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Hát de lenne értelme! Gondolj bele Mi értelme van egy olyan Védelmező hajónak amibe kettőt belelőnek és meghal?

    Amúgy igen tűzimádót tessék megnézni mert: elindítom, és aki épp nincs a közelembe csak később jön oda mondjuk 1 mp-vel (de még tart a képesség.) arra annyira nem hat. (azaz semennyire)
     
  6. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    20 generátorhely van benne.
    A legnagyobb életerővel bíró hajó, full herkulessel és gyűrűben lelőhetettlen, és még a boosterről ne is beszéljünk!
    Nekem herki nélkül 864.000 az élete, herkivel majdnem egy milla lenne mit akarsz még?

    Meg kell tanulni vele játszani! Ha ez nem elég akkor érdemes más játékot találni!
     
  7. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Annyira rossz ez a keres más játékot ha nem tetszik dolog. mint az oviba a kisfiú akinek megmondják hogy a kedvenc lapjánál van jobb és be durcizik.
    Szerintem nem egyenlő a játék tudás Azzal hogy meg tudok nyomni egy gombot és így többet sebzek (mert rendeltem/ botoltam és nem buktam le).
    Igen ehhez a játékhoz nem kell sok IQ , nem is arra találták ki.

    JAJ! van egy nagyon jó ötletem:
    Mi lenne, ha nyitottak lennénk az új dolgokra? És megpróbálnánk közösen valami jót alkotni? ÉS nem egyből beszólni ha valami nem tetszik? :D
    :D
    :D

    (Első komment: NA miva'? ez a játék úgy jó ahogy van. nem tetszik a játék? Keress másikat!)
     
  8. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    A fenti volt az egyetlen értelmes mondatod!
    Ha nem vetted volna észre, vitára bocsájtottál egy ötletet, és én ezt vitatom, ahogy elnézem mások is!
    Olyan hajót akarsz erősíteni, élettel és pajzserővel aminek alapból brutális ereje van.
    Már ne is haragudj, de elég vitatható ötlet.
    A klánunkban van nagyon jó citás, érdekes nem lövik le 3 másodperc alatt, és be tudjuk védeni a csoportot.
     
    kusimitama és ♥Grand♥ kedveli ezt.
  9. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Na akkor elsőre is ezt mondjad. Mert így már értem is és el is tudom fogadni, amit mondasz.
    Legközelebb próbálok reálisabb dologgal előállni >< sajnos néha eléggé Wow-ot akarok csinálni a játékból.
    De nagyon régóta nem volt jelentős változás. Ami a játék alapjaiba nyúl bele. És nem csak a új megszerezhetetlen felszerelések jönnének mindig. Pedig ráférne egy pár javítás (pl. Tűzimádó , Meg a 2 rakétavető is jó lehetne valamire ha már 2 őt lehet berakni). + ezen kívül sok minden. Szóval Lenne mit javítgatni. Ebben viszont tutira egyetértünk!
     
  10. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Változás kell ezzel teljesen egyet értek!
    Részemről már nincs célja a játéknak.....
     
    kusimitama kedveli ezt.
  11. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Kicsit lehetne logikus gondolkozást is alkalmaznod, nem pedig csak fapapival vitázni! citadel pont így a jó ahogy van! Bele kell gondolni hogy ha plusz élet erőt adnál megint neki meg a pajzsot az már szinte isteni hajó lenne amivel végleg megölnéd sokak számára a játékot!!! Így is nehéz megölni belöle 30 hajót hátmég ha fel turboznád. hiába akarsz hátrányokat mint pl: lassú nagyon meg ilyesmi nem érnél vele semmit mert több az élete meg a pajzsa. És ha a sebzésröl is szót akartál volna tenni hogy az akkor gyengébb lenne az is felesleges mert akkor ott vagyunk megint ahol a part szakad!És így az ötleted = A 0-val!!! (Én így se kezdtem el a 300 citadeles küldit mert kb 2év lenne addigra meg úgyis alakit a Do- plusz szerintem roppant kelemes érzés lenne az egész játék idödet a 300 citadelel szenvedned)
     
    ♥Grand♥ és fapapi kedveli ezt.
  12. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    Sziasztok csak azt szeretném meg kérdezni tőletek hogy neme lehetne a játékba a cset módosítani olyan fiókot vagy beszélésű ablakot létre hozni hogy ott nyugodtan barmiról lehessen beszélgetni és ne kapjon az ember cset bant érte mert sajnos igen valakik dobállatság a cset banokat némelyik embernek amikor az semmi rosszat nem irt oda jó volna ha ezt figyelembe vennétek és volna egy ilyen lehetőség itt a játéknál
     
    1eic2 kedveli ezt.
  13. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Nem mindig működik rendesen a chat szűrése, ez igaz. De azért nem is annyira rossz.
    Érdemes lenne fejleszteni a szókincseteket.
    A szókincs bővülésévével, választékosabban tudjátok kifejezni magatokat, és nem repültök a chat-ről 1 percenként!

    A szókincs bővítésének van még egy érdekes hatása.
    Javul a helyesírás, és a mondat alkotás. Egyszerűen tragikus, hogy mennyire nem megy ez.
    Szókincs fejlesztésre ajánlom a kötelező olvasmányokat.
    Kötelező olvasmány alatt nem a facebook post-ot értem.
    A tanárnéni és tanárbácsi biztos, szívesen venné ha megkérdeznéd mik azok.
     
    Csülök[H] kedveli ezt.
  14. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki



    Mi ért kel mindig belekötni a helyes írás ba ? nem mindenki lehet olyan tökéletes mint egyesek meg amúgy is a fórumok úgy tudom nem azért vannak hogy kötözködésre használjuk hanem inkább azzal kéne foglalkozni ami felmerült téma és nem csak le rázni szerintem az embert hanem tenni is érte a játékért hogy minél többet játszanak az emberek nem hiába egyre csak kevesek játékos van mert mindenki bizonyos emberek miatt inkább Aba hagyja és ezt nem sértésnek mondtam csak ha valaki ad min is el vállalta hogy fórumon ad min a kor legyen szíves tegyen is érte ha ezért mán kapja a jutalmakat is és meg köszönném ha nem mindig belém kötnétek amikor ide fel jövök
     
    1eic2 kedveli ezt.
  15. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Leírom neked, miért kötünk bele a helyesírásba, és ha megtisztelnél azzal hogy végig olvasnád, értelmeznéd, megpróbálnál tanulni belőle!

    1. Szégyen, hogy nem is próbálsz törekedni arra, hogy helyesen írj. Azzal, hogy helyesen írsz (nem kell hogy tökéletes legyen), megtisztelsz mindenkit!
    2. Érthetetlen amit írsz. Ha vennéd a fáradtságot, és elolvasnád, akkor rájönnél te is.

    De most megmutatom a különbséget lehet ha látod, megérted.

    Mi ért kel mindig belekötni a helyes írás ba ? nem mindenki lehet olyan tökéletes mint egyesek meg amúgy is a fórumok úgy tudom nem azért vannak hogy kötözködésre használjuk hanem inkább azzal kéne foglalkozni ami felmerült téma és nem csak le rázni szerintem az embert hanem tenni is érte a játékért hogy minél többet játszanak az emberek nem hiába egyre csak kevesek játékos van mert mindenki bizonyos emberek miatt inkább Aba hagyja és ezt nem sértésnek mondtam csak ha valaki ad min is el vállalta hogy fórumon ad min a kor legyen szíves tegyen is érte ha ezért mán kapja a jutalmakat is és meg köszönném ha nem mindig belém kötnétek amikor ide fel jövök

    Ez most tagoltan (néhány helyen kijavítva), de mondat szerkezetileg nem helyesen:

    Mi ért kell mindig belekötni a helyes írásba?
    Nem mindenki lehet olyan tökéletes mint egyesek.
    Meg amúgy is, a fórumok úgy tudom nem azért vannak hogy kötözködésre használjuk, hanem inkább azzal kéne foglalkozni, ami felmerült téma.
    Nem csak le rázni szerintem az embert, hanem tenni is érte, a játékért, hogy minél többet játszanak az emberek.
    Nem hiába egyre csak kevesek játékos van, mert mindenki bizonyos emberek miatt inkább aba hagyja. Ezt nem sértésnek mondtam, csak ha valaki admin is elvállalta, hogy fórumon admin akkor legyen szíves tegyen is érte. Ha ezért mán kapja a jutalmakat is, és megköszönném, ha nem mindig belém kötnétek amikor ide fel jövök.



    Most pedig leírom neked hogy kellett volna:


    Miért kell mindig belekötni a helyes írásba?
    Nem lehet mindenki olyan tökéletes mint egyesek.
    Véleményem szerint, a fórum nem azért van, hogy egymást bántásuk, hanem inkább a felmerülő problémák kibeszélésével foglalkozzunk.

    Szerintem azért van kevesebb játékos, mert egyesek mint te fapapi, csülök, stb. állandóan szekáljátok a tagokat, hogy milyen a helyesírása.

    Nem szeretnék beleszólni az adminok munkájába, de jó lenne ha kizárnák az olyan tagokat mint te fapapi, aki csak bánt a helyesírásom miatt!

    ---------------------------------------------------

    Tényleg nem cseszegetni szeretnélek.
    Ahhoz, hogy komolyan vegye valaki amit írsz azért tenni kell.
    Ennek az első feltétele az, hogy el tudjuk olvasni, és értelmezni tudjuk amit írtál.

    Azt értsed meg, ha valamit legalább tagoltan írsz, írásjelekkel (nem kell, hogy helyes legyen), és ha megtisztelnél azzal minket, hogy még vagy 2x -3x átolvasod, vagy adja isten egy szövegszerkesztőbe bemásolod, érteni fogjuk amit írsz, és oda tudunk rád figyelni.

    Sajnálom azt is, hogy támadásnak veszed. Tudom még gyerek vagy, és nehéz megérteni, de ha nem tudsz normálisan fogalmazni, maximum a talicskát fogod tologatni a kőműves mellett!

    Végszóként pedig még egy példa:
    Ha leülsz az asztalhoz enni, talán nem pukizol, böfögsz oda mindenki elé, hanem megtiszteled az ebéd partnereid azzal, hogy szépen eszel. A fórum is ugyan ez! Nem hányjuk tele, csak azért mert nem látjuk ki ül a másik végén a monitornak, mert te úgy gondolod, hogy az írásodra oda kell figyelni!

    Nem szeretnék beleszólni az adminok munkájába, ez a téma amit most taglalunk nem ide való, de hátha elolvassa, és megérti azt amiről írok, így kérlek ne töröljétek!
     
  16. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki


    Akor agyatok egy helyes írású javító programot mert amit tudok ki javítok meg akár kinek írok ők rendesen meg értik miről van szó csak ilyen helyeken sajnos inkább a helyes írásba kötök bele ha nem akartok foglalkozni valakivel szerintem meg amúgy is kicsit tájszólás van mi felénk és ahogy le írom nem tudom más hogy át fogalmazni meg szerintem nem a veszőn múlik meg a ponton hogy ki mit tud elolvasni de mindegy ezért nem jönnek fel ilyen helyekre sokan se mert ilyenekkel foglalkoztok sajnos de mindegy ti dolgotok inkább lépek én is innen mert sajnos akár milyen öt lettem van ti úgyse foglalkoztok vele szia és további jó csetelést játékot
     
    1eic2 kedveli ezt.
  17. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Köszönöm neked, hogy valamennyire megérted. Nem sértődni kell, az nem vezet jóra!

    Ez egy ingyenes szövegszerkesztő, helyesírás ellenőrzővel, ahogy kérted.

    https://hu.libreoffice.org/letoeltes/

     
    LoneWolf kedveli ezt.
  18. dragonkoloszus1234

    dragonkoloszus1234 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Szerintem jó lenne ha a darkorbit játékosai évente kapnának 100000 urit .
    Így a játék híresebb lehetne és jutalmazná a hűséget aminek köszönhetően több játékos játszana rajta és nem hagyná abba.
    Valamint fejlődési lehetőség.
    Aki már 1 éve vagy több ideje játszik az is kapja meg ezt .
    Ha valaki már 2 éve játszik akk. kapja meg a 200000 uriját.
    1 éve értelem szerűen 100000 uriját.:)
    én lassan 3éve játszok;)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.16
  19. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Én kikiáltalak a Dárkorbit, királyának!
    :D
    Könnyesre röhögtem magam!
    Köszönöm!:)
     
  20. vigpista16(HUN)

    vigpista16(HUN) Fórum-zöldfülű

    sziasztok nekem az az ötletem lenne hogy egymásnak lehessen átadni pénzt és cuccokat esetleg hajót