Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Támogatom. Nem beszélve arról, hogyha valakinek feltörik a az accját, akkor még menteni tud......
     
  2. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Jah, de elöbb vegyék már ki a sok errort. amúgy nekem is tetszik az ötlet.
     
  3. DarkArkhon

    DarkArkhon Fórum-zöldfülű

    Hali!
    Lenne egy ötletem amit klán-fejlesztési kategóriába lehetne sorolni. Az ötletem szerint megjelenne a klán vezérénél egy olyan funkció amellyel automatikusan felvételre kerülne minden jelentkező. Szerintem hasznos lenne.
     
  4. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Lehet nem jól értelmezem, DE, Nem!!! Hadd döntse már el a klán felvesz-e valakit vagy sem. Mindenki tudja szerintem aki klánt alapított, kikkel szeretne egy közösségbe tartozni, illetve ki érdemes az emberi tulajdonságai (nem a játékbeli eredményei) alapján egy csapathoz tartozni.
    Eddig is voltak besúgó típusú egyének, miért is kellene megkönnyíteni a dolgukat?
     
  5. DarkArkhon

    DarkArkhon Fórum-zöldfülű

    Ez az opció nem kötelező a vezérnek haver. Csak aktiválhatja HA így akarja. Hiszen ha ezt akarja a vezér akkor ezt akarja.
    Ez csak egy aktiválható opció.
     
  6. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Haver, szerintem nem ittad meg a lábvizem, ne bonyolítsd, eddig is 1 kattintás volt a felvétel, valami normális ötlet esetleg?
     
  7. SuperHero22

    SuperHero22 Utánpótlás-írogató

    Hali!

    Csata közben néha kíváncsi vagyok, hogy annak az NPC-nek/játékosnak mennyi élete van amelyik a haverommal/valakivel harcol.
    Viszont ha rákattintok, megszakad a támadás.
    Ezt meg lehetne oldani, hogy mutassa az életet és a pajzsot ha rávisszük valakire/valamire a kurzort.
    Ne értsetek félre, NE csak akkor mutassa, de akkor IS mutassa.
    Természetesen ezt is ki-be kéne tudni kapcsolgatni, mert lassúbb gépeken buggolhat...
    Másik megoldás ugyanerre, hogy egy beállítással vagy (állítható) billentyűkombinációval minden(ki)nek megjelenjenek az infói.

    Erről ennyit, viszont egy kérdés: amik itt megjelennek, azoknak legalább 1%-a továbbítva van, vagy fölöslegesen fecsegünk?
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.16
    Incident kedveli ezt.
  8. nonameany

    nonameany Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.Nekem az az ötletem támadt, hogy ugye amik vannak háttérzenék azok közül lehetne váltogatni a beállításoknál.Mert pl.ha valainek tetszik a vru-s zene és eic-es akkor ne kelljen átváltania vru-ra :) mennyire lenne jó ötlet?
     
  9. SuperHero22

    SuperHero22 Utánpótlás-írogató

    Szerintem jó ötlet, csak ne legyem buggos...
     
  10. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Legjobb dolog az lenne az újjitásoknál ha a játékos dönthetné el hogy amit betesznek újjitást kell e neki,érdekli e vagy nem.Lehetne valami választási lehetöség,mert bocsánat,de a mostni fejlesztések 90% semmirevaló,és felesleges.És akit nem érdekli,választási lehetöség képen maradna az eredeti dolognál.Mert valjuk be,ami mostani újjitások vannak,nem más mint ráeröszakolják a játékosra,de úgy hogy meg se kérdezik hogy jó e az neki,akarja e vagy nem,mert igy nem hogy nölne a játékélmény,hanem inkább romlik,amit gondolom elég sokan észre is vesznek.
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Erre hivatkoznának, ha ezt továbbítanánk:
    1.2.13 A Bigpoint a játékok és szolgáltatások frissítését, testre szabását, bővítését és módosításait folyamatosan végzi. A Felhasználó ennek megfelelően használati jogot kap a mindenkori játékokra és szolgáltatásokra az aktuális verzió szerint.
    1.2.15. A Felhasználó nem támaszthat igényt arra, hogy érvényben maradjon a játékok vagy szolgáltatások szerződéskor hatályos verziója.

    :(
     
  12. SuperHero22

    SuperHero22 Utánpótlás-írogató

    Tapasztalom, hogy a rangsorpontot azzal az űrhajóval számítja, amivel éjfélkor vagyunk...
    Szerintem az alapján kéne nézni, hogy melyik a legjobb valakinek.
    Például:
    Ha van egy góliátom, de spearheaddel játszottam utoljára, ne menjen le a rangom, ne kelljen kilépéskor/éjfélkor visszamenni, hajót váltani goliathra, aztán visszaváltani valamire, aztán újból.....
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.5.16
  13. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Üdv,láttam az üzletbe bekerültek a mostani event nyersanyagai a Plazmid,Roncs,Mukózum stb....Ezzel kapcsolatban lenne egy javaslatom,mármint,ha ezek meg lettek határozva Uridium értékben,akkor nem látom,mi akadálya lenne annak,ha van pl dróndesignem,amit Masque kulccsal nyetrem,de nem tetszik,és nem használom,akkor úgymondd vissza lehetne váltani nyersanyagra,és akkor magam választhatnák a listából amit szeretnék. És ugyanez az elv alkalmazható lenne esetleg a valakinek felesleges lőszerekre...mert nem tudom ki hogy van vele,de pl nekem lassitó aknám van több ezer,szivesen elcserélném ha csak 25 ös lézerre is...:)
     
  14. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Az az ötletem lenne, hogy feltett pénzért csatázhatnának egymással a játékosok.
    Magyarul: én felteszek 25000 uridiumot, az ellenfél is, aki nyeri a csatát, megkapja az 50k urit. Ez is mondjuk egy olyan random dolog lenne, mint az UBA ellenfél sorsolás.
    Feltehető címletek:
    Uridium: 5000; 10000; 25000; 50000.
    Kredit: 10.000.000; 100.000.000
    Szabály: goliath típusú űrhajóban kell lenned.
    Ennek legalább értelme is lenne, ellenben az UBA-val.

    Másik ötlet: seprom termelő robot. Engem nagyon bosszant, hogy míg én pár százezer promiba szaladgálok, addig az ellenfélnek 100milla felett van a sepije (nem 1-nek, 3 embernek láttam képet a hajójáról/sepijéről, s szerintem egy jó párnak még van ilyen sok).
    5 féle termelő robot, maximum 12 lehet használatban (mint normálisan).
    Ha többet veszel, elraktározódik, s mikor lejár az előző, használatba kerül.
    Első:
    -Ár: 100000 kredit.
    -Hatás: 5%-al növeli a seprom termelést.
    -Időtartalom: 10 nap.
    Második:
    -Ár: 50 uridium.
    -Hatás: 10%-al növeli a seprom termelést.
    -Időtartalom: 2 nap.
    Harmadik:
    -Ár: 1000 udirium.
    -Hatás: 20%-al növeli a seprom termelést.
    -Időtartalom: 30 nap.
    Negyedik:
    -Ár: 5000 uridium.
    -Hatás: 25%-al növeli a seprom termelést.
    -Időtartalom: 180 nap.
    Ötödik:
    -Ár: 10000 uridium.
    -Hatás: 30%-al növeli a seprom termelést.
    -Időtartalom: 365 nap.
    Az sem teljesen jó, hogy az ember csak 2 naponta vadászhat egy 'teljes értékűt', s akkor is csak 2 óráig, ezért így már jobb lenne, persze meg is lenne az ára. :)
     
  15. Incident

    Incident Törekvő

    Ha ezt sem továbbítják a központ felé, akkor tényleg fölösleges kikérni a játékosok véleményét. Egy kisebb hiba van (kizárólag Goli), de ez csak részletkérdés.
    Illetve jó lenne egy "duel" rendszer, ami kihívásos alapon működik. Akár tétekért, többszörös jutalomért. Tehát nem random ellenféllel, hanem tudatosan kiválasztottal ugyanaz, amit leírtál fentebb.

    [​IMG]

    A sepromos részt (szerintem) kicsit túlreagáltad. Van promi, az is hatalmas előny. Ha tudod, hogy sepivel szeretnél majd vadászni, ne pakold tele a lézert promival. Más megoldás nincs (és ne is legyen, kiszorítaná a kisebb testvérét - ráadásul a sepi az egyik legerősebb booster. Kár lenne "csak úgy" dobálni a népet vele).

    :)
     
  16. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Valóban nem gondoltam végig. A csak góli már a mániám lett. :D De szerintem úgy lenne a fair, hogy ugyanolyan űrhajóba. :)
    És ez azért is lenne jó, mert az "1 flaxos bigboyok" megsínylenék, ha már az UBA-t kihasználják. :D Akár küldetést is lehetne belőle csinálni...

    A sepromos részére: való igaz, hogy egy kicsit túlzás. És azért meglenne az ára rendesen. Ha nagyon gyorsan termelne, akkor nem lenne idő megvárni a 9 órát, amíg a citába beküldöd a nyersanyagot, hanem gyors küldéssel kell beküldeni, ami plusz uridium kiadás lenne, ha meg nem küldöd feleslegesen vetted a robotok, amik eleve drágák. :)
     
    Incident kedveli ezt.
  17. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    Sziasztok jó volna ha be tennétek mán valami olyan evetet is ahol dobozokat lehet fel szedni mert sima napokon is nagyon kevés gg ét lehet szedni meg úrit sajnos belőle például én nagyon sokat nappal szoktam gép élőt ülni és dobozolni 1 8 óra alatt fel szedek durván 80 gg ét meg vagy 10 ezer úrit ráadásul doboz duplával meg 12 hasznosítóval meg képesség pontokkal hát szerintem ez nevetséges meg ezért nem is érdemes szerintem venni doboz duplát se egy alfa béta kaput egy olyan 1.5 hét alatt rakok ki ezért legyetek szívesek valamit intézni ilyen úgy be hogy legyen kedve az embernek játszani is előre is köszönöm sziasztok
     
  18. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Szia!
    Erre lehetőséged nyílik,a holnapi nap folyamán kezdődő eventen. Több információ itt
     
  19. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    Köszike szépen meg látjuk milyen lesz remélem jó lesz mán holnapi nap folyamán veszem is meg a doboz duplát ha bent lesznek dobozok
     
  20. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki



    Szia csak jó volna mán tudni mikor tol tudtok betelni event dobozokat is mert idáig ez az event semmit nem ér sajna