Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Azt hiszem megdőlt az egy mondatban elkövetett rasszista és hímsoviniszta megjegyzések rekordja. Egyébként folyamatosan dolgoznak a hibák javításán.

    Azt javaslom olvasgass körbe itt a fórumon. Nem árt egy kis tudattágítás. :(
     
  2. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    Igazad van! Nem valami nagy matekosok mert az arányok nem egyenlőek.A harci progikat meg hogy nem veszik észre az meg vicc. Lehet hogy őket nem támadják be az admin hajójukkal, mert ki lenne az a marha aki harci progival betámad egy admint.
     
  3. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    Ezzel a tudattágítással egy gond van! Elég régóta javítgatják a hibákat csak közbe valami ismét nem működik nekik.Szóval olyan mintha tésztaszűrővel akarnál vizethordani. Az évek alatt meg semmi változás. Szóval ennyit a nagy hibajavításról.
     
  4. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    Te kis buta hát dolgoznak a problémán. Csak néhány évet kell várni :D!
     
  5. én.

    én. Utánpótlás-írogató

    Aha valoszinüleg igazad van. nem akartam irni hogy egy hombár lehet a felelös a "szép" szines dronokért, egyebekért. Ráadásul nem tünik ugy, hogy azzal foglalkoznának ami fontos (Pet fagyás, harci progik) csak szarakodnak a designekkel. ezen felül bug hátán bug van, egyet megszüntetnek, kettö lesz helyette, na bravo , gratulálok a fejlesztöknek, nagyon "ügyesek"
     
  6. én.

    én. Utánpótlás-írogató

    pet fagyás 6 év kevés volt hozzá. hmm cg a fejlesztöknek
     
  7. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    Talán még 6 év kell és akkor a PET működni fog. Viszont lehet hogy akkor már ismét tetrisen fogubk játszani.
     
  8. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    Vagy a jó őreg Szuper Márió.
     
  9. én.

    én. Utánpótlás-írogató

    még van pár évem a nyugdijig,sajna a fejlesztöknek valószinüleg több...
     
  10. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    Ha a szinezésnél tartunk, akkor legalább a vengára is dobhatnának ki diziket amik hasznosak meg a többi kishajóra mert csak a golit szinezik és az már kezd unalmas lenni. Mert az a pusat kicsit kapufa volt.
     
  11. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    Ha a szinezésnél tartunk, akkor legalább a vengára is dobhatnának ki diziket amik hasznosak meg a többi kishajóra mert csak a golit szinezik és az már kezd unalmas lenni. Mert az a pusat kicsit kapufa volt.
     
  12. én.

    én. Utánpótlás-írogató

    eszembe jutott még egy ötlet!ha már ennyire szineznek mindent , jaasolnám a kapukat körbe rakni virágokkal (tulipán, rózsa, liliom stb) a bázisokra meg javaslom a muskátlit...:S
     
  13. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    Na ne a végén még locsolókannát is lehet nyitni ládából.:eek:
     
    én. kedveli ezt.
  14. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    A legközelebbi event a virágok megóvására a vakond event.Támadnak a vakondok pusztístd el őket!
     
  15. én.

    én. Utánpótlás-írogató

    igen ,és lehetne verseny is az eventbe! ki a gyorsabb a nyúl vagy a vakond:D
     
  16. -infi-

    -infi- Utánpótlás-írogató

    Ilyen bugok mellett a csiga lenne a befutó!
     
    én. kedveli ezt.
  17. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    Sziasztok én csak olyan ötletet szeretnék adni hogy némelyik térképen ki mutatja ha ellenség jött oda a térképre egy kis sárga csíkkal ha egy jött és én csak azt szeretném javasolni nektek hogy neme tudnátok azt meg csinálni hogy például aki klánba van és ha egy ellen szövetséges jön oda a térképre a kor a sárga csík helyet mutassa zölden ha meg ellen varos jön oda a kor meg piroson legyetek szívesek akihez ez tartozik javasolni annak mert így kis játékosok is tudnák mikor kel félni az ellen töl
     
  18. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Szia!
    Az ellen az ellen , akkor is ha szövis , semmi nem garantálja hogy nem lő le . Te az x-2 térképekről beszélsz egyébként . A szövis jelölést még értem én , de minek adjunk külön jelzést a hadasnak ? a baráti nem lőhet x-2 őn , az ellen hadas meg mindenképp lelő , így értelmetlen a piros csík .
    Nem mellesleg úgyis ingyen javíthatsz , nem értem miért fontos ez most.
    (a lenti nem neked szól , hanem a virágos bagázsnak előtted. )


    A muskátlis csapatnak csak megjegyzem ha ennyire problémáznak a fejlesztők munkájával , pofázás helyett el lehet menni tanulni , és beállni fejlesztőnek , ott kell tenni az észt nem máshol . Bill Gates sem abból lett gazdag hogy rinyált egy nagy cégnek hogy csinálják meg ezt meg azt a géppel... Bírom amikor ennyi ember fikázza az adott játékot , degradáló stílussal. Rendkívül bosszantóak tudnak lenni az ilyen emberek. Igen , mindenki tudja hogy mi a baj a játékkal , nem kell leírni 217865871365871627483 szor , semmit nem segít ezen . Ha nem tetszik három lehetőséged van , vagy mész játszol mással , vagy beállsz fejleszteni te is . Ha egyik se tetszik vagy alul iskolázott vagy a programozáshoz akkor meg fogd be a szád , vagy kulturáltan nyilvánulj meg . (vagy tanulj meg programozni )
    Elnézést a kései reakcióért , de ebbe a topicba nem tévedtem be , csak ma mostanság.
     
  19. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    :) , ha akarod a nevüket is kiírják majd. Jó lesz? Mikor kezdtem 5 sárga csík jelent meg a kis-térképen . 20-n remegtünk a kapuban, majd megjelent egy klán 10-15 tagja s végigverte az időben meg nem húzódó "kicsiket" . Túl éltük. nem kell mindent újítani!
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  20. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    És még az én megnyilvánulásaimra irta,hogy negativ és alpári :/ Másrészt ez már feltünési viszketegségnek hat .....