Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    ja a programozóknak egy 15 perces meló lenne.

    Lenne egy ötletem, és nagyon jó lenne ha meg valósulna. Igény van rá azt tudom.

    Pénzért sok mindent megvehetek, a játékban. De csak a saját felhasználómra.
    Viszont lehetne egy olyan opció is hogy utalvány formájában veszem meg.
    Ennek az lenne az értelme hogy ha én a bankkártyámmal megveszek valamit utalvány formában akkor bárkinek oda adhatom. Nem kell mindenek benne lennie, de pár dolog lehetne. PL: Prémium, pet üzemanyag, kereskedelmi drón, lőszerek, és hajók, hangárok, extra energia. mitom én még mi.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.4.14
  2. Sziasztok

    Egy régóta húzódó problémám van, mégpedig a Battleray Farmolás!
    Egyes játékosok non-Stop érdekes módon teszik... nem részletezném...
    Ezáltal:
    -Nem halad a próba
    -Rangsorpont szökik az égbe
    -Kritikán aluli amit művelnek
    Sorolhatnám még...

    Erre egy ötlet:
    Mivel nem egy baromi erős lényről beszélünk, így a kisebb játékok is kitudják viszonylag rövid idő alatt lőni a battle-t, ahogy aktiválódik a battle onnan indulna egy számláló pl 5 vagy 10 percről és ha ez idő alatt nem sikerül kilőni( ami kizárt hacsaknem farmolás céljából áll oda ) a battle berobbanna, hogy a játékos nem élné túl vagy elrakná a térképből és a battle 5 percig újra off.

    Vagy X interceptor után nem jár már jutalom


    Üdv

    U.i.: ez csak egy alap elgondolás ami jobb lenne mint a mostani helyzet a szervereken....
     
    Utoljára szerkesztett: 29.4.14
    [EventHorizon] és -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
  3. *isti258*

    *isti258* Utánpótlás-írogató

    Nekem ehez az uj klán adós rendszerhez lenne egy ötletem
    Mostanában nem sokat játszottam és csak most vettem észre ezt.
    Időm meg nem nagyon volt hogy visszaolvassam a hsz-eket.
    Ugy összességében jo ötlet ez az ados rendszer mert eléggé kiszoritja csalokat.
    De ha jol számoltam akkor több mint félév mire eléred a teljes heti kredo kiosztást (1 éve játszom abbol kb eddig 4 honapot hagytam ki de a játékosok kb 80%-a nem marad bent fél évig egy klánban).
    Na szoval az lenne az ötletem hogy ezt a rendszer át lehetne valahogy alakitani ugy hogy szint függő legyen pl.:10-es szintü vagy akkor 5 millát kérhetsz naponta (ne hetente mert az irtozatosan kevés havrokkal 1 hét alatt összedobtunk 500 millát (napi 30 millát adoznék) aegre am most lehetetlen lenne)
    Vagyis 10-es szintü vagy akkor a második hét-től 5 millát vehetsz ki naponta (a szinted felét millában) az elsö hétben napi 1 milla a maásodik héttől a szinted fele.
    Ez sztem azért lenne jo mert a kis szintüek keveset vehetnek fel vagy kb csak annyit amennyit max adna a klán neki.
    vagyis egy erös embernek az erösségükhöz megfelő kredot kaphatnak.
    Ezzel nem akarom leszolni a fejlesztöket de sztem nem nagyon gondolták végig mennyi kredora van szüksége egy erös karinak.

    Várom a kulturáltan megirt véleményeket (ez csak egy tipp nem kell leszolni)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.14
    KłŁŁER kedveli ezt.
  4. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Sziasztok, előrukkoltam egy másik inváziós ötlottel.
    Mivel kiderült, hogy az alap invázió 22 hullámos, így ez is annyi lett.

    1. hullám: 100 Streuner
    2. hullám: 100 Lordakia
    3. hullám: 100 Saimon
    4. hullám: 80 Mordon
    5. hullám: 45 Devolarium
    6. hullám: 45 Sibelon
    7. hullám: 80 Sibelonit
    8. hullám: 80 Kristallin
    9. hullám: 30 Kristallon
    10. hullám: 1 Sibelon ISH - 50 Sibelonit
    11. hullám: 1 Lordakium ISH - 50 Lordakia
    12. hullám: 1 Kristallon ISH - 50 Kristallin
    13. hullám: 2 <==mblpz==> 2 <==fake==>
    14. hullám: 3 <==mblpz==> 3 <==fake==>
    15. hullám: 1 Emperor Sibelon
    16. hullám: 1 Boss Kucurbium ISH - 15 Kucurbium
    17. hullám: 1 Boss Sibelon ISH - 20 Boss Sibelonit
    18. hullám: 1 Boss Devolarium ISH - 40 Mordon
    19. hullám: 1 Boss Lordakium ISH - 40 Protegit
    20. hullám: 1 Boss Kristallon ISH - 50 Kristallin

    21. hullám: 2 Boss Kucurbium ISH - 10-10 Kucurbium
    22. hullám: 3 Boss Kucurbium ISH - 10-10-10 Kucurbium

     
  5. *ŧΔЯSĐŁΣИή*

    *ŧΔЯSĐŁΣИή* Fórum-zöldfülű

    sziasztok.lenne egy olyan ötletem , hogy ha valaki harcol egy másik játékos ellen és a csatában vesztett játékos rakomány doboza nemcsak nyersanyagot adna hanem lőszert is lehessen felvenni belőle pl x1 x2 2021... nem nagy mennyiségről beszélek pl 200 db x1 50 db x2 ... random módba adná a doboz mindig 1 maximum 2 különböző lőszert.hiszen ha valakit kilőnek nem hinném hogy csak nyersanyag van a fedélzeten kicsit élethűbb lenne a játék vagy rossz ötlet? :)
     
    Legend és Extreminator-HUN kedveli ezt.
  6. ¤ŢheĄd√enŧurer¤

    ¤ŢheĄd√enŧurer¤ Fórum-zöldfülű

    A klánvezérnek a klánban igazán rakhatnának be egy olyan kis apró dolgot, hogy a klánvezér láthassa, hogy ki mennyire aktív, egy kis számlálót, ki mennyire volt aktív ezen a napon, ki mióta nem volt aktív, így ezáltal ki tudja dobálni azokat a játékosokat akik inaktívak és csak a helyt foglalják.
     
  7. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Akkor egy új ötlet: Jackpot

    Lehessen valamire kötleni a JP-t. Lássuk be sokan nem is mennek JP-re és mindenkinek jo lenne ha valamire lehetne kötleni. Ha már tele szedte az ember magát JP-vel a doboz ugyanúgy adja tovább és az hogy havi 1x meg nyeri valaki pénzben az azért kevés vigasz. Főleg, hogy akkor is csak 1 embernek van belőle haszna.
    Lehet hülyeséget irtam, de valamit kezdhessen a többi ember is vele szerintem.
    Jó oké sokat fizet annak aki ezt megnyeri, nem tagadom.
    Vagy akkor, ha tele szedte magát az ember JP-vel, akkor ne kapjon többet dobozbol :D
     
  8. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    sziasztok én arra gondoltam hogy akik klánban vannak azoknak klánon belül nyillik egy olyan topcio vagy ablak rész , ahol a klán tagok fegyvereket pajzsokat illetve meghajtokat tudnak berakni. ezt ugy gondoltam el hogy pl x klán ebben a klánban van 10 játékos a 10 böl 4 fullos van és tudjuk hogy a fulosoknak minden böl sokkal több van amit nm használ igy azt berakja a klán közösbe ahol a klántagok tudják kiveni de csak 1 napra vagyis 24 órára és csak 1 nap egyszer és csak 1 hajót tud egy játékos felszerelni ami a közösben van a 24 óra leteltével a felszerelés vissza kerül a közösbe jellezve a felszerelést használonak hogy lejárt az ideje igy minden visza került a hejére.
    amenyiben a játékos felszerelte magát tegyükfel 5db lf4 esel és klép a klánbol aza5 db lf 4 eltünik azonal a hajójábol vissza a klán közösbe. de csak 5 lézert vagy pajzst vagy meghajtot lehet berakni vagy 1 et 1 et mindegyikböl. és aki pl berakot a klán közösbe 12 db lf4 est 20 db lf3 ast 20 elit pajzst és kilép abbool a klánbol az automatikusan vissza kapja azokat a felszereléseket.
    nos mit szoltok?
     
  9. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    hajó irányítás
    Jó lenne ha a hajót lehetne irányítani "WASD" gombokkal is. Más flash böngészős játékban is van ilyen és tök jó.
    Aztán az egér jobb kattintást ki iktatni hogy ne jöjjön be a flash mebnü.

    Én mondjuk erre meg találtam a megoldást, Egy egér driver segítségével a Jobb gomb a petet indítja "R" -szimuláció, Még a Középső gomb "E" -szimuláció.

    Mondjuk kár hogy a javításra nincs gyors gomb. És a prémium autó javítás sincs még.
     
  10. évaura

    évaura Utánpótlás-írogató

    Üdv urak
    Még régebben felvetettem h lehetne az összes pet berendezésre a billentyűzeten gomb főleg a kamikazéra. Van valami előrelépés ? :) Nagyon körülményes h 3 kattintás kell ,minden alkalommal elengedni a hajó irányítását , a menüablak is gyakran útban van.

    évaura
     
  11. *Guitar-Guru*

    *Guitar-Guru* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nekem az ötletem támadt hogy a palla mezőbe lehetnének berakni olyan űrlényeket amit ha lelősz akkor kapsz érte palládiumot..!!:) Pl:easypallaghost=30 palla :) és még pár nagyobbat!:) nem az a cél hogy egy űrlényért 1000pallát kapj mert akkor tönkre menne a gyüjtögetés de ilyen kis adagokért megérné:))
     
    KłŁŁER és tg90000_2 kedveli ezt.
  12. sasbandi936

    sasbandi936 Fórum-zöldfülű

    Lenne egy ötletem:
    Arról lenne szó, hogyha vezető pénzt akar valakinek kifizetni a klán kasszából, akkor beállíthat olyat, hogy ha elfogadja a játékos az utalást, akkor x ideig nem léphet ki a klánból. Ez szerintem azért lenne jó, mert sok vezető van, aki arra gondol, hogy ha pénzt utal ki valakinek, az illető azonnal kilép, és éli tovább az életét egy kis plusz zsebpénzzel. És ha emiatt gyakrabb lenne a kiutalás, a játékosok is szívesebben fizetnek adót.
     
  13. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Gondolom sokan játszanak úgy, többek közt én is, hogy a háttér teljesen ki van kapcsolva.


    Ennek több oka is van, de kettőt kiemelnék.


    1. A flash technológia egy kalap..., ezért egy erőgépen is érdemes levenni a hátteret. Ezt nem is kell tovább taglalni.


    2. A mini térkép is megkapja a hátteret, ezért egy vadászat alatt szinte kiszúrhatatlan az álcában osonó játékos.


    A fejlesztési ötletem mindössze csak annyi, hogy a mini térkép háttere kikapcsolható legyen!

    Ezzel talán visszaállítható lenne a háttér, hogy kicsit ingergazdagabb környezetet kapjunk a feketeség helyett! Persze ha vissza lenne állítva a háttér még mindig befigyelhet az egyes pontban leírtak.


    Tehát le a mini térkép hátterével :)
     
  14. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Árverésnél, az ajánlat tételnél, érdemes lenne beállítani a hármas tagolást!
    Nem is értem miért nem tagoltan írja be a számokat!
    Több mint valószínű, hogy ez csak a lustaság volt, hogy nem hármas tagolásban van az összeg!
     
  15. *Guitar-Guru*

    *Guitar-Guru* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok !:) Azon nem gondolkodtattok még hogy esetleg a napibónuszokat lehetne változgatni meg ki is lehetne bőviteni hogy nem 5.napi ... hanem mondjuk 20 stb nagyon ajándékokért
     
    S.K.M kedveli ezt.
  16. KoBa45

    KoBa45 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Nem volt időm végigolvasni az összes előbbi hozzászólást, és remélem, jó helyre írok.
    tehát, olyan ötletem van, hogy: a petnek is lehetnének drónjai. pl. 4 ugyanúgy, mint a hajó körül, de ez a 4 drón csak akkor lenne látható és aktív, amikor a pet is aktív.

    Várom a véleményeket :)
     
  17. Kolibri[маgyar_VRU]

    Kolibri[маgyar_VRU] Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    Nekem egy igen gazdaságos ötletem lenne a BP felé ! (Bár lehet már elhangzott ez az ötlet csak nem olvastam , ez esetben elnézést! ) Rövid,tömör és jó ötlet lenne ez nekünk is és a BP nek is : az uridium és az egyéb rendelési eszközök mellé berakhatnátok egy olyan részt ahol "észszerű" árakon belül x4 lézer lőszerhez juthatunk. Bankártyás vagy egyéb fizetési eszközzel . (röviden: pénzt--> x4 ért ) és ezzel a bp is igen jól járna ( a kapukat az uridiumért és a dron dizikért iletve egyéb ajándékokért is csinalnank) elnézést a helyesírási hibákért !
    Köszönöm !
    U.i. : mondjuk : 10K x4 = 4-500ft+áfa 100k x4 3-4000ft +áfa ilyesmi árakra godnmoltam de biztosan van nektek egy számolási menetetek ahol ezeknek árát kiszámoljátok ez csak egy ötlet . Rosszul nem járhatok vele .
     
    okoska76 kedveli ezt.
  18. smorocz

    smorocz Fórum-zöldfülű

    Van-e olyan felvetés hogy pallamezőn ne lehessen kilőni más játékosokat? Akik meg vadászni jönnének fel azok egymást lőhetik? Vagy minden megbízónak saját pallamezeje lenne. Én azért szeretném, hogy ne csak az erősebbek sajátítsák ki és ők fejlődjenek, míg a gyengébbeknek esélyük sincs. Ha már felvetették bocsánat, hogy megint előhozom.
     
    stefy87 kedveli ezt.
  19. Kolibri[маgyar_VRU]

    Kolibri[маgyar_VRU] Utánpótlás-írogató

    Akkor lenne egy új ötletem :D bár a fene se tudja milyen számokkal de gondolom már elhangzott ! : javitani kellene a palladium és a GG közötti arányt ( jelenleg ugye : 15palla=1GG) ez nem jo amint mondtam ez úgy néz ki ,hogy 15/24 orában nyomod és heti 1 nap vadászat kifér belőle . mondjuk meg felezni hogy 8 palla -( 15/2= 7,5 :D de kerekítsünk)- = 1gg . Mert a jelenlegi arányokkal nagyon sok idő kirakni 10 dronra havokot és herkulest nem beszélve az lf4 ről . Más játékokat is játszottam és ott 2 év alat elég szép karaktereket össze tudtam hozni . Itt viszont 4 év kemény munka egy 36 lf 4es 50 képontos 10 dronos ( herku/havok) karakter :(. de a kemény alatt a napi 10+ óra számú játékot értem. ( mint említettem a Gavk-nak könnyű a sok segéd programokkal amik mint tudjuk tilos a játékban -"de az iskolában is tilos órán beszélni"-ha értitek mire gondolok :D természetesen ez elég szomorú.
    Köszönöm!
    [Egész Európa 4] -(csak a GavK kifejezés érdekében :) )
     
  20. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Sziasztok,

    most, hogy fejlesztési óra van, elgondolkodtam, hogy ha egy fejlesztést 100%on indítok el, miért kell végigvárni a fejlesztési időt? Tudom,hogy sikerülni. Pozitív lenne, ha a fejlesztési idő ilyenkor nem indulna el, így több fejlesztést el lehetne indítani :)
     
    [EventHorizon], tg90000_2 és stefy87 kedveli ezt.