Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯

    ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯ Utánpótlás-írogató

    Szia
    Ez csak egy otlet volt a kicsik javara ha joban El olvasod szint 12 - Sek nek lenne. Tudom alig Vanak jatekosok. Az uj npc kell pedig vadonat uj kuldikre is gondolok. Hisz lvl 21 adja az utolso kuldiket nekem lvl 23 csak ellenes kuldi van. Nem akarok senkit meg bantani de ha en felmegyek do-ra nem tudom mit csinaljak. Hisz ha honapokig gg vagy cubi zol tp miat meg unod!!!! Es gg penzbe van!!
     
  2. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Lvl 22-re is ad küldiket, nem hinném hogy te lvl 23-as vagy :D :D
     
  3. ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯

    ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯ Utánpótlás-írogató

    Lvl22tol nem kapol uj kuldeteseket okoska
     
  4. Fekete2000

    Fekete2000 Junior szaki

    Akkor én miért kaptam? :DDDDDD 4 napja lettem 22-es és adott 7 új küldit okoska.....
     
  5. ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯

    ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯ Utánpótlás-írogató

    Nez Utana es meg tudod lvl 21 adja az utolso kuldiket
     
  6. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Márpedig csak akkor tudsz tovább lépni 22 után ha az ellenes küldiket teljesíted. irány a harc, ott talizunk. :)
     
  7. ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯

    ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯ Utánpótlás-írogató

    ????? 23 vagyok nem ertesz 22,4milliard tp - vel. elit kuldikell Se tudnak meg enyi tp szerezni Hogy 24 legyek!!! Ezert kellenek tovabbi kuldik!!! 3500 cubi is 450 milla tp ad csak
     
  8. ²⁴†DēSťЯûCťΘR†™[​IMG]55,903
    Lelőtt hajók 7 év alatt.
    Most ezek után "lőjj le 10 000 hajót" meg ilyen küldik.Persze...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.12.17
  9. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Sajnos bizonyos szint után elég lassú a "fejlődés". De mond csak , a24-s szint igazából mennyivel tesz nagyobbá mint a 21. ?
    Szerintem a lövés ereje nem lesz nagyobb , a pajzs erőssége nem lesz nagyobb. 16 után már csak a játékban szerzett tapasztalat lesz több s nem rendelget annyit az ember, nem gyűjtöget dobozokat, nem kell logfile , stb. Valóban a játék élvezetesebb tételéhez kellenek a kihívások, de nem + CPU , vagy Boster. Szerintem 21-s szintnél már nem hajt az ember szinesebbnél szinesebb hajókra, Pet designekre.
    Én úgy vagyok vele hogy annó megvettem (vagy nyertem) az összes hajót (mikor még a legtöbb designe volt) s csak egyet használok mindenre. Már nem vonz a klán, mert sok vezír hatalmi vágyait itt éli ki. Csak a kicsiknek segítek legtöbbször.
    Inkább tegyék gördülő képessé a játékot most és akkor is mikor megszűnik a flash player. Ne legyen lagg ha 10 hajó megjelenik egy NPC körül stb-stb.
     
  10. ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯

    ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯ Utánpótlás-írogató

    Elso 23 szintes vagyok masodik hajt a nagyobb Rang es, hogy egyre elobre jusak a Rang listan ha fullos vagy mint en es Minden dizi ami letezik meg van +Minden hajó csak Ez hajt a Rang es a ranglistan feljeb jutni, maskep ma reg Abba hagytam volna
     
  11. Majd elmúlik. :)
    Nem sértő szándékkal írtam.
     
  12. tomm27

    tomm27 Utánpótlás-írogató

    Darkorbitban a szintek total ertelmetlenek az utan hogy minden map-ra eljuthatsz, szintekhez szukseges xp rendszer pedig amator, miert duplazodik minden szint utan a kovi igenye? Minek? Inkabb mint mas mmo-kban ugy kene mukodjon elozo szinthez kepes 20%-al tobb xp a kovi szint igenye, szintugrasoknal ilyen olyan uridium extra energia bonusz 10 szintenkent mondjuk megint csak nagoybb bonuszok es had menjenek a szintek a csillagos egig. 20% novekedessel is ha a mostani xp mennyisegeket atszamolom ilyen 80-90 szintnel jarnanak a top jatekosok. Sokkal ertelmesebb lenne latni hogy "nezd milyen magas szintu = sokat jatszott", minthogy "pff lvl24? es akkor?".
     
    YourDead kedveli ezt.
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jelenleg 22-ig számít mindenképp: a küldik miatt. És ha esetleg tesznek majd be lvl 23-as küldit, már annak is lesz értelme például.
     
  14. tomm27

    tomm27 Utánpótlás-írogató

    Na hat akkor a masik rossz vicc :D A kuldik.. csak peldakent megragadnek egyet.. 3500 Cubikon, jutalom 350k.. hmm szepnek tunik a jutalom, 3500 cubi viszont 3,5 millio uri, tehat lelotted es utana a kuldi 10% jutalmat ad gyakorlatilag... ez vicc? :D ettol sokkal inkabb pay to win modellre epulo jatekokban nincs ilyen borzaszto quest/reward arany.
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ez rossz példa. 3500 cubit nagyon sok szerón nem tudsz egyedül lelőni, sőt, 4-5-en lövitek. (Kihalt szerókon persze nem, de ott játszani is értelmetlen szerintem.) Akkor marad a 3,5 millából 925k, aminek a harmadát visszaadja a küldi, plusz annyi tp-t meg becset, amennyit a cubik nem adnak összesen.
    És jól megfogtad a szerinted legkevésbé "megérős" küldit, de pl a kalózok pocsékul adnak, és ahhoz ez a jutalom óriási. Aztán ott a ??? térképes küldi, ahova az az idő csak amíg betesz a játék.
    250 protegit, 75k rsb, 10k gg, 350k x4... érdekel az általad mutatott módszerrel való értékszámítása? (4k uriért 1,375 milla urit kapsz vissza és az x4-et hozzá sem adtam)

    Minek játszol még ha ennyire eltökélten utálod a játékot?
     
  16. ☢∂αηgєя☢

    ☢∂αηgєя☢ Fórum-zöldfülű

    szerintem az új küldik nem rosszak, csak sok idő kell rá, én alig várom már,hogy elérjem a 22.szintet, de még kell 1,8 milliárd tp :(
     
  17. tomm27

    tomm27 Utánpótlás-írogató

    Azert jatszom mert nem kuldikkel fejlodtem fel es mert mar csak pvp-zek :D fullos az acc ugyhogy elvagyok, kissebbek miatt mondom hogy ilyen lelo 3 sibelont es kapsz 35 urit... HAH :D
     
    YourDead kedveli ezt.
  18. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    :) Kicsit kérkedőnek hat amit mondsz.
    Fullos vagyok de nem kérkedek vele. Egy hajóm full , a másik félig.
    Fejlesztői ötletek oldalon vagyunk , itt mi az ötlet?
    Valakinek az alap ötlete volt hogy aránytalan a küldik után a jutalom. _ szerintem nem lenne fair hogy dupla jutalomért lője valaki a küldiben pl.a cubot , s ha klántagként segítesz neked csak arányosan töredéke (amit a cub ad). A küldik teljesítésének az a lényege hogy minden küldi után kapsz 100 rang pontot mig a kapott npc és küldi után kapott tp /100 pont jár . Tehát mindegy hogy milyen a küldi akkor is + 100 pontot kapsz . Aránytalan lenne ha minden szinten az lenne az elvárás hogy gyűjts 100 akármit stb. A fejletségi szintnek megfelelő küldetésért sem kapsz arányosan több tp-t mint a gyűjts 100 promiért!
    Valamikor kezdő kormban volt olyanküldi hogy x-3-n gyüjts 10 terbiumot 10 ezt, 10 azt- közben nem semmisíthetnek meg. - ezt qrvára utáltam. 10x álltam neki 5 álcám ment rá. (akkor még sokan játszottuk ezt a játékot ) Ez tovább fejlesztett változata volt ha időre kellett csinálni mondjuk az x-2-n s a sok ellen miatt ki sem mertem menni a kapuból. :)
    Van egy küldi a 22. szint vége felé : semmisíts meg ellenséges játékosokat : 0/10000 ! - 500mill tp-t , 25 mill becs pontot és 1mill UCb100-t ad . Szerintem még ez a legreálisabb jutalom!
    Mert ugye tudjuk hogy nem igazán nyereséges a harc.
     
  19. ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯

    ≮ÎɱƤŗȆşşũɱ≯ Utánpótlás-írogató

    Szia nem kèrkedni akarok, a hajomal vagy valami ijesmi.
    Amugy a jatekosok a kuldikell Azt akarjak mondani, hogy a kuldiket fejleszek a fejlesztok. Mert tenleg a legtobb kuldi allá ki irhatak volna (sose csinalod meg) akora ertelmet kuldik Vanak
     
  20. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Igazad van. Van egy pár küldi, amit hónapok után ledobtam, mert rájöttem hogy 25-s szintig sem teljesítem (még 22 vagyok). Olyan küldik melyekben különböző hajó típusok vannak, azokat már fel sem veszem. Az "R-zóná"-ra vonatkozóan úgy szintén. (25. alkalom után már fel sem megyek ide)
    Lehetne élet szerűbb , nem mennyiség orientált , még ha kisebb jutalmat is ad érte. Mert ugye 60 000 incit 3 hónap alatt meg lehet lőni , de qrvára unalmas.