Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    sziasztok volna nekem egy ötletem és remélem tön mindenkitől kapok ez ügybe kis támogatást hogy mivel sok hajó tulajdonos löveti az mpc ket az alsó térképeken így sajnos a rendes tisztességes játékosok se tudnak rendesen dobozolni mert sajnos a pet a dobozok helyet nagyon sokszor csak nyers anyagot szed amit némelyik hajó ki löveti az mpc ket így ez úgy be az volna a javaslatom hogy a petet nem e tudnátok át állattani úgy hogy ha esetleg a raktér teli van a kor onnan tol kezdve ne foglalkozón nyers anyaggal csak a dobozokkal ? ez nagyon jó lenne szerintem tömbmindenkinek mivel doboz duplát nem a nyers anyag miatt veszem én is hogy a pet azt szegye mert sajnos ha nem lesz ez ügybe semmi változtatás rövid időn belül a kor sajnos én is mán meg fogom gondolni hogy vegyek e többet doboz duplát mert nyers anyagért nem éri meg jó dolog hogy szedi a nyers anyagot is de csak a kor ha mpc zik az ember és remélem ez ügybe meg próbálnak intézkedni az illetékesek előre is köszönöm sziasztok

    Mivel az évben csak egyszer van december meg azon belül karácsony és ilyen kor meg nyomhatnátok egy kicsit jobban ezt az eventeket például egy hétre legalább valami kaput be tenni meg a hónapba legalább event dobozokat jobban be rakni mert sajnos egész évbe sokszor csak olyan eventek vannak amiből nagyon sok ember ki marad és csak a nagy topos klánosok vesznek részt rajta ezt meg igazságtalanak tart lyuk jó volna ha ezen változtatni tudnának például a hitaknál meg ilyen hasonló eventek nél jó volna ha azon a térképeken nem lehet ne lőni egymást a játékosoknak ahol én elvonul a hitak Aba az időbe vagy szálit o hajó és ezzel mán meg is lenne oldva hogy más játékosok is részt tudjanak venni az event be és szerintem sokkal több embernek volna kedve eventezni
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.12.18
  2. Coembra

    Coembra Utánpótlás-írogató

    A beállításoknál szedd ki a rakománydobozok megjelenítését, akkor szerintem nem szedi.
     
    okoska76 kedveli ezt.
  3. Szedi
     
    okoska76 kedveli ezt.
  4. A pet úgy is szedni fogja sajnos
    Ezzel a problémával én is találkoztam, nem lenne rossz egy ilyen feature, de jelenleg vannak fontosabb dolgok, amivel foglalkoznia kéne a fejlesztőknek...
    Megoldásként x-8-at tudom ajánlani, mivel nem tartozik a segédprogramosok kedvenc helyei közé. (persze ott vannak a pvp mappok is)
     
  5. pannonia78

    pannonia78 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Minden bizonnyal már nem csak nekem van elegem a csaló játékosokbol, és nem történik semmilyen érdembeli intézkedés ellenük. Nem akarom most leírni, hogy mennyire tiszteségtelen a tisztességes járékosokkal szemben mind ez, (lerágott csont) mindenki tudja. Viszont, nekem lenne 1 ötletem, a csalók ellen és ez mindenféle csalás ellen orvosság lenne. Ha bevezetnének egy úgy nevezett aktivitás gombot vagy ablakot kinek hogy tetszik, amit bizonyos időnként meg kellene nyomnia a játékosnak, én azt mondom legyen 5 percenként, aki nem nyomná meg a gombot azt egyszerüen kijelentkeztetné a rendszer. Na mi a véleményetek? további szép napot mindenkinek
     
  6. Ha le tudják programozni, hogy a hajó megtalálja a dobozt, npc-t, akkor nagy valószínűséggel azt is, hogy időnkét kattoljon. Arról nem is beszélve, ha éppen harc közben jelenik meg egy ilyen igény. Egyszóval ennél valami hatékonyabb kellene.
     
  7. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    Minek mennék x8 ra hogy percenként le lőjék az embert ? meg hogy ez amit írtam ezek volna a leg fontosabbak szerintünk hogy nyugodtan lehessen dobozolni ha mán a sok botos nem tehetitek ki a kor ezt valaki javasolhatná az illetékesek hez ez elég súlyos gond hogy ha ezt nem oldják meg a kor ki zárják ezzel a rendes játékosokat ismét a játékból és nem elég hogy így is kisebb játékosok kivannak sok mindenből mán zárva hogy mán eb öl is kimaradnak a kor a dobozolósok botok miatt sajnos most vetem doboz duplát de mán meg is bántam sajnos
     
  8. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    Ki próbálom de sajnos a pet ugyan úgy szedi
     
  9. APACH

    APACH Utánpótlás-írogató

    Szia.
    Kapcsold ki az automata nemesítést, megtellik a raktér és onnatol nem szed több rakomány dobozt
     
  10. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki


    köszike de sajnos a kor meg azt írja ki hogy be gyűjtés meg szakadt és ott szedni akarja a nyersit még élnem tűnik
     
  11. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Gondolom, nagy kihívást jelentene a DO-nak az a pici módosítás a játékban, hogy egy csoporton belül NE lehessen megtámadni a csoport többi tagját, mert rohadtul visza élnek ám vele..! Főleg a LOW kapun belül jellemző, de volt szerencsém ezen a téren jellemtelen emberrel találkozni a kalóz térképen is..!

    Nem gondolom, hogy ebből valaha is lesz valami, de technikailag simán megoldható lenne, csak akarat kérdése!
     
  12. pannonia78

    pannonia78 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Lenne 1 ötletem, hogyan lehetne kissé játszhatobbá tenni a DO-t. Az első az lenne, hogy a szerelőpanelból kiszerelhető lenne egy olyan tárgy, ami támadhatatlanságot biztosit a játékosnak bizonyos időre. És persze rendelhető is lenne. Így a Do-nak is plussz bevétele lenne. Persze ha az adott játékos aki támadhatatlanság alatt áll, elveszítené a támadhatatlanságát ha ő megtámad egy másik játékost. A másik ötletem az lenne, hogy szintén a szerlőpanelböl kiszerelhető lenne egy saját kapu, és külön kiszerelhetö lenne hozzá bármelyik npc, és azokat a küldetésekbe beszámítaná. Lásd überprotegit. Ismerek olyan játékosokat is akik féléve probálnak beugrani ??? mapra, de nem sikerült. Ha tetszik az ötlet ozd meg másokkal is, mert csak akkor lenne belőle valami, ha hangot adnánk neki. További szép napot mindenkinek, és boldog újévet.
     
    SPILLER2 és -sötétedik-már- kedveli ezt.
  13. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Mi értelme egy pvp játékban bárkinek is támadhatatlanságot adni? Ezzel maximum a botosok járnának jól.

    Az már más kérdés, hogy a friss játékosoknak kéne valami kezdeti védelmet adni a nagyok ellen, amíg megismerik a játékot.

    De nem tudom, hogy neked mi a fő motivációd, honnan jött az ötlet?
     
  14. pannonia78

    pannonia78 Utánpótlás-írogató

    Pontosan az ő védelmüket szolgálná, Am nekem nem lenne szükségem rá, nem vagyok a szerver legerősebb játékosa, de azért boldogulok a védelem nélkül is. Csak én nem feledem anno milyen rossz érzés volt, amikor kb 10 perce lövöm az npc-t, és az majdnem leesik, majd hirtelen álcábol felpattan egy fullos, és lelő róla :(. Szerintem ha, (és nem csak a kezdő játékosokra gondolok) lenne egy szusszanatnyi ideje kb 1 óra játék idő, amikor biztos lenne benne hogy nem lőheti le senki, nyugodtan tudja csinálni a kis küldiét, akk sokkal játszhatóbb lenne a Do, nem lenne halálra itélve, mert elöbb utobb ha ez igy folytatódik akk elkerülhetetlen sajna. Pl. a fent leírtak csak a szerényebb gátlástalan játékosok :(. az új drend már az, hogy sok úgy nevezett kis játékos panaszkodik, hogy behívják csopiba lowra és a csopibol kidobva lövik le:(. ink no comment az ilyen játékosokra. Szerintem most kell eléjét venni a problémának amíg jó a szerver, mert megint kifog halni ha nem lépnek ennek a jelenségnek a megoldásába. Más részt szinthez lehetne kötni a védelmet, mondjuk 20-as szint max. (én 22-es vagyo) további szép napot, boldog újévet
     
  15. M3mnon

    M3mnon Utánpótlás-írogató

    A kicsiknek nem támadhatatlanság kellene, csak lehetőség a menekülésre. Le kellene korlátozni a max sebzést x2-4 térképeken. Pl. hasra maximum sebzés x2-n 10k, x3-n 15k, x4-n 20k. Illetve x1-hez hasonló, szinthez kötött 25-50% korlátozás a zsákmányra.
     
  16. pannonia78

    pannonia78 Utánpótlás-írogató

    A lényeg valamit tenni kell, hogy ne népteledjen el a szerver. Am meg szerintem akkora a sebzés külömbség x-y on játékos között, hogy bármenji % csökkentés sem oldaná meg azt a problémát, hogy a kis játékosok nem tudnak küldizni. Lásd amikor több játékos lövi a kicsiket.Pontosan ezért lenne az a bizonyos akár 30 perces támadhatatlanság hogy meg tudja csinálni a küldit. Vagy legalább space bool idejére lehetne aktiválni, vagy eventekkor. A lényeg valamvel kopenzálni kellene a kicsiket, hogy ne hadják abba a játékot. Mert el vannak lehetetlenítve. Én ezt tapasztalom, amikor csopizok velük csak a panasz, hogy nem tud kapubol kimozdulni mert azonnal lelövik. További szép napot boldog új évet mindenkinek
     
  17. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Ezzel csak az a probléma, hogy ha korlátozzák a sebzést, az csak a botosoknak kedvez és mindenki ezeken a térképeken botolna, és kilönék a kezdök elöl az npcket. Azonban az egy jó megoldás lenne, ha egy bizonyos szintig korlátoznák, pl. egy 12-es szintü hajón nem lehet nagyobb kért okozni, mint 40k.
     
  18. M3mnon

    M3mnon Utánpótlás-írogató

    Nem hiszem, hogy ott botoznának, főleg 50% zsákmány mellett nemigen érné meg. Most sem botoznak ott, pedig alig lézeng az alsó térképeken játékos. Jellemzően 1, max 2 kezemen megtudom számolni az összes játékost lenti térképeken az ellen megbízókkal együtt is. Hülyére farmolhatnák magukat most is, ha akarnák. De pvp térképen jobban megéri dobozt szedni, mint az alsó térképeken NPC-t lőni. Két ellen bejön és a kicsik már nem tudnak kimenni kapuból, pont azért mert 0 játékos van ott aki letudna lőni ott egy nagyobb játékost.
     
  19. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Nem is pont a dobozolásról beszélek, hanem az npc lövésröl. Az x-3 és x-4 térképeken most is sokan botolnak és ez csak fokozódna azzal, ha korlátoznák a sebzést, mivel így teljes biztonságban lenne ott mindenki és mindez 50%-os zsákmányért nem is olyan rossz...
     
  20. M3mnon

    M3mnon Utánpótlás-írogató

    Akkor szerver és szerver vagy megbízó és megbízó között igen nagyok a különbségek. EU2, VRU. Én rendszeresen azt látom, hogy a pvp map dugig van dobozolókkal mellette x3-4-en meg 3-4 játékos kóvályog, enemy és saját megbízós összesen. Ezért enemy is feljön x2-re, hogy lője a kezdőket. Gyakran egyetlen saját megbízós játékos sincs. Ma is volt, hogy félórán keresztül x4-en csak enemyt láttam magamon kívül, pvp meg úgy televolt, hogy nemvolt értelme odamenni. Senki sem farmol NPC-t alsó térképen, a kicsik azért mert kilövik őket percek alatt, a nagy meg pvp-n dobozol.