Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ™**®®HUNTER®®**™

    ™**®®HUNTER®®**™ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,

    Az új "Inferno Solace" design-ről szeretnék egy pár szót ejteni, sokan említették, hogy 2D-ben nem igazán megfelelő a hajó mérete, tulajdonképpen egy picit túlméretezett. Jó lenne, hogyha akkora lenne mint a többi társa.

    Köszönöm. :]]
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.19
  2. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    sziasztok nagyon jó volna ha tudnátok valamit változtatni a új térképeknél a nagy behemodnál amit sokan kel hogy lőjük biztosan gondoljátok mire is gondolok melyik mpc re jó volna ha ezt úgy meg tudnátok változtatni hogy többen lőhessék ezt a mpc vagy is több mindenki mint 8 ember kaphasson belőle jutalmat legalább vagy 20 före felemelni vagy valamit kitalálni hogy ne sajátítsák mán magának ki 8 fö hogy csak ők lőhetik mert mindenkit lelőnek róla akár szövi s akár nem ezt volna jó ha ki küszöbölnétek vagy vigyétek lejeb amiket ad jutalmak mert így sajnos állandóan csak 8 fő gazdagodik meg és tudomásunk szerint nem csak 8 főre let csinálva az az mpc és el felháborító hogy nagyon sok embernek még nincsen lehetőségese lőni azt meg amúgy is így elég sok rendeléstől el eshet a do mert eböl szedik sokan az úrit és nem rendelnek

    Nagyon jó volna ha valamit kitalálnátok a pet el is hogy ha én dobozolni szeretnék a kor ne a nyersanyagot szegye jó volna ha olyan berendezést is csinálnátok ami csak dobozokkal foglalkozik és egy másikat ami csak nyersanyagokkal foglalkozik mert sajnos a sok botos miatt muszáj volna ha valami hasonlókat be hoznátok mert így sajnos a tisztességes játékosok nem tudnak dobozolni se nyugodtan legalább 1.1 vagy 2.2 tesz vagy 3.2 térképeken lehet ne nyugodtan dobozolni vagy ha nem tudtok mit csinálni a sok botossal és ha ilyen mértékbe engedélyezett a csalások a kor legalább írjátok ki a fórumba hogy ezek engedélyezett és a kor legalább nyugodtan merné mindenki használni ha fizetős is amúgy meg nem hiába egyre kevesebb játékos van mán megint fel háborító az hogy a pet ki irkálja hogy begyűjtés meg szakadt de ráadásul addig amíg el nem tűnik a nyersi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.4.19
  3. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Szia !
    Majd jövőre megoldódhat amikor a vegyes klánokkal is kezdenek valamit !
    De idén csak lődd ahogy tudod !!

    Más:
    Ha a PilotShet változik valamikor vajon lehetne képességeket egy fedél alá hozni ?
    Ezt úgy venném alapul hogy pl. mondjuk Pajzs összeadódna a Kitéréssel, Becsület a Tapasztalattal és Sebzésnövelés a Rakéta sebzéssel. Ezzel nem csak képességpont leosztás de a variációk is bővülnének.
    Fent maradhatna kiosztható pont ami nem utolsó szempont további képességek kirakásánál.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.4.19
  4. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    Sziasztok nagyon jó volna ha a Vadászos kurdestéseket is átalakítanátok vagy behoznátok olyan nagyobb küldetéseket hogy ha az ember csoportba van másokkal is és ha a csoporttársa le lő egy ellent a kor más is meg kapná a küldik be aki csoportba van vele ez nagyon jó dolog lenne szerintem egyaránt a kis játékosoknak is meg a nagy játékosoknak is mert sajnos vannak olyan nagy küldik hogy nehéz meg sokáig tart 1 főnnek meg csinálni
     
  5. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    Sziasztok nagyon jó lenne ha valamit elkezdenétek ki találni hogy a rangok leginkább eic en ne menjenek ennyire fel mert sajnos így aki tisztán játszik emiatt nem érhet el egy szép rangot például én 9 éves játékidőm alatt nem tudom elérni a dandár rangot pedig 50 százalékos becseket is sokat rendeltem meg igen nyomom a 100 küldik et is szóval amit én küszködök egy hét alatt azt meg valaki csalással például bottal be hozza egy este alatt szóval az a lényege így nem érdemes tovább rendelgetni be mert a rang csak annyira érdekelt volna hogy dandárt el érhessem de sajnos programok ellen nem lehet játszani pedig amióta be hoztál a programokat szerintem ezzel csökkent is a be re-rendelések is nem értem hogy miért kel valakiknek szándékosan el venni az ember kedvét a játéktól is mert amik mán sajnos itt folynak egyre többen inkább Aba hagyják a játékot egy szóval káosz van a játék ba
     
  6. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Azt hozzá tenném hogy nem csak EIC-en hanem a többi megbízónál is a jelenlegi helyzeteben értelmetlen az igyekezet.
    Viszont tudnak a problémákról , hogy mikor javítják az kérdéses .
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.19
  7. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Alapvetően rossz a rangsorpont számítás, sajnos nem a lelőtt hajók után számolnak hanem a tp/becs/npc és utoljára a lelőtt hajók után. Szerintem a TP és becs ki is maradhatna főleg a lelőtt NPC-k száma. Rangsort eddig is csak azt néztem ki mennyi ellenfelet lőtt le, a rang meg semmit nem számít voltam már párszor dandár, az csak egy szimbólum semmit nem ér
     
  8. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki


    Szia én csak egyszer szeretném elérni a dandár rangot de azt is csak azért hogy egy fényképet csinálni szeretnék róla hogy elehet érnie itt egy tisztességes játékosnak is és remélem hogy ez ügybe is lehet lesz látni lépéseket mert sajnos igen káosz van itt a játék ba
     
  9. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Nyugodj meg, amikor kivágják a robikat rögtön az leszel már másnap
     
    S_Ö_R_Ö_S és alice_the_ice kedveli ezt.
  10. Ráhel

    Ráhel Fórum-zöldfülű

    ezt nagyon jó ötletnek tartom !!
     
  11. ™**®®HUNTER®®**™

    ™**®®HUNTER®®**™ Utánpótlás-írogató

    Örülök ;)
     
  12. Vodka3434

    Vodka3434 Fórum-zöldfülű

    sziasztok volna egy kérdésem meg ötletem igazság szerint nem volna kedve mán valakinek kedve meg védeni a sokvadászos emberektől a kis játékosokat meg a nagyokat is akik szeretnének nyugodtan mpc ni mert hogy 1 mpc hogy le lő az ember addig vagy 10 szer pukkanni kel az meg nem igazán éri meg mert sajnos itt eu2 tön mán csak a vadászás megy meg automata játékok sajnos igen jó volna ha kitalálnátok valamit hogy például ha egy ember le lő egy játékost vagy 10 szer egy nap utána ne tudja lőni egész nap azt a játékost vagy valami hasonlott ki találhatnátok mert így sajnos nem sok élő játékos fog itt meg maradni így is sokan h adják Aba mert hiába ez lövöldözős játék de mindenek van határa szerintünk és vagy csináljatok a vadászos embereknek külön térképeket vagy be legyen korlátozva milyen idő közönként lehet jó volna ha valaki tenne ilyen súlyos ügyekbe is lépéseket hogy lehessen játszani mert sokan sajnos nem foglalkoznak vele hogy kapnak e a hajó ért valamit ha kel küldi be van aki 50 szer is le lövi az embert egymás után
     
  13. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Egy felvetés: annak idején kivették a low mapról a petpukk használatot. Jelenlegi helyzetben sokat dobna a játékosok közötti kapcsolaton ha ismét használható lenne így csoportokban nyugodtan tudnának Npc-ni,fejlődni. Jelenleg versenyezni kell a botosokkal és mivel hamarabb kiszúrják a közeledő ellenséges játékost ismét a tisztán játszón csattan az ostor. Nem mellékesen a Bigpoint is jobban járna,mivel többen vennének prémiumot a petpukk használat miatt
     
  14. pannonia78

    pannonia78 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Szomorúan olvasom egy két fórumon, hogy csőd közelben a DO. (Remélem csak rém hír) Viszont én úgy gondolom hogy egyre jobb a játék, bárki bármit is mond. Persze nem a bot-os játékosokra gondolok. Emlékezzünk csak vissza mi régi játékosok, hogy egyetlen lf4-lézernek is hogy tudtunk örülni, ha három havonta valamelyik gg-kapubol kaptunk 1-et, vagy minden 500.ik zöldládábol nyitottunk 1-et. Ma nyakra főre kapjuk a jobbnál jobb cuccokat, ezzel is összéb zárva azt a bizonyos ollót, a kis illetve a nagy játékosok között . Viszont semmi képp sem szeretném ha a DO bezárná kapuit. (Szeretem ezt a játékot) :) Sok éves tapasztalat van mögöttem a játékot illetően, ezért talán van némi rálátásom, ha tényleg baj van a DO-nál akkor talán tudok segíteni 1 ötlettel, hogyan tegyen szert a DO plussz bevételre úgy hogy mindenkinek jobb legyen. A következő lenne az alap ötletem. Spacebool idején teljes térkép védelem, a laszti megbízonként jönne fel piros, kék, és zöld, színü, amit értelem szerűen csak az adott színü cég vihet, sebzéstöl függöen adna a laszti dobozt ill plussz jutalmat. Minden 4.ik laszti egy giga laszti lenne, amiért meg küzdene a 3-om cég játékosai, még hozzá úgy hogy a lasztira nagyobbat sebző cég x5-ös kapuja felé indulna el, egy bizonyos táv megtétele után (labda zóna) azé a cégé lenne a giga labda amelyik ebböl a labda zónábol ki tudja lönni a lasztit. Persze a jutalom is több lenne a giga lasztiér. A mikor a laszti pukkan és kiadja a jutalmat, a sebzéstöl függöen adna doboz mennyiséget az adott játékosnak, és azt csak ő láthatja nem veheti fel előle senki. Viszont csak úgy fehetné fel a dobozt, ha egy megjelenő ablak, vagy holgrammra rá kattint. Ezzel zárnánk ki a bot-osokat a spacebool-rol. A Do úgy tudna több bevételhez jutni, ha nem csak a dobozdupla hatna a spacebool-ra, hanem a prémiumtagság is adna plussz jutalmat, és persze spacebool idejére kitalálnának még sok rendelhető kis kütyüt ami adna ezt meg azt. Köszönöm hogy végig olvastad. További szép napot. :)
     
  15. Stuka(=HUN=)

    Stuka(=HUN=) Utánpótlás-írogató

    Érdekes ötlet, talán még be is járnék spacéra. Hány dobozt adna pontosan és mire gondolsz azzal, hogy a prémi is adna egy kis pluszt?
     
  16. Stuka(=HUN=)

    Stuka(=HUN=) Utánpótlás-írogató

    Nem kötekxem, de ez egy lövöldözős játék. Engem ugyan ne szabályozzon le senki, hogy kit hányszor lövök le és hol. Amíg kapok érte jutalmat lövöm ha elém kerül oszt jónapot. Ha kicsi, akkor otthagyom és nem bántom, vagy lelövöm neki az npc-t és aztán őt, vegyen prémiumot, azzal ingyen javít. Ennyit költsön havonta a hobbyjára.
     
  17. Mano141414

    Mano141414 Járnitanuló

    Sziasztok nagyon jó volna ha be tudnátok rakni vagy olyan eventeket vagy evest dobozokat is ami ad ugrási utalványokat is igen jó lenne mert sajnos nagyon sokan szenvedünk néha emi at mert sajnos a jó eventeket átírtátok az ilyen eventek re amik csak játékosok elijesztésére valók jó volna ha vissza hoznátok pár eventet a régiből is

    sziasztok nagyon jó volna ha meg tudnátok azt oldani hogy a konfigurálás könnyebb lehetne például azzal hogy ha egy hajót be konfizok a kor le lehetne menteni azt a konfit valahová és amikor szükségünk volna rá a kor vissza lehetne kérni azt a konfit és ez nagyon sok mindenkinek jó volna mert így sajnos elmegy az embernek sokszor az élet kedve is amíg egy hajót be konfigurál
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.8.19
  18. pannonia78

    pannonia78 Utánpótlás-írogató

    Szia Stuka. Első sorban, az ötletem a DO plussz bevételéröl szolna, mert ha ezzel az ötlettel plussz bevételre tesz szert, akkor az pozitív hatással van a szerverre. Másodszor pedig, ha ez az ötlet amit fent leírtam, nem 1 korrekt event vagy (nevezd ahogy akarod) minden játékos számára, akkor én nem tudom hogy mi lenne az az esemény ami korrekt lenne minden játékosnak. Mert valjuk be őszintén, az utobbi eventekböl a kicsiket kizárták. Most írjam azt, hogy engem nem érint, mert 23-as szintű vagyok? De nagyon is érint mindenkit, mert ha a kicsik nem kapnak lehetőséget a fejlődésre, elfog néptelenedni a szerver megint. Az hogy te, vagy én a hét 168 órájábol 2órát 1 mapon nem lőhetek senkit, hát inkább no comment. A prémium plussz jutalom spaceebol idején lehetne mondjuk, minden 10-ik fel vett doboz adna véletlen szerűen 1 gg kapu részt. A doboz jutalmak akár kevesebbet is adhatnának mint jelenleg, mert annak tudatában hogy nyugodtan spacboolozhat a játékos 2 órán át, sokkal jobban jár, mint ahogy jelenleg spaceboolozik. Nem beszélve arrol, hogy szerintem mindenkit ösztönözne a rendelésre. (Dobozdupla, urikedvezmény, prémi, stb.) Persze ahogy írtam, alap ötlet, lehetne finomitani rajta. További szép napot.
     
  19. Mano141414

    Mano141414 Járnitanuló

    Sziasztok látam hogy megint milyen eventeket hoztok be ide a játékba hát gratulálok neki akinek ilyen ötlete i vannak hogy állandóan csak a vadászatra megy meg a sebzésre hát nemhiába egyre kevesebb lesz a játékos ismét inkább hoznátok vissza a jó kapukat amiért lehetet játszani
     
  20. test7792

    test7792 Fórum-zöldfülű

    szerintem ez az új hajó túl erős, legalábbis a képességei