Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Hát ez bizony nem volt meggyőző...sok év kell ahhoz hogy az összes Npc-s küldit le tudd nyomni. Mire végeznél vele addigra bejönnek új küldik. Csatlakozva _=[AKKÁD]=_[HK] lényegretörő hozzászólásához,legalább annyi eszetek legyen hogy ne buktassátok le magatokat az ilyen átlátszó hozzászólásokkal! További jó "játszódást" !!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 1.6.20
  2. Mano141414

    Mano141414 Járnitanuló

    sziasztok nagyon jó dolog amit be hoztatok most a dóba hogy lelehet menteni configot csak jo volna ha tudnátok annyit még változtatni rajta hogy egy hajóról legalább 3 configot lehetne menteni mert úgy volna csak ennek értelme szerintünk vagy be adna kis táblát ahová be lehetni írni egyes vagy kettes mentés
     
  3. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    sziasztok én egy olyan játékot szeretnék ahol letisztítva tehetségüknek megfelelően lenne megjutalmazva játékos és nem azért mert segédprogramot használ olyan régen ez a vágyam hogy lassan bot kerül a kezembe óóóó de nem olyan nekem nincs ekkora elvárásom és nem tudom felemelni a kanalat nem elég kettő konfiguráció mentés mert akkor a szerver nem lenne eléggé leterhelt és amiért fizetnek nincs eléggé kihasználva sajnos remeg a kezem és lassan kiesnek a fogaim is annyira régen játszottam tisztességesen nem emlékszem mikor volt igazán felszabadult élményban részem hiszen lerohannak a vegyes klánosok és amikor event van görcs áll a hátamba nem tudom az egeret kellő időbe elhúzni és be is találnak a térkép másik oldalából jah és a szememmel is gondok vannak mert nem látom honnan jött a lövés
    Kb.!
    Uszítanak vagy szívod a vérünket? :D
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.20
    Sörnyit és Humiko kedveli ezt.
  4. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Ezek szerint nem csak én öregszem drasztikusan :)
     
    S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  5. Mano141414

    Mano141414 Járnitanuló

    sziasztok nagyon jo volna ha a suport számára létre hoznának a fejlesztők egy olyan táblázatot hogy például menyi lf4 gyet szerzet az ember és melyiket menyire fejlesztette fel meg minden ilyen dolgokról amiket szereznek a játékosok hogy egyszerűben könnyeben átt láthassák a dolgokat és ne a logót keljen vissza nézni lyuk mert sajnos most el tűnt nekem egy 16 tos Prométheusz lézerem sajnos és mivel ezt nem tudom be bizonyítani ezért is volna jo ha egy táblázat volna róla és könnyeben utána tudnának nézni
     
  6. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Miért van az hogy a vadászós küldikben épp a Solace a legritkábban előforduló célpont?! Ha már ilyen szinten pörgeti a többség a hajót,akkor legalább annyi elégtételem legyen hogy küldetés szinten lőhessem őket!!! Kezdetnek 20.000 Solace lelövés pont elég lenne....
     
  7. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Azért szédeleg mindenki azzal,mert arra csinálták a legtöbb és persze legjobb modulokat. Igaz,ezzel tönkre is vágták a többi hajót,tekintve,hogy mindnek volt valami jó képessége,ezt most 1 hajóba sűrítették....nagyrészt..... Teljesen értelmét vesztette a sok hajós lehetőség,nincs értelme 1 hajónál többet megszerezni,mert feleslegesek...

    Hogy a kérdésedre is "válaszoljak" ,képesek phoenixel is szédelegni ( EU1 ) ha kell,nyilván azért,mert arra sincs küldi és - jár érte :)
     
  8. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Egyértelműen botra vannak a modulok,mert ez a hajó csoportban 0-24 lőheti az npcket anélkül hogy javítania kellene
     
  9. »Thomas«

    »Thomas« Fórum-zöldfülű

    Tévedtek. A Solace a modulok előtt is az egyik legjobb hajó volt a képessége miatt. 1 csoportban 8 Solace-nál nincs jobb... és gondolhattok itt bármit, ez mindig is igy volt. Az egy dolog hogy most nagyban hozzájárulnak a modulok a használatához..
     
    Leeroy kedveli ezt.
  10. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Persze...tévedünk. Akkor miért is dobnak Solace modulokat aránytalanul magas számban , amik révén az a bizonyos 8 fős csoport szinte megállás nélkül pörög?! Én nem vettem észre hogy a botosok megjelenése előtt ennyire népszerű lett volna.....és más se
     
    Anita30.. kedveli ezt.
  11. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    A solace mindg is npc hajó volt és az is marad. Csak futni (menekülni) jó a hajó és a képessége,másra nem nagyon...legalábbis a modulok elött másra nem volt jó.Nem véletlenül mászkáltunk régen mi vadászok surgeonnal,stb.....a sebesség és tűzerő volt a lényeg a menekülő hajókkal szemben,nem a 30% életjavítás.Az max arra volt jó,talán eljutsz a kapuig.... Mondhatni lebutított aegis...talán,bár az jobb a solacenál...mert bár csak 10 lézer fér el benne,a 3 képesség jobbá teszi minden szempontból.... Még sosem láttam pl Hades kapuban solacet,viszont valamilyen golik mellett aegist azt sokszor :) Én nem tudom hol látott solace rajongói tábort anno,de hogy nem a DO-ban,azt biztosra veszem :) Bármikor találkoznék a solacejával mondjuk egy aegissel vagy akár egy mostani cyborgal...
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  12. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    A hajók és képességeik csak mellékszereplők voltak a modulok előtt .
    Ki milyen hajót kedvelt azzal játszott és ráadásul figyelembe vették az adottságaikat mihez hasznosak , most is meg van ez csak látványosan egy két területre irányítva .
    Az sem mellékes amit észre vettem nem mindegyiknek egyforma kijelölési körrel rendelkezik holott ugyanaz az alapja viszont a designok azok ami hajó és hajó között tesznek különbséget . Nem a vizuális részére lettem figyelmes.
    De az hogy gondoljon bárki bármit itt az olyan mintha el lenne döntve minden és kész ! (Ez csak magán véleményem !)
    Vagy ez csak nekem szúrja a szemem ?
     
    Utoljára szerkesztett: 7.7.20
    Sörnyit kedveli ezt.
  13. ††KЯISTÓF™††

    ††KЯISTÓF™†† Utánpótlás-írogató

    Igazán megcsinálhatnák a QZ CPU legyártását úgy hogy több db lehessen egyszerre o_O
     
    Leeroy kedveli ezt.
  14. Mano141414

    Mano141414 Járnitanuló

    Sziasztok Nagyon jó volna ha módosítanátok hogy van ez a 3500 cub is küldi hogy a cubikat ne csak a kor számolja be ha elsőnek lövi meg valaki hanem a kor is hogy bármikor meg lövi mert sajnos így sose lesz kész nekem se mert 1 ember hónapok óta lefoglalja a cubit napi 24 órába nagyon gyorsan jelöli a cubit sajnos lehetetlen gyorsaban jelölni tőle a neve ez Killer-MMO jo volna ha ez úgy be volna valami intézkedés mert mán több hónap után jó volna mán be fejeznem ezt a kuldit de ha ez lövi még egyet se kapok meg sajnos
     
  15. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Szia!

    Tudjuk miröl beszélsz, rengeteg játékosnak hasonló gondja van.
    Viszont amit mondasz az lehetetlenség.
    ha csak belelősz és már meg is adja küldibe gondolj bele, mindenki megy bele lő egyet...nagyon könnyű lenne...
    Ezt max ugy lehetne megoldani hogy a 1 kubi lövésénél az első 3 legtöbbet sebző játékos kapná meg, de ilyen se lesz.
    ha mindenki megkapja akkor mindenki csak 1-et lő bele :D
    Ajánlom próbálkozz csoportba, ugy bárki lő bele te is megkapod mert a csoport tagja vagy.
    A mai cubis világban sokkal egyszerübb ellenséges térképen kubizni, ott letudod lőni a nem kézzel játszó játékosokat akik ugyebár mint te is mondtad olyan gyorsan jelölik a kubikat hogy lehetetlen gyorsabban kijelölni előttük... :)
    Saját tapasztalatom hogy elmegyek ellen X-6 mapra kubizni, általában van egy kézzel játszó csopi akik kubiznak, ők nem akarnak lőni, jobb nekik a békesség, beszoktak hívni csopiba, a nem kézzel játszókat pedig elkergetem őket. le se kell őket lőni, elég párszor rájuk lőni és már rohannak is kapuba :)
    Remélem tudtam segíteni :)
     
    Trench és RedKiller88 kedveli ezt.
  16. Mano141414

    Mano141414 Járnitanuló


    Szia én értem amit mondasz és köszönöm a tanácsokat csak sajnos az ellen térképekkel az a gond hogy abból nem cubizás volna hanem csak vadászás a hoz meg semmi kedvem nincsen és mán próbálkoztam 8 csoportba lenni de sajnos a csoportba senki nem jelölt ilyen gyorsan mint ez a csávó ezért is mán egy jo éve bent van a küldim sajnos ezért kéne hogy változtathatna a do rajta ezen is mert jogukba állna az illetékeseknek ha kicsit is foglalkoznának a játékosokkal hogy ne csak 1 vagy két embernek legyen jó hanem általában több mindenkinek jó volna ha a legnagyobb sebzést is számolná meg lehetne ezt oldani vagy csökenyen az úri a cubibol is 0 lára ha valaki egész nap tolná mert mán kezd elmenni nekem is a kedvem az egész játéktól ilyenek miatt 9-10 év után
     
    Szabyka88 kedveli ezt.
  17. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Nem lenne vadászás a cubizás helyet. ha 8-an voltatok a csopiban és még is az a csávó jelölt a leggyorsabban az automata játékos volt. nem kell lelőnöd, elég ha párszor rálősz és megy is a kapuba.
    Igaz utána visszajön nem sokkal de utána megint elhesegethető onnan.
    Jobb ötletem nekem sincs, és sajnos igazad van, rengeteg tisztánjátszó ember lép le a játékból ezek miatt.
     
  18. Mano141414

    Mano141414 Járnitanuló


    csináltam mán azt is de sajnos vannak akik úgy állítják be hogy minimális életnél mennek javítani és ilyenek miatt sajnos mán sok mínuszt kaptam így el is ment a kedvem a játék tol hogy hónapok Otta 1 vagy 2 ember miatt nem tudok meg csinálni küldit ezért kértem itt segítséget it tőletek de ha eböl se lesz sajnos semmi intézkedés vagy valamit ki találni a kor tényleg mán nem is érdekes tovább törni magamat hogy játsszak meg irkálgassak mert mamán igen felment be nem a pumpa sajnos emiatt
     
  19. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Sajnos itt hiába kérsz segítséget, eleve mi játékosok vagyunk, ugyan ugy mint te.
    Persze van Modi és Admin is, ők ha jó ötletet látnak továbbítsák a megfelelő helyre, de én az évek alatt nem láttam olyat hogy egy játékos ötlete megvalósult volna.
    A Te ötleted se fog, ebben biztos vagyok, csak remélhessük hogy egyszer megszünik a botosok elleni harc és tiszta játék lesz, de ha több mint 10 év alatt nem volt érdemi változás, akkor ezek után se várható, és időröl időre rosszabb a helyzet. egyre több a botos, és egyre kevesebb a tisztán játszó ember, ami a jelenlegi helyzetben érthető is.
     
    Trench kedveli ezt.
  20. Mano141414

    Mano141414 Járnitanuló

    Itt nem a botosok zavarnak engemet hanem más egyéb programok okozzák itt a gondot hanem az a gond hogy sajnos olyanok vannak be hozva a játékba dolgok meg sajnos olyanokkal foglalkoznak amivel csak elűznek még több játékost innen és ami jó ötlet volna ami mindenkinek jövedelmező volna azt sajnos ők jelenségnek tart ják ez it a gond sajnos mert nem azzal kéne foglalkozni milyen kinézetek jőnek be a hajókra hanem inkább azzal hogy az emberek tudják meg csinálni nyugodtakban a küldiket meg hogy tudjanak játszani mert sajnos mán a harc élvezését is el veték a játékosoktól olyan nagy sebzések vannak hogy nem lehet élvezni a játékot de gondoljuk majd ha közülük jutnak el ilyen küldik hez a kor kisidöre biztosan átt módosítják hogy meg tudják csinálni na de mindegy aljon a kor évekik a kuldim és örüljön neki az akinek meg van mán na sziasztok itt le is zártam ezt a témát felesleges úgy is foglalkozni ezzel kikel x szelni a dot az a helyes ilyenkor akad ki az ember amikor sebibe van nézve sajnos sziasztok

    Például a mostani event ami jön azt kéne meg szüntetni juk a hitac ot mert Aba csak a légerőseb klán tud részt venni és a klán nélküliek elvannak így nyomva meg a többi klánok csak egy pár embernek rakják be azt sajnos és a jó kapuzos eventeket kéne inkább vissza hozni amiért érdemes volt ide ülni a gépelé is
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.8.20