Javaslat Egyéb fejlesztői ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sörnyit

Sörnyit Junior szaki

Hát ez bizony nem volt meggyőző...sok év kell ahhoz hogy az összes Npc-s küldit le tudd nyomni. Mire végeznél vele addigra bejönnek új küldik. Csatlakozva _=[AKKÁD]=_[HK] lényegretörő hozzászólásához,legalább annyi eszetek legyen hogy ne buktassátok le magatokat az ilyen átlátszó hozzászólásokkal! További jó "játszódást" !!!!

Utoljára szerkesztett: 1.6.20
  2. Mano141414

Mano141414 Utánpótlás-írogató

sziasztok nagyon jó dolog amit be hoztatok most a dóba hogy lelehet menteni configot csak jo volna ha tudnátok annyit még változtatni rajta hogy egy hajóról legalább 3 configot lehetne menteni mert úgy volna csak ennek értelme szerintünk vagy be adna kis táblát ahová be lehetni írni egyes vagy kettes mentés

3. _=[AKKÁD]=_[HK]

_=[AKKÁD]=_[HK] Törzsjátékos

sziasztok én egy olyan játékot szeretnék ahol letisztítva tehetségüknek megfelelően lenne megjutalmazva játékos és nem azért mert segédprogramot használ olyan régen ez a vágyam hogy lassan bot kerül a kezembe óóóó de nem olyan nekem nincs ekkora elvárásom és nem tudom felemelni a kanalat nem elég kettő konfiguráció mentés mert akkor a szerver nem lenne eléggé leterhelt és amiért fizetnek nincs eléggé kihasználva sajnos remeg a kezem és lassan kiesnek a fogaim is annyira régen játszottam tisztességesen nem emlékszem mikor volt igazán felszabadult élményban részem hiszen lerohannak a vegyes klánosok és amikor event van görcs áll a hátamba nem tudom az egeret kellő időbe elhúzni és be is találnak a térkép másik oldalából jah és a szememmel is gondok vannak mert nem látom honnan jött a lövés
    Kb.!
    Uszítanak vagy szívod a vérünket? :D

Utoljára szerkesztett: 3.6.20
    Sörnyit és Humiko kedveli ezt.
  4. Sörnyit

Sörnyit Junior szaki

Ezek szerint nem csak én öregszem drasztikusan :)

S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  5. Mano141414

Mano141414 Utánpótlás-írogató

sziasztok nagyon jo volna ha a suport számára létre hoznának a fejlesztők egy olyan táblázatot hogy például menyi lf4 gyet szerzet az ember és melyiket menyire fejlesztette fel meg minden ilyen dolgokról amiket szereznek a játékosok hogy egyszerűben könnyeben átt láthassák a dolgokat és ne a logót keljen vissza nézni lyuk mert sajnos most el tűnt nekem egy 16 tos Prométheusz lézerem sajnos és mivel ezt nem tudom be bizonyítani ezért is volna jo ha egy táblázat volna róla és könnyeben utána tudnának nézni

6. Sörnyit

Sörnyit Junior szaki

Miért van az hogy a vadászós küldikben épp a Solace a legritkábban előforduló célpont?! Ha már ilyen szinten pörgeti a többség a hajót,akkor legalább annyi elégtételem legyen hogy küldetés szinten lőhessem őket!!! Kezdetnek 20.000 Solace lelövés pont elég lenne....

7. Anita30..

Anita30.. Törzsjátékos

Azért szédeleg mindenki azzal,mert arra csinálták a legtöbb és persze legjobb modulokat. Igaz,ezzel tönkre is vágták a többi hajót,tekintve,hogy mindnek volt valami jó képessége,ezt most 1 hajóba sűrítették....nagyrészt..... Teljesen értelmét vesztette a sok hajós lehetőség,nincs értelme 1 hajónál többet megszerezni,mert feleslegesek...

Hogy a kérdésedre is "válaszoljak" ,képesek phoenixel is szédelegni ( EU1 ) ha kell,nyilván azért,mert arra sincs küldi és - jár érte :)

8. Sörnyit

Sörnyit Junior szaki

Egyértelműen botra vannak a modulok,mert ez a hajó csoportban 0-24 lőheti az npcket anélkül hogy javítania kellene

9. »Thomas«

»Thomas« Fórum-zöldfülű

Tévedtek. A Solace a modulok előtt is az egyik legjobb hajó volt a képessége miatt. 1 csoportban 8 Solace-nál nincs jobb... és gondolhattok itt bármit, ez mindig is igy volt. Az egy dolog hogy most nagyban hozzájárulnak a modulok a használatához..

Leeroy kedveli ezt.
  10. Sörnyit

Sörnyit Junior szaki

Persze...tévedünk. Akkor miért is dobnak Solace modulokat aránytalanul magas számban , amik révén az a bizonyos 8 fős csoport szinte megállás nélkül pörög?! Én nem vettem észre hogy a botosok megjelenése előtt ennyire népszerű lett volna.....és más se

Anita30.. kedveli ezt.
  11. Anita30..

Anita30.. Törzsjátékos

A solace mindg is npc hajó volt és az is marad. Csak futni (menekülni) jó a hajó és a képessége,másra nem nagyon...legalábbis a modulok elött másra nem volt jó.Nem véletlenül mászkáltunk régen mi vadászok surgeonnal,stb.....a sebesség és tűzerő volt a lényeg a menekülő hajókkal szemben,nem a 30% életjavítás.Az max arra volt jó,talán eljutsz a kapuig.... Mondhatni lebutított aegis...talán,bár az jobb a solacenál...mert bár csak 10 lézer fér el benne,a 3 képesség jobbá teszi minden szempontból.... Még sosem láttam pl Hades kapuban solacet,viszont valamilyen golik mellett aegist azt sokszor :) Én nem tudom hol látott solace rajongói tábort anno,de hogy nem a DO-ban,azt biztosra veszem :) Bármikor találkoznék a solacejával mondjuk egy aegissel vagy akár egy mostani cyborgal...

Sörnyit kedveli ezt.
  12. _=[AKKÁD]=_[HK]

_=[AKKÁD]=_[HK] Törzsjátékos

A hajók és képességeik csak mellékszereplők voltak a modulok előtt .
    Ki milyen hajót kedvelt azzal játszott és ráadásul figyelembe vették az adottságaikat mihez hasznosak , most is meg van ez csak látványosan egy két területre irányítva .
    Az sem mellékes amit észre vettem nem mindegyiknek egyforma kijelölési körrel rendelkezik holott ugyanaz az alapja viszont a designok azok ami hajó és hajó között tesznek különbséget . Nem a vizuális részére lettem figyelmes.
    De az hogy gondoljon bárki bármit itt az olyan mintha el lenne döntve minden és kész ! (Ez csak magán véleményem !)
    Vagy ez csak nekem szúrja a szemem ?

Utoljára szerkesztett: 7.7.20, 19:51
    Sörnyit kedveli ezt.

Az oldal megosztása