Én lennék ĐŗąĢoή®

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: ĐŗąĢoή®, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ĐŗąĢoή®

    ĐŗąĢoή® Járnitanuló

    Gondoltam csatlakozok az előttem bemutatkozókhoz.

    Bács-kiskun megyéből játszok, év elején regisztráltam ismét a játékba. Hat éve egyszer elkezdtem, de akkor nem volt nagy a lelkesedésem ezért abba maradt.
    Jelenlegi teljesítményemre büszke vagyok, de még feljebb törekszek.

    Tömören ennyi. :D
     
  2. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    2007-be kezdted?
    Ez igen, egy évvel, még engem is kielőztél :) :D

    ;););)
     
  3. ĐŗąĢoή®

    ĐŗąĢoή® Járnitanuló

    Kb igen, 2007-2008 körül játszottam, de akkor még elég összetettnek tűnt, nem láttam át az egészet. Visszagondolva valószínű csak az időt sajnáltam rá :rolleyes: .
    Igyekszik az ember ;), de majd márciusban lesz meg az egy év :cool:.
    Mondjuk reménykedni se mertem, hogy eddig is eljuthatok :), kicsit az volt bosszantó, hogy kínkeservesen összeszedtem 29 ezer urit (nostromoval), kapkodásomnak köszönhetően ebben az értékben vásároltam RSB-75-öt :mad:, ismét összekapartam vért izzadva, vettem egy vengát (jeee királyság) :D.
    Aztán megtaláltam az árverést (milliomos létemre) licitáltam magamnak egy golit (ami a vágyam volt) :D:D:D:cool:.

    Nálad is voltak apróbb malőrök?:);)
     
    CM_moderato_grosso kedveli ezt.
  4. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Igen sok, már nem is emlékszek rá. :D