Európa-kupa 2016

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 16.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Hát ahogy azt az elöttem leirtakban olvasom,igen,dicsöséget.Ugy tünik még sem tévedtem akkorát ezzel,de lehet csak én néztem más szemszögböl is.
     
  2. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Európa legjobb játékosai mérkőzhetnek meg játékon belüli díjakért, a dicsőségért és persze a harc öröméért! A részt vevő országokat egy-egy 7 fős csapat képviseli. Te is köztük lehetsz!

    vagy mégsem? XD
    ez 1 big dzsók gyerekek!
    Remélem lesz egyszer már globál szerókon is lehetőség ilyen 5 vs 5-ökre!
    Szerintem eleve röhej, hogy magyar szeróról keresnek tisztességes gamereket. Pont a legnagyobb botos szerón...:confused:
    Szerók közti mozgás... ezek csak megoldották valahogy:
    100 szónak is egy a vége megoldhatnák, csak biztos túl bonyolult lenne.
    Mostmár akkor is regelek HU1-re egy accot és szép lassan elkezdem fejlesztgetni.....
     
  3. ŁΞXιΘΠ

    ŁΞXιΘΠ Utánpótlás-írogató

    Erre a szerverek közötti account mozgatásra lehetne egy megoldás? Pl. fórum event ahol fel van sorolva az összes szerver és mindenki arra a szerverre úgymond "szavaz" ahol játszik. Na már most, itt kiderülne kik, hol, és melyik szerveren játszanak, és a különböző szervereken adott időben egy "mini event"-tet lehetne tartani ahol pl. Admin vs Usher, Klán vs Klán stb (mint ahogy annó meglett rendezve. lehet sok munka lenne ezt elérni, viszont így nem e lehetne megoldani? mint valami kis "Magyar" bajnokság. Viszont mindehez aktivitás, és jelentkezés kellene, de nem biztos hogy összejönne ez csak egy ötlet.
     
  4. Saxo

    Saxo Törekvő

    Azért a vélelem, és az igazság sokszor nem nagyon fedik egymást....

    Saxo
     
  5. Saxo

    Saxo Törekvő

    Ha ez ennyire egyszerű lenne...

    Úgy pakolnám a hajókat kérésre, mint mari néni a csíkos táskákat...

    Egyelőre erre nem látok sok esélyt :(

    Saxo
     
  6. Saxo

    Saxo Törekvő



    Azért nem teljesen... Az csak volt... olyan szerver, ma már nem az.

    Meg, de nem a hagyományos módon... Ezért írtam, ha lenne ilyen térképünk.... De nincs. Az a helyzet, a Török ügyfélszolgálat lehetőségeivel senki sem versenyezhet jelenleg, a darkorbiton belül ők szerintem a darkorbit jelenleg...

    Az online közvetítésen úgy dobálják a promóciós kódokat mint nyugdíjas a parkban a galamboknak .....

    Sajnos nem mehetek, (nem is akarok) mélyebbre menni, hidd el, ha megtehetném, amit ők... újra élvezhető lenne a játék, az egészen biztos.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  7. Incident

    Incident Törekvő

    Valóban több aktív szerverük van a résztvevő országoknak, egy-két kivétellel. Bulgária, Portugália és Románia csapatai nem is lesznek készen online szerver hiányában. Ők az 'egyéb' szervereken oszlanak szét, ergo ugyanott tartunk, ahol eddig: össze kell őket szedni.

    A probléma:

    A magyar IP-vel 'egyéb' szerveren játszó játékos úgy kimaradt, mint annak a rendje. Tehát kizárólag HU1-ről toboroztátok a barátaitokat / haverjaitokat a többi játékos tudta nélkül. Viszont ha a 3 fent említett országtól is csapatok jelentkezését várjátok, akkor az egyéb szerverekről kell őket összevadászni. Az "eltévedt" magyarok miért nem foglalkoztattak senkit sem?

    5 kérdés:

    1-Honnan tudjátok, hogy a leghatékonyabb magyar játékosok HU1-en játszanak, miközben azt se tudjátok pontosan, hogy mennyien játszanak 'egyéb' szerveren??
    2-Mi szerint számít valaki magyarnak? IP alapján? Akkor miért van kész a csapat a többi szerver átvizsgálása nélkül? Elvégre te írtad Saxo, hogy viszonylag könnyű egy ilyen apró szerverről csapatot alkotni.
    3-Mi lesz a három kieső országgal? A magyar szerveren játszó román magyarnak számít? Ez esetben nekik hogy lesz csapatuk?
    4-A magyar csapatban helyet foglaló játékosok közül ki az, aki nem rendelkezik magyar állampolgársággal, vagy külföldi IP-vel játszik?
    5-A magyar csapatot alkotó játékosok ugyanazon klán tagjai?

    Nem számonkérés, de ezekre a kérdésekre illene őszintén válaszolni. A válasz megtagadása annak elismerése, hogy a felhasználók jogosan hőbölögnek és a lázongásnak van igazságalapja. Tiszta választ viszont nehéz adni, mert vannak érdekes keresztezések, amiket nem mi (játékosok) hallucináltunk össze. :)

    EDIT:
    A Mimesis és Tartarus hajók mikor lesznek elérhetők?
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.16
    nemzetihang, ♥Grand♥ és boros022 kedveli ezt.
  8. nemzetihang

    nemzetihang Utánpótlás-írogató

    Egy kérdés ! Próbáltátok már , hogy írjatok , stb..., "panaszkodjatok" ez ügyben bárhol ? Mert "néma gyereknek az annya sem érti a szavát". Szerintem ha folyamatosan "zaklatva lennének ilyen kérésekkel" előbb vagy utóbb beadnák a derekukat !

    Érdemi választ nem kaptunk még néhány felvetett kérdéssel kapcsolatban!!! ( ha lehet!? kérném mielőbbi pótlását !)

    Saxo:Az admin vs user eventen közönséges játékoshajókkal indult a kiválasztott csapat. Semmi előnyük sem volt a játékosokhoz képest. Aki lelőtte volna az "admin" csapatot, (azért idézőjeles, mert ugye ez csupán játékos account kategória) azt felkértük volna a szereplésre.
    Bocsi!
    de szerintem az , hogy én személy szerint nem jelentkeztem az nem az én hibámból van/volt ! Mivel már akkor is írtam , hogy ne csak Hu-1-en legyen hanem más szervereken is (oké én ezt lenyeltem elfogattam , hogy nem lehetséges) , de most nehogy már az legyen hogy ez mégis csak azok hibája akik nem is tehetnek róla ! Nem egyszer kértem már tőletek, hogy ne csak Hu-1-en legyen ilyen ! Mi mást tudnák még tenni ?
    Feltételezésem szerint ha már Admin akkor engedéllyel csinálhat más szerverekre is accot és így meg lehetett volna ezt oldani szerintem...

    Morphi! Azzal , hogy "strucc módjára homokba dugod a fejed" azzal nem oldasz meg semmit ! (nem sértés , hanem jó tanács)
    Itt most nem a playerek hibáztak...Meg kell oldani , hogy mindenkinek jó legyen!
     
  9. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Esélyesnek tartom hogy érdeklődés hiányában a jelentkezett ( bár nem tudom hogy, és mikor ) játékosok közt lesz kiosztva a nyeremény vagy vigaszdíj .Egyébként az admin vs user játékra nem azért nem jelentkeztek annyian,és idézlek mert nem volt annyi tökös játékos ,hanem mert értelmetlenek tartották valószínűleg több lett volna ha mindent tudnak
     
  10. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Hjajj....van itt nemulass :D Viszont 1 dologban ellenetek kell szolnom. Más szervereken játszo magyar játékosok miért minösülnének magyarnak? Ha pl az usa-bol valaki ide jön dolgozni,stb....még nem lesz magyar,ahogyan forditva sem. Vannak akik magyar létükre NEM a magyar szerveren játszanak /okok mellékesek/,azaz ugymond "diszidáltak",azoknak nem igen lehet oka panaszra,mivel "elhagyták" az országot.A magyar,magyar IP-vel,magyar szerveren játszik,magyarul is bankol,stb...../A JÁTÉKBAN MAGYAR/, mielött valaki félre értené,magyarázná.
     
  11. nemzetihang

    nemzetihang Utánpótlás-írogató

    Ebbe bele keveredtél szerintem :"Ha pl az usa-bol valaki ide jön dolgozni,stb....még nem lesz magyar,ahogyan fordítva sem."mert így minket erősítesz meg ha én más szerveren játszok ami nem Hu-1 attól én még magyar vagyok. Hozok példát is , hogy megértsed : pl : Gera, Dzsudzsák szóval akkor ők sem minősülnek Magyarnak ? Mert ők sem Magyarban játszanak ! Amit mondasz az úgy hülyeség ahogy van! pl : valaki Eu1-en játszik szervernyitástól kezdve (a legelső szerver) és ott tegyük fel Vezérezredes ... az írásod alapján ő is "diszidált" elhagyta az országot :D :D :D vicces .... és nem kell hu1-en játsszak ahhoz , hogy Magyar legyek! Mielőtt kétségbe vonsz valakit , hogy mennyire Magyar tanácsolom nézz először magadba pl : helyesírás.
     
    Crystal, tg90000_2 és Siemon187 kedveli ezt.
  12. Saxo

    Saxo Törekvő

    Nem lehet más szerveren, magyar support, magyar szerver, magyar ....

    Egyébként az Európa bajnokság, mint olyan, nem teszi lehetővé US szerverekről a jelentkezést, az IP címet felejtsük el, mert bárki csinál magának ma már magyar IP címet ha akar.

    Látható, hogy egyetlen más ország sem jelentkezett még, ennek eléggé komoly oka van. Mint ahogy mi is, ők is ugyanazzal a problémával szembesültek.

    Van, aki felvállalja, és van aki nem. Mi felvállaltuk.

    Meg kell értenetek, ha tetszik, ha nem... Nincs jogkörünk, nem magyar szerverre ilyen eventet csinálni. Soha nem is lesz, soha nem is volt. Hiába hőbörögtök, hiába van lázadás, akkor sem.

    Ezzel nem vagyunk egyedül.... Global szervereken egyáltalán nem lesz ilyen, hacsak nem olyan szerverről beszélünk, ahol akkora a játékosáramlás, hogy ezen elgondolkozzanak.

    A szervezésre nem tudok mondjuk mit mondani, az is olyan tipikus... A központot megértem valahol, annyi a hiba a játékban mint a tenger, nem ez volt az első nekik, amivel foglalkoztak.

    Nézzétek kicsit másképp:

    A jelentkezésből látszik:

    Mi magyarok megtettük, amit egyelten más ország sem.
    Eventet csináltunk, ahol van jogunk.

    Kicsit reagálnék a kérdéseitekre:

    "Egyébként az admin vs user játékra nem azért nem jelentkeztek annyian,és idézlek mert nem volt annyi tökös játékos ,hanem mert értelmetlenek tartották valószínűleg több lett volna ha mindent tudnak"

    Akiben nincs benne a harc, aki nem mer odaállni, az majd hirtelen oda fog, amikor... ugyan. Olyan játékosok kellenek, akik méltó módon képviselnék az országot, állandó nyerni akarással rendelkeznek, azok kellenek, akik mindig, minden körülmény között csak a győzelmet tartják elfogadhatónak.

    "Nem egyszer kértem már tőletek, hogy ne csak Hu-1-en legyen ilyen ! Mi mást tudnák még tenni ?
    Feltételezésem szerint ha már Admin akkor engedéllyel csinálhat más szerverekre is accot és így meg lehetett volna ezt oldani szerintem..."


    Nagyjából harmadjára, de leírom... Nem lehet magyar supportnak, vagy magyar teamnek nem magyar szerveren eventet csinálni. Ezt el kell tudni fogadni. "Diplomácia botrány lenne" Hogyan is magyaráznád meg nem tudom mennyi nyelven, figyelj öcsi, nem magyar vagy, bocs, de tipli? Ezt senki sem gondolhatja komolyan...


    "1-Miért kellett globálisan nyilvánosságra hozni,nem volt sehol fórumon és ha más szerverről nem lehet játékost verbuválni?francia 1 és francia 100 mitől másabb mint a hu-eu 100 párosítás? Vagy valaki köpött és nyilvánosságra KELLETT !! hozni.
    Lényeg hogy el lett hallgatva,nem kicsit,nagyon."


    Akkor hozhatunk bármit is nyilvánosságra, ha hivatalos.

    "2- Akkor az említett 3 ország teljes mértékben kihúzva a játékból,vagy mégsem,ha nem miért nem,és ha őket összeszedik x darab szerverről,másnál ez miért nem működik?

    3- Jún. 2-3 lett volna az induló? Erről miért nem kaptunk infót,mint más például újításokról amik csak 1-2-3 hónap múlva talán bekerülnek.

    4- "Így úgy határoztunk, hogy a következő héten, hétfőtől péntekig (máj. 23-27.), egy Admin vs Usert rendezünk. De nem a megszokott módon." idézet vége.
    Ez mikor is volt?
    Ez pedig idézet tőled Saxo:Az admin vs user eventen közönséges játékoshajókkal indult a kiválasztott csapat. Semmi előnyük sem volt a játékosokhoz képest. Aki lelőtte volna az "admin" csapatot, (azért idézőjeles, mert ugye ez csupán játékos account kategória) azt felkértük volna a szereplésre. "



    Ismételni tudom önmagam: Ha hivatalos, akkor lehet nyilvánosságra hozni. Hogy miért nem indították időben? Ezt ne tőlem kérdezd, én magam sem tudom. Mi ezt már nem hivatalosan tudtuk május közepén. Nyilván más lehetőségei vannak azoknak, akik több nemzeti szerverrel rendelkeznek, nekünk sajnos csak egyetlen egy van. Az időpont is azért volt akkori, mert kellett volna idő arra, az esetleges nyertest értesítsük, s mint egy jutalom, mehettek volna. Ha odaálltak volna, ha lett volna annyi, hogy valóban nyerni akarnak. Voltak, akik jelentkeztek, de nem igazán tudtak olyan erényeket csillogtatni, amire szükség lenne. S hogy miért? Na ez valóban jó kérdés, de erről lehetne oldalakat írni, vitázni... Mentalitás...

    A magyar IP-vel 'egyéb' szerveren játszó játékos úgy kimaradt, mint annak a rendje. Tehát kizárólag HU1-ről toboroztátok a barátaitokat / haverjaitokat a többi játékos tudta nélkül. Viszont ha a 3 fent említett országtól is csapatok jelentkezését várjátok, akkor az egyéb szerverekről kell őket összevadászni. Az "eltévedt" magyarok miért nem foglalkoztattak senkit sem?


    Nem mérvadó a magyar IP, Európa- bajnokságon nem európai szerveren játszó el sem indulhat. Hu1 szerveren kívül máshol nem rendezhető esemény, leírtam már nem egyszer. Nincs lehetőség sajnos arra, hogy global szerverről "válogassunk".
    Nem véletlenül nem jelentkezett onnan senki sem, ezt a problémát szerintem nem sokan vállalják fel. Ha fel is vállalja, nem örömmel teszi, de hogy megoldja e... szerintem nem.

    3-Mi lesz a három kieső országgal? A magyar szerveren játszó román magyarnak számít? Ez esetben nekik hogy lesz csapatuk?

    4-A magyar csapatban helyet foglaló játékosok közül ki az, aki nem rendelkezik magyar állampolgársággal, vagy külföldi IP-vel játszik?
    5-A magyar csapatot alkotó játékosok ugyanazon klán tagjai?


    Nem a magyar support szervezi az eseményt. Ha én szervezném, biztosan nem ilyen fejetlenség lenne.
    A magyar csapatban minden tag Magyarországi, Hu1 szerverről, nincs köztük külföldi IP.
    Igen, ugyanazon klán tagjai. Nem kell spekulálni, felesleges. Aki lenyomta volna az eventen a csapatot, (akár több esetében is) egymás ellen harcolt volna a lehetőségért.

    Sajnos egyetlen ilyen csapat sem volt. Összességében 53-0 lett az arány. Négy esetben tudtak egy szettet nyerni. (ez jutalmat jelentett, de győzelmet nem)


    Egy szó mint száz...


    Nyilván az lenne a legjobb, ha meglennének azok a technikai feltételek, hogy ezt mindenki számára, kivétel nélkül korrekt módon lehessen intézni. Igen, hőbörögtem emiatt eleget, és valóban nem egy, nem kettő vitám is volt már emiatt. Be kell látnunk, hogy egyelőre semmiféle módon nem tudjuk megoldani azt, hogy egyetlen nemzeti szerverrel rendelkezve pattogjunk érdemben.

    A számok bizony nem kedvezőek, egyetlen török szerveren több játékos van pl, mint magyar összesen. Kicsi kis pont vagyunk mi ahhoz, hogy "követeljünk", ami másoknak megadatik, nekünk sosem lesz. Kiábrándító lehet ez, igen, de elhitetitek, ha lenne rá lehetőség, bizony sok minden másképp lenne. Meggondolatlanság lenne ígérgetni, felelőtlen kijelentéseket tenni, 'uram bocsá hazudozni.

    Ezek a tények, megpróbálhatok minden kérdésre válaszolni, de nem látom sok értelmét, aki végigolvassa a sorokat, tudja, hogy olyan ez a helyzet, mint a bezárt ablak. Kilátsz rajta, csak nem érzed mi van kint. Hőbörögtem már eleget, miért van az, amit szabad Jancsikának, miért nem szabad másik Jancsikának, és így tovább. Így is messzire mentem ebben a témában.

    javaslom, ma mindenki nézze a török twich portált, 17 óra felé. Megértitek, mi a különbség. Ott ahol a (330k) utalványkódok úgy repkednek mint a lufthansa járatai, ott ahol minden rendelkezésre áll, kicsit olyan a hasonlat, mint a trabant- ferrari viszonylat.

    Maradjunk ennyiben, többet erről nem kívánok, de... nem is tudok írni.

    Saxo

     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.16
    Crystal kedveli ezt.
  13. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Ez döntetlen,amit tudtam töröltem a hozzászólásaimból.
    Topic zárható,mert a DO-s rész és a JÁTÉKOS rész érdembeli kommunikációt nem tud felmutatni.
    Nincs elfogadott középút,ergo feleslegessé vált a fórum ezen része.
    Lényeg az angol és egyéb fórum átnézése után: a DO megint egy átgondolatlan eventet alkotott,melyben figyelmen kívül hagyta az x-2-3-4-...-as szervereken játszó 1-2( na jó a darabszám megbecsülhető,de túl csunya szám lenne) játékost,akik talán joggal éreztetik nemtetszésüket a saját team-jükön keresztül az üzemeltető irányába.
    Tényleg,hogyan szedik össze a románia-bulgária-portugália csapatokat?
     
  14. Saxo

    Saxo Törekvő

    Őszinte leszek.

    Szerintem sehogy. A Török csapat felelőtlenül meghirdetett valamit, aztán visszakozott. Átruházta ezt a központra, a központnak meg annyira hiányzott ez, mint mókusnak az erdőtűz.

    Jogos, ismétlem, JOGOS a felháborodás, de nézzétek a dolgot pozitívan. (ha lehet)

    Megint a magyar csapat volt az, aki elsőként lépett. Tudtuk, hogyne tudnánk, hogy ez nem reális, a helyzet egyenesen rossz.

    Ne bántsátok Morphit! Semmiről sem tehet. Tudása legjavát akarta beletenni, mint mindegyikünk. Más országok le sem tojják, mi kicsi magyarok ugrunk. Örültünk végre adhatunk is valamit, nektek, játékosoknak, még ha csak egy részének is. Ő is boldogan csinálna eventet nektek bármikor. Sőt, talán még jobban hőbörög, mint én. Minden nap minden forrást végigkérdezett, próbált információt kicsikarni bármi áron, csak épp mindenhol falakba ütközött. Mindenhol helytáll, és segít minden játékosnak, ahol csak tud. Most is kitette a lelkét ezért, csak épp mások miatt nem tudott érdemben elérhető eredményt produkálni.

    Pont ő az, aki a leginkább a ti érdekeiteket nézi, s próbál minden nap tenni valamit azért, hogy nektek jobb legyen. Értékeljétek inkább, mert ha ő nem lenne, még inkább el lennénk nyomva. Egy lázadó ő, a jó értelemben, és sok dolgot kiharcolt már. A csapatunk legértékesebb tagja, több tiszteletet felé, ha kérhetem.


    Köszönöm,
    saxo
     
  15. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Ép tegnap olvastam a kiirást,de látom már törölve lett.Ép hogy ki lett hirdetvel ez a verseny,érdekes módon a magyar résztvevök már meg is vannak,Igy aztán van esély a többi játékosnak is.Ez majdnem lyan lett volna hogy kihirdetik pl a jackpot csatát,és a fönyereményt nem irják oda mert annak már megvan a gazdája.Másik az,ha valamit szeretnék tudni,ne az angol német vagy mitoménmilyen forumra kelljen belesnem és onnan megtudni.De hát már ezt megszoktuk,mert mi magyarok vagyunk akik itt a játékon belül megtudnak legutoljára bármit is.
     
  16. nemzetihang

    nemzetihang Utánpótlás-írogató

    Saxo !
    Ez lesz az utolsó hozzászólásom a témához ! Erre kérlek válaszolj ! Ha már májusban tudtátok , hogy mi lesz mért csak bizonyos emberek tudtak róla ? Mivel különbek , mint bárki itt a fórumon ? Most nem érzem valahogy a fairplay-t...(rémélem érted miről beszélek, ez ugyan az a Jancsikás történet amit te is említettél!) Mint olvashatjátok a fenti H.Z.-imban NEM az USA szerverekről beszéltem , hanem az Eu-s szerverekről ( mivel EB ). Egyszóval nem magam miatt írtam amit írtam... Köszönöm eddigi válaszaid !

    Morphi !
    Ha bármivel is megbántottalak akkor bocsánatot kérek! Már lassan 8 éve játszok szóval "ismerem a dörgést" . Tudja szerintem mindenki és remélem ezt meg is értik , hogy neked ott a pici és időd nagy részét elveszi. Ezért késve , de pótolva vannak mindig az elmaradt topicok ! (akinek eddig még nem tűnt fel ! )
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  17. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Ez korrekt válasz volt Saxo.
    Ezért itt kérek elnézést ha megsértettelek téged vagy akár Morphit illetve a team-et.
    De valljuk be nem szép dolog titkolózni mikor mi rátok számítunk. Talán még okapi is be lett fenyítve?
    Ha eventnek szánták,akkor egy kupac sz.r,legyen 10 szerver az a könnyebb számolás végett 10000 fő/ szeró=100 000 user,abból 70 játszik,számoljuk hozzá az olyan szervereken játszókat akik önhibájukon kívül kizárva vannak,akkor 2-3-400 000-ből 70 aki játszik.
    Túl jutottak a színezésen ez jó,csak az agyatlan előre nem gondolkozás még megmaradt.
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Én ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a helyzet visszássága ellenére rég láttam ilyen korrekt diskurzust a magyar do-team és a fórumozók között. (Ettől függetlenül a helyzet továbbra sem tetszik!)

    Meg annyit hogy ha lehetne, én megraknám a törököket tippmixen... :p
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  19. Saxo

    Saxo Törekvő

    Leírom ismét...

    Már május közepén, kiküldték ezt, nem hivatalosan.

    Ilyenkor előre gondolkozik az, aki szeretne foglalkozni is a játékosokkal, és nem semmibe veszi őket. Mi, (én) azonnal léptünk. Időtlen idők óta, (3év) nem volt admin vs user, nem volt semmiféle felkérés, hát gondoltam én (...) hogy itt az alkalom, és végre tehetünk valamit. Elkezdtem a szervezést, sőt ajándékokat is belevittem, megtettem mindent.

    Aztán jött a csönd.

    Mi már javában elkezdtük a szervezést, hiszen az időpont eléggé közeli volt. Azt nem tudhattuk előre más országok lépnek e, avagy sem.
    A szervezéssel mindenki előtt jártunk, és csakis nektek, játékosoknak akartunk jót. Elárulom, bár nem kellene... Parázs viták voltak arról, hogy tudnánk akár mi megoldani, hogy mindenki lehetőséget kapjon. Határon mozogva, nem teljesen pusztán szabályok szerint gondolkozva sem kaptunk engedélyt arra, hogy a nem magyar szerveren játszóknak valahogy is tudjuk lehetőséget adni.

    Épp Morphi volt az, aki a legjobban benne volt, s arra jutottunk, bármit is akarunk, a kezünk kötve van. Utálom a helyzetet, elhiheted. Néztük a török közvetítéseket, láttuk ők mit tehetnek, és ott kaptuk az első gyomrost, mi ilyet nem tehetünk. Ne feledjétek, még a cseheknek is 3 nemzeti szerverük van, tulajdonképp talán mi vagyunk egyedül akik egyetlen szerverrel kénytelenek érvényesülni. Nyilván saját nemzeti szerverek között más a menet, mint Global-nemzeti között. Nem tudjuk, mivel nekünk, egyedül nekünk... nincs, csak egy.

    Aztán még mindig csönd.

    Eltelt a nem hivatalos kihirdetés időpontja, az első előre leközölt nap, június 2....

    Infó semmi.

    Teltek a napok. Az eredeti felállást időközben megváltoztatták. És itt a fekete pont. Rákészültünk, de mire is? Na ez a jó kérdés.

    Jó lenne, ha meglenne a gazdája... annak aki ezt ennyire elrontotta. Nem a magyar team hibázott, mert hiába akarunk mi bármit is, ha erre senki sem ad lehetőséget, és hiába látjuk mit tehet más, ha mi nem tehetjük meg ugyanazt.

    Itt maximum az volt a különbség, ki kapott infót, és ki nem, ki akart erről többet tudni, és ki nem...

    "Ha már májusban tudtátok , hogy mi lesz mért csak bizonyos emberek tudtak róla ? Mivel különbek , mint bárki itt a fórumon ? "

    Látod?

    Na most van az, hogy ha nem hivatalos, nem adhatok tájékoztatást. A probléma az, hogy szó sem volt arról, ez majd hivatalos lesz. Alapjaiban küldtek egy információt az országoknak, az információ pedig utólag lett változtatva. Ez a szervezés bizony egyenlő a nullával. Ezek a tények, de tudod mit?

    Ha lesz megint egy esemény, ahol felemelhetem a szavam, hidd el, meg fogom tenni. S nem csak az ilyen esetek ellen. Mi képviseljük az összes magyar játékost. Képviselnénk is, mindenhol.

    Ha engednék. Ha érdekelne bárkit is. összeveszésig is fajultak már ebből viták. Én minden esetben kőkeményen fellépek, ha magyart ér sérelem, bármiféle módon, s soha nem volt olyan, hogy hagytuk volna lerázni magunkat ilyen esetekben. A probléma ott van, hogy ez csak minket érdekel....

    S az, hogy különb e bárki? Dehogy. Sőt, fordítva. Ti vagytok a legfontosabbak.

    Megtehettük volna, hogy homokba dugjuk a fejünket, de nem tesszük. Magyarok vagyunk, s annyival megtisztelünk mindenkit, hogy ha valami nem tiszta, tisztázzuk. Lehetne hallgatni is, vagy játszani az eszünket. Nem tesszük.

    Ennyivel tartozunk.

    Saxo
     
  20. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    Én azzal tisztába vagyok hogy ti ép azért nem tudtok minket tájékoztatni bizonyos dolgokról mert ti se tudtok róla.De ép ez a vicc.Mindig mi magyarok tudunk meg mindent utóljára,mindig a mi szivunk legtovább a hibák javitása miatt.Ez egy picit olyan érzés mintha az összes sero közül ahol a magyarok játszanak legtöbben semmibe vennék.Mintha mi nem olyan játékosok lennénk mint pl a németek vagy a románok vagy egyébb nemzetiségü játékosok.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.