Európa-kupa 2016

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 16.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemzetihang

    nemzetihang Utánpótlás-írogató

    Értem. Köszönöm a válaszod !
     
  2. Saxo

    Saxo Törekvő

    Ott sem fenékig tejfel ám, azt elhiheted. Most ha azt írom, ez már a második ilyen esemény, és az elsőről egy szót sem tudtunk?
    Na itt vannak a jelentős problémák...

    Saxo
     
  3. CUCCKOMBÓ

    CUCCKOMBÓ Utánpótlás-írogató

    NEm tudott összejönni 7 user igen mert mind botos, csaló, vagy már botolt és nincs TELJESEN, ismétlem TELJESEN tiszta hajójuk...Akiknek teljesen tiszta a hajójuk azok meg tudtak róla... ennyi.
    Szerk.:
    És azok, akik fullosak, és tudnak is csapatban játszani!
     
  4. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Saxo ez korrekt válasz, nem is várunk többet tőletek és ez jó értelemben írom csupán csak az lenne a kérésem és gondolom hogy ezzel többen is egyet értenek amit lehet osszatok meg velünk. Ezzel elkerülhető ez a ( megkövezés ) amit a napokban kaptatok

    Kérlek ne fényezd ugy csinálsz mintha nem tapasztalnád hogy mik vannak a játékban ,ez pont ugy hangzik mint ha nálatok csak szentek volnának.Egyébként hallottunk már töled is ellentétes véleményt a mostani klánodrol és játékosokról. Igy talán bölcsebb lett volna ha nem irsz semmit. Kicsit értelmezd amit írtál rajtatok kívül mindenki csaló, kicsit elszálltál magadtól és ez nem sértésnek szánom
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.6.16
    Incident kedveli ezt.
  5. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nos én csak annyit fűznék a dologhoz hogy sajnálom nagyon ezt a dolgot mivel sokan jelentkeztek volna. Bár személy szerint én nem mert tudom hogy nem fogok rá érni a bizonyos idő pontba. Hopsz most mondtam 1 olyat hogy "tudom hogy nem fogok rá érni"
    Szerintem sok olyan ember van aki jelentkezett volna de nem tudna részt venni a bizonyos időpont össze állítás miatt sokszor a fórumott hibáztatom azért ha pl aznap vagy előtte levő nap tudok meg 1 eventet. De Saxo is ahogy írta kicsi nemzet vagyunk és viszonylag el vagyunk nyomva így nem kapunk kellő infot a fentiektől. Én úgy gondolom hogy ha ez az 1 lehetőség volt arra hogy a Magyar csapat is részt vegyen ezen az úgynevezett "Europa-kupa" akkor értelem szerű hogy ennek megfelelő módon intézkednek. Végezetűl csak anyit szeretnék mondani Morphi "megbántásához" hogy Morphi rád nem tudok haragudni hogy pont te vagy az az ember aki csak 1 fórum admin és pont hogy te vagy az az ember aki nekem a legtöbbet tudod nyújtani minden kérdésemre ki elégitő választ adsz és rád és a válaszaidra sokszor sokkal jóbban tudok halgatni/bízni/elfogadni mint azok valászat kik a Suporton keresztül írják az emailt.
     
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Teljesen igazad van, ám ez nem menetesíti a DO központját a házon belüli információ átadásáról.
    Tényleg kicsi nemzet vagyunk, ám a tisztelet, amelyet a DO központjában dolgozóknak a többiek felé kellene mutatnia (és ebbe beleértem a magyar DO csapatot is), megkövetelné, hogy a "kollégáimat" időben tájékoztatom (egyszerre, egy időben), hogy megfelelő minőségben tudják végezni azt a munkát, amiből a központban élnek, ráadásul azért is, mert ingyen végzik ezt a munkát.
    Ennek a tiszteletnek kellene mozgatnia a központiakat abban a kommunikációs menedzsment kialakításában, amely biztosítja a megfelelő időben, minőségben és tartalomban történő információ átadását a "külsős" kollégák részére, akik által a játékosok is érzik a megbecsültségüket az által, hogy mindenről időben kapnak tájékoztatást.
    Ez mutatná, hogy a DO nagyra értékeli azokat, akik veszik az időt és fáradságot és az ő játékukkal játszanak és többnyire fizetnek is érte.

    Ez a véleményem!
    Ennek hiányában örüljenek a központban, hogy a "végeken" ennyit törődnek a játékosokkal (és sokszor a hátukat tartják helyettük)!
     
    boros022 kedveli ezt.
  7. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Ezt a versenyt a román csapatra adom. Tudom kik fognak elindulni, s nem látok senkinek sem esélyt ellenük. :( Persze még bármi előfordulhat. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.6.16
  8. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Egyet értek a véleményed 1 részével! Én úgy gondolom hogy a központnak kellene ezt korigálni hisz ők azok akik ki találják a dolgokatt ill. ők azok akik el inditanák ezekett. Véleményem szerint fontos hogy a 'külsös' Adminok akik szívesen végzik ezt a munkát időbe értesüljenek mindenről és időben tudják közölni a játék résztvevőivel fórumon!
     
  9. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Kik a magyar csapat tagjai?
     
  10. elpzi

    elpzi Utánpótlás-írogató

    Ez engem is érdekelne, mert akkor tűkön ülve várom a Twitch közvetítést.
     
  11. Saxo

    Saxo Törekvő

    Ez az indulás pillanatáig titok marad.
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos tisztelt Atilla a nagy Hun vezér,hozzászólásod azon részével egyet értek hogy kis nemzet a magyar,de azt is tudom,hogy nincs szükség ellenfelekre vagy rosszakarókra (külsőkre gondolok) mert a Magyar az egyetlen nemzet aki belülről,önmagukat megsemmisítve tud tönkremenni! Ez alól nem kivétel ez a fórum sem.
    Mindazonáltal megkérnélek ne "puncsolj" ( nem akartam erősebb kifejezést használni,nehogy beletapossak valaki kis lelki világába) itt egy modinak se,főleg ne Morphinak,mert sok korrektebb modit tudnák emliteni. Több éve játszom,és igyekeztem minden gondom úgy megoldani,hogy utánaolvasok és nem terhelni felesleges kérdésekkel a "rendszert". De,sok esetben a DO biblia leírásai hibásak vagy elavultak. Mégis,mikor olyasmit kérdeztem,ami ott NEM szerepel,viszont a játék menetét döntően befolyásolhatja,két eset volt. Konkrétan eddig 35 hozzászólásom volt,ebből nagyjából 30 volt kérdés vagy hibabejelentés. Ebből összesen ha 5-6 alkalommal reagált bármelyikre is moderátor,aki ugye főleg hiba jelentésekor a leghatékonyabban tudna segiteni. Az általad egekig magasztalt Morphi egy alkalommal adott fél választ,a többi alkalommal arra utasitott olvassam el a DO bibliát,amiben nincs benne a válasz,pont ez volt a kérdésem oka:) És mi sem mutatja,hogy a dolog "szimpátia" alapon megy,szinte velem egyszerre kérdezett más egy teljesen alap dolgot és mit ad az ég,a nagy Morphi fél oldalon szájbarágósan elmagyarázza neki,teljesen feleslegesen,mert az tökéletesen benne van a DO bibliában:)
    Igen,szerintem is ilyen egy "tökéletes" moderátor akit magasztalni kell:))))
     
  13. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Bocs de mért titok ? Egyébként mindenki sejti hogy 187 és nagyjából azokat is hogy kik ,de ebből már nem csinálok vitát .
     
  14. Saxo

    Saxo Törekvő


    Na igen, nem lehet mindenkinek megfelelni.

    Az admin is ember, nem lehet mindenkit "jó" pillanatában elkapni. Ti sem egyformán reagáltok mindenre. Gondolom egyébként te maga a tökéletesség vagy, s egyetlen hibád az, hogy mindig mindent jól látsz :D

    Majd ha több száz userrel foglalkozol napi szinten legalább 3 helyszínen, akkor alkoss véleményt, leginkább olyan dologról, amiről semmit sem tudsz. Igen, sok esetben nincs arra már idő, meg lehetőség, hogy még bibliát fejlesztgessünk, és az elavult dolgokat cserélgessük.

    Elárulok egy dolgot, de csak neked.

    Nincs elég moderátor, admin. S miért? megmondom én neked.... A jelentkezők többsége (80%) büntetett accounttal rendelkezik. Ez tudod mit jelent? Azt, hogy a észosztók többsége okos, de ugye "véletlen" azért botladozott. Aztán ezt értheted szó szerint is.

    Na erről meg ennyit.

    "Bocs de mért titok ? Egyébként mindenki sejti hogy 187 és nagyjából azokat is hogy kik ,de ebből már nem csinálok vitát . "

    Azért titok, mert nem publikus. Vitát ne is csinálj, felesleges.

    Köszi:)

    Saxo
     
    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] és Crystal kedveli ezt.
  15. elpzi

    elpzi Utánpótlás-írogató

    Nekem már mind1 milyen klánból, csak ne valami balfácánok legyenek akik éppen ráérnek. Lélekben ott leszek velük, akárkik is legyenek azok...
     
  16. Saxo

    Saxo Törekvő

    Abban biztos lehetsz, hogy egy rendkívül motivált csapat fog szerepelni, és céljuk a tisztes helytállás. Nagyjából úgy, mint eddig a magyar válogatott az EB-n.

    Nem feltartott kézzel fognak odaállni, az egészen biztos.

    Saxo
     
    elpzi kedveli ezt.
  17. Incident

    Incident Törekvő

    Ha ugyanarra a csapatra gondolunk (DO), akkor én nem szurkolok nekik. Sőt, egy alapos arcleépítésre van szüksége annak a csapatnak. Teljesen mindegy, hogy kik az egyes pilóták. A nagyképűségtől nem lesz erős egy játékos. :)
     
    boros022 kedveli ezt.
  18. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Hali. Hm. Ezen a "dobált promociós kódon" megakadt a szemem :eek: . Nálunk mért nincs? Beváltásra van mód, csak mióta játszom még nem láttam ilyet... o_O
     
  19. Saxo

    Saxo Törekvő

    Arcleépítés.

    Ez jó, megjegyzem, ez jó :)

    Nem az arc amivel lősz vagy harcolsz ebben a játékban. Persze sok ember a chat felületét használja a játékfelület helyett harcra. Nem hinném, hogy ott azzal nyerni lehetne :)

    Mindenesetre gondolom te sem voltál ott a válogatón, és nem harcoltál csapatban a csapat ellen...

    Összeszokott, olyan csapat kell oda, akik ismerik egymást, elengedhetetlen ez a játékban, 5 idegen ember még ha tud is játszani, véleményem szerint nem biztos, hogy csapatként együtt tud működni. (ez az én meglátásom)

    Vitatni sok mindent lehet, véleménye mindenkinek lehet, de olyat sosem mondok, hogy nem drukkolok magyar csapatnak.

    Persze ez csak az én véleményem...

    Saxo
     
  20. Incident

    Incident Törekvő

    Épp elég probléma van velük így is, még jobban el fognak maguktól szállni, erre próbálok kilyukadni. Így is jóformán bármit lehet nekik, senki se tud tenni ellenük. És ez baj.
    Ez az én meglátásom. :D

    A te szemszögedből nézve viszont valóban illene szurkolni nekik, mert mégis minket képviselnek. Szóval hajrá. De mégsem. Na jó, talán mégis. :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.