Európa-kupa 2016

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 16.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Így van, nem tudnék játszani egy olyan hajóval, ahol máshogy van minden, ezt nem is vitatom. :)
    Az élményért, a kihívásért? Hát ez az élmény nem csak nektek nem adatott meg, hanem mindenkinek, aki nem indulhatott ezen a mérkőzésen. Ergo, mindenki írhatna ehhez hasonló dolgokat, ehhez képest csak páran teszik. :) Ebből fakadóan gondoltam, hogy bosszúra szomjaztok, ami érthető.
    Nem tudom, te hogy gondolod, de ha engem valaki nem fair módon lőne le (és most nem a játékon belül átlagos játékosokra gondolok, hanem pl az ilyen mérkőzésre, amin voltatok), akkor biztos valahogyan megpróbálnám kiszorítani belőle a fair visszavágót, még nem is ugyanolyan, mint a korábbi volt. De ha csendben tűröd, az a te dolgod.
    És ne gondold, hogy én is egy (a sok közüli) játékos vagyok, aki ideges rátok. Eleve úgy indítottál, mintha megszólásnak szántam volna az irományomat. Más szerveren játszok, és engem abszolút nem érdekel a stílus, ha a játékos(ok) kiharcolták maguknak, akkor írhatnak ahogy akarnak. :D

    De ami a fő:
    Szóval, akkor most hogy is lesz?????
    "Legközelebb"
    Szóval lesz legközelebbi hasonló eset?
     
  2. Saxo

    Saxo Törekvő

    Az Angol csapat is óriási felháborodással ír.

    Pontosan ugyanúgy jártak, mint mi.

    Fair visszavágó? Aki nem fair eleve, attól miért reméled az lesz? A második szettet megnyertük, de érvénytelenítették. Kifagyott egy orosz. Nálunk ugyanez volt az első meccsen. Kifagyott egy magyar. Eredmény 1-0

    No comment, nem akarom felesleges magyarázkodás legyen a vége, nincs mit megmagyaráznunk.

    Ez egy olyan szépen előre eltervezett dolog volt, amibe kicsit beletenyereltünk, és a kicsi magyarok odarúgtak egyet, hát egyből kellett a külsős segítség.

    Mi kérünk elnézést, a nem tudom miért. Csak nekem tűnt fel, hogy terror the legend a Német csapatban játékos, miközben a mi meccsünkön ő volt az egyik admin, aki csoportban volt az oroszokkal? Persze meg sem lepődünk ezen, mivel Ts en egy szobával felettünk voltak, és kedélyesen beszélgettek.

    Oké, tanultunk belőle. A véleményünk viszont hangos lesz, mert immár nem egyedül fogunk reklamálni, hanem az Angol csapattal, akik ugyanúgy jártak, mint mi.

    Mi értelme ennek, azt viszont nem tudom megmondani.

    Szóval a visszavágót kenjék a hajukra. A becsületünk nekünk többet jelent. Ha nekik nem, hát tudod mit?

    Örüljenek maguknak.

    Saxo
     
  3. elpzi

    elpzi Utánpótlás-írogató

    Na szóval kicsit megkésve, de maskara volt ez az egész :-D
     
  4. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves »Szaffi«, Saxo, stb-stb ... azaz Magyar csapat.

    A történtek ellenére, én személy szerint köszönöm, hogy képviseltetek minket!
    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.6.16
    elpzi kedveli ezt.
  5. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Sziasztok!
    A kupa közvetítése nem lesz magyar nyelven: amit a török csapat tegnap leművelt,az kész. Én nem kérek többet ebből.

    Sajnálom.
    Üdv,
    Broken
     
    elpzi kedveli ezt.
  6. Saxo

    Saxo Törekvő

    Ne zavarjon, hogy a 2. meccset megnyerte a csapat, de érvénytelenítették, meg "kifagyott" egy Orosz. Az első meccsen kifagyott magyar természetesen nem volt gond. az 1-0. Amit lehet nagy ökörnek.....

    Soha senki sem nyert ellenük szettet sem, persze, hogy érvénytelenítették :D

    Türelmes vagyok még veled, bár magam sem tudom miért.

    Saxo
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.6.16
  7. Saxo

    Saxo Törekvő

    Az asztalra verés már megtörtént részünkről, hivatalosan is megreklamáltuk a részrehajló, és szándékos hátráltatást, képekkel illusztrálva.
    Nem rajtunk múlt, ezt szerintem rajtad kívül mindenki megértette.

    A versenyképesség nem vicc. A kapott hajók felszereltsége nem érte el a privát hajóink szintjét sem. Tökéletesen normális, sima játékos accountokkal álltunk ki a szerver ellen, 4 esetben szettet nyertek ugyan, de meccset senki sem. 53-0 aránnyal álltunk, és nem egy nap, hanem egy egész hét(!) állt rendelkezésre a bizonyításra.

    Itt megjegyezném, soha, egyetlen szerveren sem kapott senki ennyi időt bizonyítani. Meg is kaptam érte a megjegyzéseket, bár mindegy volt.

    Nos, ha kérhetem, a jövőben tényleg ne tedd, és ne másra mutogass, mit művel chaten, mikor TE semmivel sem vagy különb.


    Nagyon megköszönnénk...

    Saxo
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.6.16
  8. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Biztos, hogy nem lehet újrajátszani? Ha lenne rá lehetőség mindenképpen meg kell próbálni szerintem. Ha feladjátok/feladjuk, az a vereség.
     
  9. Saxo

    Saxo Törekvő

    Várjuk a hivatalos választ, hétfő-kedd környékén valószínűleg reagálnak a rengeteg panaszra.

    Ma nem hivatalosan elnézést kértek a történtekért, és elismerték, hogy nem volt korrekt a csata. Az orosz csapatnak saját hajóik vannak ott (no comment)
    Semmit sem kellett állítaniuk, és türelmetlenek voltak, mert az egyik szervezőnek "este programja volt" és csúszásban volt az egész.

    Vicc kategória a magyarázatuk, ezt viszont már így biztosan nem fogom annyiban hagyni.
     
  10. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Hajrá, magyar csapat... Mindent bele....!!!!!!
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A további egymásnak ugrást elkerülendően lezárom a topikot, mivel ennek az eventnek ebben a formájában nincs értelme.


    Sajnálatos, ami történt, de már változtatni nem tudunk rajta.

    A topikot zárom!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.