Visszajelzés Európai szerverek offline | 2021.04.22. 08:00 - 09:00

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: mitter100, témanyitás ideje: 21.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mitter100

    mitter100 Aktív író

    Sziasztok!

    Holnapi nap, 2021. április 22-én, az európai szerverek technikai munkálatok végett 08:00-tól - 09:00-ig (magyar idő szerint) elérhetetlenek lesznek (OFFLINE).

    Köszönöm a megértéseteket!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.21
  2. Phoenix

    Phoenix Utánpótlás-írogató

    Szia!
    10:05, majd kb. 10:27 körül szerver resi volt, belépnék a játékba, BETÖLTÉS ez sárga és ennyi, nem tölt be. Ez sehol nincs írva (vagy talán csak én nem találtam...), jó hogy van ez Fórum!!! Azaz ebben nem vagyok biztos.:oops:
    A mai napról tudsz valamit, vagy csak én nem tudok belépni?
    A holnapiról értesítésért köszi.
     
    mitter100 kedveli ezt.
  3. mitter100

    mitter100 Aktív író

    Szia! :)

    1. opció, Próbáld meg a játék gyorsítótárát törölni, vagy a játék újratelepítést.

    2. opció, Próbálj meg egy másik eszközről/internetről(akár mobilinternet kapcsolatról) belépni a játékba.

    3. opció, Próbálj meg egy másik fiókkal bejelentkezni.

    4. opció, Fordulj support-hoz.

    _________________________________

    Elfelejtettem ide kiírni fórumra (csak DC-re írtam ki [10:24-kor írtam ki ott, későn vettem észre az erről szóló információt a szinkronizálásról, pedig jelezték is számomra DC-n, hogy nem mindenki fogja ezt elolvasni, hiszen sokan nem használnak DC-t.]), hogy:
    "A mai szinkronizálás során adatbázis-átdolgozás is lesz a háttérben, ezért kérlek benneteket, hogy addig ne jelentkezetek be ameddig értesítést nem kapunk, hogy teljesen rendben végrehajtódott a szerver szinkronizálás. Köszönöm a megértéseteket!"

    DC-n #announcements chat-szobában 10:48-kor írták ki azt, hogy sikeresen véghez ment a szinkronizálás.

    Lehetséges, hogy amikor megpróbáltál bejelentkezni ez időszak alatt miközben szerver és adatbázis karbantartás volt, hogy most valami hiba lépett fel a fiókodban, kérlek fordulj support-hoz, hogy megoldódjon a problémád.
    Előre is elnézést kérek, hogy nem jeleztem!


    _________________________________


    Gyorsítótár törlése:
    Ezt megtalálod a: (DarkOrbit kliens elíndítása) Kliens bal felső sarkában --> Beállítások --> Gyorsítótár törlése.

    [​IMG]

    _________________________________

    [​IMG] DarkOrbit Reloaded discord szerver meghívó
     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.21
  4. Phoenix

    Phoenix Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a válaszod!
    Egyelőre nem kívánok DC-re menni, egyrészt azért, mert bármit írok ilyen jellegű problémát, cca. a 72. órában (pedig itt újságolták, hogy bővült a support létszáma és így már akár 1 nap tudnak válaszolni), válaszul azt kapom (amikor már globálisan megoldódott, de én erről nem tudok, hogy nem nálam van a hiba) figyeld a fórumot, figyelhetem!!! Nem valószínű, hogy gyakran benézek fórumba. Bocsi itt kapunk értesítést vagy e-mailben?
    Köszönöm - sikerült belépni.
    Még annyit, hogy nem mindenki akar DC-re menni, (úgy tudom, hogy nem kötelező) itt a Fórum azért van, lenne hogy itt történjék a tájékoztatás.
    Köszönöm a segítségedet. (Más, a naptárt is Te fogod, megcsinálni vagy azt nem vállalod.)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.21
    mitter100 kedveli ezt.
  5. mitter100

    mitter100 Aktív író

    A szerver karbantartásokat sokszor DC-n kerül hamar kiírásra, angol/német/orosz DO fórumokon is értesülhetsz még idejében, hamar.
    Megpróbálok oda figyelni legközelebb, hogy itt ne felejtsem el kiírni az erről szóló fontos információkat.

    E-mailben nem szoktak ilyen információkat közölni, csak fórumokon és DC-n találkozhatsz értesítéssel.

    Még egyszer elnézésedet kérem a kellemetlenségért!

    Örülök, hogy megoldódott a problémád és a segítségedre lehettem.

    Amennyiben a naptár nem lenne kitöltve, akkor én a fórumon létrehozott +++ Heti Naptár +++ topikban igyekszem biztosítani nektek.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.21
  6. mitter100

    mitter100 Aktív író

    Sziasztok!

    A karbantartás befejeződött.
    Szerver újraindítás 9:00-kor (magyar idő szerint).

    Mai javítás:
    • Bug: Lehetetlen volt a Térképre való hajójavítás - JAVÍTVA

    - [8:29-kor DC bejegyzés: A karbantartás befolyásolja az amerikai szerverekhez történő bejelentkezést.]

    - [9:41-kor DC bejegyzés: A szinkronizálás után néhány bejelentkezési problémát észleltek a amerikai szervereken. Már vizsgálják a problémát.]

    - [9:59-kor DC bejegyzés: A felmerülő problémák megoldódtak most már. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért!]
     
    Utoljára szerkesztett: 22.4.21
    Phoenix kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.