Bug Fegyverekkel, felszerelésekkel kapcsolatos kérdések, bugok

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -nabocs-

    -nabocs- Fórum-zöldfülű

    Köszi a segítséget!
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  2. Stivi

    Stivi Járnitanuló

    Üdv. . Nekem az a bajom h a 2 hangárban ami van goli azt nem tudom extrákkal fel szerelni. . Mindent bele tudok tenni ( lézer . Pajzs ) de extrákkat nem..
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Értem. Értem.

    Próbáld ki a szokásost (sütik törlése). Gyanítom az nem fog segíteni. De az igen, ha beteszed az extrát a drónba először, kiveszed, utána működnie kell. (asszem elég 1 extrával).
     
  4. kicsifoxi

    kicsifoxi Járnitanuló


    Menj be a hangárba ott felszerelés és van egy " Az aktuális konfiguráció törlése" nevű gomb, ezután lefrissíted a hangár ablakot és elvileg működnie kellene. Nekem ez segített legutóbb.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  5. Idocsapda

    Idocsapda Járnitanuló

    Kérnék egy kis segítséget! Játék közben eltűnt a hajómból a rakétavető, hiába pakoltam újra a hajót nem rakja vissza a rendszer ilyenkor mi van?
    Kérlek segítsetek,mert nem tudok addig játszani/ Köszi!:(
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Böngésző sütik törlése általában megoldja. Ha ez nem, akkor support. :)
     
  7. CM_Atlantis

    CM_Atlantis Fórummogul

    Ahogy tg90000_2 írta, töröld a böngészési előzményeket. Ha ez nem oldja meg a problémádat, próbálkozz meg másik böngészővel. Ha ez sem oldja meg, akkor jöhet a support.
     
  8. sasvadász2

    sasvadász2 Fórum-zöldfülű

    hogyan tudom egyik hangárból a másikba pakolni a fegyvereimet?
     
  9. diamondman

    diamondman Utánpótlás-írogató

    [​IMG]

    Hangár-Felszerelés
    Az a hangárcsarnok az aktív,amelyikben levő hajót éppen használod/használtad utoljára. Ha rámész a Hangár-Felszerelésre,elvileg az aktív hangárt fogja neked bedobni..Ha nem ebben a hangárban van a fegyver,amit másik hajóra akarsz tenni,akkor válts a megfelelő hangárra.

    Húzd a fegyvert az egérrel az eszköztárhoz,majd engedd el.Vigyázz,hogy azt a fegyvert a hajód másik konfigurációjából is távolítsd el.Majd nyisd meg azt a hangárt,amelyikben az a hajó van,amire a fegyvert akarod rakni..Ott az eszköztárból húzd a lézerekhez és fel van szerelve.. Ha véletlenül nem találnád meg az eszköztárban a fegyvert,akkor menny vissza a hangárba,amelyikből elvetted,majd megint ahhoz a hangárhoz,ahova felakarod szerelni.. (nekem szokott néha így vacakolni)
    Ahhoz,hogy letudd szerelni a fegyvert,az aktív hajód egy bázison kell legyen..(Akkor is,ha kilépsz a kliensből)
    Hajót a kliensben vagy a weboldalon tudsz cserélni.Ugyanígy tudsz le-fel szerelni mindent..Ha egyszerre több eszközt akarsz le/fel szerelni,akkor kattints valahova (ne eszközre),tartsd lenyomva az egeret,és úgy jelöld ki az eszközöket.( ezek csak azonosak lehetnek,pl lézerek,generátorok stb.) Vagy ha teljesen leakarod szerelni az egyik hajód,ott van a 2 konfiguráció gomb mellett a konfiguráció törlése gomb.
    Szóval,ha még nem találtákl a kérdésedre választ,remélem ez segített.
     
  10. sasvadász2

    sasvadász2 Fórum-zöldfülű

    köszönöm:D
     
  11. diamondman

    diamondman Utánpótlás-írogató

    Nincsmit.;)
     
  12. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Sziasztok.
    Ma sepiztem a pajzsot mert elfogyott, de nem adja hozzá a 60% t a pajzspontokhoz.
    Resiztem már, újra konfoltam. Valakinél van még ilyen probléma?
     
  13. ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆

    ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆ Utánpótlás-írogató

    ha nem jelzi ki a pajzsnál akk próbálj megint rátenni minimum 1 sepit akk kifogja jelezni a többit is(nálam ez nem egyszer bevált)
     
  14. Şђαмαŋ™

    Şђαмαŋ™ Junior szaki

    Csináltam, nem lett jó. Amikor beugrottam a PET kapuba, helyreállt. Érdekes, köszönöm azért!
     
  15. Idocsapda

    Idocsapda Járnitanuló

    Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget! A hajóm nem érzékeli a javító robotomat és a lézerágyút pedig be van rakva . Próbákltam újra pakolni a felszerelést de az sem segített! Nem tudok játszani kérlek segítsetek! Köszi!

    Segitsééég nem tudok játszani!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    Ja és a pet sem érzékeli az ellenségbemérő berendezést pedig az is be van rakva kv 3/4 órája nem tudok játszani és ewent van köszönöm a gyors segitséget, A mai játékom sikeresen el van tolva!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.10.15
  16. kicsifoxi

    kicsifoxi Járnitanuló


    Dupla posztot ne írj mert nem szeretik ;) Ám kilépsz játékból vársz egy kicsit, hogy kirakja a szerver rendesen a hajót, bemész hangárba és használod " Az aktuális konfiguráció törlése" gombot mind a 2 konfigon. Ezután szépen ráböksz a kezdőlap gombra hogy lefrissítse, vissza be hangárba és csinálsz új konfigot.


    A pajzsban a sepit ha nem érzékeli akkor váltsatok hajót meg vissza nekem szokott segíteni.
     
  17. Idocsapda

    Idocsapda Járnitanuló

    Már mindent végigcsináltam most már semmit nem érzékel a hajóm, klassz.
     
  18. kicsifoxi

    kicsifoxi Járnitanuló


    Akkor már csak a support marad max ők tudnak segíteni.
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ilyenkor a minden hangár minden konfigurációjában végig nyomkodni a konfi törlését, mivel az egy reset gomb. Gyorsítótárat, sütiket, flash sütiket törölni. Esetleg másik böngészőt kipróbálni.
     
  20. Idocsapda

    Idocsapda Járnitanuló

    Mindent végigcsináltam semmi sem segitett.