Fejlesztő-kupon

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: EMÁNUEL, témanyitás ideje: 31.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. EMÁNUEL

    EMÁNUEL Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Az lenne az ötletem, hogy lehessen szerezni fejlesztés-kupont ládából, vagy szerelőműhelyből. Lenne 25-50-75%-os kupon, amit egy fejlesztési kísérlet/fejlesztés árát faragná le. A fejlesztés ára 200-9995 uridium között mozog esélytől és szinttől függően normál keretek között. így a 25%-os legjobb esetben 2498.75, az 50%-os 4997.5, a 75%-os 7496.25 kedvezményt jelentene.

    A bázisokhoz nem értek, ott lehetséges 33150 uridiumos fejlesztés is, ami
    25%-nál 8287
    50%-nál 16575
    75%-nál 24862 uridiumot jelent.

    De mivel abba a világba még nem vagyok beavatva, nem tudok róla nyilatkozni, ezért kérlek írjatok arról is kommentet. :)


    -----------------------
    Válaszotokat várom :)
    -----------------------
     
    pufajka kedveli ezt.
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ha ládában nincs is,de a játékban benn van,most volt a minap fejlesztési bónusz 25% -os,és ehhez akár mikor tudsz még venni kedvezmény csomagot ami ugy minden Uridiumért vásárolható tárgy árából 25% kedvezményt ad,ez már 50%,ami nem rossz. Nem hiszem,hogy emiatt külön kinlódnának a programozók,van nekik mivel foglalkozniuk,ha jól sejtem:p De esélyes,hogy a témát rövidesen offolja Morphi:)
     
  3. pufajka

    pufajka Járnitanuló

    Sziasztok! Jó az ötlet nekem úgy jön le a dolog mint az ugrási meg a javítási aminek van egy formája, mint a zsákmány kulcsnál és 1 db 1 ingyen fejlesztést enged, mondjuk én nem engedném meg hogy ez 100% os fejlesztés legyen max 5% 10% és 25% aminek kicsi a valószínűsége hogy sikerül.

    (De urival nem pótolható ki a % arány arra valóban ott a 25% os bónusz)

    Azért nem adnék több % ot mert túl könnyen fejlődnének és az a lényeg hogy nehéz legyen.

    Például zöld zsákmánykulcsból, néha 1db ot, csak az lesz a baj hogy azért elleneznék néhányan mert nehezebb LF4 et szeretni mert az aránya hogy találsz kisebb. (Sokan figyelik a pontokat is az arányát, de van már sokféle láda, tehát lehetne ilyen is.)