FΛZΞKΛS™ Reloaded, Képkészitő Műhely :D

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: FΛZΞKΛS™, témanyitás ideje: 22.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. FΛZΞKΛS™

    FΛZΞKΛS™ Fórum-zöldfülű

    Ha szeretnél egy frankó képet itt kell kérned (y) Amit szeretnél azt el tudom késziteni, És egy előnyös helyen csinált screenshot felhasználásval tökéletes szemfényvesztést lehet végezni :D
    Itt van pár példa :)
    Nyers kép PS-el:
    [​IMG]
    -
    [​IMG]
    Avatar:
    [​IMG]

    Screenshot felhasználásával készitett tökéletes kép :D
    [​IMG]
    -
    [​IMG]

    Várom a kéréseiteket, illetve sokmindenhez értek még a photoshop programon belül, szóval amit nem emlitettem meg, arra rákérdezhettek :D
    Frissitések:
    Átlátszó kép:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.15
    tg90000_2 kedveli ezt.
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Először lenne pár kérdésem. A neveket te csinálod (írod be), vagy a játékból bevágod? Címek ugyanez.

    Illetve szeretnék kérni egy képet (500x200), amiben bal oldalon egy Sovereign (kék infulence dizi) a jobb oldalon egy Peacemaker (zöld influence dizi) pörög (mint az aláírásomban).

    Háttér átlátszó, ne legyen, és a két hajó egészséges távolságra legyen egymástól.

    Nagyjából ezt a jelenetet szeretném (nagyobb dizikkel, ugye 500x200, háttér, nevek, drónok stb nélkül)
    [​IMG]

    Meg tudod csinálni? :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.3.15
  3. FΛZΞKΛS™

    FΛZΞKΛS™ Fórum-zöldfülű

    Meg persze, csak nem értem mit értesz azon, hogy pörög :D
    A PS-es képeknél odairom a neveket, a screenshotos-nál az eredeti név van ott.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Pörög: nézz rá az aláírásképemre, ott látod. Az az animációja, mint a hangárban.
     
  5. FΛZΞKΛS™

    FΛZΞKΛS™ Fórum-zöldfülű

    Animációt nem készitek, csakis képeket :)
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ja bocs, akkor nem, szorri! :)
     
  7. FΛZΞKΛS™

    FΛZΞKΛS™ Fórum-zöldfülű

    Nagy dolgot nem kértél :D de a nyers kép ittvan :p
    [​IMG]
     
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Igen, köszi :D Csak egymásra pakolni vagyok lusta a 70 képkockát 2x :D