Fórum eventek

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 5.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    megérkezett :) köszönjük :)
     
  2. nagy gond ha én a bejelentkezési nevet küldtem el nem a hajó alatt lévő jelenlegit? :DD gondolom ha kell UID alapján megtaláltok úgy is
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem gond. :)
     
  4. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    A nevezési határidő lejárt, így megosztanám a pályázati művet, ha valakit érdekel: :)
    Én és a DO video
     
    fapapi és tg90000_2 kedveli ezt.
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nagyon jóóó :) Tetszik nagyon! Ötletes! Végre valami, ami nem a "történetem" :)
     
  6. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Nekem is tetszik. Csupán nekem a megfogalmazás az "űr hatás" nem nagyon jött át. Főleg a kezdő szövegnél elég szembetűnő. De kompozíció úgy önmagában jó és ötletes. Még lehetne rajta mit finomítani, mert én pl nem szeretem nézni a régi klienst és ezért nekem az a barátos-klántársas videó rész kicsit unalmas volt, de persze nem vészes ;) Meg a zene választás. Nekem a szöveg-tartalom-zene kombó nem nagyon volt összhangban. Szerintem lehetett volna főleg a végén valami kis ütemesebb. De ez csak szubjektív vélemény. És összeségében nekem tetszik! ;) :D
     
  7. -¤Matrix¤-

    -¤Matrix¤- Aktív író

    Szerintem nagyon jó,örülök hogy nem neveztem,mert ez bőven fölülszárnyalná.:oops:Ötletesek az írások,(bár én aki egy ideje játszik,lát egy pár érdekesebb dolgot),de összességében jó,a régi kliens,a nagy emeletes ház cubikon:D stb.,gratulálok szép munka,és drukkolok hogy te nyerj!:);)
     
  8. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Köszönöm a gratulációkat és az építő jellegű kritikát. Openshot videoszerkesztővel készült, némi Blenderes effektekkel.
    Mivel a többi művet nem publikálták még, azért el tudok képzelni az enyémnél profibb munkát is, majd elválik mire elég.
    A zenéket igyekeztem társítani valamilyen szinten, sorrendben: az elején evidens a Star Wars theme, a Trónok harca betöltőképernyő csak bevillant hirtelen, aki szokta nézni a sorozatot és látta a főcímét egyszer-kétszer, talán szintén asszociál a forgó kerekekkel erre. ;) A Babylon5 zenéje az űrállomáshoz adta magát, a Csillagkapu főcímdala megint, a Battlestar Galacticát még igyekeztem úgy is időzíteni, hogy az első lövéskor váltson pörgősebbre a zene. A JAG főcímdala, hát az csak azért jött, mert kellően pörgős. :)
    A nyersanyag és dobozgyűjtés Billionaire nyilván kissé ironikus.. A Running a gyors vengeancera utal, a próbáknál megint Billionaire, de aztán bevillant reggelre, hogy a Mission Impossible kellett volna.. nagy kár, de mostmár mindegy. A Friends zenéje a klántársakra, a klánvadászatnál a Battlefield 1942 ütemes zenéje. (Ennél a pontnál elismerem, hogy rövidebbre kellett volna a vadászat részt vágni.) A Gyűrűk Ura a szövetségre, a Starship Troopers baljóslatú hangjai pedig az ellenségre utalnak. Az X-Aktákon nincs mit magyarázni. :)
     
  9. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    GRATULÁLOK!!!!!!

    Én ennél sokkal de sokkal lustább voltam. Ha esetleg valami csoda folytán én nyerném meg a kategóriámat, szeretném hogy te kapjad meg helyettem a nyereményözönt!
     
    LoneWolf kedveli ezt.
  10. Aitowntown

    Aitowntown Utánpótlás-írogató

    Én versemet majd mindenki megtudja ha megnyerte :D Igazán mókás kis vers lett :D Egyébként a videó tetszett... Viszont véleményt csak annyit mondok, hogy az régi klienses rész nem tetszett... Összességébe kreatív videó :)
     
  11. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Sziasztok

    köszönjük szépen Mindenkinek a nevezést, személy szerint meglepődtem, milyen sokan is neveztetek (korábbi eventekhez képest). Természetesen a meglepődésem pozitív :)

    Előre látom a döntés nehéz lesz :D Személy szerint számomra, mindegyikben tetszik valami :)

    Örülök, hogy ez az event megmozgatta a társaságot, remélem a jövőben is hasonló sikere lesz a fórumeventeknek. Igyekszünk változatos feladatokat kitalálni, változatos nyereményekkel.

    A meglesz az eredményhirdetés, és engedélyt kapok rá Tőletek, én más közösségi oldalon is megosztanám a pályaműveket, hogy lássák milyen ügyesek is vagytok.

    Természetesen ha valaki ezt nem szeretné, azt is tiszteletben tartom :)
     
  12. 1mafla

    1mafla Fórum-zöldfülű

    El tudjátok azt mondani ki melyik kategóriába nevezett? vagy esetleg hányan? :D
     
  13. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Én a vers/novelle kategóriába neveztem. És amúgy azt mondják hogy vagyunk páran :D
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    pár százan :p
     
  15. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia :)

    Szabályos és értékelhető pályázat 18 érkezett ebből 10 a vers/novella kategóriába, 8 pedig a videó/ppt kategóriába.
     
  16. 1mafla

    1mafla Fórum-zöldfülű

    Értékelhető? :D Az enyém legalább értékelő lett? :D akkor közel 10% esélyem van arra hogy megnyerjem? :D
     
  17. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Az értékelhető alatt azt értem, hogy elérhető volt a pályázat, vagy nem videójával próbáltak nevezni :) volt aki nem adott meg pályázati elérhetőséget és így tovább :)
     
  18. Darts

    Darts Utánpótlás-írogató

    Artemis, egy listát lehet kérni arról hogy ki jelentkezett az eventre?
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    1mafla
    ♂♫S†ΔЯ_ŁIGĦ†♫♂
    †→✯Beton✯←†
    fapapi
    .»Grumpy¤Cat¤[HUN]«.
    árny
    KłŁŁΣ®_$HЯ€W»19«ﻼ
    $zili
    Pixie-DO-HU1
    Darts
    pavip
    LoneWolf
    szati94
    Іςέмάŋ_ţħέ_Lέğέnd
    √αkonĐ
    tg90000_2
    YUDONFUCSK
    Aitowntown
    Marika
     
    pavip kedveli ezt.
  20. Aitowntown

    Aitowntown Utánpótlás-írogató

    Mhm... jó lenne valami korai eredményhirdetés... már kíváncsi vagyok kinek milyen műve készült :D


    Új:
    Remélem a mai napon minél korábban lesz hirdetés ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.14
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.