Visszajelzés Galaktikus küzdelem

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 8.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Több helyen olvastam , hogy öten is lőtték a hajót és megsem érezte. Ez csalás. Én legalizálnám minden járékban a segéd programok használatát , sőt olyan szinten , hogy akár maga a szolgáltató árulhassa. A nem mindegy , hogy mit csinál egy program. Simán ki tudnak szűrni mindenkit , ha akarják , jelentgetés nélkül is.
    A GGE pl. olyat rakott be a per után , hogy minden nap a szerver megakad 03:30 kor 20 mp-re , minden segéd program leáll , újra kell indítani őket. Aki pedig megpróbálja ezt is kijátszani , kiszűrik és végleges kitiltás van a játékból és ezt most már komolyan is veszik. De mondom ott csak farmolásra használható , pl. itt is elrudnék egy olyat képzelni , hogy belog után elmegyek az xy térképre megállok középen és beállítom hogy automatikusan kezdje el lőni az xy npc- ket . Ha kilőnek újra kell indítani.
    Játékosok ellen minden használt segédprogram komoly csalásnak számít minden játékban!!
     
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Oszt szeretném kérdezni a nagyérdeműtűl, hogy az auto kijelölős játékosokra lőtt-é kifundálva valami, mört az is vissza lőt ám jelözve, nemcsak az, hogy várakoznak rád bizonyos pontokon!

    Oszt szeretném küdeni a fejlesztőknek, hogy bementem a galaktikus küzdelem térképre és a kijelölős-visszafogós programok csak úgy működnek.
    EZÉRT ELMENTEK A JÓ ANYÁTOKBA!!! Ezt küldöm nekik!

    13.04.2023 - 12:40 KιиgOνĐє¢єρтισи (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    13.04.2023 - 12:34 A hajódat megjavítottad a csillagkapunál.
    13.04.2023 - 12:34 ᴱᴿᴿᴼᴿ#404 (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    13.04.2023 - 12:33 Egy támadás miatt megszűnt az álcázásod.
    13.04.2023 - 12:32 ᴱᴿᴿᴼᴿ#404 (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.4.23
  3. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Kérjük, vedd figyelembe:
    Ez alkalommal a Galaktikus küzdelem event a PvE szerveren is zajlik, még ha PvP event is. Így működik:
    • Ha PvE szerveren játszol, akkor is beléphetsz a Galaktikus küzdelem térképeire.
    • A Galaktikus küzdelem csak a 4-1, 4-2, 4-3 és 4-4 térképeken zajlik.
    • A 4-5 térkép nincs benne!
    Oké... akkor azt elmondanátok mi a bánatnak " piros " azaz lőhető mindenki minden mapon? o_O HA csak "ott" bizonyos mapokon megy az event, akkor ez most mire is jó ? :confused: Jelenleg 2 hétre csináltatok PVE szerverből is simát ... tök feleslegesen mert kinti mapokon nem lehet csinálni 1 célt se bérlethez. Ellenben sikerült így megsz.patni azokat is akik telibe kakilják ezt az egész eventet. Nem viccből megy szerintem senki pve szerverre játszani, ti meg ráerőltetitek már nem először a jónépre, hogy DE lődd a másikat ... nem nem akarom b+ meg azt se, hogy engem random lőjenek ismétlem a NAGY SEMMIÉRT. :(
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Esetleg elképzelhető,hogy 1-2 admin beugrik a játékba és megnézi,miket csinálnak az autolock progit használók? Úgy szedik ki a tökéletes lopakodásból a hajót,mint ha lámpával világítanák, "Héééé...itt vagyok!!!..."..... Alig lehet eliszkolni...
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  5. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ezen azért jót mosolyogtam :) Azért ilyen " nehéz " kivitelezhetetlen dolgokat ne kérj tőlük. Tudod " más a prioritás ... " :D:rolleyes: Um... amúgy ezt a "bot elleni" dolgot se értem nem csinálnak jelenleg semmit " állítólag " új kliens lesz az addig oké, de azzal együtt az összes csaló is lesz tiltva? De akkor így felmerül a kérdés, hogy nem teljesen mind1 mikor repülnek most vagy később? :confused: Vagy ez nekünk lesz megint khm... még... nem csalóknak szívatás? Nehogy eszünkbe jusson, hogy nekünk is kellene csalni, és minden marad a régiben... :rolleyes:
     
  6. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ugyan,az új klines is kb. annyira lesz titkos,mint most a játék programkódja :) Valószínűleg már a kliensel együtt készül a rá való "segéd" is,hiába is tagadnák azt,hogy az ő kezük is benne van..... Egy a tuti,használd nyugodtan a rendelési oldalt és a bankkártyád,biztos helyen vannak az adatai :D :D :D Gondolom ezért sem kapok a kérdésemre választ,ennyi hónap után sem :) Hogy lehetne biztonságban az adat,ha már a programkód sincs abban...... :)
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  7. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Mivel nem találtam a Galaktikus küzdelemről visszajelzést, ide írom a véleményem.

    Ma délelőtt az 1BL térképen vettem fel az alábbi részletet (EU4).
    Látható, hogy az NPC-ket automatában lövik, jelölik olyanok is, akiknek már 1000 pont körüli vagy afölötti pontszámuk van.
    Ebből következik, hogy a harci térképeken is óriási előnyük van ebből, hogy még meg sem közelíted, már lő is. Ma délelőtt is bent voltam és citadel plus-sal ez behozhatatlan előny.

    Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy ezek a botosok meg is fogják kapni a jutalmakat is, amit a játékban kiosztotok. Amennyiben így van, akkor le sem tagadhatjátok, hogy nem csak elnézitek, hanem még jutalmazzátok a bothasználatot.

     
    Vércse és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Jajj ezen ne izgulj már rég megkapták. :D Én kb minden ilyen eventnél írom, hogy felejtsék el de látod szarnak bele most is ranglista event van. Ezen ne lepődj meg tudod te is jól, hogy jelenleg azok vannak " büntetve " akik tisztességesen játszanak. Lehet sértőn hangzik, de cáfoljatok meg ha nincs igazam. Írtam már én is, hogy pve szerveren is van aki konkrét ki se lép a játékból ( konkrét mikor írtam 40 játékos 0-24 tolta 1 hétig a top 100 játékidőbe az utolsó is napi 23 órát tolta de ők nem csalók ügye ... aham ...) úgy tolja a botot ráadásul dostat oldalon hivatalosan is kint van gondolod lett valami ? Most is ott repkednek vígan röhögve. Nem lesz itt soha semmi változás, ha akartak volna tenni valamit ez ügyeben már rég lenen ha más nem kis látszat. A régóta tartó " sírással " is mit értünk el a botok töredékét kirakták 3 napra jupiii ... ez a nesze semmi fogd meg jól.
     
  9. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Szerintem ennek az eventnek más nevet kéne adni. A "mindenki gyorsabb és nagyobbat lő" ( még akkor is, ha ez a megadott paraméterekkel nem lehetséges) valószínűleg jó lenne.
     
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Remekül figyelembe veszik a autoclick-et használókról a visszajelzéseinket!
    Most már nem is találkozni a PVP térképeken olyannal, aki tisztán játszik.
     
    Vércse kedveli ezt.
  11. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Szezonbérlet: Teljesíts 15 csatabérlet célt a Plutus kihívása alatt!
    Erre beteszik a Galaktikus Küzdelem (ki a legnagyobb csaló) eventet. Azt sem tudja jobb kéz, mit csinál a bal. Bravo bravissimo, tapsolj Paulo!
     
    Mislix kedveli ezt.
  12. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    Hello!
    A szezonbérlet végéig bőven belefér még a Plutus event is,azonkívül még 2 féle eventből kell majd gyűjtögetni,nem volt írva hogy sorrendben fognak jönni

    Most látom én is figyelmetlen voltam,a másik "2 féle" szezonküldetés között szerepel a Galaktikus küzdelem
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.23
    Vércse kedveli ezt.
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    1.11.2023 - 21:46 ΛвиøямαŁ/¹/[»ØĢ«] (MMO) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    Egyszer már videóval bejelentettem, hogy baráti hajóként jelenik meg, majd amikor rád lő piros ellenséggé változik. (OG-s csaló hosszú évek óta).
    De azt nem tudtam, hogy ha a saját megbízós lő le PVP-n ezen az eventen még jutalmat is kap.
    Üdvözlöm az ötletet!

    Egyébként az Eventet vezető TOP 20 mind autojelölős! Köszönjük, hogy a csalást megint és még mindig jutalmazzák!
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Gondolkodjatok egy kicsit, hogy a listában szereplő Jest (vagy Jester), hogy ugrott fel pár óra alatt a második helyre!
    Ezek közül gondolom már szinte mind be volt jelentve...
    Úgyhogy üzenjük a Központnak, hogy nem sok helye van itt a csalókról szóló küzdelemnek. Nem vagyunk hülyék!

    Egyébként félelmetes, hogy milyen csalási trükkökkel jutottak fel a TOP-ba ezek közül néhányan. Adtak jó néhány tippet...


    Rang Név Idő Érték
    1 MΛSSIVΣ~RΛIDΣЯ 2023-11-21 23:57:29 1567
    2 »Jest« 2023-11-21 21:02:23 1544
    3 Al Ghouti 2023-11-22 13:45:08 1477
    4  Đιѕємвσđιєđ Tуяαит  2023-11-22 11:37:34 1371
    5 ThreeStars 2023-11-21 17:15:35 1304
    6 Müslüman 2023-11-21 22:29:32 1285
    7 Shinigamiツ 2023-11-21 19:08:48 1262
    8 Ascendency 2023-11-22 13:45:08 1246
    9 »Psycнo«ᵀᴹ 2023-11-21 18:57:49 1233
    10 #BEST 2023-11-20 19:55:00 1218
    11 Tokii 2023-11-22 13:23:58 1208
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.23
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Lehetne egy olyan kérés ezzel az eventtel kapcsolatban, hogy ha már a küzdőtérképekre helyezi a hangsúlyt akkor ezeken a térképeken saját megbízós még csak véletlenül se tudjon lőni. Ugyanúgy, mint az X-2 térképen.
    Sajnos a TOP-on lévők épp ezt használják ki (persze megint azok, akik már kaptak bant csalásért (kb. fél percet).
    Példa:
    1) Elfoglalják egy-egy hajóval az összes térképet, majd, ha látnak egy hajót, ami véletlenül nem ellenség, hanem saját megbízós utána mennek és elkezdik lövögetni, hogy ne tudjon elugorni, mert ugye ilyenkor időkorlátos az ugró. Teamspeak-en bevonyít a többieknek és már rohannak, mint a csürhe a "megjelölt" hajóra.

    2) Ha meg ellenség és felveszed vele a harcot és mire odaér a többi lelövöd akkor a saját megbízós hajód lő le.

    Ebben így mi a galaktikus küzdelem?
    Arról már nem is beszélek, hogy az átlagos idő, amikor álcában vagyok és feltűnik egy piros pötty a térképen kb 0.5-1 mp mire lőni kezd.
    Persze a segédprogram miatt....
    Azután a DO kiosztja a becsület- és jutalomdíjakat az általa csalóknak. A csalásért nemhogy büntetés, jutalom jár!
     
    kicsifoxi27 és Páncélgránátos kedveli ezt.
  16. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ezzel teljes mértékben egyet értek. Ezt már írtam én is nem 1x ... ezt a rangsoros botoknak jutalmat osztogatós sz.rságot bekellene már fejezni. Előbb a csalókat rakjátok már ki mint macskát sza.... utána jöhetnek az ilyen események. Addig kb annyit ér mint halottnak a csók. Nem, hogy elriasztja a csalókat hanem még ösztökéli is ez a sok baromság amit bepakolnak " event " címszóval. Az összes ilyen rangsoros baromságnak a 98%-a szinte fix , hogy csaló tisztelet a kivételnek. Nem is kell ide konkrét bot szűrő kukkoljátok végig kinek osztogattok jutalmakat és majd rájöttök miért lázadozik mindenki. Ezeket a jutalmakat inkább akkor random sorsoljátok ki az összes játékos között még annak is több értelme van mint ennek. Ennek a pvp eventnek meg amúgy végképp semmi értelme a sok vonatozó meg 2 képernyőnyi távolságból álcából ki jelölös , lehetetlen mennyiséget sebző játékos ellen akiket ügye csesztek kirakni. Helyettük mi vagyunk feszt letolva mindíg, hogy ... " már megint sírnak ... " :confused: Engem konkrétan a hányinger kerülget mikor ezt az eventet meglátom, nem is nagyon lépek be mióta ez megy. Nekem semmi kedvem a csalók ellen lehetetlen versenyt tolni, de már lassan az egész játékból kezd nekem is elegem lenni. Tényleg már a vicc kategória, hogy a rendes többségében fizető játékosok vannak feszt büntetve meg semmibe nézve. A csalók akik valószínűleg nem is fizetnek semmit mert mért is fizetne ha a bot össze szed mindnet neki ... meg vígan röhögnek a markukba meg bezsebelnek minden jutalmat. :mad:
     
  17. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    27.11.2023 - 10:16 Al Ghouti (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.

    GALAKTIKUS KÜZDELEM – HÍRNÉV
    Rang Név Idő Érték
    1 MΛSSIVΣ~RΛIDΣЯ 2023-11-26 04:19:19 1829
    2 ThreeStars 2023-11-26 15:13:02 1659
    3 Al Ghouti 2023-11-27 10:20:44 1589


    Azonnal lő hiába vagy álcában Interceptorok között. EMP nem működik, Instant pajzs nem működik. Fertőző lőszer nem marad rajta.
    A hajóm 820-szal megy és úgy utolért góli plusszal, mint egy adminhajó.
    Ne mondja nekem senki, hogy ez nem egy admin játékos, aki visszaél mindennel ebben a játékban.
     
  18. Muto12

    Muto12 Fórum-zöldfülű

    Én sírva fakadok, azon hogy minden nap nektek ezt le kell írni és mi meg szenvedünk mert olvassuk, tudom most az jön nem kell nézni ha nem érdekel, igaz hogy sok a csalás a játékba a hiba meg mégtöbb de ilyet írni már ,hogy admin hajó meg ellenséggé változott de elötte baráti hajó volt, jó hogy nem a farmeramából egy birka jelenik meg és lő már le mesébe nincs ilyen amit itt írtok.
    páncélgránátos a kedvencem nincs még egy olyan goli plus 4 modullal mint ő aki épphogy 2 lövést ki bir, lelövőd ki írja forumra hogy szegénynek mit kellet átélnie, sokat játszanak az ilyen emberek de mégsem értik a játékot, ezt meg én nem értem.
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kedves Muto!
    Erről videó van, hogy baráti hajóként jelenik meg majd az első lövés után piros lesz. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Egy és ugyanazon nevű hajóról beszélünk, ami be is lett anno jelentve.
    A másik meg, hogy nézz egy kicsit körül mielőtt gúnyolódsz. Érthető!
    Segítség ehhez:
    Nézz utána melyik cég és nemzet találta ki és programozta le a DO-t. Mi történt, amikor megvették tőlük? Mi lett a programozókkal? Mi lett a programkóddal...
    Mikor jelentek meg az első botok? Miért bukott meg régebben az akkori TOP bot.
    Mi lett azóta? Miért nem bukik meg az azóta is működő másik bot. Miért nem jelenti fel a DO ezt a WEB-oldalt és társaságot?
    Miért épül be 2 órán belül az újdonság a botokba?

    Nézz utána EU4-en mibe bukott bele a TOP1 klán? Eltűntek nagyon gyorsan mikor a harci bázisokat úgy lőtték le, hogy nem is voltak az adott térképen. És ez tény!
    Kicsit túltolták, amit már nem néztek el nekik.
    Készültek videók 22 milliós pajzsról, több mint 2 milliós sebzésről akkor mikor még sehol nem voltak a mostani hajók.
    AZONBAN EZEKET SIKERÜLT A DO-nak KISZŰRNIE - de a próbálkozások mindig is megvoltak több kevesebb sikerrel.

    Ezek után lehet majd okoskodni!

    Ha nem hiszel nekem, menj be EU4-re, keresd a BL térképen KoMbInIrKe játékost, lépj be egy csoportba és nézd meg, hogy sebzés alatt Solace hajóval visszatölti magát folyaatosan. Hiába lövik az NPC-k simán lelövi az IVOKE-tól kezdve az összes NPC-t, anélkül, hogy a kapuhoz kellene mennie.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.23
  20. Muto12

    Muto12 Fórum-zöldfülű

    Hàt simàn tudja egy fullos hajó lõni úgy az invokot. Fõleg solaceval ami 22 MP.kènt 50 % hp add magának transfer tech meg sebzès alapú ha lő 800 ezret kap 80 ezer hp.t az invok meg max 30k sebez xd. Orcussal én is egyedül lőttem a behèt ki se kellett jönni a fullos pet is 400 ezreket sebez nem okoskodok csak ti se hiszitek el amit ìrtok vagy ami biztos keveset tudtok a jàtèkról 22 millió pajzs semmit nem ér ha 1milio élete van mondjuk... Küldök neked videót milyen jó is az a PvP event