ღ ♡ ηiτrøηyussz ♡ ღ

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: nitronyussz2, témanyitás ideje: 29.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nitronyussz2

    nitronyussz2 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Sokat gondolkodtam, hogy írjak e valamit magamról, de a sok unszolásnak hála rávettem magamat.

    Hol is kezdjem? :rolleyes:

    '92-es születésű vagyok és a drága Vecsési káposzta városában éltem.

    A játékra 2009 augusztusában regisztráltam, mikor még annyi főnix-szel lehetett összefutni, mint a valóságban legyekkel. EU2-n játszottam, voltam BigBoy-os, Nostromos és persze golis.

    VRU-ként kezdtem, hamar lettek barátaim, akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Voltam a naaaaagy VH-ban, mikor kezdődött az EURO-s korszakuk. Sokszor akadtam ki a klántársakra és egy ponton meguntam a dolgokat és átmentem EICra Starlight klánjába (bár lehet, hogy nem az övé volt, de ő miatta mentem abba a klánba). Ennek hála, megismertem életem párját és már 2010. januárjától vagyunk együtt. :) 2010 közepe táján átjöttünk VRU-ra - én vissza -, és a VH-val kibékülve, bekerültünk oda. Sok wart megértünk, én voltam már az egyik VH kisklán vezére is és voltam a nagy VH klánban, amelyben nem annyira eliteként voltam az elitek között. :)

    Sokan ismernek a régmúltból és tudnak rólam bizonyos infókat, amiket én nem igen írhatok le, de nyilvánvaló tény, mivel a régi fórumon igen sokszor lehetett találkozni a nevemmel.

    2012ben már annyira elment a kedvem a játéktól, hogy abba hagytam, szinte végleg. De egy év múlva egyik ismerősöm addig rágta a fülemet, hogy visszajöttem.
    Egy kis ideig EU2n játszadoztam a VÜL-ben, de közben átcsábítottak hu1-re. Most a RES klánban vagyok, de nem mondhatnám, hogy igen aktívan részt veszek a klánügyekben, mivel igen idegesít, hogy van vagy 8 warunk és ez miatt nem igen tudok fejlődni. De azért a tagokkal kijövök, jó a hangulat is, úgyhogy szeretek köztük lenni. :)

    Most goliként vagyok (mivel mással), 8 irissel, full LF3-mal, 2 képességponttal. :D

    Lehet, hogy valamit kihagytam, de válaszolok szívesen. :)

    Puszi
    Nyuszi

    •♥•ηiτrøηyussz•☼•
     
    Utoljára szerkesztett: 18.3.15
  2. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Szia!
    Hát visszatértél?
    Már hiányoltalak a fórumról. :)
     
  3. nitronyussz2

    nitronyussz2 Utánpótlás-írogató

    Oh... Kiléptem mind két klánból, mind két szerverről. :D Ha lőni akarok megyek vadászok, ha segíteni akkor segítek önzetlenül és nem muszájból. :)
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Még játszol? Ha igen, EU2-n melyik megbízóban/klánban? Illetve milyen felszereltséggel? :)
     
  5. nitronyussz2

    nitronyussz2 Utánpótlás-írogató

    EU2n már nem. HU1n játszom, saját klánban, ahol csak én vagyok, kizárólag mnt-vel. :rolleyes:

    [​IMG]

    A kreativitás határtalan :D :oops:
     
  6. ENNYI_VOLT!!!

    ENNYI_VOLT!!! Fórum-zöldfülű

    Mostma nem a GER-ben vagy? :)
     
  7. nitronyussz2

    nitronyussz2 Utánpótlás-írogató

    Áh :D Most már itt vagyok:
    [​IMG]
     
  8. nitronyussz2

    nitronyussz2 Utánpótlás-írogató

    Egy kis up az acc-ról:
    308 óra alatt elért:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    A ranglistahely meg csalóka a pilóta profilon :D vagy csak nem jöttem rá, hogy mi szerint mutatja ott x)
    [​IMG]
     
  9. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Minden nap éjfél után számlálodik ki rangsor pont, ilyenkor kulso profil helyzési értékbol, hiányzik az utolso szám, pár ora után ismét jo.
     
  10. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Nitro akkor warunk van veletek. :D

    Egy kérdés, ezt rendeléssel érted el, vagy farmoltad?
     
  11. ENNYI_VOLT!!!

    ENNYI_VOLT!!! Fórum-zöldfülű

    Mennek en is de gyenge vok oda :D
     
    nitronyussz2 kedveli ezt.
  12. nitronyussz2

    nitronyussz2 Utánpótlás-írogató

    eddig kb 40 ezret vagy még annyit sem költöttem rá :)
    erősödsz és majd jöhetsz, ha van hely :)