GreatG búcsúzik

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: GreatG, témanyitás ideje: 12.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GreatG

    GreatG Community Team Team Darkorbit

    Kedves Játékosok!

    Mint azt bizonyára sokan közületek tudják, csaknem 5 év telt el azóta, hogy 2009. májusában csatlakoztam a Bigpoint csapatához. A Bigpoint játékai ekkor indultak el magyarul, így gyakorlatilag az elejétől fogva figyelemmel kísértem a játékok, ezzel együtt természetesen a magyar Bigpoint közösség fejlődését, változását. 5 év alatt számtalan dolog változott, számtalan dolgot éltem át Veletek együtt, legyen szó szebb, vagy esetleg kevésbé szebb időszakokról.
    A munkám során mindig szem előtt tartottam, hogy mind az általam irányított Community Csapat, mind pedig én magam a tőlem, tőlünk telhető maximumot nyújtsuk a közösség felé. Nyilván, azt nem lehet elérni, hogy mindig, mindenki maximálisan elégedett legyen, egyikünk sem tökéletes és volt, hogy hibáztunk, de igyekeztünk a lehetőségeinkhez képest megtenni mindent és mindent a legjobban csinálni, a mindenki számára elfogadható döntéseket meghozni.

    5 év nem kevés idő és úgy érzem itt az ideje, hogy továbblépjek és más, számomra még kevésbé ismert területeken próbáljam ki magam, új ismereteket szerezzek és új kihívások elé nézhessek.
    Mindez azt jelenti, hogy a pénteki nappal, azaz 2014. március 14-vel befejezem pályafutásomat mint a Bigpoint GmbH magyarországi community managere és hétfőtől - továbbra is a Bigpoint GmbH berkein belül - már az újonnan rám bízott feladatoknak fogok megpróbálni eleget tenni.

    Az elmúlt évek alatt rengeteg új ismeretet szerezhettem, sokat tanultam, barátokra leltem, amiért külön köszönetet szeretnék mondani a Bigpoint magyarországi community csapatának, az összes moderátornak és adminisztrátornak, mindenkinek, akik támogattak nap mint nap a munkámban, akik nélkül sem a fórum, sem a chat, sem pedig a support nem működhetett volna. Hálásan köszönöm Nekik a rengeteg tudást, ismeretet amit gyakran a tudtuk nélkül adtak át, köszönöm a szorgalmukat, a kitartásukat, köszönöm, hogy mindig számíthattam rájuk.

    Azonban nem csak tőlük, hanem Tőletek, játékosoktól is rengeteget tanultam és remélem, hiszen gyakran a visszajelzéseitekkel mutattatok rá, hogy mi az, amit jobban csinálhatunk, hol van olyan folyamat, amelyen javíthatnánk. Kívánom és remélem, hogy a jövőben is maradtok hű tagjai a Bigpoint közösségének.

    Köszönöm tehát mindenkinek, hogy a magyarországi community managerként tagja lehettem a Bigpoint magyar közösségének, köszönöm mindannyiótoknak az együtt töltött éveket, kívánom mindenkinek a legjobbakat mind a játékban, mind pedig a valós életben!

    Üdv,
    GreatG - Nagy György
    International Community Manager Hungary
     
    kakas8070, gaboka92, DéBácsi és 31 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.